Stížnost
vitio.cz
7 843 000 Kč
119 m²

Prodej rodinného domu, Vysoký Újezd

Středočeský kraj,Vysoký Újezd,Beroun
Dumrealit.cz Vám zprostředkuje Pasivní rodinný dům o dispozici 4+kk s celkovou obytnou plochou 119,27 m², vlastním pozemkem 661 m² a dvěma parkovacími stání. Již při navrhování domů s pečlivostí zvážili každý detail tak, aby život v nich byl maximálně pohodlný a bezpečný. Kladou důraz na špičkový, neotřelý design a využití nejmodernějších technologií. Na střechách rodinného domu jsou instalovány solární panely pro ohřev vody. Při stavbě jsou použity bezpečnostní trojskla s výbornou tepelnou a hlukovou izolací. Mezi výhody pasivních domů patří extrémně nízké náklady na vytápění, stálý přívod čerstvého vzduchu bez průvanu, vysoká tepelná pohoda v místnosti a příjemné teploty v zimě i v létě. Rodinný dům se nachází ve Vysokým Újezdu u Prahy, s výhledem do přírody, s dobrou občanskou vybaveností a výbornou dostupností do centra hlavního města. Nachází se zde mateřská a základní škola, obchod s potravinami, restaurace, fotbalové hřiště a prestižní golfový resort Albatross. Pro dopravu do hlavního města můžete využít autobus, zastávka leží pouhých 300 metrů od projektu. Ještě pohodlněji se však do Prahy dostanete autem po dálnici D5, kdy budete na Zličíně již za 12 minut, v centru pak do 30 minut. Ev. číslo: 622808.
Stížnost
videobydleni.cz
6 590 000 Kč
227 m²

Prodej rodinného domu, Havlíčkův Brod

Vysočina,Havlíčkův Brod,Havlíčkův Brod,Dolní
Prodej rodinného domu v centru města Havlíčkův Brod. Budova je v původním stavu, nutná rekonstrukce. V přízemí budovy fungovala několik let prodejna s oblečením. Přízemí po rekonstrukci, nově zbudované sociální zařízení a dvě místnosti, samostatné WC, koupelna a sklad. Nové rozvody a plynový kotel. 1 NP v původním stavu - možnost přestavby na dvě bytové jednotky. 2 NP v původním stavu - možnost přestavby na další bytovou jednotku. Z NP vstup do půdních prostor, kde je možnost přestavby na podkrovní byt. K domu náleží tři parkovací místa. Výhodná investice s nutnou rekonstrukcí. Skvělé umístění v Dolní ulici pod náměstím. Více informací na prohlídce.
Stížnost
videobydleni.cz
2 200 000 Kč
241 m²

Prodej rodinného domu, Moravské Budějovice

Vysočina,Moravské Budějovice,Třebíč,St. Slavíka
Nabízíme k prodeji rodinný dům ve velice klidné části v Moravských Budějovicích. Dům disponuje dvěma nadzemními podlažími, dvěma balkóny, garáží, velkým sklepem a prostornou zahradou na pěstování ovoce a zeleniny. Dům je v původním, ale udržovaném stavu. V každém patře je samostatná koupelna a oddělené WC. Do sklepních prostor se dá dostat z přízemí domu, nebo ze zahrady. V Moravských Budějovicích se nachází veškerá občanská vybavenost a snadná dostupnost do centra města. Tento dům je vhodný pro velkou rodinu s dětmi, která si upraví bydlení přesně dle svých představ.
Stížnost
vitio.cz
10 000 000 Kč
250 m²

Prodej činžovního domu, Matky Boží, Jihlava

Vysočina,Jihlava,Jihlava,Matky Boží
3-podlažní činžovní dům se zavedeným obchodem (59 m2) a 2 velkými mezonetovými byty (185 m2) s možností jejich dělení na 4 menší samost. byt.jednotky. Dále velký vysoký půdní prostor připravený na vestavbu dalších (možno i mezonet. bytů) s projektem. Celý objekt částečně podsklepen (31m2) je ve velmi dobrém stavu (po nedávné investici do rekonstrukce). Lokalita: v samém centru města u náměstí. Prodej činžovního domu Jihlava, stav je uveden jako velmi dobrý, umístěný v lokalitě, kde je centrum obce, z celkového počtu 4 podlaží, topení je řešeno jako ÚT plynové, o ploše 250 m2, pozemek o velikosti 300 m2, se zastavěnou plochou 260 m2, mnohem více nemovitostí bude při hledání, činžovní domy Jihlava, ve vybavení také naleznete telefon.
Stížnost
vitio.cz
1 500 000 Kč
126 m²

