Prodej - dům/vila, 100 m²

Povelská, Moravský Beroun, Olomouc UPC 2 měsíce zdarma!
Prodej rodinného domu 3+kk, 100 m2 na okraji obce Moravský Beroun. Jedná se o řadový, uprostřed řady stojící, nepodsklepený, jednopodlažní rodinný dům, bez podkroví, s půdním prostorem s možností půdní vestavby, obdélníkového půdorysu, s jednopodlažní boční přístavbou vstupní verandy. Zastavěná plocha je 125 m2. Hlavní objekt je zastřešen sedlovou střechou, krov dřevěný vaznicové soustavy, krytina z obou stran bezúdržbovým hliníkovým dachmanem na bednění z dřevěných prken. Přes střechu nezatéká, v roce 2016 provedena oprava oplechování protipožárních stěn mezi sousedním domem a jeho nátěr. Přístavba vstupní verandy je zastřešena pultovou střechou, krytina z hladkého pozinkovaného plechu. Zdroj tepla je kotel na tuhá paliva s rozvodem ústředního topení s litinovými radiátory, ohřev vody v ohřívači s možností ohřevu teplou vodou z kotle nebo elektrickou vložkou. Teplá a studená voda přivedena do koupelny a kuchyně, WC splachovací. Dům napojen na veškeré IN sítě. Bližší info v RK.
580 000 Kč
EVROPA realitní kancelář Vám exkluzivně nabízí k prodeji rekreační objekt, dispozičně řešený 2+1 včetně kompletního sociálního zázemí (nedokončeno) s pozemky o celkové výměře 4157 m. Jedná se o zděný, nepodsklepený objekt se sedlovou střechou. Objekt je určen ke kompletní rekonstrukci. Součástí pozemků je přístřešek pro ustájení koní, dřevěný altán, kamenné opěrné zdivo. Parkování na pozemku. Ihned k dispozici. Více informací u realitního makléře.
190.0 m²
500 000 Kč

Prodej, rodinný dům, 190 m2, Šternberk

U horní brány, Šternberk, Olomouc
Popis Prodej rodinného domu v centru města s pozemkem o výměře 414 m2. Kolaudace v r. 2000. V 1 NP se nachází bývalá prodejna a dílna. V 2 NP je prostorný byt 3+1 a schody do podkroví, o které je možné byt rozšířit. Dům je vhodný pro bydlení a zároveň podnikání. Parkování pod přístřeškem na vlastním pozemku, který lemují městské hradby. Atraktivní lokalita centra města, v těsné blízkosti hradu Šternberk. Více info v RK.
190.0 m²
5 200 000 Kč
Zprostředkujeme Vám prodej ( výstavba na klíč ) v obci Velký Újezd s pozemkem o velikosti 4808m². má na délku až 180m a šířku až 28m. Veškeré IS na pozemku. Novostavba o dispozici 4+kk nebo jednoduchým zásahem do dispozice lze změnit na 3+kk (viz fotografie) o celkové užitné ( obytné ) ploše 104 m² ( zastavěná plocha domu 132 m² a rozměr 12 x 11m ) je ideální volba na tento druh pozemku. Jedná se o zděnou stavbu a nabízí se ve variantě na klíč. Cena je včetně DPH ( součástí ceny není kuchyňská linka ). Vytápění je řešeno dle dostupnosti sítí nebo výběru zadavatele. Možnost vybudovat krb. Financování zajistíme jak na pozemek, tak i na dům a to i na 100% částky, dům tedy na splátky prostřednictvím hypotéky. Díky energetické náročnosti je částka na provoz domu velmi nízká. Obec Velký Újezd leží na úpatí Oderských vrchů asi 15km od Olomouce. Okolí obce je vyhlášenou turistickou a chatařskou oblastí. Přímé napojení na dálnici D35. Krásná a klidná lokalita. Nedaleko je bývalý zatopený kamenolom, který je využíván jako přírodní koupaliště(Výkleky). Doporučujeme! Ev. číslo: 20984. Energetický štítek: B (87 kWh/m2/rok).
Dnes v 10:30 realhit.cz
5 140 000 Kč
Popis Prodej rodinného domu v Cholině, který sestává v přízemí ze zařízené restaurace s vybavenou kuchyní, salonkem a velkým sálem. Součástí restaurace je venkovní posezení s výčepem. V prvním patře se nachází bytová jednotka 4+KK a samostatně 1+KK (garsonka). Dům je ve velmi dobrém stavu po rekonstrukcích. Vhodné k bydlení s podnikáním, nebo jako investice. Více info v RK.
3 950 000 Kč
Popis Nabízíme k prodeji dvoupodlažní rodinný dům v obci Liboš vzdálené 10 km od Olomouce a Šternberka. Dům je celý podsklepený, patří k němu garáž pod domem, dvě zastřešená parkovací stání na pozemku, dílna, technická místnost, kotelna, kolárna a komora. V prvním nadzemním podlaží se nachází dva pokoje se vstupem na lodžii, koupelna, WC, kuchyně s komorou. Druhé nadzemní podlaží je řešeno dispozičně stejně, jen kuchyně je využívaná jako další pokoj. součástí 2. NP je malá posilovna. Lze využívat jako dvougenerační dům. Voda je vedena v plastu, elektřina v hliníku, plastová okna, nové topení. Krovy jsou ve velmi dobrém stavu a dům je celkově udržovaný. Na pozemku se kromě dvou zastřešených parkovacích stání zachází druhá garáž, která je využívaná jako dílna, dále altánek a zahradní domek. Uvolnění nemovitosti po domluvě. Zajistíme výhodné financování. Doporučuji prohlídku!
3 500 000 Kč

