Stížnost
Pronájem komerčního prostoru o velikosti 25 m2 v blízkosti náměstí v Březnici. Možnost využití - obchod, kancelář apod. Doporučujeme prohlídku.
Březnice,Blatenská
6 000 Kč
7. 10. 2018
Vícenetrealit.cz
Stížnost
Nabízíme k prodeji rodinný dům 4+1 v Březnici v Lokšanech, okr. Příbram. Lokšany - unikátně zachované židovské ghetto založené 1570 majitelem březnického panství Ferdinandem z Lokšan. Dnešní podoba převážně z 18.–19. století, uprostřed se nachází synagoga. Dům je k rekonstrukci na pozemku o CP 205 m2. V 1. NP dvě místnosti, sociální zařízení, technické prostory. V 2. NP jsou dva pokoje, kuchyně, koupelna společná s WC. Vytápění přímotopy, kotel na tuhá paliva, bojler, napojeno na obecní vodovod a kanalizaci, el. 220/380 V. Menší zahrada s dílnou a kůlnou. V obci veškerá občanská vybavenost a dopravní dostupnost bus, vlak. Dojezd autem do Příbrami 19 km, Prahy 70 km po D4. Třída PENB uvedena pouze z důvodu zákonných požadavků. Možno financovat hypotékou - vyřídíme. Více info telefonicky.
Středočeský kraj,Březnice,Příbram,ulice Lokšany
186 m²
990 000 Kč
12. 10. 2018
Vícerealitypro.eu
Stížnost
Popis Pronájem komerčního prostoru o velikosti 25 m2 v blízkosti náměstí v Březnici. Možnost využití - obchod, kancelář apod. Doporučujeme prohlídku.
Blatenská, Březnice, Příbram
6 000 Kč
8. 10. 2018
Vícebytyvolne.cz
Stížnost
Pronájem komerčního prostoru o velikosti 25 m2 v blízkosti náměstí v Březnici. Možnost využití - obchod, kancelář apod. Doporučujeme prohlídku.
Blatenská, Březnice, Příbram
6 000 Kč
8. 10. 2018
Vícebyty-na-praze6.cz
Stížnost
Pronájem zařízeného baru či pivnice o celkové ploše 46 m2 v blízkosti náměstí v Březnici. Možnost využití i venkovní zahrady ve dvoře hotelu. Doporučujeme prohlídku.
Blatenská, Březnice (okres Příbram)
46 m²
9 000 Kč
7. 10. 2018
Víceceskereality.cz
Stížnost
Nabízíme exkluzivně k prodeji slunný stavební pozemek v žádané lokalitě v Březnici u Zlína o celkové výměře 1607 m2. Z pozemku je krásný výhled, na pozemku jsou inž.sítě - je zde možnost přikoupit pozemek a stavební parcelu rozšířit. Cena: 1.400,-Kč /m2 . Vzhledem k tomu, že doprava autem do Zlína je cca 5 min.,je pozemek ideální pro ty, co chtějí bydlet v klidu a přitom pracují ve Zlíně a okoli. Obec má výbornou občanskou vybavenost,dobrá dostupnost - příjezd po asfaltové komunikaci, krásné místo v přírodě - Doporučujeme.
