Stížnost
Exkluzivně nabízíme prodej komerčních prostor v prvním patře domu přímo v historickém centru Brna na pěší zóně. Zkolaudováno jako obchodní prostor, lze velice dobře využít jako kanceláře, kadeřnictví, kosmetický salon, masáže, krátkodobé ubytování atd. Možnost rekolaudace na bytovou jednotku. UP plocha je 130 m2. Dispozice: chodba, vstupní hala, kuchyňka, 3 místnosti s vysokými stropy - z toho jedna místnost je průchozí, samostatná toaleta, koupelna s vanou, lodžie. Vše v původním stavu, zachovalé parkety, široké zárubně s křídlovými dveřmi. Alespoň částečnou rekonstrukci kuchyně a koupelny doporučujeme. Prostor je napojen na elektřinu, vodu, plyn a kanalizaci. V suterénu je prostorný sklep cca 40 m2 s možností využití jako sklad, archiv apod. Do ulice Váchova je nainstalována světelná reklamní výstrč. Jedinečná příležitost ke koupi komerčních prostor ve vynikající lokalitě historického a obchodního centra města.
Jihomoravský kraj,Brno,Brno-město
130 m²
6 900 000 Kč
11. 10. 2018
Vícevitio.cz
Stížnost
Pronájem velmi pěkného bytu v Brně Bystrci, zařízen komplet, velmi prostorný a čistý. Vhodný pro 1 osobu, nebo pár bez dětí a zvířat, bez možnosti hlášení trvalého pobytu.
Jihomoravský kraj,Brno,Brno-město,ulice Teyschlova
2 pokoje
38 m²
7 500 Kč
14. 10. 2018
Vícevitio.cz
Stížnost
Nabízíme k pronájmu samostatnou kancelář v komerční budově v první části ul.Vídeňská. Kancelář o výměře 26m2 je v prvním patře, je zde zavedena voda a je vybavena kobercem, klimatizací, rozvodem PC a telefonní sítě a žaluziemi. Zabudované skříně, nově vymalováno. Může být zařízena nábytkem. WC a kuchyňka na patře. V budově je recepce, přebírání pošty a restaurace s kantýnou. cena je včetně energií, volné ihned.
Vídeňská, Dolní Heršpice, Brno, Brno-město
7 600 Kč
8. 10. 2018
Vícerodinne-domy-k-prodeji.cz
Stížnost
K prodeji nabízíme výstavbu bytu 1+kk s balkonem v Brně na rozhraní katastrálních území Bystrc a Žebětín. Byt se nachází ve 4.NP bytového domu s výtahem a jeho podlahová plocha je 30,7 m2 + balkon 4,5 m2. Vstup je do předsíně, ze které je přístupný obytný prostor s kuchyňským koutem a koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem, WC a místem na pračku. Součástí bytu je zděný sklep. V případě zájmu klienta je možné přikoupit garážové stání v domě. Termín dokončení bytového domu je stanoven na prosinec 2019. Po dokončení bude byt převeden do osobního vlastnictví včetně podílu na společných částech, zastavěném pozemku a pozemku vnitrobloku. Cena bytu ve standardním vybavení je uvedena vč. sklepa a DPH. Platba daně z nabytí nemovitosti je u bytu osvobozena. Klient si může zvolit materiály pro dokončení. Financování bude na základě splátkového kalendáře, lze využít hypotéční úvěry i úvěry ze stavebního spoření, budoucí předmět převodu lze použít jako zástavu úvěru. Podrobnosti, aktuální informace o projektu a půdorysy naleznete v rubrice DEVELOPERSKÉ PROJEKTY na našich webových stránkách. PENB B
Brno
2 269 000 Kč
9. 10. 2018
Vícepronajem-restaurace.cz
Stížnost
Nabízíme do pronájmu nevytápěný sklad o velikosti 215 m2, který se nachází v uzavřeném areálu v Brně-Židenicích. Betonová podlaha, výška stropu 4,5 m, vjezd sekčními vraty o velikosti 2,2 x 3,9 m. Dojezd TIR, dostupná MHD. Sociální zařízení na společné chodbě. Uvedením energetické třídy G plníme zákonnou povinnost dle zákona o hospodaření energií, průkaz k předmětné nemovitosti je v současnosti zpracováván. Více informací u makléře. Pokud jste si nevybrali z uveřejněné nabídky, zadejte nám prosím Vaši poptávku a my se pokusíme najít odpovídající nemovitost.
