Nabízíme k prodeji nebytový prostor 56,38 m v novostavbě polyfunkčního domu - projekt Nová Sladovna. Polyfunkční dům je situován v lukrativní části Olomouce, na ulici Wolkerova, v blízkosti centra a parků. Výborná dopravní dostupnost i občanská vybavenost. V přízemí domu nabízíme komerční prostory k prodeji, v dalších patrech bytové jednotky. Byty i nebytové prostory je možné upravit na přání klienta. Využijte příležitosti nechat si navrhnout a postavit byt dle Vašich přání a představ, včetně úpravy designu. Zahájení výstavby konec roku 2017. Samozřejmostí je možnost výběru a dokoupení komory v suterénu domu a vnitřního či vnějšího parkovacího stání. Klientům nabízíme možnost kompletního návrhu a řešení interiéru vybraného bytu přímo na míru a pomůžeme Vám i s vyhledáním nejvýhodnějšího hypotečního financování prostřednictvím našeho hypotečního centra.
Olomoucký kraj,Olomouc,Olomouc,Wolkerova
56 m²
4 910 868
13. 2. 2018
Vícevideobydleni.cz
Nabízíme k prodeji bytový dům s komerčními prostory poblíž centra Olomouce na ul. Sokolská. Dům je zkolaudovaný jako bytový, ale v souč. době je využíván jako nebytový (sídlo firmy, pronájem kanceláří). Dům prošel v r. 1999 kompletní rekonstrukcí, vč. střechy. Má 3 NP, 2 patra, v případě zájmu ověříme možnost přistavění dalšího patra. Pokud by se dům využíval jako bytový, je možné v něm vystavět až 6-7 malometrážních bytů. Pokud by se dům využíval nadále jen jako komerční, v přízemí budovy je vstupní hala, menší kancelář, školící místnost. Po pravé straně po příchodu do domu je umístěná dvojgaráž, technická místnost a WC. V 1. patře je zasedací místnost, tři kanceláře, kuchyňský kout, sociální zařízení a místnost pro počítačovou síť. V podkroví se nachází prostorná klimatizovaná kancelář, která je zařízena vestavěnými skříněmi, malou kuchyňkou s barovým pultem, sprchovým koutem a WC. Vytápění domu plynovým kotlem (nový z r. 2015 + vyvložkovaný komín). Nízké provozní náklady, do 7.500 Kč za celou budovu. Dům není podsklepený. Velmi doporučuji, skvělé na bydlení i investici.
Olomoucký kraj,Olomouc,Olomouc,Sokolská
360 m²
10 900 000
13. 4. 2018
Vícevideobydleni.cz
Elite real service s.r.o Vám nabízí v zastoupení majitele prodej pozemku v obci Třebčín, okr. Olomouc. Plocha pozemku 4.592 m2. Pozemek se nabízí jako celek. Zajímavá investice pro developery. Velikost pozemku lze upravit dohodou. Pozemek je veden dle katastru nemovitostí jako orná půda, dle územního plánu jako plocha pro bydlení - výstavba rodinných domů. Pozemek je situován u místní komunikace v obci Třebčín směr Olšany u Prostějova, přístup z veřejné zpevněné komunikace. Inženýrské sítě ve vzálenosti od hranice pozemku: plyn - na hranici, elektřina - do cca 60 m, kanalizace a voda se nachází ve vzdálenosti cca 100m od hranice pozemku (možnost připojení na obecní IS). Dobrá dopravní dostupnost do Olomouce (cca 10 min. autem), vlaková zastávka, veškerá občanská vybavenost. Největší nabídku novostaveb - nových bytů, byty na prodej, byty k pronájmu a informace o naši dceřinné společnosti - naleznete na našich webových stránkách.
Olomoucký kraj,Lutín,Olomouc
3 600 000
13. 2. 2018
Vícevideobydleni.cz
Nabízíme k prodeji pozemek pro rekreační bydlení s vyřízeným územním souhlasem, určený pro výstavbu rekreační chatky na slunném místě ve Velkém Týnci u Olomouce, s výhledem na Hradisko a do širokého okolí. Pozemek se nachází v lokalitě Zápotočí,je neoplocený, zatravněný, určený pro výstavbu chaty s využitím podkroví-viz. přiložený situační plán. Je možnost výběru ze dvou pozemků. K chatkám je k dispozici dokumentace a jsou navrženy jako dřevostavby. Na pozemcích je zavedena elektřina a příjezd je řešen po obecních komunikacích. V územním plánu obce je zahrnuta výstavba vodovodu, vedoucí v příjezdové komunikaci. Jedná se o pozemky o velikosti, 600m2 a 792m2, s využitím pro plochy zahrad, drobnou zemědělskou činnost a rekreaci obyvatel. Přípustné využití území, dle územního plánu je rovněž pro stavby společné vybavenosti, parkovací stání, výstavba zahradních chatek do 16m2 a výškou jednoho nadzemního podlaží (výška hřebene 5,28m), přičemž pro nově vymezené plochy je navržena dopravní a technická infrastruktura. Právní servis je součástí nabídkové ceny a je zajištěn.