Zlínský kraj,Březnice,Zlín
1 195 600 Kč
10. 10. 2018
Vícerealitypro.eu
Stížnost
Novinka v nabídce! Jedinečná příležitost pronájmu zavedené restaurace – Šenku Špejchar v obci Březnice, okrese Příbram. Posezení ve stylovém barokním prostředí ze 17 stol. v unikátně zrekonstruovaných prostorách (přičemž byl kladen velký důraz na zachování původních kvalitních a přírodních materiálů s velkým důrazem na detail a originalitu) bývalé sýpky s galerií, krbem a tanečním parketem nabízí místo až pro 180 hostů. Součástí je i venkovní posezení s grilem a ohništěm a útulná menší vinárna v zadní části špejcharu pro cca 30 - 40 osob. Další místa k sezení se nachází na venkovní terase. Šenk s neobyčejnou atmosférou je také ideálním místem pro pořádání firemních akcí, rodinných oslav, výstav, svatebních hostin (zavedené Svatomartinské tradiční oslavy aj.). IS: voda, kanalizace, plyn, elektřina. Vytápění centrální plynové, navíc krb, který tvoří dominantu spodní části šenku. K restauraci náleží komfortní, nová a nadstandardně vybavená kuchyň včetně kompletního vybavení. V kuchyni zaveden plyn i elektřina. Parkování zajištěno přímo na vlastním dvoře před restaurací. Ideální příležitost splnit si sen o vlastní restauraci, kde můžete okamžitě bez dalších investic začít podnikat. Volné ihned. Pro více informací a prohlídku kontaktujte makléřku Zdeňku Benešovou. ----------------------------- Číslo zakázky: 1055601 ----------------------------- Lokalita: Březnice, Ludvíka Kuby
Březnice,Ludvíka Kuby
50 000 Kč
11. 10. 2018
Vícehyperinzerce.cz
Stížnost
Nabízíme k prodeji ucelený obdélníkový stavební pozemek o celkové výměře 3359 m2 v obci Březnice v okrese Příbram. Parcela je v územním plánu zahrnuta pro bydlení v rodinných domech- městské a příměstské. Inženýrské sítě na hranici s pozemku. Veškerá občanská vybavenost přímo v obci. Při rychlém jednání sleva! Doporučujeme a s financováním rádi pomůžeme. ID inzerátu: 7274202 Typ nabídky: prodej Stav nabídky: Aktivní Číslo zakázky: 654262 Stát: Česká republika Kraj: Středočeský Lokalita: Březnice , okres Příbram Kategorie: Pozemky, zahrady a historické stavby Podkategorie: Pro bydlení Vlastnictví: osobní Plocha: 3359 m 2 Typ budovy: jiný Voda: ano Elektřina: ano Plyn: ano
Březnice , okres Příbram,Středočeský
3359 m²
1 444 370 Kč
Dnes v 6:55
Vícehyperreality.cz
Stížnost
Pronájem komerčního prostoru o velikosti 25 m2 v blízkosti náměstí v Březnici. Možnost využití - obchod, kancelář apod. Doporučujeme prohlídku.
Blatenská, Březnice, Příbram
6 000 Kč
8. 10. 2018
Vícerodinnedomyvbrne.cz
Stížnost
Pronájem komerčního prostoru o velikosti 25 m2 v blízkosti náměstí v Březnici. Možnost využití - obchod, kancelář apod. Doporučujeme prohlídku. Zadejte váš e-mail nebo telefonní číslo a naši specialisté se vám ozvou s pomocí co nejdříve.
Březnice, Blatenská,Středočeský kraj,Středočeský kraj
25 m²
6 000 Kč
8. 10. 2018
Vícerealcity.cz
Stížnost
Pronájem komerčního prostoru o velikosti 25 m2 v blízkosti náměstí v Březnici. Možnost využití - obchod, kancelář apod. Doporučujeme prohlídku.
Blatenská, Březnice, Příbram
6 000 Kč
10. 10. 2018
Vícerestauracekpronajmuti.cz
Stížnost
Popis Pronájem zařízeného baru či pivnice o celkové ploše 46 m2 v blízkosti náměstí v Březnici. Možnost využití i venkovní zahrady ve dvoře hotelu. Doporučujeme prohlídku.
Blatenská, Březnice, Příbram
9 000 Kč
8. 10. 2018
Vícebyty-k-pronajmuti-levne.cz
Stížnost
Nabízíme exkluzivně k prodeji stavební pozemek v žádané lokalitě v Březnici u Zlína o celkové výměře 880 m2. Z pozemku je krásný výhled, na pozemku jsou inž.sítě (elektřina,voda obecní, kanalizace : ČOV s vyústěním do sběrné kanalizace) - je zde možnost přikoupit pozemek a stavební parcelu rozšířit. Cena: 1400,-Kč /m2 . Vzhledem k tomu, že doprava autem do Zlína je cca 5 min.,je pozemek ideální pro ty, co chtějí bydlet v klidu a přitom pracují ve Zlíně a okoli. Obec má výbornou občanskou vybavenost,dobrá dostupnost - příjezd po asfaltové komunikaci, krásné místo v přírodě - Doporučujeme.