Jihomoravský kraj,Brno,Brno-město
215 m²
1 200 Kč
16. 8. 2018
Vícevideobydleni.cz
Stížnost
Nabízíme ve výhradním zastoupení majitele na prodej zahradu 931 m2, o rozměrech 24 x 35 m v pěkném romantickém údolí lesů v Soběšicích. Přes pozemek protéká potůček. Na zahradě, která je v rovině je postavená chata, která není zaspaná v katastru nemovitostí. Chata je dřevěná, je v ní umístěna malá kuchyňská linka, police a skřínka. Na pozemku není pitná voda ani elektrika. Zahrada je vhodná pro milovníky klidu, pohody a ticha uprostřed lesů nedaleko od městské části Soběšice. Přístupová cesta je lesní, v některých místech částečně zpevněná štěrkem. Doporučujeme Vám prohlídku.
Jihomoravský kraj,Brno,Brno-město
445 000 Kč
25. 9. 2018
Vícevideobydleni.cz
Stížnost
Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k pronájmu reprezentativní kanceláře v historickém domě, který se nachází v samotném srdci Brna v horní části Zelného Trhu, přímo pod Petrovem. Palác Opata Žďárského kláštera prošel kompletní rekonstrukcí s důrazem na zachování původních prvků jako jsou štukové stropy či památkově chráněná dlažba na chodbách. Celou historii a veškeré informace o Paláci najdete na tomto webu - *** V samotných kancelářích jsou nové dubové podlahy, čistě bílá omítka a LED osvětlení. Rozvod topení s individuálními termostaty a regulací teplot, silnoproud, slaboproud, detektory kouře, EPS, vysokorychlostní internet. Ve vnitrobloku je výtah, všechny kanceláře a sociální zázemí jsou bezbariérové. Nájemcům bude k dispozici také kavárna. Dle orientace skýtají výhled buď na kašnu Parnas uprostřed Zelného Trhu nebo do zimní zahrady. Celkově je na podlaží 6 kanceláří různých velikostí. Atraktivní lokalita v Brně určená náročnější klientele. Hlavní vlakové nádraží a zastávky MHD pět minut chůze, v okolí je nespočet restaurací a kaváren. Pro více informací volejte prosím uvedeného makléře. Průkaz energetické náročnosti je nahrazen vyúčtováním. S ohledem na legislativní požadavek jeho zveřejnění, musí být nemovitost označena v en. třídě "G", což ovšem neznamená, že do této en. třídy opravdu patří. Zadejte váš e-mail nebo telefonní číslo a naši specialisté se vám ozvou s pomocí co nejdříve.
