Stížnost
1 350 Kč
videobydleni.cz
1967 m²

Prodej pozemku pro bydlení, Česká Lípa - Stará Lípa

Liberecký kraj,Česká Lípa,Česká Lípa
Nabízíme k prodeji dvě stavební parcely v lukrativní lokalitě v České Lípě v městské části Stará Lípa o celkové ploše 1967 m2, Majitelé upřednostňují prodej obou parcel jako celek, nebo prodej každé parcely zvlášť, ale současně. Inženýrské sítě jsou na hranici pozemku, veřejný vodovodní řad, kanalizace a elektrické vedení. Možné připojení na plynofikaci, která je na hranici pozemku. Případné financování hypotékou vyřídí náš hypotečního specialista. Pro více informací volejte makléře. .
Stížnost
142 000 Kč
videobydleni.cz

Prodej - trvalý travní porost, Volfartice

Liberecký kraj,Volfartice,Česká Lípa
K prodeji nabízíme parcelu č. 167/1 v k.ú. Volfartická Nová Ves (ok. Česká Lípa). Jedná se o trvale travní porost s výměrou 5.086 m2. Pozemek je přístupný po přiléhající polní cestě.
Stížnost
1 060 000 Kč
vitio.cz

Prodej pozemku pro bydlení, Radvanec

Liberecký kraj,Radvanec,Česká Lípa
Nabízíme k prodeji velmi pěkný a dobře situovaný pozemek v Radvanci u Nového Boru. Klidné místo na kraji obce. Výhodou je i projektová dokumentace pro rodinný dům s vyřízeným stavebním povolením, které jsou součástí prodeje a je možné je využít. Elektrický sloupek na pozemku. Autobusová zastávka v dochozí vzdálenosti. Ideální místo jak pro rodinné bydlení, tak i k rekreaci. Nabízí se zde mnoho volnočasového vyžití - kousek od Skalního hradu Sloup, lesního divadla, rozhledny, nádherného přírodního koupaliště a dalších turisticky lákavých míst. V případě zájmu, či pro bližší informace volejte makléře. Lze financovat Hypoúvěrem Modré pyramidy např. s použitím vlastních zdrojů 224 000,- Kč a měsíční splátkou 3 725,- Kč se splatností 30 let. Volejte naše call centrum v době 9 - 19 hodin. Nepřijaté hovory budou vyřízeny v nejbližší době. Při komunikaci s námi uvádějte, prosím, číslo zakázky.
Stížnost

Prodej lesa, Sloup v Čechách

Liberecký kraj,Sloup v Čechách,Česká Lípa
Nabízíme k prodeji pozemek se vzrostlými nálety o výměre 3484m2 mezi Sloupem v Čechách a Lindavou. V katastru nemovitostí je pozemek vedený jako trvalý travní porost.
Stížnost
4 000 000 Kč
realitypro.eu

Prodej pozemku pro bydlení, Česká Lípa

Liberecký kraj,Česká Lípa,Česká Lípa
Nabízíme exkluzivně k prodeji stavební pozemky p.č. 565 a p.č. 567/5 o celkové výměře 5882 m2 v Dolní Libchavě. Pozemky jsou vhodné pro stavbu rodinných domů, schváleno územním plánem města Česká Lípa usn. 481/2013. Přístup po ulici Libchavská, ve které jsou vedeny inženýrské sítě (VO, KA, NN 220/400 V, plyn) tj. v přístupové komunikaci. Pozemky lze rozparcelovat. Vhodné pro developery, investory a stavebníky. Jedná se o prodej nemovitostí od insolvenčního správce. Bližší informace v RK. Doporučujeme prohlídku.
Stížnost
350 000 Kč
videobydleni.cz

Prodej pozemku pro bydlení, Okrouhlá

Liberecký kraj,Okrouhlá,Česká Lípa
Nabízíme k prodeji pozemek o výměře 1066m2 v obci Okrouhlá. Jedná se o svažitý pozemek s vodou u pozemku, Elektrika, plyn jsou vedeny silnicí. V obci Okrouhlá je školka,do Nového Boru je to 1km, Jedná se o klidnou lokalitu.
Stížnost
4 990 000 Kč
vitio.cz
49012 m²

Prodej pozemku pro bydlení, Česká Lípa

Liberecký kraj,Česká Lípa,Česká Lípa
Nabízíme k prodeji smíšený pozemek v krásném prostředí obce Heřmaničky u České Lípy. Celková výměra pozemku je 49.012 m2. Novým územním plánem je plocha 6.650 m2 určena k zástavbě obytné venkovské a hospodářské. Zbylá část pozemku je vedena jako trvalý travní porost. Elektřina na hranici pozemku. Více info v RK.
Stížnost
1 790 100 Kč
vitio.cz

