Stížnost
12 000 000 Kč
1340 m²

Prodej rodinného domu, Vráž - Stará Vráž, okres Písek

Jihočeský kraj,Písek
Nabízíme k prodeji bývalou zemědělskou usedlost (ranč) s ubytováním a restaurací s celoročním provozem. Nemovitost je na velice lukrativním místě v jihočeské obci Vráž u Písku . Je vhodná pro investory z oblasti agroturistiky nebo po přestavbě jako rehabilitační centrum. Obec Vráž leží v romantickém prostředí lesnaté krajiny v údolí řeky Otavy, nedaleko okresního města Písek . Zde se nachází Lázeňský komplex, který sídlí v prostorách Vrážského novogotického zámečku, který byl v letech 1932 – 1936 přestavěn a ke kterému byly přistavěny lázeňské budovy. V roce 1936 zde bylo otevřeno nové ozdravné sanatorium. Lázně Vráž se pyšní zámeckou atmosférou a rozmanitou nabídkou léčebných, relaxačních i zkrášlujících procedur. Usedlost má veliký potenciál: uzavřený dvůr s domkem ( 2 místnosti 2x 22 m2 ) s připravenou půdní vestavbou se záklopy k vybudování až čtyř apartmánů, stylová restaurace s klenbami a zařízená kuchyně se sociály s celoročním provozem . Letní restaurace s parketem a kuchyní nabízí možnost pořádání rodinných a společenských akcí, oslav a rautů. V objektu se nachází velké stáje pro koně, sklady, garáže a velká stodola . Na usedlost navazují pozemky o rozloze 1,5ha, dále menší lesní porost v těsně blízkosti . Ranč navštěvuje jistá a stálá klientela i s řad VIP klientů. Objekt je svou polohou , lesnatou krajinou , nedalekými lázněmi a blízkostí Orlické přehrady jedinečný.
Stížnost
2 630 000 Kč

Prodej pozemku pro bydlení, Mnichovice

Středočeský kraj,Mnichovice,Praha-východ,ulice Na Vráži
Nabízíme ke koupi stavební pozemek v Mnichovicích u Říčan. Pozemek o celkové výměre 1618 m2 obsahuje zastavitelnou část o výměře 789 m2, zbytek je tvořen lesem. Svažitý pozemek s východní orientací je ideální pro výstavbu domu k celoročnímu užívání. Svým reliéfem na kopci je ideální pro zajímavé terasovité terénní úpravy, kdy se zezhora budete dívat do korun stromů vlastního lesa. V lokalitě probíhá další výstavba atraktivních rodinných domů a vil. Na pozemku se nachází rozestavěná chata, která je určena k dokončení nebo odstranění. Na pozemek je zavedena elektřina, voda je řešena vlastní studnou. Podmínkou obce pro novou výstavbu je napojení na vodovodní a kanalizační přípojky, které se nacházejí v cestě na západní straně pozemku. Mnichovice jsou vyhledávaným městem nedaleko Prahy, s kompletní sítí obchodů a služeb. Pravidelným vlakem se za 35 minut dostanete do centra Prahy.
Stížnost
7 171 200 Kč
8964 m²

Prodej pozemku pro bydlení, Vráž

Středočeský kraj,Vráž,Beroun,Pražská
K prodeji pozemek o celkové výměře 8964 m2 na okraji obce Vráž. Pozemek navazuje na hlavní silnici spojující Plzeň s Prahou. Je určen k výstavbě objektů pro skladování a drobnou výrobu - drobná řemesla a služby. Veškeré inženýrské sítě na hranici pozemku. Nájezd na dálnici D5 3 minuty.
Stížnost
4 705 600 Kč

Prodej pozemku, Vráž

Středočeský kraj,Vráž,Beroun
Naše společnost nabízí pozemky v obci Vráž u Berouna, využívané jako louka. Z pozemků se nabízí přenádherný výhled na obec Vráž a jejího širokého okolí ze všech světových stran. Tyto pozemky jsou vhodné i ke koupi jako výhodná investice, neboť do budoucna při změně územního plánu mohou být změněny na stavební pozemky s obecní příjezdovou cestou a v blízkosti veškeré inženýrské sítě. Jejich hranice sousedí s hranicí nynějších stavebních pozemků. V obci veškerá občanská vybavenost a díky i dálnici D5 výborná dostupnost jak do Prahy, tak i do Berouna. Doporučuji vidět. Více info u makléře.
Stížnost
20 000 Kč
3 pokoje
87 m²