Olomoucký kraj,Velký Týnec,Olomouc
570 000
Včera v 16:34
Vícevideobydleni.cz
V zastoupení vlastníka Vám nabízíme k prodeji provozně skladový areál o rozloze 3202 m2 v klidné, okrajové části města Šternberk. Centrum areálu tvoří prodejna, kanceláře, zázemí pro zaměstnance, šatna, kuchyňka, sprcha, WC a výrobně technické, případně skladové prostory nebo garáže, o rozloze cca 410 m2. Celý areál je možné okamžitě užívat, eventuálně přizpůsobit potřebám vlastní podnikatelské činnosti, nebo pronajímat. Nemovitost je ve velmi dobrém technickém stavu, po kompletní rekonstrukci, s odbornou a pravidelnou údržbou. Areál je napojen na elektřinu, plyn a obecní vodovod. Odkanalizován je do vlastní jímky. Obecní kanalizace je však vedena při okraji pozemku. Samozřejmostí jsou plastová okna, plynové ústřední topení, automatická vrata do všech prostor a elektronický bezpečnostní systém s možností napojení na mobilní telefon nebo pult centrální ochrany PČR. Část podkroví je možno přebudovat dle vlastních představ a nadstandardně tak zvýšit komfort podnikání, nebo rozšířit užitnou plochu budovy o obytné či ubytovací prostory. Areál je přístupný z obecní asfaltové komunikace a tvoří uzavřený celek s kompletním oplocením a branou. K budově samotné pak vede vlastní příjezdová cesta s rozsáhlou zpevněnou parkovací plochou. Součástí nabízené nemovitosti jsou i ostatní stavby na pozemku, menší zahrada a geometricky oddělená parcela o rozloze 874 m2, v souladu s ÚP vhodná pro výstavbu rodinného domu. PENB-G. Cena zahrnuje veškeré služby a poplatky RK, dále kompletní právní servis včetně návrhu na vklad a předání nemovitosti. Upřesňující dotazy Vám rádi zodpovíme na tel. 608756600, prohlídku nemovitosti Vám ochotně zajistí naše pobočka v Olomouci, a to kterýkoliv den od pondělí do neděle. S případným financováním koupě Vám rádi pomohou poradci našeho hypotečního centra. Možnost posouzení vhodného financování je zdarma, do 2 dnů.
Olomoucký kraj,Šternberk,Olomouc,Lhotská
600 m²
5 250 000
13. 6. 2018
Vícevideobydleni.cz
Výhradní prodej sedmi sousedících, rovinatých pozemků tvořící celek o pl. 4142 m2. Dle územního plánu obce jsou pozemky určeny jako plochy pro bydlení venkovské (BV) a plochy smíšené obytné venkovské (SV1) Na stavebním pozemku je už jen obytná stavba z původní zemědělské usedlosti, určena spíše k demolici, el. energie, obecní vodovod a vlastní studna na pozemku, u jeho hranice plyn a splašková kanalizace. Jde o velmi klidnou lokalitu mimo hlavní průtah obce, veškerá občanská vybavenost v blízkém Štěpánově (v místě jen BUS). Lokalita nebyla nikdy zasažena povodněmi. Rozdělením celku se nabízí výstavba 2 - 3 RD.
Olomoucký kraj,Štěpánov,Olomouc,Benátky
3 985 000
28. 6. 2018
Vícevideobydleni.cz
Prodej nebytového prostoru na ul. Chválkovická, Olomouc - Chválkovice. Jedná se o obchodní prostory v přízemí s výlohou o rozloze 99,08 m2. Vstup do prodejny je z frekventované ulice. Prostory jsou členité (dvouúrovňové), skládají se z prodejny, skladovacích prostor a vlastního sociálního zařízení. Před prodejnou možnost rychlého zastavení. Na podlaze keramická a čedičová dlažba, zavedena elektřina 220/380V, společné plynové topení, společné měřidla. Původní kolaudace prostorů jako autodílna (poslední využití prostor jako prodejna barev). Další informace u makléře nemovitosti. Průkaz energetické náročnosti budovy nedodán - prozatím třída G.