Prodej pozemku pro bydlení, Hamr na Jezeře

Liberecký kraj,Hamr na Jezeře,Česká Lípa,ulice Za Jezerem
V nově vznikající lokalitě u Hamerského jezera v obci Hamr na Jezeře nabízíme k prodeji zasíťované stavební pozemky pro stavbu rekreačních objektů.
Stížnost
2 600 000 Kč
realitypro.eu

Prodej pozemku pro komerční výstavbu, Česká Lípa

Liberecký kraj,Česká Lípa,Česká Lípa
Naše společnost zprostředkuje prodej pozemku pro komerční využití v okrajové části města s celkovou plochou 5000 m2. Pozemek je rovinatý, částečně oplocen. Přístup k hranici pozemku zajištěn po obecní komunikaci. Kompletní inženýrské sítě na hranici pozemku. Připojení lze dohodnout s majitelem. V katastru nemovitostí je pozemek veden jako ostatní plocha. Na základě územního plánu města se jedná o plochu občanské vybavenosti, na které lze vybudovat objekty a zařízení občanské a veřejné vybavenosti jako např. stavby pro zdravotní a sociální služby, stavby pro maloobchodní prodej, objekty pro provozování zahradnictví, stavby pro tělovýchovu a sport nebo stavby pro přechodné ubytování a veřejné stravování. Územní plán umožňuje i vybudování objektů a zařízení pro hromadné odstavování a parkování vozidel. Po dohodě s majitelem je možné odkoupit i část pozemku. Pro podrobnější informace ohledně dalších možností využití pozemku nebo domluvení prohlídky volejte naší kancelář.
Stížnost
3 490 000 Kč
videobydleni.cz

Prodej - trvalý travní porost, Horní Police

Liberecký kraj,Horní Police,Česká Lípa
Nabízím Vám k prodeji soubor zemědělských pozemků ( orná půda 92.582 m2 a louky 33.058 m2 ) o celkové výměře 125.640 m2 v oblasti Horní Police - Podlesí. Jedná se o ideální soubor pozemků pro zemědělce nebo popř. jako investice.
Stížnost
4258 m²

Prodej - trvalý travní porost, Mařenice

Liberecký kraj,Mařenice,Česká Lípa
Prodej pozemku o výměře 4258 m2 v katastru obce Mařenice. Jedná se o louku částečně porostlou dřevinami, severní okraj lemuje po celé délce potok. Asfaltová silnice cca 20 m od okraje louky. Kupující je povinen uhradit daň nad rámec kupní ceny.
Stížnost
30 000 Kč
vitio.cz

Prodej zemědělské půdy, Česká Lípa - Vítkov

Liberecký kraj,Česká Lípa,Česká Lípa
Prodám zemědělský pozemek KÚ Vítkov u Dobranova, okres Česká Lípa. Parcela č. 170/1, výměra 2259 m2. Zapsáno na LV č. 136. Cena 30.000 Kč.
Stížnost
639 000 Kč
vitio.cz
27922 m²

Prodej - trvalý travní porost, Volfartice

Liberecký kraj,Volfartice,Česká Lípa
Nabízíme k prodeji trvalý travní porost v katastrálním území Volfartice, okres Česká Lípa. Jedná se o jednu parcelu, která je zemědělsky využívána. Přístup po obecním pozemku.
Stížnost
1 995 000 Kč
vitio.cz

Prodej pozemku pro bydlení, Kravaře

Liberecký kraj,Kravaře,Česká Lípa
Reality 11 Vám zprostředkují koupi stavebního pozemku v Kravařích. Rovinatý stavební pozemek o celkové výměře 12760 m² se nachází na okraji obce Kravaře v Čechách, okr. Česká Lípa. Jedná se o krásné slunné klidné místo v blízkosti nového silničního obchvatu obce. Pozemek je, dle informace od obce, určen k zástavbě zemědělskou usedlostí nebo rančem s možností chovu hospodářských zvířat a koní. Příslušná stavba může obsahovat až 3 bytové jednotky, přičemž součet podlahových ploch bytů smí v tomto případě činit nejvýše jednu třetinu celkové podlahové plochy stavby, nejvýše však 300m². Na hranici pozemku jsou hlavní vedení IS - elektřina, vodovod, pro odvod splaškových vod je možné vybudovat domácí čistírnu odpadních vod (ČOV). V obci je potřebná občanská vybavenost (obchod, škola, školka, lékař, obecní úřad, pošta, sportovní zařízení apod.), dále spojení BUS i ČD. Z pozemku je výhled na zříceninu hradu Ronov. Vzdálenosti: Úštěk - 7 km, Česká Lípa - 15 km, Dubá (Kokořínsko) - 20 km. Ev. číslo: 3905.
Stížnost
450 000 Kč
realitypro.eu
1114 m²