Pronájem bytu 2+1, Ostrava - Vítkovice

Moravskoslezský kraj,Ostrava,Ostrava-město,Vrázova
Pronájem vyjímečného mezonetového bytu 2+kk v tří podlažním cihlovém domě v podkroví na ulici Vrázova v Ostravě Vítkovicích, 97m2 s terasou. Byt je po zbrusu nové, zdařilé a kompletní rekonstrukci s krbem, podlahovým vytápěním, barevným osvětlením, kumbálem. Nájem 20 000Kč vč. služeb, vratná kauce 40 000Kč, provize RK 10 000Kč. Doporučuji prohlídku.
Stížnost
2 300 000 Kč
280 m²

Prodej chalupy, Vráž - Stará Vráž

Jihočeský kraj,Vráž,Písek
Dům s velkou zahradou a zděnou kolnou. Třípodlažní zděná stavba na kamenné podezdívce ze šedesátých let minulého století. Zanedbaný stav (nutné úpravy), avšak možnost okamžitého užívání. Klidná poloha na samém okraji obce. Zastavěná plocha asi 125 m2. Celkem 4+1. V přízemí 2+1 (cca 23, 23 + 25 m2), koupelna, WC, vstupní veranda, chodba se schody do podkroví a suterénu. Podkroví – 2 pokoje (cca 18 a 18 m2), prostor na koupelnu. Suterén – rozčleněn na tři části. Za domem v zahradě stojí samostatně zděná kolna (cca 40 m2). Vybavení: El. en. 220/380 V, vodovodní přípojka ze studny – domácí vodárna, přípojka obecního vodovodu, plynová přípojka, odpad – septik + kanalizace, telefonní přípojka. Topení: Lokální na tuhá paliva. PENB: G Pozemek: Celkem 2241 m2 včetně zastavěné plochy – oplocený kolem domu. Poloha: Klidná poloha na samém okraji lázeňské obce Vráž nad řekou Otavou (krásná příroda, lesy, rybníky), soukromí a klid. V místě obecní úřad, pošta, obchod, restaurace, vlaková a autobusová zastávka. Písek – asi 8 km, Praha – asi 90 km, Zvíkovské Podhradí – asi 12 km. Využití: K rekreačnímu, po úpravách i k trvalému bydlení. Dům je po prodeji okamžitě volný. V případě vážného zájmu další inf. na tel. č.: 604 518 400, 383 423 522, 383 423 357. Další nabídky na: www.realityblatna.cz
Stížnost
549 000 Kč
26 m²

Prodej chaty, Vráž

Středočeský kraj,Vráž,Beroun
Jedná se o prodej dřevěné chaty na podezdívce. Dispozice 1+1 s celkovou podlahovou plochou 26m2 na pozemku 447m2. Chata je zateplena pět centimetru silným polystyrenem. Elektrický proud je zaveden 220V. Vytápění tuhými palivy. WC pouze chemické. Jímka na odpad není zbudovaná. Studna není k dispozici. Voda v záchytných sudech pouze dešťová, do budoucna je možné vybudovat větší nádrž na dešťovou vodu. Chata je z větší části podsklepena. Parkování cca. 200 m od chaty, příjezd přímo na pozemek není možný. Občanská vybavenost v nedaleké Vráži, dostupnost po dálnici D5. Praha-Zličín vzdálena cca. 15 minut.
Stížnost
15 000 Kč
2 pokoje
33 m²

Pronájem bytu 1+1, Praha 5

Hlavní město Praha,Praha,Praha 5,Vrázova
Nabízíme k pronájmu aktuálně zrekonstruovaný byt 1+1 o CP 33 m2 v prvním patře činžovního domu s výtahem v žádané lokalitě Smíchov. Byt je kompletně vybaven, včetně věcí osobní potřeby. Jedná se o obývací pokoj spojený s ložnicí, samostatnou plně vybavenou kuchyni, koupelnu s umyvadlem a sprchovým koutem, samostatné wc. Orientace oken na "J". Ohřev vody a teplo zajišťuje plynový kotel. Komerční zóna Nový Smíchov s kompletní občanskou vybaveností v dosahu 5 min. chůze. TRAM, BUS a "M" Anděl do 3 min. chůze. Doporučuji prohlídku.
Stížnost
7 171 200 Kč
8964 m²