Zlínský kraj,Březnice,Zlín
1 167 600 Kč
11. 10. 2018
Vícevitio.cz
Stížnost
Nabízíme k prodeji rodinný dům - 2 bytové jednotky v obci Březnice, okres Příbram, na pozemku 188 m2. V I. NP se nachází byt o dispozici 2+1 s komorou, koupelna společná s WC. V 2. NP byt 3 + kk s podkrovním mezonetem. Oba byty mají samostatné vchody a každý 80 m2 obytné plochy. Možnost využití domu jako dvougenerační, nebo na investiční záměr. Rekonstrukce zde proběhla v r. 2005 - střecha, krovy, podlahy, omítky, koupelny, aj.. Na dvoře kůlna a technická místnost, kde se nachází kotel na tuhá paliva, bojler. Nabízíme bydlení v klidné části města ačkoliv v blízkosti centra, kde najdete veškerou občanskou vybavenost. Dopravní dostupnost také výborná - vlak, bus. Vzdálenost do Příbrami 17 km. Město Březnice je vyhledávanou lokalitou díky vyhlášenému zámku, sportovnímu vyžití, cyklotrasy, turistické trasy Orlík nad Vltavou, Třemšín, Kasejovice, aj. Třída PENB uvedena pouze z důvodu zákonných požadavků. Možno financovat hypotékou - vyřídíme. Více info telefonicky. Zadejte váš e-mail nebo telefonní číslo a naši specialisté se vám ozvou s pomocí co nejdříve.
Březnice, Dolní Valy,Středočeský kraj,Středočeský kraj
5 pokojů
2 460 000 Kč
8. 10. 2018
Vícerealcity.cz
Stížnost
Exkluzivně nabízíme k prodeji novostavbu RD na klíč včetně pozemku. Nízkoenergetický rodinný dům 4+1. Výstavba domu se nachází v žádané lokalitě 5,8 km od Zlína s vynikající dostupností směr Zlín, i s příjezdem na dálnici. Novostavba je navržena tak, aby na minimální zastavěné ploše nabídla maximální využití prostoru, ale zároveň nesnižovala nároky na pohodlné bydlení. Dům je situována denní zónou tvořená obývacím pokojem s jídelnou se vstupem na terasu. Dvěma dětskými pokoji, koupelnou a samostatným WC, prostornou chodbou se samostatným vstupem do pokojů. Dále se zde nachází technická místnost, zádveří a spíž. Z obývacího pokoje a ložnice je umožněn výstup na terasu před domem. K domu je možné vybudovat garážové stání, které není obsaženo v cenové relaci. Rodinný dům je dřevostavba sendvičové konstrukce. Samostatná cena domu na klíč : od 3. 677 800,-Kč s DPH. Vytápění domu je zajištěno podlahovým vytápěním. Dodavatelské práce dle dohody. Cena je včetně stavby a vlastního pozemku o ploše 858 m2 s číslem pozemku 18. Samostatná cena pozemku je 1.415 700,-Kč. Pokud v nabídce bude ještě jiný volný pozemek je možné udělat záměnu a doplatek. Naši specialisté Vám pomůžou s financováním této nemovitosti formou GEPARD finance s výběrem z více nabídek bank, podmínek dle Vašich možností. Je možné financovat i z prodeje jiné nemovitosti u naší společnosti v kombinaci s hypotékou.
