Stížnost
Nabízíme prodej rekreační chaty. Chata se nachází ve Štítarském lese a je určena k sezónnímu provozování, eventuálně využitelná i k firemním účelům. Disponuje lůžkovou kapacitou 34 lůžek. V chatě je k dispozici také společenský sál s barem a s kapacitou ca. 50-ti místy k sezení. Chata prošla rozsáhlejšími rekonstrukcemi - z části rozvod elektriky, nové koupelny u některých pokojů, nové rozvody vody, nový bojler na 250 l. Chata se prodává s částečným vybavením - dle dohody před prodejem. Doporučujeme osobní prohlídku. . Financování nemovitostí zajišťujeme vlastním partnerem bez poplatku. Do konce listopadu 2018 nabízíme prostřednictvím našeho partnera úrokové sazby od 2,79 % p.a. Více informací Vám sdělí náš specialista na prohlídce. ----------------------------- Číslo zakázky: 108458 ----------------------------- Lokalita: Štítary
Štítary
4 500 000 Kč
27. 11. 2018
27. 11. 2018
Vícehyperinzerce.cz
Stížnost
Exkluzivně. Dovoluji si Vám nabídnout ke koupi jedinečnou chatu Rujanu ve stejnojmenné osadě Rujana, umístěnou v údolí říčky Kačák, cca 14 km od Kladna a 14 km od Berouna. Chata Rujana byla vystavěna ve svahu (nezáplavová oblast) zakládajícím členem osady, nyní není z rodiných důvodů využívána a čeká na nadšence skauta, trampa či milovníka přírody, který ocení jedinečnost prostředí osady a chaty samotné. Dřevěná chata s kamennými základy je tvořena prostornou obytnou místností s kuchyňkou (lednice), zastřešenou terasou s výhledem do údolí a sklepem pod chatou. Obytná místnost je vybavena palandami, novými kamny na TP (dříví) a dalším nábytkem. Budova je po rekonstrukci: střecha (bitumenové pásy), obvodové zdivo (dřevěné se zateplením), okna (nová dřevěná, s dvojitým zasklením), dřevěné podlahy, rozvody elektřiny se zásuvkami, interier z palubek. Voda je k dispozici ze studny, rozvod (zdroj vody) je nyní vyveden cca 1 m od chaty, možno instalovat rozvody do samotné chaty. WC je využíváno chemické v chatě, na pozemku je připravený prostor pro zřízení samostatného WC, po instalaci jednoduchého zastřešení pak přístupného suchou nohou. Chata je umístěna na pozemku ve vlastnictví jiné osoby, nájemné za pozemek není od vlastníků po celou dobu užívání vyžadováno. Parkování je možné pod chatou (cca 5 m vzdušnou čarou). Osada Rujana má bohatou historii (založena 1929), nyní osadu řídí volený devítičlenný výbor se šerifem v čele, členové mají k dispozici osadní chatu, která je využívána pro společné akce, příp. zapůjčena pro akci soukromou. Osada je známá svými potlachy, volejbalovým turnajem, dnem dětí či dnem Rujany. Financování je možné zcela či zčásti spotřebitelským úvěrem. Případné vyřízení úvěru je součástí našich služeb, jeho rychlé vyřízení je pro nás samozřejmostí s tím, že pokud pro Vás úvěr na koupi nezařídíme, vracíme Vám rezervační zálohu v plné výši. Chcete-li uniknout z města do nádherného údolí s pozitivní energií, obklopeného lesy, přijďte na prohlídku. Těším se na Vás. Kamila Novotná.
Chyňava, Beroun,Středočeský kraj,Beroun
26 m²
399 000 Kč
7. 11. 2018
26 m²7. 11. 2018
Vícerealitymix.centrum.cz
Stížnost
Dovolujeme si Vám nabídnout rekreační chatu v krásné krajinné oblasti u řeky Berounky. Dispozice chaty 4+1 s verandou a s výhledem do okolí. Jedná se o třípodlažní stavbu. V prvním podlaží se nachází obytná místnost, ve druhém podlaží nalezneme obývací pokoj, kuchyň, koupelnu se sprchovým koutem a WC, ve třetím podlaží jsou dvě ložnice. Pro více informací nás kontaktujte, rádi Vám zodpovíme Vaše dotazy.