Brno, Zelný trh 293,Jihomoravský kraj,Jihomoravský kraj
31 990 Kč
13. 10. 2018
Vícerealcity.cz
Stížnost
Nabízíme vám k pronájmu obchodní prostor v Brně-Řečkovicích nedaleko frekventované ulice Banskobystrická. Prostory se nachází v přízemí s vlastním vchodem a výkladní skříní. Celková plocha je 14,5 m2. V prostorech je sociální zázemí. Na podlaze je dlažba. Vytápění el. přímotopy. V místnosti je dostatek el. zásuvek pro vybavenou kancelář nebo obchod. Pro více informací mě prosím kontaktujte
Jihomoravský kraj,Brno,Brno-město,Kořenského
14 m²
5 000 Kč
12. 10. 2018
Vícerealitypro.eu
Stížnost
Nabízíme k pronájmu 2 průchozí kanceláře s vlastní kuchyňkou o celkové výměře 55 m2, umístěné v 3.patře komerčního objektu s výtahem na ulici Josefská. Kanceláře jsou v původním stavu, připravené k rekonstrukci. Na konci roku 2018 budou volné ještě další kancelářské prostory ( na půdoryse vyznačené modře) o velikosti 65 m2, které mají samostatný vstup a současně mohou být propojené s předchozími kancelářemi. WC- dámské a pánské je sdílené více nájemníky na patře. Nyní prochází rekonstrukcí a bude nové do 2 měsíců. V budově jsou 2 výtahy. Objekt má nově osazená dřevěná okna. Objekt je přístupný 24 hod/den - 7 dní v týdnu. Je zde vrátnice, která funguje v pracovní dny od 8 - 18 hod a v sobotu od 8 - 12 hod. Po zbývající čas se dá do objektu dostat přes čipovou kartu. Na patře jsou volné další kanceláře, které lze pronajmout zvlášť po celcích nebo jako jeden celek jednomu nájemci. Kanceláře se předávají vymalované a s kobercem. Úpravy prostor lze dohodnout s majitelem objektu a taktéž lze dohodnout i způsob financování těchto úprav. V objektu je k dispozici malá i velká zasedací místnost pro cca 40 osob, která je k pronájmu za hodinovou nebo denní sazbu. Prohlídky jsou možné po dohodě s makléřkou. PENB nebyl dodán, uvádíme tedy G. Měsíční nájemné včetně služeb, energií a DPH - Kancelářský celek 55 m2 – 14.600,-Kč - Kancelářský celek 65 m2 volný od 12/2018– 17.649,-Kč - Kauce – 1 x měsíční nájemné včetně služeb - Provize za služby RK
Josefská, Brno-město, Brno, Brno-město
14 600 Kč
5. 10. 2018
Vícebyty-na-praze6.cz
Stížnost
Forest Home - unikátní projekt zdravého bydlení v srdci přírody v doteku vodní plochy Brněnské přehrady s kvalitní dostupností MHD. Nabízíme k prodeji byt ve zrekonstruovaném čtyřpodlažním objektu hotelového typu. Byt je vhodný například pro seniory, je prosvětlený a má výhled do zeleně okolního lesa. Je přístupný z centrální chodby navazující na osobní výtah a prosvětlené vnitřní schodiště. V objektu je internet prostřednictvím centrální celulární Wi-Fi sítě zabezpečující kvalitní připojení ve všech prostorách budovy. V objektu je také rozvod signálu se Satelitní antény pro individuální příjem satelitních programů Skylink. Objekt se nachází v těsné blízkosti přehrady obklopen zelení Podkomorských lesů, dopravně dostupný z centra města autobusem č. 303 a parníkem. Autobusová zastávka Jelenice je vzdálena 100 metrů od hlavního vchodu. Celé zalesněné okolí budovy je protkáno sítí turistických a cyklistických stezek spojujících celou oblast s hradem Veveří, Roklí, Ríšovou studánkou, Bystrcí. Okolní les s převažujícími duby je na jedné straně velmi příznivý pro zdravé bydlení, houbaření, relaxaci, na druhé straně je díky hojné a celoročně obydlené výstavbě v bezprostředním okolí zcela bezpečný. Vzhledem ke kvalitám ovzduší, uzdravujícímu prostředí i možnostem sportovního a volnočasového vyžití se jedná o naprosto unikátní lokalitu pro bydlení, která tak spojuje výhody chráněného lesního masivu s blízkostí sousedící metropole. V rámci venkovního prostoru v okolí domu lze využívat jak posezení vedle studny, navazující na parkovací plochu před objektem, tak i prostory kolem ohniště a udírny ve spodní části areálu. Veškeré technické vybavení objektu bylo realizováno během přestavby zcela nově, stejně jako vytápění pomocí tepelných čerpadel, které se spolu s dostatečným zateplením zasloužily o nízké náklady na vytápění.
