Nabízíme Vám na prodej rodinný dům 4+1/G,B ležící na pozemku o celkové výměře 1.569 m2, který se nachází v žádané lokalitě Zdice. Dispozice domu: v přízemí je technické zázemí ( kotel, prádelna, úložný prostor ), je možné zde vybudovat jednu bytovou jednotku. V prvním patře je koupelna s toaletou, kuchyňská linka s výstupem na balkon, obývací pokoj, 3x ložnice, veranda. V podkroví je možnost a prostor na půdní vestavbu 2-3 pokojů s koupelnou a toaletou. Na podlaze v celém dome parkety, dlažba, koberec. Dům prošel před cca 11 roky částečnou rekonstrukcí ( nové rozvody elektriky, vody, odpadů, nový kotel + radiatory, kompletní výměna oken a výměna střešní krytiny ). Dům leží v mírným svahu, je napojen na veškeré IS ( voda, elektřina, kanalizace, plyn, studna ). Vytápění a ohřev vody je řešeno vlastním plynovým kotlem. Ve Zdicích je veškerá občanská vybavenost, Beroun 10 minut. Dobré spojení do Prahy po dálnici i MHD. Dispozice domu nabízí celou řadu variant využití, včetně podnikatelských možností. Lze financovat hypotéčním úvěrem, vřele doporučuji prohlídku! Více informací o nemovitosti u makléře.
Středočeský kraj,Zdice,Beroun,Komenského
160 m²
5 490 000
24. 2. 2018
Vícevideobydleni.cz
Nabízíme k prodeji prvorepublikovou Zámeckou vilu s rozsáhlým oploceným, uzavřeným, dvorem a hospodářskými objekty vhodnými pro skladování nebo komerci. Areál se nachází v intravilánu města Zdice (Exit dálnice D5, 28 Km od Prahy). Příjezd možný pro veškerou osobní i nákladní dopravu. Parkování možné v areálu i před ním. Bezproblémová dostupnost MHD. Areál tvoří vila z počátku století, dva zrekonstruované hospodářské objekty (sklady) pozemky. Areál je napojen na el. energii 220/380 V, plynofikaci, pitnou vodu, kanalizaci. Veškeré prostory ve stavu vyžadující opravu, modernizaci, volné, prodej možný ihned. Bez věcných břemen. Pozemek: oplocen, částečně zpevněn Objekty: přízemní i patrové, zděné, zateplené Využitelná výška vily - pokojů: 5 m Inženýrské sítě: el. energie 220 / 380 V, voda, kanalizace (jímka), plyn Osvětlení: el. zářivkové, pomocí oken Stav: v rekonstrukci a) objekt - Zámecká vila Jedná se o historickou, třípodlažní, zděnou, zateplenou, aktuálně nevytápěnou budovu, jejíž prostory byly využívány po roce 1965 jako kanceláře a laboratoře. Využitelná výška místností je 4,20 m. Vstup do jednotlivých pater zajišťuje centrální schodiště. V přízemí se nachází po celé ploše klenuté masivní stropy, původně byty pro služebnost, později sklady a archivy. V 1 patře jsou rozsáhlé místnosti s intarzovanou podlahou z parket, ozdobnými obklady stěn a ozdobnými štuky na stopě. Dveře, okna vše masivní, zakázková prvorepubliková výroba. Osvětlení v části dodělávané - el. zářivkové, v části stropní lustry. Budova obsahuje obytnou věž s místností - foto, a s rozsáhlou půdou 100% stav na případnou vestavbu pokojů a pod. Topení a vodovodní rozvod - demontováno a čeká na nového majitele. Nutná oprava parket, štuků, renovace oken a dveří, rozvody vody. 2x kouřovody, vstupy ve všech místnostech. Kouřovody vedou celou budovou až do přízemí vhodné po vyvložkování jako UT PLYN. Zastavěná plocha vily cca 410 m2, využitelná vnitřní plocha cca 900 m2 b) objekt B hospodářské budovy (sklady) Jedná se o přízemní, zděnou, zateplenou, nevytápěnou budovu o velikosti cca 1 100 m2. Využitelná výška činí 6 m. Vstup do prostor zajišťují v přední části průmyslová. Osvětlení el. zářivkové a pomocí oken. Podlahy betonové. Vytápění není zajištěno. Prostory pronajaty jako sklady za výhodné finanční prostředky. Podrobnosti zašleme Provizi u nás neplatíte.