Prodej pozemku pro stavbu domu, 500 m

Olomoucký Bělkovice-Lašťany , okres Olomouc
Prodej pozemku pro výstavbu rodinného domu v rovinatém terénu, pozemek má ideální tvar cca 25 x 20 m, dobrá dostupnost do Olomouce i Šternberku. V obci kompletní občanská vybavenost včetně letního koupaliště. Doporučujeme prohlídku, k prodeji jsou poslední dva pozemky, více info v RK. ID inzerátu: 6552309 Typ nabídky: prodej Stav nabídky: Aktivní Stát: Česká republika Kraj: Olomoucký Lokalita: Bělkovice-Lašťany , okres Olomouc Kategorie: Pozemky, zahrady a historické stavby Podkategorie: Pro bydlení Energetický štítek: G Plocha: 500 m 2
15.02.17 18:51 hyperreality.cz
500.0 m²
545 000 Kč
Nabízíme vám řadový rodinný dům v Holici o celkové výměře 410 m2, který prošel částečnou revitalizací. Dům se dá využít jako dvougenerační bydlení tak stéjně může nabídnout bydlení pro vaši rodinu nebo sídlo vaší firmy. Na pozemku se nachází dvě garáže. Dům prošel revitalizací. Nová střecha písková lepenka, elektřina, odpady v plastu, plastové okna. Vytápění domu zajišťují akumulační kamna a ohřev vody zajišťuje bojler , elektřina 220/380V, obecní kanalizace. V domě není zavedena přípojka na plyn. Možnost připojení krbových kamen. 1. podlaží domu nabízí 2+1 se sociálím zařízením, 2. podlaží domu nabízí dva průchozí pokoje s předsíní s možností vybudování dalšího sociálního zařízení. Nemovitost je vyklizena a připravena k okamžitému užívání. Dům je podsklepen. Zajišťujeme výhodné financování ! Číslo zakázky:N00374
17.02.17 20:38 reality-olomouc.info
410.0 m²
4 499 000 Kč
Prodej pozemeku 1213 m2 a možné novostavby 4+kk s možností úpravy na 5+kk v katastrálním územé obce Náklo, fakticky na konci obce Příkazy. je pěkný (obdélník cca 17x70 m), částečně oplocený, nachystaný k okamžité výstavbě. Inženýrské sítě na hranici pozemku (voda, kanalizace, plyn, elektřina). Obec s plnou občanskou vybaveností - škola, školka, zdravotní středisko, pošta...s dobrou dostupností krajského města Olomouce. V rámci naší vlastní stavební firmy k pozemku nabízíme 4+kk o užitné ploše 103 m2, energetická tříba B. Cena je uvedena za pozemek i typovou stavbu RD (bez přípojek). lze upravovat případně zvolit jiný typ domu, dle přání klienta. V ceně není zahrnuta provize RK. Lze financovat Hypoúvěrem Hypocentra Modré pyramidy např. s použitím vlastních zdrojů 396 825,- Kč a měsíční splátkou 11 270,- Kč se splatností 30 let.Volejte naše call centrum v době 9 - 19 hodin. Nepřijaté hovory budou vyřízeny v nejbližší době. Při komunikaci s námi uvádějte, prosím, číslo zakázky.
13.02.17 4:40 realhit.cz
3 907 751 Kč
Popis Zprostředkujeme Vám prodej domu bungalov Lena 3+kk, 75 m² v obci Babice u Šternberka okres Olomouc s pozemkem o velikosti 1075 m². Tento zděný bungalov je vhodný do nízké okolní zástavby. Svými vnitřními prostory uspokojí nároky na bydlení 3-4 členné rodiny, svým řešením je vhodný i pro bydlení osob se sníženou pohybovou schopností, je vhodně oddělená denní a noční část, možnost upravit dipozici na 3+1. Vhodná stavba pro menší nebo úzké parcely. Vytápění je řešeno dle dostupnosti sítí nebo výběru zadavatele. Financování zajistíme jak na pozemek, tak i na dům a to i na 100% částky, dům tedy na splátky prostřednictvím pouze hypotéky. Díky energetické náročnosti je částka na provoz domu velmi nízká. Veškeré přípojky na hranici pozemku. Možnost vybudování vlastní studny. Ev. číslo: 20380. Energetický štítek: B (89 kWh/m2/rok).