Zlínský kraj,Březnice,Zlín
84 m²
5 093 500 Kč
15. 8. 2018
Vícevideobydleni.cz
Stížnost
K prodeji je nabízen rodinný dům s tenisovým areálem nacházející se u obce Březnice, okr. Zlín, v klidném prostředí mimo zastavěnou plochu obce i hlavní dopravní tah.K areálu je příjezd po asfaltové cestě, areál má vlastní parkoviště a je ohrazen. Součástí jsou následující objekty: 1/ tři tenisové kurty (2x antuka, 1x umělý povrch-připraveno k montáži nafukovací haly) 2/ tréninková zeď 3/ objekt technického zázemí areálu, jehož součástí jsou- šatny, sprchy, sociální zařízení- klubovna s denním barem- kancelář- technická místnost (plynový kotel, zásobník vody, čerpadlo..)- zastřešené venkovní posezení až pro 24 osob- vytápění objektu zázemí je plynovým kotlem a krbovými kamny 4/- objekt pro komerční využití, (zastavěná ploch 36 m2, užitná 72 m2); vhodné pro obchod, sklad, servisní činnost, konstrukce z unomo buněk, zateplená a opatřena fasádou, klimatizované 5/- sklad na nářadí a příslušenství pro údržbu (unimobuňka) 6/- upravená skládka se zásobou antuky 7/- dřevník 8/- vlastní kopaná studna v areálu 9/- vlastní ČOV 10/- rodinný dům- SYSTÉM VELOX - ÚSPORNÝ, patrový, částečně podsklepený, s garáží, venkovním parkováním a venkovním zastřešeným posezením, dům je rozdělený na dva byty 3+kk se samostatným sociálním zázemím, vytápění RD je zajištěno ústředním topením na plynový kotel, krbovými kamny a kombinací podlahového topení a radiátorů- PENB tř. C.
Zlínský kraj,Březnice,Zlín
300 m²
18 900 000 Kč
12. 10. 2018
Vícerealitypro.eu
Stížnost
Prodej rodinného domu na polosamotě 196m2, Březnice u Strojetic Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji patrový rodinný dům v krásné přírodě, na polosamotě u rybníka, mezi lesy. Dům - polovina dvojdomu z roku 1890 o rozloze 196m2 obytné plochy se stává ze dvou obytných místností v přízemí 2x18m2, koupelny se sprchovým koutem a WC 8m2, kuchyně 8m2, místnosti pro skladování 8m2, prostorné haly 31m2, samostatného WC. V patře jsou čtyři pokoje 19m2 a taktéž 19m2 hala. Nad obytnou částí je ještě půda 100m2 s rozvody elektřiny. Dům je průběžně a kvalitně renovován. Je hotové spodní patro, podlahy, nová koupelna, bojler, čerpadlo na vodu, kotel na tuhá paliva s novými rozvody a radiátory ve všech místnostech v domě. V horním patře v současné chvíli probíhá kompletní renovace doposud neobydlených místností včetně výměny oken za plastová. Odpad je veden do septiku. Přeložená střecha. Dům má jedinečnou atmosféru okolí, je napojen na užitkovou vodu ze studny, již je zajištěno internetové připojení. K domu náleží pozemek o výměře 648m2. V blízké obci Strojetice je autobusová zastávka, pošta, obchod. Dům má číslo popisné, zajištěný svoz odpadu. BŘEZNICE - osada nacházející se u obce Strojetice, v dalších letech jako osada zanikla nyní součást obce Kryry v okr. Louny. 4km od rychlostní komunikace R6 Praha- Karlovy Vary. V případě vážného zájmu mě neváhejte kontaktovat, velice ráda Vás touto nemovitostí provedu. Kupující je ze zákona povinen uhradit 4% daň z nabytí nemovitosti, nad rámec kupní ceny. Vyhotovení daňového přiznání je v rámci uzavření obchodu u nás zdarma. Těsím se na prohlídku! Dům se nachází na vlastním pozemku o výměře 391 m2. V přízemí domu, který má dva samostatné vchody se nachází protosrná místnost s cca 50 m2. Další tři místnosti tvoří zázemí jako kancelář a skladní prostor. K dispozici je i sociální zařízení. V zadní části domu je garáž s vlastním vjezdem z ulice P ... Ve výhradním zastoupení majitele si vám dovolujeme nabídnout ke koupi rodinný dům ve Vroutku u Podbořan. Rodinný dům je dispozičně řešen jako přízemní prostorné 3+kk 90m2 s obytnou půdou 75m2 na níž jsou vybudovány dva pokojíky 12m2 a 9m2 v současném stavu vhodné k ubytování v letních měsících. Ploc ... Nabízíme k prodeji rodinný dům s velkým pozemkem v obci Vysoké Třebušice - Krásný Dvůr. Jedná se o patrový objekt umístěný ve středu obce, vedle kterého je další stavba, prostorná dílna se skladem a patrem o stejném půdorysu. Rodinný dům je dispozičně 1+3 s velkým půdním prostorem vhodným k vestavbě ... Nabízíme k prodeji chalupu vhodnou k trvalému bydlení či k rekreci o dispozici 5+1 v klidné loalitě v obci Podbořanský Rohozec. Na domě je nová střecha,rozvody vody v plastu, elektrika v mědi. Topení na tuhá paliva ( krbová kamna + krb), ohřev vody zajišťuje bojler. K domu náleží udržovaná zahrada o ...