Olomoucký kraj,Olomouc,Olomouc,Chválkovická
99 m²
1 650 000
13. 2. 2018
Vícevideobydleni.cz
Naše RK Rex Moravia Vám nabízí ke koupi pozemek o velikosti 4.400m2 v Olomouci Černovíře. Pozemek se nachází v chráněné krajinné oblasti Litovelské Pomoraví na malebném romantickém místě přiléhajícím k ochranné hrázi řeky Moravy, Součástí pozemku je stavební parcela o velikosti 240m2. Pozemek je ideální k vybudování rodinného nebo zahradního domu a zahrady pro lidi hledající ticho a relaxaci. Cena pozemku včetně daně z nabytí nemovitosti a provize RK je 3.990.000,-Kč.
Olomoucký kraj,Olomouc,Olomouc
3 990 000
28. 6. 2018
Vícevideobydleni.cz
Exkluzivní prodej pozemku o celkové výměře 1.194 m2 určeného k výstavbě rodinného domu. Parcela má dvě příjezdové cesty a je možno ji rozdělit na dvě stavební místa. IS u pozemku. Možnost financování naším hypotečním centrem.
Olomoucký kraj,Babice,Olomouc
500 000
13. 7. 2018
Vícevideobydleni.cz
Nabídka bytového domu k prodeji v Olomouci, lokalita Hodolany, ulice Smetanova. Dům se nachází v blízkosti vlakového nádraží, má 6 bytových jednotek o dispozici 2+1 a velikosti 65 m2. 3 patra , každá bytová jednotka je napojena na samostatný plynový kotel, podlahy parkety, PVC, dlažba, okna kastlová. V přízemí domu se nachází dva nebytové prostorry s výlohou, první o velikosti 68 m2 a druhá prodejna 24 m2. V podkroví je prostorná půda a sušárna - daly by se tam vybudovat další byty nebo kanceláře. Zastavěná plocha včetně nádvoří je 338 m2. Majitel od r. 2002. opravil stoupačky, je udělané nové vedení vody a elektřiny a v roce 2014 jsou nové rozvody topení. Byty jsou nyní pronajaté. Možnost prohlídky s makléřem nemovitosti.
Olomoucký kraj,Olomouc,Olomouc,Smetanova
320 m²
18 000 000
24. 4. 2018
Vícevideobydleni.cz
Naše RK Rex Moravia Vám nabízí ke koupi nemovitost určenou k podnikání v rychle se rozvíjející průmyslové zóně ve Šternberku. Nemovitost je postavena na pozemku o velikosti 978m2, má užitnou plochu 268m2 a kolaudována byla v roce 2014. Budova se skládá ze vstupní chodby, kanceláře vedení společnosti, účetní místnosti, archivu, dvou samostatných sociálních zařízení, šaten pro zaměstnance se sociálním zařízením a sprchou, 2 příručních skladů, 3 garáží s elektrickými vraty a skladu. Nemovitost je napojena na veškeré inženýrské sítě a pozemek kolem nemovitosti je zpevněný. Do areálu je vjezd přes dálkově ovládanou bránu. Pro možnosti využití areálu s Vámi rádi absolvujeme kompletní prohlídku a konzultaci k účelu využití. Prodejní cena areálu včetně daně z nabytí nemovitosti, právních služeb a provize RK činí 6.990.000,-Kč.
Olomoucký kraj,Šternberk,Olomouc,Průmyslová
978 m²
6 990 000
12. 4. 2018
Vícevideobydleni.cz
Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme zajímavý komerční objekt - restaurace. Turisty velmi frekventovaná část Bouzova vedle parkoviště státního hradu . Restaurace o celkové zastavěné ploše 121 m2 a s pozemkem 145 m2 . Vybavení : součástí kupní ceny je kompletně nerezová kuchyň a spotřebiče, součástí jsou i židle, stoly, slunečníky, pokladna s EET v hodnotě cca 500.000,- V objektu je umístěna kuchyně, přípravna, WC a sprcha, sklad se vstupem ze zadní strany. Dále pak krytý prostor posezení pro zákazníky a venkovní posezení cca 15x15 m . Možno ihned provozovat. K nemovitosti je zpracován i projekt pro rozšíření objektu. Doporučujeme prohlídku, pro vážné zájemce máme připravenou i předpokládanou analýzu nákladů a výnosů. Fiancování zajistíme.