Hradiště, Rokycany,Plzeňský kraj,Rokycany
95 m²
1 240 000 Kč
28. 11. 2018
95 m²28. 11. 2018
Vícerealitymix.centrum.cz
Stížnost
Prodej menší zděné chatky v těsné blízkosti Zlína. Chata je zděná, je podsklepená a výměra celkem činí 26 m2 (zastavěná plocha 13 m2). Stojí na vlastním pozemku o výměře 389 m2. Elektřina je dotáhnutá až do chaty, voda je na pozemku. Stojí v zahrádkářské kolonií Na Požáře pod Kudlovem. Chata je zkolaudovaná. Pozemek mírně svažitý s terasami z přírodního kamene. Ke zde několik ovocných stromů (jabloně).Pozemek je potřeba zrekultivovat,v současné době není udržován. Chata je celistvá, nikterák staticky poškozená, drobné investice typu dveře,okno, malba atd. Příjezd k chatě po nezpevněné cestě, vstup možný ze dvou míst. Nad chatou se nachází les, místo určené ke klidnému odpočinku. klidná lokalita s dobrou dostupností, od zastavky pěšky cca. 15 minut. Lokalita: zahrádkářská oblast Na Požáře pod Kudlovem.
Na Požáře, Zlín,Zlínský kraj,Zlín
3 m²
230 000 Kč
31. 8. 2018
3 m²31. 8. 2018
Vícerealitymix.centrum.cz
Stížnost
Prodej - Rekreační chata v obci Příchovice, okres Plzeň-jih. Naše společnost Vám nabízí exkluzivně k prodeji hezkou udržovanou chatu v obci Příchovice, okres Plzeň-jih. Chata se nachází na vlastním pozemku o celkové velikosti 355 m2. Zastavěná plocha je 25 m2. V přízemí se nachází chodba, kuchyně a obývací pokoj. Podkroví chaty tvoří jedna veliká místnost. Vytápění je řešeno kotlem na tuhá paliva. Na zahradě se nachází vzrostlé stromy a kůlna. Do objektu je zavedena elektřina. Voda zde není, nutno řešit vrtem. Chata je vhodná pro rodinou rekreaci, houbaře, milovníky přírody a lesního klidu. V případě Vašeho zájmu Vám zajistíme nejvýhodnější financování na míru zdarma. Vřele doporučuji prohlídku.
Příchovice, Plzeň-jih,Plzeňský kraj,Plzeň-jih
37 m²
596 000 Kč
14. 9. 2018
37 m²14. 9. 2018
Vícerealitymix.centrum.cz
Stížnost
a která se nachází na zcela výjimečném místě - na břehu rybníka, coby kamenem dohodil do Poličky (lokalita Přehrady). V přízemí nalezneme obývací místnost (2x francouzské okno se vstupem na částečně zastřešenou terasu s fantastickým výhledem, strop z masivních trámů + krb) spojenou s kuchyňským koutem (příprava na digestoř, myčku atp.), jednu ložnici, vstupní předsíň a koupelnu, v které je prostor na toaletu, sprchu, umyvadlo a pračku. V patře, kam se jde po masivním dřevěném schodišti, nalezneme další 3 ložnice, šatnu a prostornou místnost toalety (je v ní možné zřídit také sprchový kout). V domě jsou rozvedeny datové rozvody a anténa do každé místnosti, je zde zřízen zabezpečovací systém od fy Jablotron, topení je teplovodní z krbové vložky (+ el. topení s termostatem), ohřev vody je zajištěn el. bojlerem, voda je obecní a odpad je řešen jímkou. Kuchyňský kout, obě koupelny, vnitřní dveře a podlahy jsou k dodělání kupujícím (vlastním nákladem, stávající majitel je ochoten stavební úpravy provést). Obě podlaží mají rozměr 9,5 x 7 m. Dům je postaven z Porothermu (40 cm, broušená tepelně izolační cihla), byla využita tepelně izolační malta (zvenku i uvnitř), střešní krytina je od Bramacu, okna jsou plastová od fy PKS (střešní Roto) a okapy jsou z povrchově upraveného pozinkovaného plechu. Před domem, ke kterému přiléhá praktický zděný "dřevník" (2,9 x 5,9 m), jsou vyčleněna 2 parkovací stání a zpevněná přístupová cesta je obecní. Maximální občanská vybavenost se nachází ve 2 km vzdálené Poličce. Místo vyniká především čistou přírodou a klidem. PENB není u budov s číslem evidenčním vyžadován.