Středočeský kraj,Zdice,Beroun,Polní
410 m²
8 900 000
28. 2. 2018
Vícevideobydleni.cz
Nabízíme Vám na menší činžovní dům 4+1/G,B ležící na pozemku o celkové výměře 1.569 m2, který se nachází v žádané lokalitě Zdice. Dispozice domu: v přízemí je momentálně technické zázemí ( kotel, prádelna, úložný prostor ), ale je možnost zde vybudovat basement byt 2+kk. V prvním patře je bytová jednotka 4+1 s dispozicí: je koupelna s toaletou, kuchyňská linka s výstupem na balkon, obývací pokoj, 3x ložnice, veranda, tato bytová jednotka lze rozdělit na 2x2+kk. V podkroví je možnost a prostor na půdní vestavbu 2x bytových jednotek 1+1/ 2+kk. Na podlaze v celém dome parkety, dlažba, koberec. Dům prošel před cca 11 roky částečnou rekonstrukcí ( nové rozvody elektriky, vody, odpadů, nový kotel + radiatory, kompletní výměna oken a výměna střešní krytiny ). Dům leží v mírným svahu, je napojen na veškeré IS ( voda, elektřina, kanalizace, plyn, studna ). Vytápění a ohřev vody je řešeno vlastním plynovým kotlem. Ve Zdicích je veškerá občanská vybavenost, Beroun 10 minut. Dobré spojení do Prahy po dálnici i MHD. Lze financovat hypotéčním úvěrem, vřele doporučuji prohlídku! Více informací o nemovitosti u makléře.
Středočeský kraj,Zdice,Beroun,Komenského
160 m²
5 490 000
24. 2. 2018
Vícevideobydleni.cz
Zprostředkujeme Vám prodej patrového rodinného domu 5+1 v klidné části obce Černín. V přízemí domu se nachází obývací pokoj s krbovými kamny, přilehlý menší pokoj, samostatná prostorná kuchyň, koupelna a samostatné WC. V prvním patře je jeden velký neprůchozí pokoj a dva menší pokoje, z nichž jeden je průchozí. Celý dům je ve velmi dobrém stavu, částečně nové rozvody, místní vodovod + vlastní studna. K domu náleží venkovní kůlna a sklípek a zahrada. Obec leží na okraji chráněné krajinné oblasti Křivoklátsko. V obci se nachází restaurace, veškerá občanská vybavenost cca 2 km v obci Zdice. Autobusové spojení na Beroun a Zdice, nájezd na dálnici D5 cca 3 km, autem do Prahy cca 20 min. Ev. číslo: 24451.
Středočeský kraj,Zdice,Beroun
180 m²
3 700 000
13. 4. 2018
Vícevideobydleni.cz
Nabízíme Vám jižně orientovaný pozemek v příjemné lokalitě na okraji obce Zdice, na němž je umístěna chata, která je těsně před dokončením. Příjezd automobilem až k pozemku, na pozemku jsou vrty studny, několik vzrostlých stromů a dřevník. Interiér chaty (přízemí a obytné podkroví) je nutné částečně dokončit. Zastavěná plocha cca 25 m2.