75.0 m²
3 340 000 Kč
Popis Zprostředkujeme Vám prodej domu ( výstavba na klíč ) v obci Velký Újezd s pozemkem o velikosti 4808m². Pozemek má na délku až 180m a šířku až 28m. Veškeré IS na pozemku. Novostavba o dispozici 4+kk nebo jednoduchým zásahem do dispozice lze změnit na 3+kk (viz fotografie) o celkové užitné ( obytné ) ploše 104 m² ( zastavěná plocha domu 132 m² a rozměr 12 x 11m ) je ideální volba na tento druh pozemku. Jedná se o zděnou stavbu a nabízí se ve variantě na klíč. Cena je včetně DPH ( součástí ceny není kuchyňská linka ). Vytápění je řešeno dle dostupnosti sítí nebo výběru zadavatele. Možnost vybudovat krb. Financování zajistíme jak na pozemek, tak i na dům a to i na 100% částky, dům tedy na splátky prostřednictvím hypotéky. Díky energetické náročnosti je částka na provoz domu velmi nízká. Obec Velký Újezd leží na úpatí Oderských vrchů asi 15km od Olomouce. Okolí obce je vyhlášenou turistickou a chatařskou oblastí. Přímé napojení na dálnici D35. Krásná a klidná lokalita. Nedaleko je bývalý zatopený kamenolom, který je využíván jako přírodní koupaliště(Výkleky). Doporučujeme! Ev. číslo: 20984. Energetický štítek: B (87 kWh/m2/rok).
104.0 m²
5 140 000 Kč
Popis Nabízíme k prodeji rodinný domek 2+1 se zahradou v obci Lazce u Troubelic. Starší rodinný dům vyžaduje celkovou rekonstrukci. Dům je situován v centru obce s novou výstavbou, veškeré inženýrské sítě na hranici pozemku, kopaná studna. Dům je vyklizený. Zastavěná plocha domu a nádvoří 230 m2, lze využít pro dostavbu nebo výstavbu nového rodinného domu. K domu patří oplocená zahrada o výměře 384 m2. Příjezd k objektu po místní asfaltové silnici, vjezd do zahrady. Bez právních vad, nabídka č. N00320.
800 000 Kč
Rodinný dům Věrovany okres Olomouc. Prodej rodinného domu o velikosti 3+1, zastavěná plocha 163 m2. Celková plocha parcely je 426 m2. Rodinný dům stojí v obci Věrovany v okrese Olomouc a v roce 2005 proběhla na domu rekonstrukce. Okna jsou kastlová, nová elektřina v domě i ve stodole, nové rozvody vody. Voda a kanalizace obecní. V domě jsou tři místnosti o rozloze: 1. pokoj 3 m x 5 m, 2. pokoj 3,5 m x 3,6 m, 3. pokoj 3,6 m x 4,8 m. V kuchyni je kuchyňská linka, spíž o rozloze 1 m2. V objektu je možnost zbudovat podkroví. V koupelně je vana, sprchový kout, umyvadlo, topný žebřík, dlažba obklady. WC je samostatné a jsou zde obklady a dlažba. Topení ústřední plynové (kotel KOMBI), který je umístěn v zádveří domu. Podlahy v domě jsou betonové, lino, dlažba, koberec. Zdivo objektu je smíšené, krov dřevěný, střešní krytina eternit, plech. U domu je zděná stodola, vjezd na auto do dvora. Dům je oplocen. PENB - TŘ - G.
16.02.17 18:40 reality.bazos.cz
2 350 000 Kč
Popis Zprostředkujeme Vám prodej domu bungalov Lena 3+kk, 75 m² v obci Babice u Šternberka okres Olomouc s pozemkem o velikosti 1075 m². Tento zděný bungalov je vhodný do nízké okolní zástavby. Svými vnitřními prostory uspokojí nároky na bydlení 3-4 členné rodiny, svým řešením je vhodný i pro bydlení osob se sníženou pohybovou schopností, je vhodně oddělená denní a noční část, možnost upravit dipozici na 3+1. Vhodná stavba pro menší nebo úzké parcely. Vytápění je řešeno dle dostupnosti sítí nebo výběru zadavatele. Financování zajistíme jak na pozemek, tak i na dům a to i na 100% částky, dům tedy na splátky prostřednictvím pouze hypotéky. Díky energetické náročnosti je částka na provoz domu velmi nízká. Veškeré přípojky na hranici pozemku. Možnost vybudování vlastní studny. Ev. číslo: 20380. Energetický štítek: B (89 kWh/m2/rok).