Pardubický,Svitavy,Polička
3 890 000 Kč
15. 11. 2018
15. 11. 2018
Vícenemox.cz
Stížnost
Nabízíme k prodeji roubenku v atraktivní lokalitě Štramberka. Dům po celkové rekonstrukci byl využíván ke komerčním účelům jako kavárna a loutkové divadlo. Po drobných úpravách dům vhodný k celoročnímu bydlení i k rekreaci.V přízemí prostorná místnost s barovým pultem a krbem, kuchyně. V patře další otevřený prostor, sociální zařízení. Dům nabízen včetně zařízení, ale není podmínkou. U domu vybudována terasa, pod domem klenutý sklep se vchodem z domu i z ulice. Výhodou atraktivní lokalita v blízkosti historického centra města, krásný výhled, zabezpečovací zařízení. Cena může být předmětem jednání, financování zajistíme. Doporučujeme.
Kopec, Štramberk, Nový Jičín,Moravskoslezský kraj,Nový Jičín
150 m²
2 945 000 Kč
27. 8. 2018
150 m²27. 8. 2018
Vícerealitymix.centrum.cz
Stížnost
Prodej 3+1 chaty v Řece Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji patrovou chatu s číslem evidenčním, na krásném, klidném místě v chráněném území Beskydy v horské obci Řeka. Dispozice chaty je 3+1. V chatě je elektroinstalace , pitná voda, ohřev vody je elektrickým bojlerem, vytápění krbovými kamny, kanalizace řešena formou jímky s přepadem. K chatě náleží upravený pozemek o celkové výměře 601m2, na němž se nachází zpevněné parkovací stání pro auto, nářaďovna Vedle chaty se nachází terasa.Příjezd je po zpevněné komunikaci. V zimě je v okolí k dispozici několik lyžařských vleků, v létě nerezové koupaliště. Nemovitost lze financovat hypotékou, kterou zajistíme vlastním partnerem bez poplatku. Rádi Vám poskytneme bližší informace na tel.č.---. Doporučujeme prohlídku.
Řeka, Frýdek-Místek,Moravskoslezský kraj,Frýdek-Místek
62 m²
1 490 000 Kč
15. 11. 2018
62 m²15. 11. 2018
Vícerealitymix.centrum.cz
Stížnost
Prodej chaty 4+kk v osobním vlastnictví, na vlastním pozemku. Klidná lokalita na okraji lesa v obci Polipsy, kousek od Čestína a Kácova, kde je veškerá občanská vybavenost. V chatě je zaveden elektrický proud,ale není zavedena voda, vytápění krbovými kamny. Financování zajistíme. Více informací u makléře.
Polipsy, Kutná Hora,Středočeský kraj,Kutná Hora
55 m²
895 000 Kč
12. 6. 2018
55 m²12. 6. 2018
Vícerealitymix.centrum.cz
Stížnost
Nabízíme Vám k prodeji zděnou chatu v zahrádkářské osadě Orličan v Hradci Králové - Slezské Předměstí. Chata je situována na okraji zahrádkářské osady, což umožňuje nádherný volný výhled na přírodu. Chata stojí na vlastním pozemku o výměře 365 m2. V dolní místnosti se nachází pokoj s křesly a televizí a kuchyňská linka. V horní místnosti je pokoj připravený pro dvě lůžka se vstupem na terasu. Chata je podsklepena. Do chaty je zavedena elektřina i voda. Ve sklepě je zděná příčka, původně zamýšlena jako oddělené místo pro chemické WC. Na pozemku před chatou je místo pro parkovací stání nebo je možno parkovat na parkovišti cca 50 metrů od chatky. Nedaleko chatky je dětské hřiště. Celá osada je zabezpečena. Vrata do osady je možno otevírat na dálku pomocí telefonu. Chatu lze obývat po investici celoročně. Pro více informací kontaktujte makléře.