Jihomoravský kraj,Brno,Brno-město,Rakovecká
1 pokoj
26 m²
1 660 000 Kč
10. 10. 2018
Vícevitio.cz
Stížnost
Nabízíme vám k pronájmu prostory o celkové výměře 600 m2, vhodné pro jeden podnikatelský subjekt. Jedná se o celé 2., 3. a 5. patro (celkem 1.800 m2), vhodné ke skladování či lehkou výrobu, výdejní sklad e-shop apod. Vše v budově č.25., která se nachází v uzavřeném areálu s vjezdem z ulice Křenová a ulice Špitálka. Prostor lze dále dělit, zbudovat zázemí, případně lze využít soubor šesti samostatných kanceláří o rozměrech 15 m2, 19 m2, 26 m2, 22 m2, 24 m2 v 1. patře vedlejší budovy č. 24 (spojeno schodištěm). K dispozici je nákladní výtah, nosnost podlahy je 400 kg/m2. Areál je velmi dobře dopravně dostupný, s dostatkem parkovacích míst a stálou ostrahou. V areálu se nachází restaurace a jídelna, zastávka MHD ihned před vstupem do areálu. Nájem 500,- Kč/m2/rok + služby 170,- Kč/m2/rok + energie dle spotřeby. Další prostory v areálu viz.: *** Pro další informace a sjednání prohlídky volejte makléři.
Jihomoravský kraj,Brno,Brno-město,Křenová
1800 m²
25 000 Kč
7. 8. 2018
Vícevideobydleni.cz
Stížnost
K pronájmu nabízíme byt o velikosti 2+1, ve zděném bytovém domě, který se nachází v ulici Veselá v samém centru Brna. Celková podlahová plocha bytu činí 79,13 m2. Byt se nachází v 6. n.p. / 5. patře domu, je přístupný výtahem i po schodišti. Dispozice: z předsíně je samostatně přístupný pokoj, kuchyně, koupelna i samostatné wc. V centrální části bytu se nachází obývací pokoj. Z obývacího pokoje je přístupná ložnice a také kuchyně bytu. Okna obou pokojů a kuchyně jsou orientovaná do ulice Veselá jihozápadním směrem. Rozměry místností jsou: obývací pokoj 30 m2, ložnice 18 m2, kuchyň 14 m2, předsíň 12 m2, byt nemá balkon. Byt je vybaven kuchyňskou linkou včetně elektrického sporáku, vestavěnými skříněmi v předsíni, stropními svítidly, domácím telefonem. V obytných místnostech jsou dřevěné plovoucí podlahy. V bytě je vlastní plynový kotel pro ohřev vody a vytápění. Do bytu je zaveden rozvod internetu, telefonu a televize. Byt je situován v samém centru města v přímém sousedství centrálního náměstí. Parkování možné například v parkovacím domě Domini případně s povolením přímo na ulici Veselá (modrá rezidenční zóna). Byt je volný od 1. listopadu 2018, po dohodě i dříve. Možnost dlouhodobého pronájmu. Vratná kauce po dobu nájmu ve výši dvou měsíčních nájmů. K ceně nájmu jsou účtovány zálohy na služby: voda 400 Kč/měs/osoba, společná elektřina 100 Kč/měs/osoba, úklid domu 80 Kč /měs/osoba, provoz výtahu 130 Kč/měs/osoba, pojištění bytu 120 Kč/měs/byt, komíny 140 Kč/měs/byt, odpad 80 Kč/měs/osoba. Dodávky energií (elektřina a plyn) budou po dobu nájmu převedeny na nájemce.
Jihomoravský kraj,Brno,Brno-město,ulice Veselá
3 pokoje
79 m²
14 500 Kč
14. 10. 2018
Vícerealitypro.eu
Stížnost
Zprostředkujeme Vám prodej bytu v OV 1+kk o užitné ploše 30m², v Brně-Komárov na ulici Komárovská. Byt je situován v přízemí a v letošním roce 2018 prošel celkovou rekonstrukcí (nové podlahy,elektroinstalace,rozvody,topení,zděná koupelna,wc,bojler,okno,vchodové dveře,interiérové dveře,kuchyňská linka je ve výrobě). Byt je vhodný jako investice. Za domem se nachází klidný dvorní prostor vhodný k posezení. Více informací u naší RK. Ev. číslo: 26204.