Prodej pozemku pro bydlení, Vráž

Středočeský kraj,Vráž,Beroun,Pražská
K prodeji pozemek o celkové výměře 8964 m2 na okraji obce Vráž. Pozemek navazuje na hlavní silnici spojující Plzeň s Prahou. Je určen k výstavbě objektů pro skladování a drobnou výrobu - drobná řemesla a služby. Veškeré inženýrské sítě na hranici pozemku. Nájezd na dálnici D5 3 minuty.
Stížnost
2 300 000 Kč
280 m²

Prodej rodinného domu, Vráž - Stará Vráž

Jihočeský kraj,Vráž,Písek
Rodinný dům s velkou zahradou a zděnou kolnou. Třípodlažní zděná stavba na kamenné podezdívce ze šedesátých let minulého století. Zanedbaný stav (nutné úpravy), avšak možnost okamžitého užívání. Klidná poloha na samém okraji obce. Zastavěná plocha asi 125 m2. Celkem 4+1. V přízemí 2+1 (cca 23, 23 + 25 m2), koupelna, WC, vstupní veranda, chodba se schody do podkroví a suterénu. Podkroví – 2 pokoje (cca 18 a 18 m2), prostor na koupelnu. Suterén – rozčleněn na tři části. Za domem v zahradě stojí samostatně zděná kolna (cca 40 m2). Vybavení: El. en. 220/380 V, vodovodní přípojka ze studny – domácí vodárna, přípojka obecního vodovodu, plynová přípojka, odpad – septik + kanalizace, telefonní přípojka. Topení: Lokální na tuhá paliva. PENB: G Pozemek: Celkem 2241 m2 včetně zastavěné plochy – oplocený kolem domu. Poloha: Klidná poloha na samém okraji lázeňské obce Vráž nad řekou Otavou (krásná příroda, lesy, rybníky), soukromí a klid. V místě obecní úřad, pošta, obchod, restaurace, vlaková a autobusová zastávka. Písek – asi 8 km, Praha – asi 90 km, Zvíkovské Podhradí – asi 12 km. Využití: K rekreačnímu, po úpravách i k trvalému bydlení. Dům je po prodeji okamžitě volný. V případě vážného zájmu další inf. na tel. č.: 604 518 400, 383 423 522, 383 423 357. Další nabídky na: www.realityblatna.cz
Stížnost
3 200 000 Kč
120 m²

Prodej rodinného domu, Vráž - Stará Vráž

Jihočeský kraj,Vráž,Písek
Exkluzivně v naší kanceláři nabízíme rodinný dům ("okál") ve Vráži u Písku. Dispozice domu: 3 neprůchozí pokoje, kuchyně s jídelnou, koupelna se sprchovým koutem, samostatné WC, spíž, předsíň. Podél jedné strany domu lodžie. Dům je částečně podsklepen. Prostorná kuchyně s jídelním koutem je vybavena kuchyňskou linkou s plynovým sporákem, lednicí, mikrovlnou troubou. Ve všech pokojích vestavěné skříně. Dům byl v roce 2014 kompletně zrekonstruován a zateplen včetně podlah a stropu. Nemovitost leží uprostřed krásné přírody poblíž lázní Vráž (koupele, masáže), okolní lesy známé jako ráj houbařů. Díky svému umístění je dům vhodný jak k trvalému, tak i ke komfortnímu rekreačnímu bydlení.
Stížnost
12 000 000 Kč
1340 m²

Prodej ubytování, Vráž - Stará Vráž, okres Písek

Jihočeský kraj,Písek
Nabízíme k prodeji bývalou zemědělskou usedlost (ranč) s ubytování a restaurací s celoročním provozem. Nemovitost je na velice lukrativním místě v jihočeské obci Vráž u Písku . Je vhodná pro investory z oblasti agroturistiky či podobného oboru podnikání nebo po přestavbě jako rehabilitační a ozdravné centrum. Obec Vráž leží v romantickém prostředí lesnaté krajiny v údolí řeky Otavy, nedaleko okresního města Písek . Zde se nachází Lázeňský komplex, který sídlí v prostorách Vrážského novogotického zámečku, který byl v letech 1932 – 1936 přestavěn a ke kterému byly přistavěny lázeňské budovy. V roce 1936 zde bylo otevřeno nové ozdravné sanatorium. Lázně Vráž se pyšní zámeckou atmosférou a rozmanitou nabídkou léčebných, relaxačních i zkrášlujících procedur. Usedlost má veliký potenciál: uzavřený dvůr s domkem ( 2 místnosti 30 m2 ) s připravenou půdní vestavbou se záklopy k vybudování až čtyř apartmánů, stylová restaurace s klenbami 100m2 a zařízená kuchyně se sociály s celoročním provozem . Letní restaurace s parketem a kuchyní nabízí možnost pořádání rodinných a společenských akcí, oslav a rautů. V objektu se nachází velké stáje pro koně, sklady, garáže a velká stodola . Na nemovitost navazují okolní pozemky o rozloze 5520m2. Usedlost navštěvuje jistá a stálá klientela i s řad VIP klientů. Objekt je svou polohou , lesnatou krajinou , nedalekými lázněmi a blízkostí Orlické přehrady jedinečný
Stížnost
1 119 990 Kč
8380 m²