75.0 m²
3 340 000 Kč
Popis Zprostředkujeme Vám prodej domu bungalov Lena 3+kk, 75 m² v obci Babice u Šternberka okres Olomouc s pozemkem o velikosti 1075 m². Tento zděný bungalov je vhodný do nízké okolní zástavby. Svými vnitřními prostory uspokojí nároky na bydlení 3-4 členné rodiny, svým řešením je vhodný i pro bydlení osob se sníženou pohybovou schopností, je vhodně oddělená denní a noční část, možnost upravit dipozici na 3+1. Vhodná stavba pro menší nebo úzké parcely. Vytápění je řešeno dle dostupnosti sítí nebo výběru zadavatele. Financování zajistíme jak na pozemek, tak i na dům a to i na 100% částky, dům tedy na splátky prostřednictvím pouze hypotéky. Díky energetické náročnosti je částka na provoz domu velmi nízká. Veškeré přípojky na hranici pozemku. Možnost vybudování vlastní studny. Ev. číslo: 20380. Energetický štítek: B (89 kWh/m2/rok).
75.0 m²
3 340 000 Kč
Prodáme zděný řadový, z větší části rekonstruovaný, domek v Doloplazech u Olomouce. Rekonstrukce není dokončena - je nově provedena fasáda, omítky, podlahy a částečně sádrokarton, rozvod vody a elektřiny. Je potřeba dokončit schodiště, částečně sádrokarton a jedno střešní okno. Dům má v přízemí velkou obytnou místnost s kuchyní, koupelnou a WC. V obytném podkroví je jedna velká místnost, kterou lze jednoduše rozdělit na dvě. Dům nemá v zadní části žádný dvůr nebo zahradu, ale náleží k němu pozemek v uliční řadě ve vzdálenosti asi 25 metrů. Na tomto pozemku je plechová garáž ev.č.: 0009 třída energetické náročnosti budovy: G - Mimořádně nehospodárná podle aktuální vyhlášky poloha objektu: řadový druh objektu: cihlová stav objektu: dobrý umístění objektu: centrum obce typ domu: patrový velikost: 4 pokoje zastavěná plocha (m2): 120 užitná plocha (m2): 120 plocha parcely (m2): 124 počet podlaží objektu: 2
17.02.17 0:19 reality.bazos.cz
790 000 Kč
Ojedinělá nabídka ke koupi rodinného domu v oblíbené lokalitě Tabulového vrchu. Jedná se o řadový rodinný dům se třemi podlažími a plochou střechou bez podkroví, s menší celoloplocenou zahrádkou a příjemným krytým posezením, které se nachází za domem. Celková výměra prodávaných pozemků činí 236 m2, z toho 107 m2 zastavěné plochy. V suterénu domu se nachází vestavěná garáž s vjezdem z ulice, dále pak místnosti technického charakteru (prádelna, kotelna, dílnička) a zadní východ do zahrady. V prvním a druhém patře domu se nachází vždy bytová jednotka o dispozici 2+1 vč. vlastního sociálního zázemí (koupelna a WC). Byty mají samostatný vstup z chodby centrálního schodiště. Stáří nemovitosti je přibližně 70 let, její tech. stav hodnotíme jako uspokojivý, avšak vyžadující celkovou rekonstrukci. Z realizovaných oprav stojí za zmínku adaptace koupelny ve spodním bytě, nová přípojka napojení kanalizace, zateplení fasády jihozápadní strany domu směrem do zahrady a nátěr fasády z uliční strany. Napojeno na veškeré IS. Výše uvedená nemovitost se nachází v atraktivní nezáplavové lokalitě s kompletní infrastrukturou občanské vybavenosti, služeb a MHD, v sousedství starší klidné zástavby na ulici V Hlinkách. Dočasně zařazeno do energetické třídy G, PENB prozatím nedodán. Cena bez provize RK ve výši 1,5% + DPH.
14.02.17 8:23 metr2reality.cz
236.0 m²
4 990 000 Kč