Jihomoravský kraj,Brno,Brno-město,Komárovská
1 pokoj
30 m²
1 860 000 Kč
Včera v 16:30
Vícevideobydleni.cz
Stížnost
Nabízíme do pronájmu výrobní halu o velikosti 1945 m2, která se nachází v areálu v Brně. Výrobní prostor se skládá ze dvou propojených hal, vjezd sekčními vraty z úrovně vozovky, betonová podlaha, výška stropu 7 m, dojezd TIR, výborné napojení na D1 a D2. K dispozici kancelářský celek 238 m2. V dosahu MHD, možnost parkování. Pokud jste si nevybrali z uveřejněné nabídky, zadejte nám prosím Vaši poptávku a my se pokusíme najít odpovídající nemovitost.
Brno-město, Brno - Brno-město, Brno-město
280 000 Kč
11. 10. 2018
Víceprodejchalupy.cz
Stížnost
Pronájem pěkného čistého bytu 1+1 v Brně - Bohunicích, v ulici Ukrajinská. Částečně zařízený byt. Panelový dům s výtahem, byt je v přízemí, orientovaný na jih. Nájem lze ihned. Celková plocha bytu je cca 44 m2. Dispozice: obývací pokoj 17,12 m2, průchozí kuchyně 8,50 m2, předsíň 5,77 m2, šatna 0,80 m2, koupelna s vanou, samostatné WC, komora 1 m2, zasklená lodžie 5,40 m2. K bytu náleží sklepní kóje. Vybavení: obývací pokoj - prázdný (nábytek zde oproti fotografiím není), kuchyně - nový plynový sporák, digestoř, jídelní stůl, dvě židle, lednice, rychlovarná konvice, předsíň - vestavěné skříně. Okna plastová se žaluziemi, podlahové krytiny - parkety, koberec, PVC. Topení ústřední - centrální i ohřev vody. Nájem pro max. 2 osoby, ne cizinci, ne domácí zvířata, K nájemnému se hradí zálohy na energie. Nabízející požaduje vratnou kauci. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, proto je inzerována třída G. Provize RK. 45 m2
Ukrajinská, Bohunice, Brno, Brno-město
1 pokoj
45 m²
8 000 Kč
9. 10. 2018
Vícelevnypronajembytu.cz
Stížnost
Nabízíme k pronájmu zateplený (možnost vytápění) sklad/dílnu s dvoupodlažní vestavbou kanceláře o celkové výměře 380 m2 severně od Brna. Vlastní hala má výměru 320 m2, vjezd v úrovni terénu sekčními vraty, výška stropu 6,5 m. Vestavba má užitnou plochu 2x 30 m2. V případě potřeby je možné prostory rozšířit o dalších 500 m2. Dojezd i TIR. Průkaz energetické náročnosti v řešení dle vyhlášky, údaj bude aktualizován, proto uvádíme nyní třídu G. Pokud jste si nevybrali z uveřejněné nabídky, zadejte nám prosím Vaši poptávku a my se pokusíme najít odpovídající nemovitost.