Prodej pozemku pro bydlení, Volfartice

Liberecký kraj,Volfartice,Česká Lípa
Nabízíme k prodeji perfektně udržovaný pozemek, který je v katastru nemovitostí veden jako zahrada o celkové ploše 1114 m2 v obci Volfartice. Pozemek je z větší části svažitý a je zde možná výstavba rodinného domu. Na pozemku je garážové stání a zahradní domek. Elektrická energie a voda na hranici pozemku, v těsné blízkosti pozemku je k dispozici obecní studánka s užitkovou vodou. Příjezd po obecní komunikaci. V obci je základní a mateřská škola, pošta a obchod. Kompletní občanská vybavenost v nedaleké České Lípě. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitých věcí. Pro podrobnější informace kontaktujte makléře. Doporučujeme prohlídku.
Stížnost
1 500 Kč
realhit.cz
1100 m²

Prodej stavebního pozemeku v Žizníkově

Česká Lípa
Dovolujeme si Vám nabídnout velice lukrativní rovinatý stavební situovaný na jižní stranu v Žizníkově u České Lípy o výměře 1 201m2. Na hranici pozemku elektřina, v těsné blízkosti voda a kanalizace. Dostupnost k pozemku po obecní asfaltové komunikaci. Zastávka MHD, , školka a cyklostezka nedaleko. Doporučujeme. Financování zajistíme.
Stížnost
3 500 000 Kč
realitypro.eu

Prodej - trvalý travní porost, Černé Voděrady

Středočeský kraj,Černé Voděrady,Praha-východ,nám. lípy svobody
Prodám pozemek v obci Černé Voděrady, která leží cca 4 km od vyhledávané lokality Jevany. Pozemek má výměru cca 12.500 m 2, z části je veden jako orná půda a z části jako louka. Nachází se v okrajové části obce a sousedí s obytnou i rekreační zástavbou. IS jsou cca 60 m od pozemku. V obci je autobusové spojení PID, obchod, dvě restaurace, dětské a volejbalové hřiště,... atd. Výborná dostupnost do Prahy - autem cca 30 minut. Cena za celý pozemek je 3.500.000,-
Stížnost
13 900 000 Kč
videobydleni.cz
3000 m²

Prodej obchodních prostor, Kamenice nad Lipou

Vysočina,Kamenice nad Lipou,Pelhřimov,ulice Masarykova
95 Prodej KO - areálu bývalého soudu v Kamenici nad Lipou, dnes zábavního parku „FÁBULA“ v Kamenici nad Lipou, ul. Masarykova. Nemovitost byla v r. 2013 rekonstruována a v současnosti je využívána jako dětský zábavní park s restaurací a parkováním. Nemovitost lze samozřejmě využít k jiným podnikatelským účelům: ubytovna, pension, hotel, byty, dům s pečovatelskou službou, sociální bydlení, ordinace, atd. Zastavěná plocha 1806 m2, zahrada 4061 m2, pozemky celkem 5867 m2. Část pozemku lze využít jako stavební - výstavba RD nebo bytového domu. PENB G, nemovitost je napojena na veškeré inženýrské sítě a bude volná od 1. 9. 2019. Cena: 13.900.000,- Kč až 15.900.000,- Kč v závislosti na rozsahu prodeje a vybavení nemovitosti.
Stížnost
950 000 Kč
realitypro.eu
1652 m²

Prodej pozemku pro bydlení, Dubá

Liberecký kraj,Dubá,Česká Lípa
Nabízíme prodej stavebního pozemku o velikosti 1625 m2 v obci Heřmánky v CHKO Kokořínsko. Elektřina na hranici pozemku, vodu nutno řešit vrtem (voda není hluboko). Jedná se o pozemek u lesa v malé malebné tiché obci. Veškerá občanská vybavenost je cca 2km. Pozemek je schválený v ÚP obce Dubá k zastavění, je dobře přístupný, není na něm žádné břemeno, je rovinatý a obecně vhodný k zástavbě. Pro více informací volejte makléře.
Stížnost
3 766 710 Kč
vitio.cz