Prodej, Rodinný dům, 250 m2

Jos. Vodičky, Senice na Hané, okres Olomouc
Kód zakázky: 100403, Nabízíme k prodeji dvoupatrový rodinný dům s dvorem v centru obce Senice na Hané, 10 km od Litovle a 16 km od Olomouce. Cihlový dům o dispozici 6+1 je napojen na inženýrské sítě.V přízemí se nacházejí 3 pokoje, kuchyň, koupelna, WC, spíž a technická místnost s plynovým kotlem a kotlem na tuhá paliva. V patře jsou 3 pokoje, spíž a šatna. K domu náleží uzavřený dvorek o velikosti 147m2 a hospodářské prostory s kůlnou. Do konce února 2017 nabízíme prostřednictvím našeho partnera úrokové sazby od 1,54 % p.a. Více informací Vám sdělí náš specialista na prohlídce.
17.02.17 22:23 reality.avizo.cz
250.0 m²
850 000 Kč
Popis Zprostředkujeme Vám patrový dům Comfort 6+kk s garáží na klíč v obci Velký Újezd u Olomouce. Stavební pozemek o velikosti 912m² a zahrada 3896m². Pozemní asfaltová komunikace je napojena přímo na pozemek. Prodává se pouze jako celek. Pozemek má na délku až 180m a šířku až 28m. Celková užitná plocha domu je 202 m² ( čistá obytná plocha 146 m² ) o velikosti 6+kk ( zastavěná plocha domu bez teras a chodníků je 125,5 m² a rozměr včetně veškeré zastavěné plochy 13,2 x 11,25 m ). Jedná se o zděnou stavbu a nabízí se ve variantě na klíč. Cena je včetně DPH ( součástí ceny není pouze kuchyňská linka ). Vytápění je řešeno dle dostupnosti sítí nebo výběru zadavatele. Financování zajistíme jak na pozemek, tak i na dům a to i na 100% částky, dům tedy na splátky prostřednictvím hypotéky. Díky energetické náročnosti je částka na provoz domu velmi nízká. Obec Velký Újezd leží na úpatí Oderských vrchů asi 15km od Olomouce. Okolí obce je vyhlášenou turistickou a chatařskou oblastí. Přímé napojení na dálnici D35. Krásná a klidná lokalita. Nedaleko je bývalý zatopený kamenolom, který je využíván jako přírodní koupaliště(Výkleky).Více info u makléře. Doporučuji! Ev. číslo: 20592. Energetický štítek: B (101 kWh/m2/rok).
202.0 m²
5 640 000 Kč

Prodej pozemku pro stavbu domu, 1075 m

Olomoucký Babice , okres Olomouc
Zprostředkujeme Vám prodej pozemku v Babicích u Šternberka o výměře 1075 m. Na pozemku je základová deska o rozměrech 9x7. IS na hranici pozemku. Jsou vyřízeny všechny papíry na studnu - stačí nechat vykopat. Obec Babice leží asi 3 kilometry západně od Šternberka, v nadmořské výšce 275 metrů nad mořem a žije zde necelých 500 obyvatel. Katastr se rozkládá na přechodu hanácké roviny v pahorkatinu Nízkého Jeseníku. Zcela jedinečný ráz vtiskuje krajině kaskáda tří rybníků, napájených postupně z potoka, který vytéká z lesa Kamínka. Severovýchodní část katastru je součástí Přírodního parku Sovinecko. Klidné místo. Doporučuji! Ev. číslo: 20894. ID inzerátu: 6557216 Typ nabídky: prodej Stav nabídky: Aktivní Číslo zakázky: 20894 Stát: Česká republika Kraj: Olomoucký Lokalita: Babice , okres Olomouc Kategorie: Pozemky, zahrady a historické stavby Podkategorie: Pro bydlení Vlastnictví: osobní Plocha: 1075 m 2
Včera v 18:39 hyperreality.cz
1075.0 m²
930 000 Kč