Středočeský kraj,Zdice,Beroun,Hroudská
25 m²
899 000
20. 3. 2018
Vícevideobydleni.cz
Prodej RD 5+1, pozemek 348, Zdice Nabízíme Vám ke koupi krásný RD, 5+1, 220 m2, po rekonstrukci. Celková plocha pozemku včetně zastavěné je 348 m2, zahrada 201m2, pozemek před domem 50 m2. Dům prošel před 6 lety rekonstrukcí, dřevěná okna (trojskla), zateplení včetně fasády. V přízemí domu je garáž, vybudovaná místnost, v suterénu domu sklep. V 1. patře domu je prostorný obývací pokoj se vstupem na terasu a dále do zahrady. Dále samostatná kuchyně vybavená kuchyňskou linkou včetně spotřebičů ( plynová varná deska, lednice, myčka nádobí, trouba, digestoř) moderně propojená s jídelnou. V 2. patře domu jsou tři samostatné pokoje, koupelna s vanou a WC. K dispozici je také další koupelna s připojením na pračku a sprchovým koutem, úložná komora. V domě jsou celkem tři toalety. Půda domu je připravená k vybudování dalšího obytného prostoru. Jsou zde nachystané rozvody elektřiny, vody, kanalizace, topení. V domě je řešeno topení plynovým kotlem, který zajišťuje také ohřev vody. Parkování umožněno v garáži pro dvě vozidla či na vlastním pozemku před domem. V obci je kompletní síť obchodů a služeb. Autem Praha do 30 minut jízdy, možnost využití autobusové či vlakové dopravy. pro bližší informace mě kontaktujte.
Středočeský kraj,Zdice,Beroun,Pod Šachtou
220 m²
5 990 000
1. 5. 2018
Vícevideobydleni.cz
Stavební pozemek 1083 m2 je umístěn na okraji Zdic - lokalita Samohelka na Berounsku. Nově je zahrnut v územním plánu jako stavební. Pozemek není zasíťovaný, není k němu přístupová cesta. Možnost připojení na elektřinu a vodu, nyní cca 100 m od pozemku. Vhodné na dlouhodobou investici. ID inzerátu: 6762254 Typ nabídky: prodej Stav nabídky: Aktivní Číslo zakázky: 3223 Stát: Česká republika Kraj: Středočeský Lokalita: Zdice , okres Beroun Kategorie: Pozemky, zahrady a historické stavby Podkategorie: Pro bydlení Plocha: 1083 m 2
Zdice , okres Beroun,Středočeský
1083 m²
860 000
24. 6. 2018
Vícehyperreality.cz
Prodej RD 5+1, pozemek 348, Zdice Nabízíme Vám ke koupi krásný RD, 5+1, 220 m2, po rekonstrukci. Celková plocha pozemku včetně zastavěné je 348 m2, zahrada 201m2, pozemek před domem 50 m2. Dům prošel před 6 lety rekonstrukcí, dřevěná okna (trojskla), zateplení včetně fasády. V přízemí domu je garáž, vybudovaná místnost, v suterénu domu sklep. V 1. patře domu je prostorný obývací pokoj se vstupem na terasu a dále do zahrady. Dále samostatná kuchyně vybavená kuchyňskou linkou včetně spotřebičů ( plynová varná deska, lednice, myčka nádobí, trouba, digestoř) moderně propojená s jídelnou. V 2. patře domu jsou tři samostatné pokoje, koupelna s vanou a WC. K dispozici je také další koupelna s připojením na pračku a sprchovým koutem, úložná komora. V domě jsou celkem tři toalety. Půda domu je připravená k vybudování dalšího obytného prostoru. Jsou zde nachystané rozvody elektřiny, vody, kanalizace, topení. V domě je řešeno topení plynovým kotlem, který zajišťuje také ohřev vody. Parkování umožněno v garáži pro dvě vozidla či na vlastním pozemku před domem. V obci je kompletní síť obchodů a služeb. Autem Praha do 30 minut jízdy, možnost využití autobusové či vlakové dopravy. pro bližší informace mě kontaktujte. ID inzerátu: 6972954 Typ nabídky: prodej Stav nabídky: Aktivní Číslo zakázky: N00115 Stát: Česká republika Kraj: Středočeský Lokalita: Pod Šachtou, Zdice , okres Beroun Kategorie: Rodinné domy Energetický štítek: G Vlastnictví: osobní Stav nemovitosti: velmi dobrý Plocha: 220 m 2 Užitná plocha: 220 m 2 Zastavěná plocha: 97 m 2 Plocha pozemku: 348 m 2 Typ budovy: cihlový Počet nadzemních podlaží: 3 Umístění objektu: Řadový Typ domu: Vícepatrový Rok rekonstrukce: 2012 Sklep: ano Kanalizace: ano Internet: ano Balkon: ano Garáž: ano Plyn: ano