Prodej rodinného domu, Měřín

Vysočina,Měřín,Žďár nad Sázavou,Náměstí
Prodej řadového rodinného domu o dispozici 4+1 a přibližné užitné ploše 126 m2 v městyse Měřín v okrese Žďár nad Sázavou. Rekonstruovaný rodinný dům je cihlový se sedlovou střechou z pálených tašek. Vjezdem opatřeným elektrickými vraty s vchodovými dveřmi se vstupuje do haly - obývacího pokoje, na nějž navazuje kuchyň se zánovní kuchyňskou linkou vybavenou elektrickým sporákem a novou lednicí. Tato místnost s krbovými kamny je jakýmsi přirozeným centrem domu, z nějž se vchází do všech ostatních pokojů. První pokoj po pravé straně od vchodu (24 m2) má dvě okna orientovaná do ulice, tedy na severovýchod. Druhý pokoj s výhledem do ulice, užívaný jako kancelář, má výměru 20 m2. Koupelna (9 m2) je zařízená rohovou vanou a dvěma umyvadly, nechybí zde přípojka na automatickou pračku a vyhřívací žebřík, toaleta je samostatná. Poslední pokoj s výhledem do zahrady na jihozápad má výměru 18 m2. Dům je vyhřívaný ústředním topením zásobovaným kombinovaným plynovým kotlem, ohřev vody zajišťuje elektrický bojler, je napojený na vodovodní řad a kanalizaci. Plastová okna zajišťují dobré tepelně izolační vlastnosti stavby. Měřín je městečko na Českomoravské vrchovině ležící v blízkosti D1, což poskytuje dobrou dopravní dostupnost do dalších větších měst (13 km do Velkého Meziříčí, 24 km do Jihlavy, 25 km do Žďáru nad Sázavou a 60 km do Brna).
Stížnost
realitypro.eu
7 843 000 Kč
119 m²

Prodej rodinného domu, Vysoký Újezd

Středočeský kraj,Vysoký Újezd,Beroun
Dumrealit.cz Vám zprostředkuje Pasivní rodinný dům o dispozici 4+kk s celkovou obytnou plochou 119,27 m², vlastním pozemkem 661 m² a dvěma parkovacími stání. Již při navrhování domů s pečlivostí zvážili každý detail tak, aby život v nich byl maximálně pohodlný a bezpečný. Kladou důraz na špičkový, neotřelý design a využití nejmodernějších technologií. Na střechách rodinného domu jsou instalovány solární panely pro ohřev vody. Při stavbě jsou použity bezpečnostní trojskla s výbornou tepelnou a hlukovou izolací. Mezi výhody pasivních domů patří extrémně nízké náklady na vytápění, stálý přívod čerstvého vzduchu bez průvanu, vysoká tepelná pohoda v místnosti a příjemné teploty v zimě i v létě. Rodinný dům se nachází ve Vysokým Újezdu u Prahy, s výhledem do přírody, s dobrou občanskou vybaveností a výbornou dostupností do centra hlavního města. Nachází se zde mateřská a základní škola, obchod s potravinami, restaurace, fotbalové hřiště a prestižní golfový resort Albatross. Pro dopravu do hlavního města můžete využít autobus, zastávka leží pouhých 300 metrů od projektu. Ještě pohodlněji se však do Prahy dostanete autem po dálnici D5, kdy budete na Zličíně již za 12 minut, v centru pak do 30 minut. Ev. číslo: 622808. Energetický štítek: A (89 kWh/m2/rok).
Stížnost
vitio.cz
3 290 000 Kč
200 m²