Jihomoravský kraj,Brno,Brno-město
380 m²
42 000 Kč
20. 4. 2018
Vícevideobydleni.cz
Stížnost
Pronajmeme garáž, Žabovřesky, Bráfova, Brno, okr. Brno - město. Dlouhodobě. Celková plocha asi 18 m2, garáž je s elektřinou a vodou, volná ihned. CENA: 2.000 Kč měsíčně + provize RK. Kontakt K-REAL tel. 602 778 256
Bráfova, Žabovřesky, Brno, Brno-město
2 000 Kč
9. 10. 2018
Vícepronajem-restaurace.cz
Stížnost
Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji přízemní řadový rodinný dům v centru obce Moutnice. Dům obdélníkového půdorysu a uliční šíře 9 m, o přibližné užitné ploše 200 m2, je určen ke kompletní přestavbě: k dispozici je demoliční výměr i stavební plány, technické zázemí a garáž pro čtyři osobní vozy jsou již rozestavěné. Zastavět lze plochu 329 m2. Dům je připojen na elektřinu a kanalizaci, veřejný vodovod a plyn se nacházejí ve vzdálenosti 3 m, 1 m od domu je vedena kabelová televize a pevný telefon. Na pozemku je navíc vlastní studna s užitkovou vodou. Dvůr o výměře 38 m2 je s možností vjezdu. Na zastavěné plochy navazuje prostorná zahrada (656 m2), oplocená a v rovném terénu. Obec Moutnice má více než 1100 obyvatel, nachází se zde škola, školka, lékař, pošta, obchod i restaurace. Dům vzhledem ke své poloze v centru a rekonstrukčnímu potenciálu je vhodný také k podnikání (lze zřídit například ordinaci a podobně). Spojení na Brno zajišťují autobusy IDS, cesta netrvá déle než půl hodiny. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, proto inzerujeme třídu G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře. En. náročnost b.: G - Mimořádně nehospodárná Cena: Exkluzivně. Bez provize. Financování zajistíme..
664 55 Brno venkov
2 500 000 Kč
11. 10. 2018
Vícereality.bazos.cz
Stížnost
Se souhlasem majitele nabízíme byt 3+kk v bytovém projektu Milada II. Bytová jednotka se nachází ve 3. nadzemním podlaží s orientací do klidné části vnitrobloku, samozřejmě s výtahem. Celková výměra bytu je 84 m2 + terasa 16,2 m2. Součástí bytu jsou tři sklepní prostory, každý o výměře 5 m2. Samozřejmostí je i kryté garážové stání o výměře 11,5 m2, které však není započteno v ceně bytu. Výměry místností bytu: - obývací pokoj s kuchyňským koutem 31 m2, - ložnice 15,1 m2, - druhá ložnice 14,6 m2, - chodba 7,3 m2, - předsíň 5,8 m2, - koupelna s vanou a sprchovým koutem 8 m2, - wc 1,9 m2, - terasa 16,2 m2. K bytu je možno dokoupit kryté garážové stání v ceně 460.000,- Kč. Předpokládaný termín dokončení bytu je konec roku 2018. V bytě byla provedena drobná dispoziční úprava koupelny a WC díky které se do koupelny umístila vana i se sprchovým koutem a došlo k lepšímu využití prostoru. V tomto případě jde o žádaný typ bytu. Veškeré zařizovací předměty budou použity v nadstandardu. Možnost další konzultace s uvedeným makléřem, popřípadě majitelem bytu. Pro ilustraci je inzerce doplněna o vizualizace a půdorys upravené koupelny s WC.
Jihomoravský kraj,Brno,Brno-město,Milady Horákové
3 pokoje
116 m²
5 990 000 Kč
10. 10. 2018
Vícerealitypro.eu
Stížnost
Naše společnost Vám zprostředkuje v zastoupení majitele prodej tří pěkných zahrad v blízkosti obce Tuřany. Zmíněné zahrady, každá s plochou 507 m2 se zachází v okolní zahrádkářské oblasti dané obce s velmi dobrou přístupností od hlavní komunikace Sokolnická. Původní majitel k těmto zahradám vybuduje přístupovou komunikaci, zajistí přívod elektřiny a zrealizuje studny pro využití spodní vody. Zde je možno postavit chatku do půdorysné plochy 25 m2. Celý prostor zahrady je možno využít k rekreačnímu účelu. Úrodná půda umožňuje pěstovat různé druhy ovoce včetně ovocných stromů a zeleniny. Více informací u makléře v RK.