Pod Šachtou, Zdice , okres Beroun,Středočeský
220 m²
5 990 000
25. 6. 2018
Vícehyperreality.cz
Stavební pozemek 1083 m2 je umístěn na okraji Zdic - lokalita Samohelka na Berounsku. Nově je zahrnut v územním plánu jako stavební. Pozemek není zasíťovaný, není k němu přístupová cesta. Možnost připojení na elektřinu a vodu, nyní cca 100 m od pozemku. Vhodné na dlouhodobou investici. ID inzerátu: 6762254 Typ nabídky: prodej Stav nabídky: Aktivní Číslo zakázky: 3223 Stát: Česká republika Kraj: Středočeský Lokalita: Zdice , okres Beroun Kategorie: Pozemky, zahrady a historické stavby Podkategorie: Pro bydlení Plocha: 1083 m 2
Zdice , okres Beroun,Středočeský
1083 m²
860 000
25. 6. 2018
Vícehyperreality.cz
Zprostředkujeme Vám prodej patrového rodinného domu 5+1 v klidné části obce Černín. V přízemí domu se nachází obývací pokoj s krbovými kamny, přilehlý menší pokoj, samostatná prostorná kuchyň, koupelna a samostatné WC. V prvním patře je jeden velký neprůchozí pokoj a dva menší pokoje, z nichž jeden je průchozí. Celý dům je ve velmi dobrém stavu, částečně nové rozvody, místní vodovod + vlastní studna. K domu náleží venkovní kůlna a sklípek a zahrada. Obec leží na okraji chráněné krajinné oblasti Křivoklátsko. V obci se nachází restaurace, veškerá občanská vybavenost cca 2 km v obci Zdice. Autobusové spojení na Beroun a Zdice, nájezd na dálnici D5 cca 3 km, autem do Prahy cca 20 min. Ev. číslo: 24451. Energetický štítek: G
Černín, Zdice, Beroun
435 m²
3 700 000
15. 6. 2018
Vícerestauracekpronajmuti.cz
Zprostředkujeme Vám prodej patrového rodinného domu 5+1 v klidné části obce Černín. V přízemí domu se nachází obývací pokoj s krbovými kamny, přilehlý menší pokoj, samostatná prostorná kuchyň, koupelna a samostatné WC. V prvním patře je jeden velký neprůchozí pokoj a dva menší pokoje, z nichž jeden je průchozí. Celý dům je ve velmi dobrém stavu, částečně nové rozvody, místní vodovod + vlastní studna. K domu náleží venkovní kůlna a sklípek a zahrada. Obec leží na okraji chráněné krajinné oblasti Křivoklátsko. V obci se nachází restaurace, veškerá občanská vybavenost cca 2 km v obci Zdice. Autobusové spojení na Beroun a Zdice, nájezd na dálnici D5 cca 3 km, autem do Prahy cca 20 min. Ev. číslo: 24451. Energetický štítek: G
Černín, Zdice, Beroun
180 m²
3 700 000
16. 6. 2018
Vícebyty-na-praze6.cz
Nabízíme Vám jižně orientovaný pozemek v příjemné lokalitě na okraji obce Zdice, na němž je umístěna chata, která je těsně před dokončením. Příjezd automobilem až k pozemku, na pozemku jsou vrty studny, několik vzrostlých stromů a dřevník. Interiér chaty (přízemí a obytné podkroví) je nutné částečně dokončit. Zastavěná plocha cca 25 m2. Prodej rodinného domu Kublov
Zdice, Hroudská
25 m²
899 000
15. 6. 2018
Víceorigo-reality.cz
Zprostředkujeme Vám prodej patrového rodinného domu 5+1 v klidné části obce Černín. V přízemí domu se nachází obývací pokoj s krbovými kamny, přilehlý menší pokoj, samostatná prostorná kuchyň, koupelna a samostatné WC. V prvním patře je jeden velký neprůchozí pokoj a dva menší pokoje, z nichž jeden je průchozí. Celý dům je ve velmi dobrém stavu, částečně nové rozvody, místní vodovod + vlastní studna. K domu náleží venkovní kůlna a sklípek a zahrada. Obec leží na okraji chráněné krajinné oblasti Křivoklátsko. V obci se nachází restaurace, veškerá občanská vybavenost cca 2 km v obci Zdice. Autobusové spojení na Beroun a Zdice, nájezd na dálnici D5 cca 3 km, autem do Prahy cca 20 min. Ev. číslo: 24451.