Prodej rodinného domu, Třebíč - část obce Horka-Domky

Vysočina,Třebíč,Třebíč,ulice Riegrova
Exkluzivně nabízíme ke koupi rodinný dům se zahradou v lokalitě Horka Domky. Dům prošel rekonstrukcí a je částečně podsklepený. Dále má velmi prostornou pochozí půdu, která může být předělána dle libosti nového majitele na útulnou ložnici, či dětský pokoj. Dispozice domu je 3+1, kdy se po vstupu do domu nacházíme na chodbě, ze které se dále dostaneme do kuchyně s obývacím pokojem, na WC a zahradu. Jsou zde rustikální kamenné schody, které byly zachovány z doby, kdy byl dům postaven. Po nich vystoupáme do 1. patra, kde máme dva pokoje a vstup na půdu. Vytápění v domě zajištěno kondenzačním plynovým kotlem. Za domem prostorná zahrada, kde je nově udělána zámková dlažba, která bude novým majitelům sloužit k posezení, a sama zahrada dále skýtá pro nové majitele další možnosti seberealizace. Dům je situován na lukrativním místě, kdy se i bez automobilu dostaneme během pár minut do centra města. V blízkosti veškerá občanská vybavenost. Doporučuji prohlídku. Do konce března 2019 nabízíme prostřednictvím našeho partnera úrokové sazby od 2,59 % p.a. Více informací Vám sdělí náš specialista na prohlídce.
Stížnost
realitypro.eu
950 000 Kč
54 m²

Prodej rodinného domu, Třebíč - část obce Stařečka

Vysočina,Třebíč,Třebíč,ulice Sucheniova
Nabízíme k prodeji menší rodinný dům o dispozici 2+kk v blízkosti centra města Třebíč na ulici Sucheninova. Jedná se o řadový cihlový dům, který pochází z 30-let min. století a který je připraven na celkovou rekonstrukci. Dům je postavený na pozemku o rozloze 120 m2, zastavěná plocha je 65 m2 a za domem se nachází menší dvorek. Dům je napojen na veškeré IS. V domě bude po rekonstrukci bytová jednotka 2+kk s příslušenstvím. Střecha je sedlová s půdou krytá pálenou taškou.
Stížnost
vitio.cz
2 500 000 Kč
100 m²

Prodej rodinného domu, Pelhřimov - část obce Pelhřimov

Vysočina,Pelhřimov,Pelhřimov
Nabízíme k prodeji RD 2+KK v klidné části centra města Pelhřimova. Jedná se o podsklepený objekt s uzavřeným dvorem za domem (po úpravě možný vjezd autem). Terasa směrem do dvora, půda vhodná k rozšíření obytné části. Elektřina původní, okna původní, voda v plastu, k domu přiveden plyn.Svojí atraktivní polohou v centru města se nabízí využití jak pro trvalé bydlení, tak pro podnikání, nebo kombinaci obojího.
Stížnost
vitio.cz
1 950 000 Kč
145 m²

Prodej rodinného domu, Třebíč - Zámostí

Vysočina,Třebíč,Třebíč,Subakova
Prodej rodinného domu v blízkosti centra města Třebíč. Dům je celkově podsklepený, v přízemí je vstupní chodba, kuchyň, koupelna, 3 pokoje a samostatné WC. Dále je z chodby vstup na půdu a na dvorek. Zajímavá historická lokalita u židovské čtvrti.
Stížnost
realitypro.eu
3 990 000 Kč
192 m²

Prodej rodinného domu, Jihlava - část obce Antonínův Důl

Vysočina,Jihlava,Jihlava
Nabízíme k prodeji rodinný dům v Antonínově Dole, který se nachází v dojezdové vzdálenosti od Jihlavy, navíc je zde dostupná MHD. Rodinný dům prošel částečnou rekonstrukcí - okna, střecha, odpady. Ve spodním patře nalezneme koupelnu, WC, kuchyň a dva pokoje. Nahoře pak jeden obyvatelný pokoj a dále prostornou půdu, kterou je možné předělat na pokoj. Dům se nachází téméř na samotě, pár kroků od lesa. Dům tak nabízí ideální blízkost centra krajského města a zároveň přírody. Těším se na Vás na prohlídce!. Do konce března 2019 nabízíme prostřednictvím našeho partnera úrokové sazby od 2,59 % p.a. Více informací Vám sdělí náš specialista na prohlídce.
Stížnost
novostavby-na-prodej.cz
6 845 000 Kč
130 m²