Orličan, Slezské Předměstí, Hradec Králové,Královéhradecký kraj,Hradec Králové
32 m²
880 000 Kč
29. 11. 2018
32 m²29. 11. 2018
Vícerealitymix.centrum.cz
Stížnost
Jedná se o prodej celoročně obyvatelné vybavené chaty s dispozicí 2+kk, která je dřevěná, částečně podsklepená a její orientace je na jih. Stáří objektu je 47 let a v roce 1976 byla přistavena prostorná vstupní hala. Vytápění je řešeno buď elektřinou, která je v chatě zavedena, nebo krbovými kamny na tuhá paliva, která jsou umístěna v kuchyňském koutu. Před chatou se nachází studna s pitnou vodou. Příjezd je po obecní komunikaci a parkování je možné ve vlastní garáži nebo před chatou. Pozemek kolem objektu je obdélníkového tvaru a nachází se na něm vzrostlé stromy a keře. K dispozici je také kůlna na dřevo a před vchodem místo na posezení. Celková plocha pozemku i s chatou je 599 m2. V blízkosti se nachází les a koupaliště. V přízemí nemovitosti se přes vstupní halu a menší chodbu dostaneme do koupelny s WC a umyvadlem a dále do obývacího pokoje, na který navazuje kuchyňský kout s krbovými kamny a malá ložnice. Ve sklepním prostoru, do kterého se dostaneme druhým vchodem pod chatou, se nachází garáž, koupelna s vanou a kotlem na ohřev vody a malý sklep s policemi na uskladnění potravin. PENB - G. Dispozice: Vstupní hala (9,6 m2) - vestavěná skříň, orientace na jih, na podlaze PVC Chodba (2,6 m2) - vstup do koupelny s WC a do obytných místností, na podlaze PVC Koupelna (2,6 m) - WC, umyvadlo, na podlaze dlažba Obývací pokoj (13,9 m2) - orientace na jihozápad, na podlaze koberec Kuchyňský kout (2,6 m2) - kuchyňská linka, krbová kamna Ložnice (4,8 m2) - dřevěné obložení, dřevěná podlaha Garáž (13,2 m2) - vstup do koupelny s vanou a do sklepa, na podlaze beton Koupelna (4,4 m2) - vana, kotel na ohřev vody, na podlaze beton Sklep (2,3 m2) - na podlaze beton Výhodou chaty je její umístění v uzamykatelném chatovém areálu ve velice klidné části obce, možnost rekreace či celoročního užívání, blízkost lesa a koupaliště. Vesnice Šebetov se rozkládá v severovýchodní části okresu Blansko. V obci je obchod s potravinami, místní koupaliště, lékař, restaurace. Je vzdálena 27 km od okresního města Blansko, 50 km od města Brno a 9 km od města Boskovice, které tvoří správní centrum (úřady, školy, školky…) severní poloviny okresu Blansko.
Šebetov, Blansko,Jihomoravský kraj,Blansko
56 m²
730 000 Kč
13. 8. 2018
56 m²13. 8. 2018
Vícerealitymix.centrum.cz
Stížnost
Na prodej menší opravená chalupa o dispozici 2+1, kam se můžete ihned nastěhovat a bydlet. Prodávaná nemovitost se nachází v Kotouni, což je menší vesnice jihovýchodně od Plzně , nedaleko Nepomuku. Kotouň, které dominuje barokní kostel Nanebevzetí Panny Marie z poč. 18. st., je známá hlavně díky léčivému pramenu Kloubovka, který vyvěrá v lese kousek od vsi pod Bukovým vrchem. V místě prodejna potravin, další služby najdeme v 9 km vzdáleném Nepomuku. Chalupa se sedlovou střechou má tvar L, jedno rameno je obytné, v druhé ramenu se nachází menší stodola (vhodná ke garážování auta) se skladovými prostory. Nad celou zastavěnou plochou se nachází prostorná půda, nad obytnou částí s betonovou podlahou, vhodnou k případné vestavbě. Nedávno byla udělána nová střecha včetně okapů a fasáda, v interiéru nově ústřední topení vytápěné z krbových kamen s výměníkem, nová též kuchyňská linka a koupelna. Kromě topení dřevem v krbových kamnech je též možno topit (případně jen temperovat) plynem, jsou zde instalovány vafky. Před chalupou se nachází menší oplocený dvorek, na němž stojí drobná stavba sloužící jako dřevník. Pro více informací mne neváhejte kontaktovat. V případě financování úvěrem zajistíme nejvýhodnější hypotéku.