Zdice, Černín
123 m²
3 700 000
14. 6. 2018
Víceorigo-reality.cz
Zprostředkujeme Vám prodej patrového rodinného domu 5+1 v klidné části obce Černín. V přízemí domu se nachází obývací pokoj s krbovými kamny, přilehlý menší pokoj, samostatná prostorná kuchyň, koupelna a samostatné WC. V prvním patře je jeden velký neprůchozí pokoj a dva menší pokoje, z nichž jeden je průchozí. Celý dům je ve velmi dobrém stavu, částečně nové rozvody, místní vodovod + vlastní studna. K domu náleží venkovní kůlna a sklípek a zahrada. Obec leží na okraji chráněné krajinné oblasti Křivoklátsko. V obci se nachází restaurace, veškerá občanská vybavenost cca 2 km v obci Zdice. Autobusové spojení na Beroun a Zdice, nájezd na dálnici D5 cca 3 km, autem do Prahy cca 20 min. Ev. číslo: 24451. Energetický štítek: G
Černín, Zdice, Beroun
3 700 000
15. 6. 2018
Víceprodejchalupy.cz
Zprostředkujeme Vám prodej patrového rodinného domu 5+1 v klidné části obce Černín. V přízemí domu se nachází obývací pokoj s krbovými kamny, přilehlý menší pokoj, samostatná prostorná kuchyň, koupelna a samostatné WC. V prvním patře je jeden velký neprůchozí pokoj a dva menší pokoje, z nichž jeden je průchozí. Celý dům je ve velmi dobrém stavu, částečně nové rozvody, místní vodovod + vlastní studna. K domu náleží venkovní kůlna a sklípek a zahrada. Obec leží na okraji chráněné krajinné oblasti Křivoklátsko. V obci se nachází restaurace, veškerá občanská vybavenost cca 2 km v obci Zdice. Autobusové spojení na Beroun a Zdice, nájezd na dálnici D5 cca 3 km, autem do Prahy cca 20 min. Ev. číslo: 24451. Energetický štítek: G
Černín, Zdice, Beroun
435 m²
3 700 000
15. 6. 2018
Vícerodinnedomyvbrne.cz
Nabízíme k prodeji hezký rodinný dům s velkou zahradou v obci Zdice. Pozemek má celkovou plochu 983 m2, z toho plocha zastavěná činí 245 m2. Dům je zasazen do terénu, disponuje 3 podlažími. V přízemí se nachází kuchyně, dílna a sklepy, sklad, ve 2. patře se nachází 3 pokoje, koupelna, WC, šatna, v patře je k dispozici balkon s výhledem do zahrady, ale i na obec a dále na zalesněné kopce Brdska a Křivoklátska, ve 3. patře se nachází jeden pokoj a půda, na pozemku dále stojí dvě samostatné garáže. Všechny pokoje domu jsou prostorné a slunné. Dům
Zdice
5 500 000
10. 5. 2018
Vícerealingo.cz
Popis nemovitosti Nabízíme k prodeji hezký rodinný dům s velkou zahradou v obci Zdice. Pozemek má celkovou plochu 983 m2, z toho plocha zastavěná činí 245 m2. Dům je zasazen do terénu, disponuje 3 podlažími. V přízemí se nachází kuchyně, dílna a sklepy, sklad, ve 2. patře se nachází 3 pokoje, koupelna, WC, šatna, v patře je k dispozici balkon s výhledem do zahrady, ale i na obec a dále na zalesněné kopce Brdska a Křivoklátska, ve 3. patře se nachází jeden pokoj a půda, na pozemku dále stojí dvě samostatné garáže. Všechny pokoje domu jsou prostorné a slunné. Dům je zčásti po rekonstrukci, byla zhotovena nová střecha včetně komínu, byla provedena rekonstrukce WC. Dům je napojen na kompletní infrastrukturu, k dispozici je dále navíc vlastní studna. V případě potřeby je možno pozemek rozdělit a využít pro stavbu dalšího domu. V interiéru