441 01 Louny
1 670 000 Kč
7. 10. 2018
Vícereality.bazos.cz
Stížnost
Popis Pronájem komerčního prostoru o velikosti 25 m2 v blízkosti náměstí v Březnici. Možnost využití - obchod, kancelář apod. Doporučujeme prohlídku.
Blatenská, Březnice, Příbram
6 000 Kč
8. 10. 2018
Vícepozemkynaprodejbrno.cz
Stížnost
Prodej stavebního pozemku na jižním svahu v Březnici u Zlína. Exkluzivně Vám nabízím k prodeji pozemek v obci Březnice u Zlína. Celková výměra je 4177m2. Pozemek je obdélníkového tvaru o šířce cca 35m a 100m dlouhý. V přední části ze dvou třetin je stavební parcela, zbytek louka, nyní slouží jako sad. Pozemek je svažitý, nachází se na jižním svahu po celý den prosluněný, a svým vyvýšením poskytuje pěkný rozhled po okolí. Nabízí se zde zastavět terasovým domem s přímým napojením na zahradu. Nabízený pozemek je ze dvou stran ohraničený obecn
Březnice
4 594 700 Kč
Dnes v 10:56
Vícerealingo.cz
Stížnost
Exkluzivně nabízíme k prodeji novostavbu RD hrubá uzavřená stavba včetně pozemku. Nízkoenergetický rodinný dům 4+1. Výstavba domu se nachází v žádané lokalitě 5,8 km od Zlína s vynikající dostupností směr Zlín, i s příjezdem na dálnici. Novostavba je navržena tak, aby na minimální zastavěné ploše nabídla maximální využití prostoru, ale zároveň nesnižovala nároky na pohodlné bydlení. Dům je situován denní zónou, tvořenou obývacím pokojem s jídelnou se vstupem na terasu. Dvěma dětskými pokoji, koupelnou a samostatným WC, prostornou chodbou se samostatným vstupem do pokojů. Dále se zde nachází technická místnost, zádveří a spíž. Z obývacího pokoje a ložnice je umožněn výstup na terasu před domem. K domu je možné vybudovat garážové stání, které není obsaženo v cenové relaci. Rodinný dům je dřevostavba sendvičové konstrukce. Samostatná cena domu hrubá uzavřená stavba: od 1.743 000,-Kč s DPH. Vytápění domu bude zajištěno podlahovým vytápěním. Dodavatelské práce dle dohody. Cena je včetně stavby a vlastního pozemku o ploše 858 m2 s číslem pozemku 18. Samostatná cena pozemku je 1.415 700,-Kč. Pokud v nabídce bude ještě jiný volný pozemek je možné udělat záměnu a doplatek. *** Naši specialisté Vám pomůžou s financováním této nemovitosti formou GEPARD finance s výběrem z více nabídek bank, podmínek dle Vašich možností. Je možné financovat i z prodeje jiné nemovitosti u naší společnosti v kombinaci s hypotékou.