Kotouň, Plzeň-jih,Plzeňský kraj,Plzeň-jih
150 m²
1 450 000 Kč
16. 10. 2018
150 m²16. 10. 2018
Vícerealitymix.centrum.cz
Stížnost
Nabízíme udržovanou, celoročně obyvatelnou chatu 3+kk typ bungalov na krásném místě, v chatové osadě Radíč, nedaleko od ramene Slapské přehrady. Chata je ve velmi dobrém stavu. Disponuje obývacím prostorem, propojeným s kuchyní, vybavenou novou kuchyňskou linkou. Prostoru dominují luxusní krbová kamna, která vytápějí celou chatu. Dále jsou zde dva pokoje, v současné době využívané jako ložnice. Sociální zařízení se sprchovým koutem a toaletou a prostorná prosklená veranda, která přímo navazuje na terasu z masivního dřeva. Pod chatou je sklípek, vhodný k uskladnění zahradního náčiní. Voda je přivedena z vlastního vrtu, chata má septik, elektrickou přípojku 220V a 380V, internet a satelit. Zahrada je udržovaná, osázená vzrostlými keři. Je zde krytá klec na uskladnění dřeva a velkorysý krb s udírnou. Na pozemku jsou dvě parkovací místa. V ceně ja zahrnuta i zánovní loď s motorem. 70m od chaty je rameno Slapské přehrady, napájené potokem Mastník, nad kterým se zvedá kopec Psané skály. Živohošť je po vodě vzdálená 3km. Je zde možnost parkování lodí a vodních sportů, okolí dále nabízí možnosti rybaření, pěší turistiky a cykloturistiky. Blízký zámek v obci Radíč nabízí programy vhodné i pro děti a v chatové osadě se pořádají sportovní programy. Plná občanská vybavenost je v Sedlčanech vzdálených 7km. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat. Hypotéku Vám rádi zařídíme.
Radíč, Příbram,Středočeský kraj,Příbram
50 m²
2 100 000 Kč
9. 10. 2018
50 m²9. 10. 2018
Vícerealitymix.centrum.cz
Stížnost
Hledáte klid, odpočinek a relaxaci na Valašsku z dobrou dostupností do města Vsetín? Nabízíme k prodeji celoročně obývatelnou chatu s číslem evidenčn ím o podlahové ploše 82 m2 stojící na pozemku 372 m2. Chata se nachází na svahovitém pozemku v Semetíně u Vsetína který díky své poloze má zajištěný celodenní svit sluníčka. Chata je celo podsklepena, stojící na podezdívce z cihel a kamene, je zaizolována proti zemní vlhkosti. Nadzemní část I NP a II NP je celodřevěná. Střecha pokrytá plechem. Elektřina 230 V a 400 V. Voda z vlastní studny, opady svedeny do jímky. Plyn zde není zaveden, používá se k vření plyn z PB láhve. Topení v krbových kamnech s výměníkem z něj rozvody do radiátorů. Ohřev teplé vody z elektrického bojleru umístněného v suterénu chaty. Chata stojí na oploceném pozemku. Vhodné i jako investiční nabídka a k dalšmu pronájmu. Lze financovat Hypoúvěrem Modré pyramidy např. s použitím vlastních zdrojů 620 000,- Kč a měsíční splátkou 10 309,- Kč se splatností 30 let. Volejte naše call centrum v době 9 - 19 hodin. Nepřijaté hovory budou vyřízeny v nejbližší době. Při komunikaci s námi uvádějte, prosím, číslo zakázky.
Semetín, Vsetín,Zlínský kraj,Vsetín
82 m²
3 100 000 Kč
30. 11. 2018
82 m²30. 11. 2018
Vícerealitymix.centrum.cz
Stížnost
Prodej udržované chalupy s pozemky o celkové ploše 3631 m2. Dispozice: vstupní chodba, společenská místnost s krbem a udírnou, světnice s kachlovými kamny, malá světnička , sprchový kout, WC, spižírna, sklep, v podkroví letní pokoj, malý pokojík a půda. Chalupa je napojena na veřejný vodovod a plyn. Je zde i kamenná 8 m hluboká studna. Na pozemku je garáž, kůlna. Velký pozemek umožňuje stavbu dalšího domu, prodává se včetně veškerého vybavení a zařízení. V 4 km vzdáleném Hlinsku je veškerá občanská vybavenost, sjezdovka s umělým zasněžováním, plavecký bazén. Při rychlém jednání sleva. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitých věcí.