jsou zachovány některé původní prvky, které pomáhají utvářet příjemnou a poklidnou atmosféru, dům je nenásilně propojen se zahradou. Dům je umístěn na konci slepé ulice, místo je jedinečně klidné, v dosahu je však kompletní občanská vybavenost, výborná dostupnost Prahy. Na pozemku se nachází vzrostlý ořech, dále několik dalších vzrostlých stromů a jiných dřevin, dále také květiny, pozemek je zatravněn, celek působí velmi idylicky, příjemná stinná zákoutí vybízejí k relaxaci a odpočinku. PENB zatím nedodán = dočasně stanovena třída G. Balkony, lodžie, terasy Balkon
Beroun - Zdice
983 m²
5 500 000
10. 5. 2018
Vícereality.mesec.cz
Zprostředkujeme Vám prodej patrového rodinného domu 5+1 v klidné části obce Černín. V přízemí domu se nachází obývací pokoj s krbovými kamny, přilehlý menší pokoj, samostatná prostorná kuchyň, koupelna a samostatné WC. V prvním patře je jeden velký neprůchozí pokoj a dva menší pokoje, z nichž jeden je průchozí. Celý dům je ve velmi dobrém stavu, částečně nové rozvody, místní vodovod + vlastní studna. K domu náleží venkovní kůlna a sklípek a zahrada. Obec leží na okraji chráněné krajinné oblasti Křivoklátsko. V obci se nachází restaurace, veškerá občanská vybavenost cca 2 km v obci Zdice. Autobusové spojení na Beroun a Zdice, nájezd na dálnici D5 cca 3 km, autem do Prahy cca 20 min. Ev. číslo: 24451.
Zdice 60 Zdice Česko
5 pokojů
123 m²
3 700 000
16. 5. 2018
Vícekuprealitu.cz
Nabízíme Vám na prodej stavební pozemek o celkové výměře 446 m2, který se nachází ve Zdicích. Pozemek leží ve starší zástavbě rodinných domů, IS ( voda, elektřina, plyn, kanalizace ) jsou na hranici pozemku ( v komunikaci ). Dle platného územního plánu je pozemek určen k výstavbě rodinného domu. Kompletní občanská vybavenost, výborná dostupnost ( Beroun, Praha ), lze financovat hypotéčním úvěrem, vřele doporučuji prohlídku! ID inzerátu: 7004480 Typ nabídky: prodej Stav nabídky: Aktivní Číslo zakázky: N02990 Stát: Česká republika Kraj: Středočeský Lokalita: Zdice , okres Beroun Kategorie: Pozemky, zahrady a historické stavby Podkategorie: Pro bydlení Vlastnictví: osobní Plocha: 446 m 2 Plocha pozemku: 446 m 2 Dostupnost pozemku: z veřejné komunikace
Zdice , okres Beroun,Středočeský
446 m²
899 250
10. 5. 2018
Vícehyperreality.cz
Nabízíme k prodeji hezký rodinný dům s velkou zahradou v obci Zdice. Pozemek má celkovou plochu 983 m2, z toho plocha zastavěná činí 245 m2. Dům je zasazen do terénu, disponuje 3 podlažími. V přízemí se nachází kuchyně, dílna a sklepy, sklad, ve 2. patře se nachází 3 pokoje, koupelna, WC, šatna, v patře je k dispozici balkon s výhledem do zahrady, ale i na obec a dále na zalesněné kopce Brdska a Křivoklátska, ve 3. patře se nachází jeden pokoj a půda, na pozemku dále stojí dvě samostatné garáže. Všechny pokoje domu jsou prostorné a slunné. Dům je zčásti po rekonstrukci, byla zhotovena nová střecha včetně komínu, byla provedena rekonstrukce WC. Dům je napojen na kompletní infrastrukturu, k dispozici je dále navíc vlastní studna. V případě potřeby je možno pozemek rozdělit a využít pro stavbu dalšího domu. V interiéru jsou zachovány