Zlínský kraj,Březnice,Zlín
84 m²
3 158 700 Kč
15. 8. 2018
Vícevideobydleni.cz
Stížnost
K prodeji je nabízen tenisový areál nacházející se u obce Březnice, okr. Zlín, v klidném prostředí mimo zastavěnou plochu obce i hlavní dopravní tah. K areálu je příjezd po asfaltové cestě, areál má vlastní parkoviště a je ohrazen. Součástí jsou následující objekty: 1/ tři tenisové kurty (2x antuka, 1x umělý povrch-připraveno k montáži nafukovací haly) 2/ tréninková zeď 3/ objekt technického zázemí areálu, jehož součástí jsou- šatny, sprchy, sociální zařízení- klubovna s denním barem- kancelář- technická místnost (plynový kotel, zásobník vody, čerpadlo..)- zastřešené venkovní posezení až pro 24 osob- vytápění objektu zázemí je plynovým kotlem a krbovými kamny 4/- objekt pro komerční využití, (zastavěná ploch 36 m2, užitná 72 m2); vhodné pro obchod, sklad, servisní činnost, konstrukce z unomo buněk, zateplená a opatřena fasádou, klimatizované 5/- sklad na nářadí a příslušenství pro údržbu (unimobuňka) 6/- upravená skládka se zásobou antuky 7/- dřevník 8/- vlastní kopaná studna v areálu 9/- vlastní ČOV 10/- rodinný dům- SYSTÉM VELOX - ÚSPORNÝ, patrový, částečně podsklepený, s garáží, venkovním parkováním a venkovním zastřešeným posezením, dům je rozdělený na dva byty 3+kk se samostatným sociálním zázemím, vytápění RD je zajištěno ústředním topením na plynový kotel, krbovými kamny a kombinací podlahového topení a radiátorů- PENB tř. C.
Zlínský kraj,Březnice,Zlín
10000 m²
18 900 000 Kč
11. 10. 2018
Vícevitio.cz
Stížnost
Nabízíme exkluzivně k prodeji stavební pozemek v žádané lokalitě v Březnici u Zlína o celkové výměře 880 m2. Z pozemku je krásný výhled, na pozemku jsou inž.sítě (elektřina,voda obecní, kanalizace : ČOV s vyústěním do sběrné kanalizace) - je zde možnost přikoupit pozemek a stavební parcelu rozšířit. Cena: 1400,-Kč /m2 . Vzhledem k tomu, že doprava autem do Zlína je cca 5 min.,je pozemek ideální pro ty, co chtějí bydlet v klidu a přitom pracují ve Zlíně a okoli. Obec má výbornou občanskou vybavenost,dobrá dostupnost - příjezd po asfaltové komunikaci, krásné místo v přírodě - Doporučujeme.
Zlínský kraj,Březnice,Zlín
1 167 600 Kč
10. 10. 2018
Vícerealitypro.eu
Stížnost
Celková výměra je 5400m2- trvalý trávní porost.
Březnice, Zlín, Zlínský
250 000 Kč
12. 10. 2018
Vícebenreality.cz
Stížnost
Nabízíme exkluzivně k prodeji slunný stavební pozemek v žádané lokalitě v Březnici u Zlína o celkové výměře 1607 m2. Z pozemku je krásný výhled, na pozemku jsou inž.sítě - je zde možnost přikoupit pozemek a stavební parcelu rozšířit. Cena: 1.400,-Kč /m2 . Vzhledem k tomu, že doprava autem do Zlína je cca 5 min.,je pozemek ideální pro ty, co chtějí bydlet v klidu a přitom pracují ve Zlíně a okoli. Obec má výbornou občanskou vybavenost,dobrá dostupnost - příjezd po asfaltové komunikaci, krásné místo v přírodě - Doporučujeme.
Zlínský kraj,Březnice,Zlín
1 195 600 Kč
13. 2. 2018
Vícevideobydleni.cz
V Flatfy používáme cookies pro zlepšení kvality Vašeho prohlížení internetu. Využíváním našich služeb souhlasíte s používáním cookies.Zjistit více