Chrudim,Pardubický kraj,Chrudim
98 m²
2 300 000 Kč
22. 11. 2018
98 m²22. 11. 2018
Vícerealitymix.centrum.cz
Stížnost
Prodej celoročně obyvatelné zděné chaty s vlastním pozemkem 484 m2. Chata se nachází v zahrádkářské osadě Kozinec na okraji obce Žlutava v blízkosti lesa, asi kilometr od centra obce.. Příjezd po zpevněné komunikaci je možný jen k bráně osady, dále se musí jít několik desítek metrů pěšky. Chata prošla celkovou rekonstrukcí - zateplení, střecha, okna, rozvody vody a elektřiny. Voda se čerpá z vlastní studny, dále je k dispozici užitková voda ze společného rezervoáru. Odpad je sveden do septiku. Vytápění chaty je možné kamny na tuhá paliva nebo el. přímotopem. V přízemí objektu je příprava na kuchyňskou linku, dále WC a koupelna. V prvním patře je velký obývací pokoj s balkonem, v podkroví pak prostorná ložnice s lodžií. Jednotlivá patra jsou propojena vnitřním schodištěm - mezi obývákem a kuchyní zatím nedokončeným. Velmi příjemné místo na konci osady bez rušivých vlivů.
Žlutava, Zlín,Zlínský kraj,Zlín
60 m²
799 000 Kč
13. 8. 2018
60 m²13. 8. 2018
Vícerealitymix.centrum.cz
Stížnost
Nabízíme dům ve Žloukovicích u Berounky. Dům má jedinečný výhled na údolí Berounky, nachází se na kaskádovitém pozemku na skále. Skládá se ze dvou hlavních částí, spodní kde je byt o dispozice 2+1 a horního patra, kde jsou další dva pokoje. Vytápění je v současnosti na tuhá paliva, je zde zavedena elektřina. Horší je to s vodou, kterou je třeba brát z veřejné studny, která je cca 50m od domu, kanalizace zde není. Do budoucna by teoreticky voda mohla být zřízena vrtem. Jsou zde dvě přístupové cesty, ze spoda po chodníku anebo vrchem, kam se dá přijet menším vozidlem. V obci jezdí vlak i autobus, je zde také obchod a restaurace.
Žloukovice, Beroun,Středočeský kraj,Beroun
10 m²
775 000 Kč
28. 9. 2018
10 m²28. 9. 2018
Vícerealitymix.centrum.cz
Stížnost
Nabízíme k prodeji podsklepenou rekreační chatu na vlastním pozemku o rozloze 270 m a zastavěné ploše 40 m v zahrádkářské kolonii, klidné lokalitě Ondřejov, ve střední části okresu Plzeň-sever, část obce Pláně, 4,5 km severozápadně od Plas. Vstupní místností do chaty, která navíc slouží jako šatna se dostaneme do hlavního obývacího prostoru. Zde se nachází kamna na tuhá paliva a okno s výhledem do okolní krajiny. Druhá místnost slouží jako ložnice. Ve vedlejší místnosti se nachází kuchyňka. Samozřejmostí je i WC, které se nachází rovněž v přízemí. V chatě je zavedena elektřina a na pozemku je vlastní studna s užitkovou vodou. Pozemek je osázen okrasnými křovinami a ovocnými stromy a součástí zahrady je pergola, která zaručeně perfektně poslouží k letním večerním posezením nad skleničkou vína. Prostor pod chatou Vám může posloužit jako uzamykatelná technická místnost. Díky své poloze je chata ideální jak pro milovníky pěší turistiky, cyklistiky, ale třeba i pro houbaře nebo čistě jen pro odpočinek. Velkou výhodou této lokality je to, že se v těsné blízkosti nachází kemp s dětským hřištěm. Chata stojí na polosamotě, tudíž parkování je možno na okraji chatové oblasti, k pozemku se poté dostaneme kratší procházkou. Pokud se vám chata líbí a rádi byste zde trávili vaše volné dny, neváhejte mě kontaktovat. Fincentrum Vám nabízí možnost vypracování nezávislého porovnání a tvorby hypotéky na míru dle vašich požadavků a možností. Realitní makléř Jaroslava Švojgrová a finanční specialista Jiří Mráz se na Vás těší.