některé původní prvky, které pomáhají utvářet příjemnou a poklidnou atmosféru, dům je nenásilně propojen se zahradou. Dům je umístěn na konci slepé ulice, místo je jedinečně klidné, v dosahu je však kompletní občanská vybavenost, výborná dostupnost Prahy. Na pozemku se nachází vzrostlý ořech, dále několik dalších vzrostlých stromů a jiných dřevin, dále také květiny, pozemek je zatravněn, celek působí velmi idylicky, příjemná stinná zákoutí vybízejí k relaxaci a odpočinku. PENB zatím nedodán = dočasně stanovena třída G.
Zdice (okres Beroun)
300 m²
5 500 000
9. 5. 2018
Vícereality.sousede.cz
Prodej RD 5+1, pozemek 348, Zdice Nabízíme Vám ke koupi krásný RD, 5+1, 220 m2, po rekonstrukci. Celková plocha pozemku včetně zastavěné je 348 m2, zahrada 201m2, pozemek před domem 50 m2. Dům prošel před 6 lety rekonstrukcí, dřevěná okna (trojskla), zateplení včetně fasády. V přízemí domu je garáž, vybudovaná místnost, v suterénu domu sklep. V 1. patře domu je prostorný obývací pokoj se vstupem na terasu a dále do zahrady. Dále samostatná kuchyně vybavená kuchyňskou linkou včetně spotřebičů ( plynová varná deska, lednice, myčka nádobí, trouba, digestoř) moderně propojená s jídelnou. V 2. patře domu jsou tři samostatné pokoje, koupelna s vanou a WC. K dispozici je také další koupelna s připojením na pračku a sprchovým koutem, úložná komora. V domě jsou celkem tři toalety. Půda domu je připravená k vybudování dalšího obytného prostoru. Jsou zde nachystané rozvody elektřiny, vody, kanalizace, topení. V domě je řešeno topení plynovým kotlem, který zajišťuje také ohřev vody. Parkování umožněno v garáži pro dvě vozidla či na vlastním pozemku před domem. V obci je kompletní síť obchodů a služeb. Autem Praha do 30 minut jízdy, možnost využití autobusové či vlakové dopravy. pro bližší informace mě kontaktujte.
Pod Šachtou, Zdice (okres Beroun)
220 m²
5 990 000
30. 4. 2018
Vícereality.sousede.cz
Prodej RD 5+1, 348, Zdice Nabízíme Vám ke koupi krásný RD, 5+1, 220 m2, po rekonstrukci. Celková plocha pozemku včetně zastavěné je 348 m2, 201m2, pozemek před domem 50 m2. prošel před 6 lety rekonstrukcí, dřevěná okna (trojskla), zateplení včetně fasády. V přízemí domu je , vybudovaná místnost, v suterénu domu sklep. V 1. patře domu je prostorný obývací pokoj se vstupem na terasu a dále do zahrady. Dále samostatná kuchyně vybavená kuchyňskou linkou včetně spotřebičů ( plynová varná deska, lednice, myčka nádobí, trouba, digestoř) moderně propojená s jídelnou. V 2. patře domu jsou tři samostatné pokoje, koupelna s vanou a WC. K dispozici je také další koupelna s připojením na pračku a sprchovým koutem, úložná komora. V domě jsou celkem tři toalety. Půda domu je připravená k vybudování dalšího obytného prostoru. Jsou zde nachystané rozvody elektřiny, vody, kanalizace, topení. V domě je řešeno topení plynovým kotlem, který zajišťuje také ohřev vody. Parkování umožněno v garáži pro dvě vozidla či na vlastním pozemku před domem. V obci je kompletní síť obchodů a služeb. Autem Praha do 30 minut jízdy, možnost využití autobusové či vlakové dopravy. pro bližší informace mě kontaktujte.