Prodej, rodinný dům, Vysoký Újezd, 130 m²

Vysoký Újezd, Beroun
Dumrealit.cz Vám zprostředkuje Nový dům se zahradou za cenu bytu v rodinném rezidenčním komplexu Modrý Platan. Projekt dvojdomů vyrůstá v malebném okolí řeky Berounky v obci Vysoký Újezd (sjezd na Rudnou), v níž se spojují výhody snadné a rychlé dostupnosti Prahy s přírodními krásami okolní krajiny. Interiér domu tvoří v přízemí zádveří se šatnou, otevřený koncept obývacího pokoje, jídelny a kuchyně se vstupem na terasu a zahradu, chodba a samostatná toaleta. Z chodby vede schodiště do druhého nadzemního podlaží, ve kterém jsou 3 ložnice, koupelna s vanou a sprchovým koutem, samostatná toaleta a společný balkón, který je přístupný ze dvou ložnic. V ceně jsou zahrnuty 2 parkovací stání. Pří výstavbě jsou použity výhradně kvalitní a nadstandardní materiály. Dubové vytápěné podlahy, exkluzivní obklady a technologie chytrého domu. Užitná plocha domu 130 m², velikost pozemku 580 m². Klidná příroda za okny, městský život v dostupné vzdálenosti. Přejete si, aby vaše děti vyrůstaly v rodinném domě na čerstvém vzduchu a zároveň chcete mít blízko do Prahy? Hledáte kompromis mezi bydlením v přírodě a ve městě? Obec Vysoký Újezd v okolí řeky Berounky je pro vás ideálním řešením, které snoubí benefity života v přírodě s možnostmi hlavního města. Lokalita Vysokého Újezdu nabízí ideální zázemí pro spokojený rodinný život – mateřskou i základní školu pro vaše děti, supermarket pro každodenní nákupy, fotbalové hřiště a samozřejmě krásnou přírodu pro aktivní vyžití ve volném čase. Pokud patříte mezi fanoušky golfu, jistě vás jako třešnička na dortu potěší i místní špičkový golfový resort Albatross. Za kulturou do centra Prahy se dostanete za méně než půl hodiny. Do nákupních center a na metro ve Zličíně pak za necelou čtvrthodinu. Ev. číslo: 622807. Energetický štítek: B (97 kWh/m2/rok).
Stížnost
realitypro.eu
10 944 700 Kč
710 m²

Prodej činžovního domu, Luka nad Jihlavou

Vysočina,Luka nad Jihlavou,Jihlava,1. máje
Exkluzivně Vám nabízíme prodej bytového domu o 12 bytových jednotkách a celkové podlahové ploše 710 m2, k domu náleží pozemek o výměře 1395 m2. Na pozemku se nachází pro každou bytovou jednotku vlastní úložný prostor a společné posezení. Dům se nachází v centru obce Luka nad Jihlavou s veškerou občanskou vybaveností a vzdáleností 10 km od krajského města Jihlava. V zimních měsících zde uvítáte lyžařský vlek a v letních nové koupaliště. V bytovém domě se nachází 8 bytů o velikosti 2+1 a 4 byty 1+1, jejichž výtěžnost Vám sdělím na vyžádání. Více než polovina bytů prošla rekonstrukcí. Každá bytová jednotka má vlastní ohřev vody a topení. Velice zajímavé jsou i půdní prostory, které nabízí možnost vestavby prostorných podkrovních bytů. Uvedená energetická náročnost budovy G z důvodu zatím nevyhotoveného energetického štítku. V případě zájmu nebo pro více informací mě prosím kontaktujte. En. náročnost b.: G - Mimořádně nehospodárná
Stížnost
realitypro.eu
1 050 000 Kč
70 m²