Ondřejov, Plzeň-sever,Plzeňský kraj,Plzeň-sever
270 m²
350 000 Kč
20. 10. 2018
270 m²20. 10. 2018
Vícerealitymix.centrum.cz
Stížnost
Chata v Samechově pod Dojetřickým kopcem, kousek od řeky Sázavy na vlastním velkém pozemku 1130m2. Nachází se na kouzelném místě, pod zalesněným kopcem. Na pozemku je několik vzrostlých stromů, travní porost a jezírko. Nachází se na něm rovněž několik vodních pramenů, jako možný zdroj vody pro chatu. Chata je celodřevěná z kvalitního dřeva, zcela suchá. Stojí na kamenné podezdívce. Obytná plocha je cca 50m2. Chata je ideální pro milovníky romantiky a klidu, rybaření a turistiky. Má přízemí s jedním pokojem, kuchyňkou a verandou a podkroví s prostorem na spaní a malým balkonem. Vytápí se kamny, komín je nový. Přípojka elektřiny na hranici pozemku. Za chatou je prostor, kde lze snadno vybudovat sociální zázemí. Voda je na pozemku. Vlaková zastávka je asi 500m od chaty. Veškerá občanské vybavenost je v Sázavě, vzdálené 6km. Praha je vzdálená asi 40km, dálniční sjezd je cca 14km. Chatu doporučujeme, pro její jedinečnou atmosféru, dobrý stav a romantické okolí. Po kolejích pomalu projíždí osobní vláček. S dotazy a zájmem o prohlídku nás neváhejte kontaktovat.
Samechov, Benešov,Středočeský kraj,Benešov
50 m²
630 000 Kč
13. 8. 2018
50 m²13. 8. 2018
Vícerealitymix.centrum.cz
Stížnost
Prodej chalupy, 6+1 možnost dalších pokojů v půdních prostorech, chalupa s malým sklepem. Nemovitost s pozemkem o celkové ploše 1460m2 v obci Bečváry - okr.Kolín. Dům je napojen na veřejný vodovod a kanalizaci, plynovou přípojku a elektřinu. Chalupa je určena k rekonstrukci, náleží k ní rozlehlá zahrada se vzrostlými stromy, hospodářské budovy a stodola. Veškerá občanská vybavenost v obci - škola, školka, pošta, obchod se smíšeným zbožím, prodejna masa a uzenin, zdravotní středisko (ordinace praktického a zubního lékaře), hospoda. Dobrá dostupnost do Kolína, Kutné Hory a Čáslavi. Financování zajistíme.
Bečváry, Kolín,Středočeský kraj,Kolín
150 m²
1 850 000 Kč
8. 3. 2018
150 m²8. 3. 2018
Vícerealitymix.centrum.cz
Stížnost
Nabízím Vám ke koupi chatu, která se nachází v obci Krásná. Je skvělá protože: - má úžasný výhled na Lysou horu. Pokud jste Lysohor, tak vás to bavit musí. Pokud nejste, můžete se Lysohorům smát jak lezou nahoru a funí v očekávání kilometrové fronty na pivo u Bezruča, - je v chráněné krajinné oblasti, takže se nemusíte bát, že se Vám ta soukromá oáza klidu podělá, - je zde vybudována elektrická přípojka, takže můžete topit elektřinou nebo krbem. Nabíjení telefonu je též skvělý benefit této novodobé vymoženosti, - je zde vybudovaná jímka. Tam můžete například jímat dešťovku nebo odpady. Taky tam můžete schovávat cenné trofeje z lovu, o kterém jste se neobtěžovali informovat lesní správu, - je v dobré kondici, ale nebojte, práce bude ještě hodně potřeba. A pak budete v kondici oba. S čím musíte počítat: - je zde suchý záchod, vně chaty (snadným a možným zásahem lze otočit a nechat jako součást vnitřního vybavení). Na druhou stranu kdo už na nějaké chatě byl ví, že příhody o dosednutí na venkovní záchod v mínus dvaceti jsou vtipné i na sté opakování, - není tady koupelna (je tady na ni skvělý prostor). A kdo už na nějaké chtě byl ví, že se nikdy nemluví o pohodlném koupání doma, ale vždycky se mluví o tom, kolik rychlovarných konví je třeba, abyste se mohli kvalitně umýt v lese. Každý též zná nějakého drsňáka, který říká, že pořádný drsňák se nekoupe. Ten se loupe, - není připojena na vodu (lze vybudovat zemní vrt). Já byl dokonce na chatě, kde jsme si museli pro vodu chodit do studánky. A to byl vždycky o důvod víc jít na pivo, - není vybudován přímý příjezd k chatě. Téměř k chatě lze přijet po zpevněné komunikaci. Lidi jsou pohodlní, takže se nemusíte bát, že by někdo přišel. Takže nebudete muset nechtěné návštěvy odmítat a cítit se blbě.