Prodej - trvalý travní porost, Vráž

Středočeský kraj,Vráž,Beroun
K prodeji louka o výměře 8380 m2 v klidné části obce Vráž. Pozemek lze využít jako pastvinu. Možno oplotit elektrickým ohradníkem. Veškerá občanská vybavenost v dosahu.
Stížnost
549 000 Kč
26 m²

Prodej chaty, Vráž

Středočeský kraj,Vráž,Beroun
Jedná se o prodej dřevěné chaty na podezdívce. Dispozice 1+1 s celkovou podlahovou plochou 26m2 na pozemku 447m2. Chata je zateplena pět centimetru silným polystyrenem. Elektrický proud je zaveden 220V. Vytápění tuhými palivy. WC pouze chemické. Jímka na odpad není zbudovaná. Studna není k dispozici. Voda v záchytných sudech pouze dešťová, do budoucna je možné vybudovat větší nádrž na dešťovou vodu. Chata je z větší části podsklepena. Parkování cca. 200 m od chaty, příjezd přímo na pozemek není možný. Občanská vybavenost v nedaleké Vráži, dostupnost po dálnici D5. Praha-Zličín vzdálena cca. 15 minut.
Stížnost
3 400 000 Kč
120 m²

Prodej rodinného domu, Vráž - Stará Vráž

Jihočeský kraj,Vráž,Písek
Exkluzivně v naší kanceláři nabízíme rodinný dům ("okál") ve Vráži u Písku. Dispozice domu: 3 neprůchozí pokoje, kuchyně s jídelnou, koupelna se sprchovým koutem, samostatné WC, spíž, předsíň. Podél jedné strany domu lodžie. Dům je částečně podsklepen. Prostorná kuchyně s jídelním koutem je vybavena kuchyňskou linkou s plynovým sporákem, lednicí, mikrovlnou troubou. Ve všech pokojích vestavěné skříně. Dům byl v roce 2014 kompletně zrekonstruován a zateplen včetně podlah a stropu. Nemovitost leží uprostřed krásné přírody poblíž lázní Vráž (koupele, masáže), okolní lesy známé jako ráj houbařů. Díky svému umístění je dům vhodný jak k trvalému, tak i ke komfortnímu rekreačnímu bydlení.
Stížnost
65 000 Kč
2413 m²

Pronájem obchodních prostor, Cheb

Karlovarský kraj,Cheb,Cheb,Vrázova
K pronájmu nabízíme obchodní a skladový areál s kancelářemi o celkové výměře 2413 m2 v lukrativní lokalitě obchodních firem. Výborná dostupnost a poloha nabízí velké možnosti pro menší a střední firmy. Celý areál je nově oplocen. V areálu se nachází hlavní budova kanceláří se zázemím firmy s velkým obchodním prostorem (využitelný prostor cca 250 m2), dále ocelová hala využívaná jako dílna pro pro údržbu a parkování stavebních strojů, skladování nářadí a materiálu firmy (191 m2). Venkovní plochy jsou z části zpevněny (asfalt, panel), ostatní plocha zpevněna kamenivem a drtí. Pozemky jsou ve vlastnictví firmy. Bližší informace podáme osobně.
Stížnost
1 119 990 Kč
8380 m²

Prodej - trvalý travní porost, Vráž

Středočeský kraj,Vráž,Beroun
K prodeji louka o výměře 8380 m2 v klidné části obce Vráž. Pozemek lze využít jako pastvinu. Možno oplotit elektrickým ohradníkem. Veškerá občanská vybavenost v dosahu.
Stížnost
3 200 000 Kč
120 m²