Prodej rodinného domu, Humpolec

Vysočina,Humpolec,Pelhřimov
Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji menší rodinný dům vhodný k rekreaci i pro trvalé bydlení v půvabné obci Světlice, která je součástí města Humpolec s nádherným romantickým výhledem na rybník, v čisté přírodě Českomoravské vrchoviny. Celková plocha pozemku je 265 m2. Nemovitost se nachází v obci Světlice, která je městskou částí Humpolce (do centra autem 4 minuty, cca 3 km). Dům je dispozičně řešen jako 2+kk. V předsíňce prosvětlené oknem se nachází menší kuchyňský kout s plynovým vařičem, spíží a lednicí. Centrum domu tvoří světlý obývací pokoj s kachlovými kamny, volně propojený s jídelnou. Ložnice je situována v klidové části domu orientovaná do zahrady. Z pokoje projdeme na malou verandu, ze které je přístup na terasu a zahradu s ovocnými stromy, s krásným výhledem na rybník. V domě je samostatná chemická toaleta. Vytápění je zajištěno kamny na tuhá paliva. Celý objekt je napojen na obecní vodovod a elektřinu. Možnost vybudování domácí čistírny odpadních vod s napojením na místní kanalizaci. Pěkná půda vhodná pro vestavbu 2 pokojíků. Na pozemku je dále postavená prostorná dílna se skladem dřeva. Veškerá občanská vybavenost v Humpolci. Výborná dopravní dostupnost do Pelhřimova (15 minut), Jihlavy (25 minut), Havlíčkova Brodu (20 minut) nebo do Prahy. Objekt je vhodný i k trvalému bydlení a je možné ho financovat hypotečním úvěrem s výhodnou úrokovou sazbou, který Vám rádi zdarma zajistíme. Doporučuji prohlídku. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N79585.
Stížnost
novostavby-na-prodej.cz
7 843 000 Kč
119 m²

Prodej, rodinný dům, Vysoký Újezd, 119 m²

Vysoký Újezd, Beroun
Dumrealit.cz Vám zprostředkuje Pasivní rodinný dům o dispozici 4+kk s celkovou obytnou plochou 119,27 m², vlastním pozemkem 661 m² a dvěma parkovacími stání. Již při navrhování domů s pečlivostí zvážili každý detail tak, aby život v nich byl maximálně pohodlný a bezpečný. Kladou důraz na špičkový, neotřelý design a využití nejmodernějších technologií. Na střechách rodinného domu jsou instalovány solární panely pro ohřev vody. Při stavbě jsou použity bezpečnostní trojskla s výbornou tepelnou a hlukovou izolací. Mezi výhody pasivních domů patří extrémně nízké náklady na vytápění, stálý přívod čerstvého vzduchu bez průvanu, vysoká tepelná pohoda v místnosti a příjemné teploty v zimě i v létě. Rodinný dům se nachází ve Vysokým Újezdu u Prahy, s výhledem do přírody, s dobrou občanskou vybaveností a výbornou dostupností do centra hlavního města. Nachází se zde mateřská a základní škola, obchod s potravinami, restaurace, fotbalové hřiště a prestižní golfový resort Albatross. Pro dopravu do hlavního města můžete využít autobus, zastávka leží pouhých 300 metrů od projektu. Ještě pohodlněji se však do Prahy dostanete autem po dálnici D5, kdy budete na Zličíně již za 12 minut, v centru pak do 30 minut. Ev. číslo: 622808. Energetický štítek: A (89 kWh/m2/rok).
Stížnost
vitio.cz
950 000 Kč
54 m²

Prodej rodinného domu, Třebíč - část obce Stařečka

Vysočina,Třebíč,Třebíč,ulice Sucheniova
Nabízíme k prodeji menší rodinný dům o dispozici 2+kk v blízkosti centra města Třebíč na ulici Sucheninova. Jedná se o řadový cihlový dům, který pochází z 30-let min. století a který je připraven na celkovou rekonstrukci. Dům je postavený na pozemku o rozloze 120 m2, zastavěná plocha je 65 m2 a za domem se nachází menší dvorek. Dům je napojen na veškeré IS. V domě bude po rekonstrukci bytová jednotka 2+kk s příslušenstvím. Střecha je sedlová s půdou krytá pálenou taškou.
Stížnost
realitypro.eu
850 000 Kč
100 m²