Krásná, Frýdek-Místek,Moravskoslezský kraj,Frýdek-Místek
75 m²
599 000 Kč
29. 11. 2018
75 m²29. 11. 2018
Vícerealitymix.centrum.cz
Stížnost
Exkluzivně nabízíme na prodej chatu 3+1, užitná plocha 75 m2, obec Sýkořice, okres Rakovník. Chata na čtvercovém pozemku o výměře 361 m2 má přístup ze severní stranyz nezpevněné obecní komunikace, je připojena na elektřinu, voda z vlastní studny je zavedena do chaty. V 1.NP je obývací pokoj, kuchyně, koupelna se sprchovým koutem, WC a dílna přístupná samostatnými dveřmi zvenku. V původním objektu byla prováděna pravidelná údržba, koupelna a sociální zařízení je nově vybudované cca v roce 1991. V patře je veranda, dva pokoje a komora opět s přístupem zvenku. Okna jsou dřevěná zdvojená, opatřená zvenčí dřevěnými okenicemi. Nachází se v osadě nedaleko lesa i řeky, s hezkým výhledem, má přiměřený pozemek se vzrostlými stromy . Dobrá dopravní dostupnost busem do obce Sýkořice nebo vlakem na zastávku Zbečno (cca 1,9 km) Jelikož není známa energetická třída PENB, v souladu s novelou zákona 406/2000 uvádíme nejhorší energetickou třídu, tedy G.
Sýkořice, Rakovník,Středočeský kraj,Rakovník
890 000 Kč
26. 10. 2018
26. 10. 2018
Vícerealitymix.centrum.cz
Stížnost
Nabízíme k prodeji chalupu umístěnou v městské památkové zóně lidové architektury v srdci Krkonoš. Nemovitost je vhodná k přebudování na rekreační bydlení s ohledem na zahrnutí nemovitosti do seznamu kulturních památek a na zájem zachování původních prvků na úkor možnosti čerpání finanční podpory od Národního památkového ústavu. Ve Vrchlabí je plná občanská vybavenost a dobrá dopravní dostupnost.
Jihoslovanská, Vrchlabí, Trutnov,Královéhradecký kraj,Trutnov
110 m²
699 000 Kč
22. 11. 2018
110 m²22. 11. 2018
Vícerealitymix.centrum.cz
Stížnost
Exkluzivně na prodej dvoupodlažní rodinný dům 3+1 s terasou a garáží v obci Milešov nad Vltavou. Přízemí domu slouží jako technické zázemí domu s dílnou, kotelnou, sklepem a garáží. První patro slouží jako obytné s komorou a terasou. K domu patří pozemek o celkové výměře včetně zastavěné plochy 449m2. Pozemek je rozdělen na dvě části - na předzahrádku před domem a na menší pozemek za domem. K odpočinku je využívána zejména prostorná terasa v 1. patře s výhledem na místní okolí. Vytápění je řešeno centrálně kotlem na tuhá paliva. Voda je obecní i z vlastní studny. Odpady jsou svedeny do obecní kanalizace. Nemovitost se nachází ve velmi hezké lokalitě v blízkosti Orlické přehrady - příležitosti ke koupání, turistice a cykloturistice. Dispozice 1. patra s komorou a terasou: - do 1. patra se vchází po prostorném schodišti z přízemí domu přes velkou chodbu - z chodby je vchod na terasu a na menší pozemek za domem - z chodby se vchází do předsíně - z předsíně je vchod do komory, kuchyně, koupelny a na WC - z kuchyně se vchází do obývacího pokoje - z obývacího pokoje do ložnice a z ložnice do pracovny Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem. S financováním Vám může pomoci náš hypoteční specialista. V případě jakýchkoli dotazů či sjednání osobní prohlídky neváhejte kontaktovat makléřku zakázky.
Milešov, Příbram,Středočeský kraj,Příbram
260 m²
1 690 000 Kč
21. 3. 2018
260 m²21. 3. 2018
Vícerealitymix.centrum.cz
V Flatfy používáme cookies pro zlepšení kvality Vašeho prohlížení internetu. Využíváním našich služeb souhlasíte s používáním cookies.Zjistit více