Prodej rodinného domu, Vráž - Stará Vráž

Jihočeský kraj,Vráž,Písek
Exkluzivně v naší kanceláři nabízíme rodinný dům ("okál") ve Vráži u Písku. Dispozice domu: 3 neprůchozí pokoje, kuchyně s jídelnou, koupelna se sprchovým koutem, samostatné WC, spíž, předsíň. Podél jedné strany domu lodžie. Dům je částečně podsklepen. Prostorná kuchyně s jídelním koutem je vybavena kuchyňskou linkou s plynovým sporákem, lednicí, mikrovlnou troubou. Ve všech pokojích vestavěné skříně. Dům byl v roce 2014 kompletně zrekonstruován a zateplen včetně podlah a stropu. Nemovitost leží uprostřed krásné přírody poblíž lázní Vráž (koupele, masáže), okolní lesy známé jako ráj houbařů. Díky svému umístění je dům vhodný jak k trvalému, tak i ke komfortnímu rekreačnímu bydlení.
Stížnost
2 300 000 Kč
280 m²

Prodej chalupy, Vráž - Stará Vráž

Jihočeský kraj,Vráž,Písek
Dům s velkou zahradou a zděnou kolnou. Třípodlažní zděná stavba na kamenné podezdívce ze šedesátých let minulého století. Zanedbaný stav (nutné úpravy), avšak možnost okamžitého užívání. Klidná poloha na samém okraji obce. Zastavěná plocha asi 125 m2. Celkem 4+1. V přízemí 2+1 (cca 23, 23 + 25 m2), koupelna, WC, vstupní veranda, chodba se schody do podkroví a suterénu. Podkroví – 2 pokoje (cca 18 a 18 m2), prostor na koupelnu. Suterén – rozčleněn na tři části. Za domem v zahradě stojí samostatně zděná kolna (cca 40 m2). Vybavení: El. en. 220/380 V, vodovodní přípojka ze studny – domácí vodárna, přípojka obecního vodovodu, plynová přípojka, odpad – septik + kanalizace, telefonní přípojka. Topení: Lokální na tuhá paliva. PENB: G Pozemek: Celkem 2241 m2 včetně zastavěné plochy – oplocený kolem domu. Poloha: Klidná poloha na samém okraji lázeňské obce Vráž nad řekou Otavou (krásná příroda, lesy, rybníky), soukromí a klid. V místě obecní úřad, pošta, obchod, restaurace, vlaková a autobusová zastávka. Písek – asi 8 km, Praha – asi 90 km, Zvíkovské Podhradí – asi 12 km. Využití: K rekreačnímu, po úpravách i k trvalému bydlení. Dům je po prodeji okamžitě volný. V případě vážného zájmu další inf. na tel. č.: 604 518 400, 383 423 522, 383 423 357. Další nabídky na: www.realityblatna.cz
Stížnost
660 000 Kč
5919 m²

Prodej pozemku, Vráž - Nová Vráž

Jihočeský kraj,Vráž,Písek
Nabízíme pozemek o výměře 5919 m2. Pozemek se nachází na okraji obce Vráž cca 250 m od hlavní silnice na Písek. Z jedné strany je ohraničen železniční tratí a z druhé strany velkým rybníkem s písčitým dnem a pozvolným vstupem do vody. Příjezd k pozemku je řešen cca 500 m po nezpevněné cestě. Další možnost je úprava příjezdové cesty přímo od hlavní silnice. Pozemek lze využít k chovatelským účelům s výstavbou zabezpečovacích staveb. K tomuto účelu je možné využít stromy na pozemku. Elektrický proud lze přivést, na hranici pozemku je studna s pitnou vodou (nutno vyčistit). Obec Vráž je známá svým lázeňským zaměřením. V obci jsou 4 restaurace, pošta, obchod, autobusové i vlakové spojení. Ideální místo pro houbaření, rybaření (2 km přehradní nádrž Orlík), turistiku a výlety na kole.Vzdálenost cca 12 km od obce Písek. S financováním Vám pomůže naše hypoteční oddělení. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitých věcí.
Stížnost
2 300 000 Kč
280 m²