Pod Šachtou, Zdice, Beroun
5 990 000
30. 4. 2018
Vícerealhit.cz
Popis Prodej RD 5+1, pozemek 348, Zdice Nabízíme Vám ke koupi krásný RD, 5+1, 220 m2, po rekonstrukci. Celková plocha pozemku včetně zastavěné je 348 m2, zahrada 201m2, pozemek před domem 50 m2. Dům prošel před 6 lety rekonstrukcí, dřevěná okna (trojskla), zateplení včetně fasády. V přízemí domu je garáž, vybudovaná místnost, v suterénu domu sklep. V 1. patře domu je prostorný obývací pokoj se vstupem na terasu a dále do zahrady. Dále samostatná kuchyně vybavená kuchyňskou linkou včetně spotřebičů ( plynová varná deska, lednice, myčka nádobí, trouba, digestoř) moderně propojená s jídelnou. V 2. patře domu jsou tři samostatné pokoje, koupelna s vanou a WC. K dispozici je také další koupelna s připojením na pračku a sprchovým koutem, úložná komora. V domě jsou celkem tři toalety. Půda domu je připravená k vybudování dalšího obytného prostoru. Jsou zde nachystané rozvody elektřiny, vody, kanalizace, topení. V domě je řešeno topení plynovým kotlem, který zajišťuje také ohřev vody. Parkování umožněno v garáži pro dvě vozidla či na vlastním pozemku před domem. V obci je kompletní síť obchodů a služeb. Autem Praha do 30 minut jízdy, možnost využití autobusové či vlakové dopravy. pro bližší informace mě kontaktujte.
Pod Šachtou, Zdice, Beroun
5 990 000
30. 4. 2018
Vícebyty-k-pronajmuti-levne.cz
Prodej RD 5+1, pozemek 348, Zdice Nabízíme Vám ke koupi krásný RD, 5+1, 220 m2, po rekonstrukci. Celková plocha pozemku včetně zastavěné je 348 m2, zahrada 201m2, pozemek před domem 50 m2. Dům prošel před 6 lety rekonstrukcí, dřevěná okna (trojskla), zateplení včetně fasády. V přízemí domu je garáž, vybudovaná místnost, v suterénu domu sklep. V 1. patře domu je prostorný obývací pokoj se vstupem na terasu a dále do zahrady. Dále samostatná kuchyně vybavená kuchyňskou linkou včetně spotřebičů ( plynová varná deska, lednice, myčka nádobí, trouba, digestoř) moderně propojená s jídelnou. V 2. patře domu jsou tři samostatné pokoje, koupelna s vanou a WC. K dispozici je také další koupelna s připojením na pračku a sprchovým koutem, úložná komora. V domě jsou celkem tři toalety. Půda domu je připravená k vybudování dalšího obytného prostoru. Jsou zde nachystané rozvody elektřiny, vody, kanalizace, topení. V domě je řešeno topení plynovým kotlem, který zajišťuje také ohřev vody. Parkování umožněno v garáži pro dvě vozidla či na vlastním pozemku před domem. V obci je kompletní síť obchodů a služeb. Autem Praha do 30 minut jízdy, možnost využití autobusové či vlakové dopravy. pro bližší informace mě kontaktujte. ----------------------------- Poznámka k ceně: + provize ----------------------------- Číslo zakázky: N00115 ----------------------------- Lokalita: Zdice, Pod Šachtou
Zdice,Pod Šachtou
220 m²
5 990 000
1. 5. 2018
Vícehyperinzerce.cz
We at Flatfy use cookies to improve quality of your overall browsing experience. By using our services you agree to our use of cookies.Learn more