Jihomoravský kraj,Brno,Brno-město
4 900 Kč
11. 10. 2018
Vícevitio.cz
Stížnost
Nabízíme k pronájmu zrekonstruované kancelářské prostory v Brně na ulici Černovičky. Prostory se nacházejí v kancelářské budově, která je po kompletní rekonstrukci (dokončeno v r . 2018). Kancelář má celkovou výměru 31 m2 (v půdorysu kancelář č. 5). Možnost pronajmout více kanceláří viz. půdorys (Kancelář 4, 6). V budově se nachází zázemí kanceláře: kavárna, která je zdarma a toalety. Je zde možnost pronajmout si sál 500 Kč/hod. Nemovitost se nachází v klidném prostředí nedaleko centra města a přitom s velmi dobrou dopravní obslužností. Cena nájmu je včetně veškerých služeb, internetu a parkovacích míst. Celá budova je zabezpečena a má kamerový systém.
Černovičky, Brno-Slatina, Brno, Brno-město,RealityMIX
10 452 Kč
Včera v 11:09
Vícerealitymix.centrum.cz
Stížnost
V zastoupení majitele domu nabízíme k pronájmu dvě volné, nově zrekonstruované nebytové jednotky vhodné i k bydlení 2+kk o celkové výměře 42 m2/jeden na ulici Divadelní v bezprostřední blízkosti Malinovského náměstí, pěší dostupností na hlavní nádraží a do celého komerčního a kulturního středu města. Dům je 5ti podlažní, prostory se nachází ve 2.NP s výtahem. Jsou vybaveny kuchyňskými linkami se zabudovanými spotřebiči (elektrická trouba, varná deska, digestoř) koupelny jsou vybaveny sanitou (umyvadlo, sprchový kout, WC) a obloženy dlažbou, podlahy v jednotlivých místnostech jsou laminátové, vytápění ústředním topením, v domě je zajištěn úklid společných prostor. Majitel preferuje nájem na více jak 1 rok. Pro více informací o nabídce a sjednání osobní prohlídky, neváhejte kontaktovat makléře nabídky, prostory jsou volné a k dispozici. Cena nájmu 14 000 Kč/měsíc/bez služeb (voda, teplo) a energií.
Jihomoravský kraj,Brno,Brno-město,ulice Divadelní
2 pokoje
42 m²
14 000 Kč
10. 10. 2018
Vícevideobydleni.cz
Stížnost
Pronájem komerčních prostor Brno Bosonohy. V zastoupení majitele Vám nabízíme pronájem obchodního prostoru. Prostor se nachází v Bosonohách na ulici Vzhledná. Jedná se o stávající prodejnu obchodní sítě Brněnka. Jedná se o pronájem prostoru pro obchod nebo jiné včetně veškerého vybavení. Prostor je vybaven sociálním zařízením a šatnami pro zaměstnance. Pro více dotazů a informací o zázemí nás neváhejte kontaktovat. Doporučujeme prohlídku.
Vzhledná, Brno - Bosonohy
53 000 Kč
10. 10. 2018
Vícereality.idnes.cz
Stížnost
Nabízíme k prodeji kompletně zrekonstruovaný byt v osobním vlastnictví o velikosti 2+kk, Brno, Veveří, ulice Kotlářská, cihla, 9.NP/9, výtah, celková plocha 61m2. Dispozice bytu: předsíň, kuchyně + obývací pokoj, ložnice, koupelna a samostatné WC. Vytápění a ohřev vody je zajištěn vlastním plynovým kotlem. K bytu náleží i sklepní kóje. Dům po kompletní rekonstrukci, která byla dokončena 05/2018. Veškerá občanská vybavenost v podobě obchodů, nákupních center, restaurací, kaváren atd., je v bezprostřední blízkosti bytového domu. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl zatím majitelem předložen. V souladu s právní úpravou proto uvádíme energetickou třídu G.
Jihomoravský kraj,Brno,Brno-město,Kotlářská
2 pokoje
57 m²
3 890 000 Kč
12. 10. 2018
Vícevideobydleni.cz
V Flatfy používáme cookies pro zlepšení kvality Vašeho prohlížení internetu. Využíváním našich služeb souhlasíte s používáním cookies.Zjistit více