Prodej rodinného domu, Nová Cerekev - Chmelná, okres Pelhřimov

Vysočina,Pelhřimov
Nabízíme k prodeji chalupu v obci Chmelná, obklopenou krásnou přírodou Vysočiny, v blízkosti Pelhřimova. Stavení se nachází v centru malé obce vzdálené 2km od Městysu Nová Cerekev, kde najdete veškerou základní občanskou vybavenost včetně školky, školy a lékaře. Nemovitost se skládá ze zastavěné plochy nádvoří 751m2 a zahrady 228m2. Stavby tvoří jeden, na sebe navazující celek, skládající se z obytné části o velikosti 100m2, bývalých chlévů 100m2 a stodoly 140m2. Pod obytnou částí je starý klenutý sklep, v němž je studna. Před domem je menší zahrada a travnatý uzavřený dvůr. Za domem jsou louky a malý potok. Louky s potokem, o celkové výměře cca 5008m2, mohou být po dohodě také součástí prodeje. Okresní město je vzdáleno 13 km.
Stížnost
vitio.cz
1 250 000 Kč
250 m²

Prodej rodinného domu, Kamenice nad Lipou

Vysočina,Kamenice nad Lipou,Pelhřimov,ulice Palackého
Nabízíme prodej řadového rodinného domu s garáží, který se nachází v širším centru města Kamenice nad Lipou. Zastavěná plocha domu činí 150 m2 s užitnou plochou okolo 250 m2 a celkovou plochou pozemku 317 m2. Dvoupodlažní rodinný dům se sedlovou střechou je v původním stavu bez větších rekonstrukcí. Přízemí domu nabízí garáž, bytovou jednotku 2+1, centrální spojovací chodbu a sklad. V prvním patře se nachází předsíň, kuchyně, obývací pokoj s odděleným dětským pokojem, ložnice se vstupem na balkon, sprchový kout a samostatné WC. Dále dům disponuje prostornou půdou s možností půdní vestavby. Nemovitost po menších úpravách lze využívat jako dvougenerační dům s bytovou jednotkou 2+1 a 3+1. Vytápění domu ústřední s elektrokotlem v kombinaci krbovými kamny, ohřev teplé vody- bojler, elektřina 230/380V, kanalizace obecní, voda – obecní. K domu náleží zahrada s již vzrostlou zelení a zděným zahradním skladem. Nabízená nemovitost je zajímavá především svým umístěním a klidnou lokalitou. Veškerá občanská vybavenost se nachází v docházkové vzdálenosti. Centrum města je v docházkové vzdálenosti. PENG – G.
Stížnost
vitio.cz
4 600 000 Kč
4 pokoje
98 m²

Prodej bytu 4+kk, Třebíč - část obce Horka-Domky

Vysočina,Třebíč,Třebíč,ulice Bráfova tř.
Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej novostavby zděného bytu 4+kk s balkonem a terasou v blízkosti centra města s výhledem do údolí a parku pod nemocnicí. Byt se nachází ve 2. NP (výtah), výměra bytu 98,2 m2, prostorný zděný sklep, kočákárna, v domě pouze 6 bytových jednotek. Úsporný dům postavený moderní technologií, nízké měsíční náklady na bydlení. Kvalitní materiály: dřevěná eurookna, elektronicky ovládané venkovní žaluzie, dubové masívní parkety, hliníkové vstupní dveře do domu, venkovní obklady Klinker.... Kabeláž (STA + telefon) do všech obytných pokojů, příprava na klimatizaci a EZS. Možnost přistřešeného parkování v uzavřeném prostoru za domem. Další informace v kanceláři.
Stížnost
videobydleni.cz
6 845 000 Kč
130 m²