Olomoucký kraj,Bouzov,Olomouc
155 m²
1 890 000
21. 6. 2018
Vícevideobydleni.cz
Parcela v lokalitě U hřbitova - o velikosti 5,7 ha má obdélníkový tvar, stř. rozměry 387 x 152 m, je dnes využívaná jako orná půda, leží v okrajové části města Šternberk - okr. Olomouc. Územní plán řeší její využití: plocha Bydlení, zeleň, plocha VL je pro výrobu a skladování - (lehký průmysl pro výrobu a skladování, bez negativního vlivu na ŽP, plochy pro malé a střední podnikání, administrativa související s výrobou, vzorkové prodejny, aj.)- viz mapka z územního plánu. Informace o IS v lokalitě prověřujeme, k dispozici v RK. Na východní hranici parcela sousedí se stávající zástavbou 13ti RD, jednotl. parcely jsou cca 750 m2, plocha bydlení bude navazovat, tuto plochu doplňovat. Na jižní straně vede cyklostezka - viz foto. Na lokalitu není zpracovaná územní studie, vše se dá komplexně vyřešit. Majitel preferuje prodej vcelku, při prodeji po částech cenu upraví podle nákladů na dělení, přístupu k IS. K prodeji je i pozemek o velikosti 13600 m2 blíž k hlavní komunikaci, využitelný pro výrobu a skladování. Výhradní smlouva, další informace v RK. Na pozemku není žádné omezení vl. práva. Pozemek vhodný pro developera.
Olomoucký kraj,Šternberk,Olomouc,Litovelská
18 374 720
14. 6. 2018
Vícevideobydleni.cz
Elite real service s.r.o Vám nabízí v zastoupení majitele prodej pozemku v obci Třebčín, okr. Olomouc. Plocha o rozloze 700 m2 vznikne oddělením od pozemku o celkové rozloze 4.592 m2. Orientační šířka pozemku cca 17m. Dohodou lze rozlohu pozemku upravit, přesná výměra pozemku a cena bude vymezena dle nového geometrického plánu. Pozemek je veden dle katastru nemovitostí jako orná půda, dle územního plánu jako plocha pro bydlení - výstavba rodinných domů. Územní/stavební povolení podmíněno územní studií, nutno vyřešit vedení vysokého napětí přes pozemek (přeložka, přesun). Pozemek je situován u místní komunikace v obci Třebčín směr Olšany u Prostějova, přístup z veřejné zpevněné komunikace. Inženýrské sítě ve vzálenosti od hranice pozemku: plyn - na hranici, elektřina - do cca 60 m, kanalizace a voda se nachází ve vzdálenosti cca 100m od hranice pozemku (možnost připojení na obecní IS). Dobrá dopravní dostupnost do Olomouce (cca 10 min. autem), vlaková zastávka, veškerá občanská vybavenost. Největší nabídku novostaveb - nových bytů, byty na prodej, byty k pronájmu a informace o naši dceřinné společnosti - naleznete na našich webových stránkách.
Olomoucký kraj,Lutín,Olomouc
630 000
13. 2. 2018
Vícevideobydleni.cz
Exkluzivní prodej areálu bývalého statku v obci Majetín. Jedná se o soubor několika budov a pozemků bývalého statku – zemědělské usedlosti situované v centru obce Majetín. Vjezd do areálu je přímo ze silnice spojující obce Krčmaň, Majetín a Brodek u Přerova. Celková výměra prodávaných pozemků včetně zastavěné plochy činí 10382 m2, z toho cca 3780 m2 plocha zastavěná budovami. Jednotlivé objekty jsou půdorysně uspořádány do dvou bočních traktů přiléhajících až k ulici, dále pak jednoho zadního traktu a jednoho objektu stojícího uprostřed dvora. Vše dohromady tvoří jeden obestavěný a uzavřený areál s možností vjezdu pro nákladní automobily a kamiony. Většina prostor je využitelná pro skladování, lehkou výrobu, případně chov zvířat, ale lze je upravit i pro jiné účely. V části situované do ulice jsou pak i prostory obchodní a kancelářské se vstupy přímo z ulice. Od roku 1993 postupně prošly jednotlivé části areálu dílčími rekonstrukcemi – nová střešní krytina, fasády, nová kanalizace, interiéry budov, podlahy, rozvody vody, nové sociální zařízení, elektroinstalace atd. Nemovitosti jsou napojeny na elektřinu, plyn a kanalizaci, voda je z vlastní studny, obecní vodovod vede před objektem, část je vytápěná ústředním topením z plynového kotle, část z kotle na tuhá paliva. Možnost pro různé využití - pro skladování, autodopravu, servis, lehkou výrobu, opravárenskou činnost, zemědělskou výrobu, chov zvířat, podnikovou prodejnu, stavebniny, jako sídlo firmy atd. Výhodná poloha mezi městy Olomouc, Prostějov a Přerov, vzdálenost k přivaděči na dálnici D35 cca 7 km. Bližší informace a naplánování prohlídky v HRK.