Prodej chalupy, Vráž - Stará Vráž

Jihočeský kraj,Vráž,Písek
Dům s velkou zahradou a zděnou kolnou. Třípodlažní zděná stavba na kamenné podezdívce ze šedesátých let minulého století. Zanedbaný stav (nutné úpravy), avšak možnost okamžitého užívání. Klidná poloha na samém okraji obce. Zastavěná plocha asi 125 m2. Celkem 4+1. V přízemí 2+1 (cca 23, 23 + 25 m2), koupelna, WC, vstupní veranda, chodba se schody do podkroví a suterénu. Podkroví – 2 pokoje (cca 18 a 18 m2), prostor na koupelnu. Suterén – rozčleněn na tři části. Za domem v zahradě stojí samostatně zděná kolna (cca 40 m2). Vybavení: El. en. 220/380 V, vodovodní přípojka ze studny – domácí vodárna, přípojka obecního vodovodu, plynová přípojka, odpad – septik + kanalizace, telefonní přípojka. Topení: Lokální na tuhá paliva. PENB: G Pozemek: Celkem 2241 m2 včetně zastavěné plochy – oplocený kolem domu. Poloha: Klidná poloha na samém okraji lázeňské obce Vráž nad řekou Otavou (krásná příroda, lesy, rybníky), soukromí a klid. V místě obecní úřad, pošta, obchod, restaurace, vlaková a autobusová zastávka. Písek – asi 8 km, Praha – asi 90 km, Zvíkovské Podhradí – asi 12 km. Využití: K rekreačnímu, po úpravách i k trvalému bydlení. Dům je po prodeji okamžitě volný. V případě vážného zájmu další inf. na tel. č.: 604 518 400, 383 423 522, 383 423 357. Další nabídky na: www.realityblatna.cz
Stížnost
3 500 000 Kč
180 m²

Prodej rodinného domu, Vráž - Stará Vráž

Jihočeský kraj,Vráž,Písek
Na prodej pozemek v obci Vráž, nedaleko lázeňského areálu. V ceně pozemku je také dům o třech bytových jednotkách z nichž jedna krajní je po menším požáru. Dům je určen ke kompletní rekonstrukci, nebo spíše k vnitřní demolici a kompletní přestavbě. Na pozemku jsou dostupné veškeré inženýrské sítě včetně plynové přípojky. Pozemek se prodává v celku a jeho poloha jej předurčuje ke stavbě většího nebo více menších objektů. Obec leží 4km od přítoku řeky Otava do údolní nádrže Orlík, takže je v nádherné krajině Písecka. Velmi výhodná koupě rozsáhlého stavebního pozemku. S financováním Vám mohou pomoci naši hypoteční specialisté.
Stížnost
4 705 600 Kč

Prodej pozemku, Vráž

Středočeský kraj,Vráž,Beroun
Naše společnost nabízí pozemky v obci Vráž u Berouna, využívané jako louka. Z pozemků se nabízí přenádherný výhled na obec Vráž a jejího širokého okolí ze všech světových stran. Tyto pozemky jsou vhodné i ke koupi jako výhodná investice, neboť do budoucna při změně územního plánu mohou být změněny na stavební pozemky s obecní příjezdovou cestou a v blízkosti veškeré inženýrské sítě. Jejich hranice sousedí s hranicí nynějších stavebních pozemků. V obci veškerá občanská vybavenost a díky i dálnici D5 výborná dostupnost jak do Prahy, tak i do Berouna. Doporučuji vidět. Více info u makléře.
Stížnost
3 400 000 Kč
120 m²

Prodej rodinného domu, Vráž - Stará Vráž

Jihočeský kraj,Vráž,Písek
Exkluzivně v naší kanceláři nabízíme rodinný dům ("okál") ve Vráži u Písku. Dispozice domu: 3 neprůchozí pokoje, kuchyně s jídelnou, koupelna se sprchovým koutem, samostatné WC, spíž, předsíň. Podél jedné strany domu lodžie. Dům je částečně podsklepen. Prostorná kuchyně s jídelním koutem je vybavena kuchyňskou linkou s plynovým sporákem, lednicí, mikrovlnou troubou. Ve všech pokojích vestavěné skříně. Dům byl v roce 2014 kompletně zrekonstruován a zateplen včetně podlah a stropu. Nemovitost leží uprostřed krásné přírody poblíž lázní Vráž (koupele, masáže), okolní lesy známé jako ráj houbařů. Díky svému umístění je dům vhodný jak k trvalému, tak i ke komfortnímu rekreačnímu bydlení.
Oblíbené dotazy
Přihlásit se k odběru novinek k Vašemu vyhledávání:
Vráž
V Flatfy používáme cookies pro zlepšení kvality Vašeho prohlížení internetu. Využíváním našich služeb souhlasíte s používáním cookies.Zjistit více