Prodej rodinného domu, Vysoký Újezd

Středočeský kraj,Vysoký Újezd,Beroun
Dumrealit.cz Vám zprostředkuje Nový dům se zahradou za cenu bytu v rodinném rezidenčním komplexu Modrý Platan. Projekt dvojdomů vyrůstá v malebném okolí řeky Berounky v obci Vysoký Újezd (sjezd na Rudnou), v níž se spojují výhody snadné a rychlé dostupnosti Prahy s přírodními krásami okolní krajiny. Interiér domu tvoří v přízemí zádveří se šatnou, otevřený koncept obývacího pokoje, jídelny a kuchyně se vstupem na terasu a zahradu, chodba a samostatná toaleta. Z chodby vede schodiště do druhého nadzemního podlaží, ve kterém jsou 3 ložnice, koupelna s vanou a sprchovým koutem, samostatná toaleta a společný balkón, který je přístupný ze dvou ložnic. V ceně jsou zahrnuty 2 parkovací stání. Pří výstavbě jsou použity výhradně kvalitní a nadstandardní materiály. Dubové vytápěné podlahy, exkluzivní obklady a technologie chytrého domu. Užitná plocha domu 130 m², velikost pozemku 580 m². Klidná příroda za okny, městský život v dostupné vzdálenosti. Přejete si, aby vaše děti vyrůstaly v rodinném domě na čerstvém vzduchu a zároveň chcete mít blízko do Prahy? Hledáte kompromis mezi bydlením v přírodě a ve městě? Obec Vysoký Újezd v okolí řeky Berounky je pro vás ideálním řešením, které snoubí benefity života v přírodě s možnostmi hlavního města. Lokalita Vysokého Újezdu nabízí ideální zázemí pro spokojený rodinný život – mateřskou i základní školu pro vaše děti, supermarket pro každodenní nákupy, fotbalové hřiště a samozřejmě krásnou přírodu pro aktivní vyžití ve volném čase. Pokud patříte mezi fanoušky golfu, jistě vás jako třešnička na dortu potěší i místní špičkový golfový resort Albatross. Za kulturou do centra Prahy se dostanete za méně než půl hodiny. Do nákupních center a na metro ve Zličíně pak za necelou čtvrthodinu. Ev. číslo: 622807.
Stížnost
realitypro.eu
1 950 000 Kč
145 m²

Prodej rodinného domu, Třebíč - Zámostí

Vysočina,Třebíč,Třebíč,Subakova
Prodej rodinného domu v blízkosti centra města Třebíč. Dům je celkově podsklepený, v přízemí je vstupní chodba, kuchyň, koupelna, 3 pokoje a samostatné WC. Dále je z chodby vstup na půdu a na dvorek. Zajímavá historická lokalita u židovské čtvrti.
Stížnost
videobydleni.cz
1 950 000 Kč
145 m²

Prodej rodinného domu, Třebíč - Zámostí

Vysočina,Třebíč,Třebíč,Subakova
Prodej rodinného domu v blízkosti centra města Třebíč. Dům je celkově podsklepený, v přízemí je vstupní chodba, kuchyň, koupelna, 3 pokoje a samostatné WC. Dále je z chodby vstup na půdu a na dvorek. Zajímavá historická lokalita u židovské čtvrti.
Stížnost
videobydleni.cz
1 490 000 Kč
200 m²

Prodej rodinného domu, Třešť

Vysočina,Třešť,Jihlava,nám. Svobody
Jedná se o starý zděný dvoupodlažní řadový rodinný dům situovaný v klidnější části historického centra města. Dům má sedlovou střechu s možnowstí ev. půdní vestavby a původní dřevěná okna.Zastavěná plocha a nádvoří činí 153m2.V domě přípojka na elektro,vodu,kanalizaci s možností připojení na plyn.Dům je částečně podsklepen s možností garážového stání v průjezdu s malým dvorkem. V objektu byla provedena částečná rekonstrukce elektroinstalace a odpadů. Bytové prostory v přízemí a 2.NP v současnosti využívány k náhradnímu bydlení a celkové rekonstrukci.Vytápění je řešeno na tuhá paliva.
Stížnost
realitypro.eu
2 450 000 Kč
200 m²

Prodej rodinného domu, Počátky

Vysočina,Počátky,Pelhřimov
Prodej prostorného domu , vhodnému k podnikání i bydlení v Počátkách. Dispozice domu: přízemí: hala vhodná na provozovnu, sklad, soc. zařízení, garáž, 1 patro: koupelna, spíž, tři pokoje, balkon. Podkroví vhodné k vybudování obytných prostor. K domu patří dvorek. Dům stojí v dobré lokalitě, v blízkosti centra města. Město Počátky disponuje veškerou občanskou vybaveností. Je obklopeno jedinečnou krásou Vysočiny. Doporučuji prohlídku. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N78439.
Přihlásit se k odběru novinek k Vašemu vyhledávání:
Vysoká, Dům prodej
V Flatfy používáme cookies pro zlepšení kvality Vašeho prohlížení internetu. Využíváním našich služeb souhlasíte s používáním cookies.Zjistit více