Olomoucký kraj,Majetín,Olomouc,ulice Náves
10382 m²
15 000 000
11. 7. 2018
Vícevideobydleni.cz
Nabízíme Vám prodej pozemků, které jsou vhodné pro výstavbu rodinných domů v obci Štěpánov. Zpracovaný návrh nového Územního plánu obce Štěpánov, počítá až s 18 stavebními pozemky s plochou od 559 m do 1651 m, pro individuální bydlení v rodinných domech. Začátek výstavby sítí, el. rozvodů, plynu, vodovodního řádu je plánováno v rozmezí roku 2017-2019. Pozemky jsou vhodné pro stavbu rodinného domu, výšková hladina objektů -1 až 2 NP + podkroví/obytné podkroví, tvary střech šikmé, sedlové a kombinované. Maximální procento zastavěnosti pozemku je 50%. Plánovaná studie zahrnuje komfortní rodinné bydlení v klidné části obce, s dostatkem zeleně, parkem a dětským koutem. Vynětí půdního fondu - cena 80,-/m2 v případě soukromého stavebníka. Aktuální informace o postupu prací. Nyní platné územní rozhodnutí, schválená přeložka VN, rozhodnutí na síťování NN a příprava na stavební povolení. Probíhají skrývky ornice. V této době se plánuje plánujeme i stavba plynovodu. Na to plynule naváže vodovodní a kanalizační řad a podklad komunikace. Vám jako kupujícím a majitelům pozemků nic nebrání k závazné rezervaci a možné plánování výstavby Vašeho vysněného rodinného domu. Pro možnost aktuální informace facebook/stepanov.la.realitni
Olomoucký kraj,Štěpánov,Olomouc
1 800
13. 2. 2018
Vícevideobydleni.cz
Nabízíme Vám k prodeji zemědělskou usedlost v obci Střeň, nedaleko Olomouce. Zemědělská usedlost o rozloze 12.500 m² je ideální místo pro podnikání jak v dřevařské výrobě, zahrádkářství nebo můžete pozemek rozparcelovat a nabídnout k výstavbě rodinných domů. Na pozemku jsou veškeré inženýrské sítě. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N79091.
Šternberk, Olomouc
8 520 000
12. 7. 2018
Vícepronajem-restaurace.cz
Nabízíme exkluzivně k prodeji činžovní dům s 15 byty a nebytovými prostory 500 m2 v přízemí. Nabízíme exkluzivně k prodeji činžovní dům s 15 byty ve třech podlažích( 2+kk, 3+kk s mírou 65-70 m2) a nebytovými prostory 500 m2 v přízemí. Dům se nachází v historickém centru města Olomouc na pozemku 744 m2. Objekt je komplexem původně 4 budov. Objekt se nachází na obchodní promo adrese v pěší zóně v centru, je vzdálený cca 100 m od historické radnice a nejvýznamnější UNESCO památky v Olomouci Sloupu Nejsvětější Trojice. Historické centrum města Olomouc, jako turisticky velmi atraktivním místo v Evropě, doporučuje i Průvodce Lonely Planet. V blízkosti 50 m je zastávka MDH-TRAM. Objekt je ve stavu před rekonstrukcí. V současné době není pronajímán. Na rekonstrukci objektu byl zpracován velmi kvalitní architektonický návrh, 6/2018 bylo vydáno platné stavební povolení. Součástí ceny je zpracovaná kompletní realizační projektová dokumentace a výkaz výměr na rekonstrukci. Rekonstrukci je možné zahájit ihned. Doporučujeme jako velmi zajímavou a ojedinělou investici.