Prodej pozemku pro bydlení, Svojkov

Liberecký kraj,Svojkov,Česká Lípa
Nabízíme k prodeji soubor pozemků o celkové ploše 7107 m2 v okrajové a klidné části obce. Podle katastru nemovitostí jsou pozemky vedeny jako orná půda a trvalý travní porost. Na základě územního plánu obce je na pozemcích možná výstavba rodinného domu venkovského typu. K pozemkům vede zpevněná asfaltová komunikace, elektrická energie na hranici pozemku. Zdroj vody nutno řešit vlastním vrtem. Z pozemků je nádherný výhled do okolí. Majitel preferuje prodej bez rozdělení. Pro podrobnější informace volejte RK. V případě zájmu pomůžeme s financováním.
Stížnost
160 Kč
vitio.cz

Prodej - trvalý travní porost, Zákupy

Liberecký kraj,Zákupy,Česká Lípa
Nabízíme k prodeji pozemek v Zákupech Podlesí o výměře 13352m2. Jedná se o louky, trvalý travní porost, v blízkosti zastavitelné zóny. V krásné klidné lokalitě, v blízkosti lesa. K pozemku vede asfaltová cesta, nedaleko je el. vedení a vodovodní přípojka.
Stížnost
117 000 Kč
vitio.cz
5378 m²

Prodej zemědělské půdy, Stráž pod Ralskem

Liberecký kraj,Stráž pod Ralskem,Česká Lípa
Nabízíme k prodeji 2 pozemky vedené jako trvalý travní porost o celkové výměře 5378 m2 v katastrálním území Stráž pod Ralskem, okres Česká Lípa. Přístup přes pozemek jiného vlastníka. BPEJ 72213, 74310, 77001 a 77541. Pozemky jsou obhospodařovány bez pachtovní smlouvy. Daň z nabytí nemovitých věcí hradí kupující. Vhodné jako dlouhodobá investice. Doporučujeme.
Stížnost
4 200 000 Kč
vitio.cz

Prodej pozemku pro bydlení, Chotovice

Liberecký kraj,Chotovice,Česká Lípa
Nabízíme k prodeji stavební pozemek v obci Chotovice o výměře 6.066m2. Jedná se o pozemek v okrajové části centra obce. IS – voda a elektřina vede na hranici pozemku. Na pozemku jsou provedeny meliorační práce a příprava na dešťovou kanalizaci. Je vhodný pro výstavbu rodinného domu či venkovského stavební. Obec Chotovice je vzdálená asi 10 km od města Česká Lípa a 2,5km od města Nový Bor, kde je veškerá občanská vybavenost. Bližší info. v RK.
Stížnost

Prodej pozemku pro bydlení, Stvolínky - Taneček

Liberecký kraj,Stvolínky,Česká Lípa
Exkluzivně nabízíme prodej pozemku vhodného pro výstavbu rodinného domu nebo domu k rekreaci v malebné vesničce Taneček vzdálené 14 km od České Lípy a 3 km od Stvolínek. Samotná obec Taneček je obklopena krásnou přírodou, nachází se 440m nad mořem a díky své poloze jsou odsud nádherné výhledy do Chráněné krajinné oblasti České středohoří. Spojení s Českou Lípou zajišťuje pravidelná autobusová doprava linka 291. Pozemek o rozloze 2 179 m2 je přístupný přímo z asfaltové komunikace a v současnosti se na něm nacházejí pozůstatky hospodářských budov. V roce 2011 byl Stavebním úřadem v České Lípě vydán souhlas s s provedením ohlášené stavby rodinného dvoupodlažního domu 4kk o zastavěné ploše 85m2 s užitnou plochou 121m2. Elektrická energie je přivedena na pozemek. Odbor životního prostředí MÚ v České Lípě vydal pro výstavbu rodinného domu povolení k vypouštění předčištěných odpadních vod do podzemních vod. Pozemek je vhodný pro klienty, kteří preferují klid, bydlení v přírodě, ale zároveň mají na dosah služby okresní města Česká Lípa.
Oblíbené dotazy
Přihlásit se k odběru novinek k Vašemu vyhledávání:
Lípa, Podnikatelské prodej
V Flatfy používáme cookies pro zlepšení kvality Vašeho prohlížení internetu. Využíváním našich služeb souhlasíte s používáním cookies.Zjistit více