Prodej, rodinný dům 5+1, 150 m2, Podolí

Bouzov Okres: Olomouc Kraj: Olomoucký
Prodej 2 domů spojených průchodem v centru obce Podolí - Bouzov, vzdálené 8 km od Mohelnice. Oba domy jsou určeny k rekonstrukci. K dispozici jsou 3 pokoje v každém domě, koupelny a wc. Za pozornost stojí starší část domu a prostorné půdy s možností vybudování podkrovních bytů. Výhodou je poloha domu, přímo pod vyhledávaným hradem Bouzov. Možnost dokoupit 2500 m2 louky s lesem. ID nabídky: 569361.
18.02.17 10:09 annonce.cz
150.0 m²
590 000 Kč

Prodej RD, 2+1, Dlouhá Loučka

Ulice Pionýrská v Dlouhé Loučce, okres Olomouc
EVROPA realitní kancelář Vám exkluzivně nabízí k prodeji RD 2+1 po rekonstrukci (voda, elektřina, podlahy, plyn, topení), nacházející se v klidné části obce Dlouhá Loučka u Uničova. Vstupní chodba, neprůchozí obývací pokoj, kuchyně s novou linkou, ložnice, koupelna s vanou a WC, komora. Zastavěná plocha je 132 m2, zahrada 78 m2. Dům je částečně podsklepený. Bezproblémové parkování před domem. Na vydlážděném dvoře je cílový objekt s letní kuchyní a dílnou. V obci se nachází veškerá občanská vybavenost. Možnost zajištění výhodného financování. Více informací u makléře.
Včera v 21:28 dobre-nemovitosti.cz
132.0 m²
1 200 000 Kč
Popis K prodeji cihlový, podsklepený rodinný dům po celkové rekonstrukci v centru města Šternberk. V 1.NP se nachází bývalá vinárna a prodejna dětského textilu o užitné ploše 130 m2. Ve 2.NP se nachází bytová jednotka 3+kk o užitné ploše 130 m2. Ve 3.NP je půdní prostor kde je možnost vybudovat další pokoje nebo bytovou jednotku. K domu náleží i dvůr o rozměrech 172 m2 + dílna s garáží. V roce 2008 prošel dům celkovou rekonstrukcí byly dělány podlahy, omítky, stropy, rozvody elektřiny, vody, odpadů, okna, střecha a fasáda. Topení a ohřev vody jsou řešeny plynovým kotlem. Nabízí se zde možnost bydlení a podnikání nebo pronajmutí celého objektu. Více informací u makléře.
5 232 000 Kč
Popis Prodej pozemeku 1213 m2 a možné novostavby 4+kk s možností úpravy na 5+kk v katastrálním územé obce Náklo, fakticky na konci obce Příkazy. Pozemek je pěkný (obdélník cca 17x70 m), částečně oplocený, nachystaný k okamžité výstavbě. Inženýrské sítě na hranici pozemku (voda, kanalizace, plyn, elektřina). Obec s plnou občanskou vybaveností - škola, školka, zdravotní středisko, pošta...s dobrou dostupností krajského města Olomouce. V rámci naší vlastní stavební firmy k pozemku nabízíme dřevostavbu 4+kk o užitné ploše 103 m2, energetická tříba B. Cena je uvedena za pozemek i typovou stavbu RD (bez přípojek). Dům lze upravovat případně zvolit jiný typ domu, dle přání klienta. V ceně není zahrnuta provize RK. Lze financovat Hypoúvěrem Hypocentra Modré pyramidy např. s použitím vlastních zdrojů 396 825,- Kč a měsíční splátkou 11 270,- Kč se splatností 30 let.Volejte naše call centrum v době 9 - 19 hodin. Nepřijaté hovory budou vyřízeny v nejbližší době. Při komunikaci s námi uvádějte, prosím, číslo zakázky.
103.0 m²
3 907 751 Kč
Přihlásit se k odběru novinek ve vašem hledání:
Domy na prodej Olomouc
1 2 3 4 5 6