Olomoucký kraj,Olomouc,Olomouc,28. října
2034 m²
21 533
16. 6. 2018
Vícevideobydleni.cz
Nabízíme k prodeji stavební pozemek o celkové výměře 7.922 m v KÚ Dolany u Olomouce. Elektřina v dosahu pozemku - cca 50m, voda - možnost vykopání vlastní studny. Plyn a kanalizace v dosahu není. Pozemek je na velmi pěkném místě, vhodný k rekreaci, chovu koní, polosamota. Část pozemku 1.571 m je lesní pozemek, ostatní trvalý travní porost. Klidná lokalita, potok na hranici pozemku.
Olomoucký kraj,Dolany,Olomouc
980 000
12. 2. 2018
Vícevideobydleni.cz
Pozemky o výměře 890 - 1372 m2 ve Velkém Újezdu s výstavbou rodinných domů dle individuálního výběru z nabízených standardů. V ceně je kompletní zasíťování pozemků - elektřina, voda, splašková kanalizace. Plánuje se zbudování přístupové komunikace, která umožní připojení na Olomouckou ulici. Zahájení výstavby jaro 2018. Více info v RK
Olomoucký kraj,Velký Újezd,Olomouc
1 350
20. 2. 2018
Vícevideobydleni.cz
Exkluzivní prodej id. 1/6 podílu k pozemku o celkové výměře 3.486 m2, určeného k výstavbě rodinného domu. Příjezdová cesta obecní. Inženýrské sítě u pozemku. Volný ihned! Možnost financování naším hypotečním centrem.
Olomoucký kraj,Olomouc,Olomouc
3 486 000
13. 7. 2018
Vícevideobydleni.cz
Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji komerční budovu bývalého pneuservisu v žádané lokalitě Slavonín na ulici Zolova. Celková plocha pozemku je 1288 m2. Zastavěná 591 m2. Užitná plocha 274 m2. Budova je částečně podsklepená. Nákladní dílna - výška 6m, šířka 5,5m, délka 25m. Prodejna 107 m2. Sociální zařízení, šatna, kuchyňka, dílna a dva příruční sklady. V 1.NP je k dispozici byt 4 + kk, 140 m2 + terasa 60,5m2. Nemovitost je napojena na kanalizaci, plyn, el. a vodu. Dostatek parkovacích míst a dva vjezdy. Průkaz energetické náročnosti je zpracovaný. Skupina D. Nemovitost volná od května 2018. Prohlídky možné po domluvě s makléřem.
Olomoucký kraj,Olomouc,Olomouc,Zolova
270 m²
26 000 000
11. 4. 2018
Vícevideobydleni.cz
Nabízíme k prodeji nebytové prostory o velikosti 47,73 m v novostavbě polyfunkčního domu - projekt Nová Sladovna. Polyfunkční dům je situován v lukrativní části Olomouce, na ulici Wolkerova, v blízkosti centra a parků. Výborná dopravní dostupnost i občanská vybavenost. V přízemí domu nabízíme komerční prostory k prodeji, v dalších patrech bytové jednotky. Byty i nebytové prostory je možné upravit na přání klienta. Využijte příležitosti nechat si navrhnout a postavit byt dle Vašich přání a představ, včetně úpravy designu. Zahájení výstavby konec roku 2017. Samozřejmostí je možnost výběru a dokoupení komory v suterénu domu a vnitřního či vnějšího parkovacího stání. Klientům nabízíme možnost kompletního návrhu a řešení interiéru vybraného bytu přímo na míru a pomůžeme Vám i s vyhledáním nejvýhodnějšího hypotečního financování prostřednictvím našeho hypotečního centra.
Olomoucký kraj,Olomouc,Olomouc,Wolkerova
48 m²
3 907 666
13. 2. 2018
Vícevideobydleni.cz
Nabízíme prodej pozemku pro podnikatelské aktivity ve Velkém Týnci - Vsisko o výměře 7.646 m. Možno umístit větší řemeslné dílny, menší zemědělskou výrobu a související vybavenost k těmto aktivitám. Dopravní obslužnost velmi dobrá - 8 km od Olomouce.
Olomoucký kraj,Velký Týnec,Olomouc
3 750 000
12. 2. 2018
Vícevideobydleni.cz
We at Flatfy use cookies to improve quality of your overall browsing experience. By using our services you agree to our use of cookies.Learn more