Prodej, Pozemek pro stavbu RD, bytů, Jeřmanice

Jeřmanice (okres Liberec), Milířská
2 290 000 Kč
20.11.17
Reality 11 Vám zprostředkují prodej zasíťovaného stavebního pozemku o rozloze 2094 m2, který je lokalizovaný na krásném místě obce Jeřmanice u Liberce. Pozemek je mírně svažitý k jihu a nabízí krásné výhledy do okolí. Výhodou je dobrá dopravní dostupnost do Liberce a Jablonce nad Nisou (cca 10 min), což zvyšuje jeho atraktivitu. Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem s jehož výběrem a realizací Vám rádi poradíme. Prohlídky možné kdykoliv. Pro jakékoliv nezávazné informace nás neváhejte kontaktovat. Prodej zajišťuje Reality 11 pobočka Liberec Ev. číslo: 15086. LB - prodej pozemkové parcely ve staré části obce Jeřmanice, rovinatý až mírně svažitý terén, přístup po městské asfaltové komunikaci, jižní… Prodej stavebního pozemku (2064 m2) Jeřmanice, okr. Liberec. Pozemek se nachází v K.Ú. obce Jeřmanice, v její části nad rychlostní komunikací R35 …
Více domybytypozemky.cz
153 m²
7 489 000 Kč
18.11.17
Cena je konečná včetně poplatků - info na telefonu. Reality 11 Vám zprostředkují prodej novostavby rodinného domu o dispozici 7+kk o celkové ploše domu 390 m s pozemkem 1037 m - Liberec část Vesec (Top lokalita Dlouhý Most). Dům je umístěn v klidné lokalitě a svojí polohou nabízí příjemnou dopravní obslužnost do centra města (10 min), 2 min je výpadovka na dálnici na Turnov-Praha. Po vstupu do nemovitosti se nacházíme ve vstupní verandě, která slouží k přezouvání, a ze které je možný vstup do prostorné dvojgaráže. Centrální chodbou pokračujeme do obrovského obývacího pokoje, který je pomyslně rozdělen na tři části - relaxační, společenskou s jídelním stolem a část s kuchyňským koutem. Ve středu obývacího pokoje jsou krbová kamna. Z pokoje se dá vstoupit na zahradní terasu doplněnou stahovací markýzou. Z chodby je umožněn vstup na samostatnou toaletu. Chodbou dále pokračujeme do polosuterénní části domu a nebo do prostorného podkroví. V podkroví je situován ohromný pokoj, který slouží jako pracovna. Dále navazuje velká koupelna s vanou, šatna. Za koupelnou je vstup do ložnice s vlastní koupelnou. Z té je umožněn vstup na balkón, který tvoří stylový výklenek v obývacím pokoji. Dále se zde nachází dva dětské pokoje. V suterénní části, která je těsně před dokončením, je situována technická místnost s plynovým kotlem a elektrickým bojlerem, který zajišťuje ohřev TUV. Dále jsou zde dvě prostorné místnosti. Suterénní část disponuje vlastním vchodem a tak by tento prostor byl vhodný ke zbudování místa pro podnikání, vytvoření příjemné tělocvičny, herny nebo wellness. Rozvody TV a internetu v celém domě. Jako podlahové krytiny jsou použity plovoucí podlahy a dlažby. K domu dále náleží upravovaná terasovitá zahrada. Na pozemek je i zadní vjezd. Rádi Vám poradíme s financováním koupě. Prodej zajišťuje Reality11 pobočka Liberec. Ev. číslo: 15507. Cena je konečná včetně poplatků - info na telefonu.
Více netrealit.cz
11 499 m²
350 Kč
19.11.17
Dumrealit.cz Vám zprostředkuje k prodeji stavební o CP 11 499m², který je určený ke výstavbě . Pozemek je slunný, rovinatý na okraji obce, kde není plánovaná další výstavba . Voda, plyn 100m od pozemku, elektřina na hranici. Stavba možná ihned. Ev. číslo: 358619.
Více realhit.cz

Prodej, Pozemek pro stavbu RD, bytů, Jeřmanice

Jeřmanice (okres Liberec), Milířská
2 290 000 Kč
Včera v 15:56
Reality 11 Vám zprostředkují prodej zasíťovaného stavebního pozemku o rozloze 2094 m2, který je lokalizovaný na krásném místě obce Jeřmanice u Liberce. Pozemek je mírně svažitý k jihu a nabízí krásné výhledy do okolí. Výhodou je dobrá dopravní dostupnost do Liberce a Jablonce nad Nisou (cca 10 min), což zvyšuje jeho atraktivitu. Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem s jehož výběrem a realizací Vám rádi poradíme. Prohlídky možné kdykoliv. Pro jakékoliv nezávazné informace nás neváhejte kontaktovat. Prodej zajišťuje Reality 11 pobočka Liberec Ev. číslo: 15086. Prodej stavebního pozemku na strategickém míště v Jeřmanicích. Nabídka je ideální pro zájemce s vysokými požadavky na soukromí, lokalitu a výhled.… Nabízíme k prodeji atraktivní zasíťovaný stavební pozemek o výměře 2297m2 v Jeřmanicích u Liberce, kompletně připravený k vlastní výstavbě VIP…
Více domybytypozemky.cz

Prodej, pozemek pro bydlení, Mníšek, 1421 m²

A. F. Ressela, Fojtka, Mníšek, Liberec
890 000 Kč
Včera v 16:51
Popis Reality 11 Vám zprostředkují prodej stavebního pozemku o rozloze 1421 m² - Fojtka, část obce Mníšek u Liberce. Stavební pozemek se nachází v klidné okrajové části obce. Kolem pozemku probíhá obecní asfaltová komunikace, elektřina je na hranici pozemku. K pozemku lze dokoupit kompletního projektovou dokumentaci a stavební povolení na dvoupodlažní rodinný dům se sedlovou střechou a to za sympatických 50.000,- Kč. V projektu je navrženo umístění studny i ČOV. Jiho - západní hranici pozemku tvoří příjemný potůček, který místu dodává krásný romantický ráz. Lokalita je zajímavá zejména krásnou okolní přírodou, nedalekou Fojteckou přehradou a v blízkosti je i známý golfový resort. V obci se nachází škola, školka, obchod, zdravotní středisko i pošta. Je zde velmi dobrá dopravní dostupnost do Liberce. Kdo hledá krásné klidné místo s možností ihned stavět, tak toto je zajímavá příležitost jak si rychle splnit sen o vlastním bydlení. Prohlídky pozemku jsou možné kdykoliv, i o víkendu. S možností a realizací HÚ vám rádi poradíme. Pro nezávazné doplňující informace nás neváhejte kdykoliv kontaktovat. Prodej zajišťuje Reality 11 pobočka Liberec. Ev. číslo: 15088.
Více byty-k-pronajmuti-levne.cz
2 290 000 Kč
Včera v 15:17
Cena je uvedena bez provize RK a poplatků - info na telefonu. Reality 11 Vám zprostředkují prodej zasíťovaného stavebního pozemku o rozloze 2094 m, který je lokalizovaný na krásném místě obce Jeřmanice u Liberce. Pozemek je mírně svažitý k jihu a nabízí krásné výhledy do okolí. Výhodou je dobrá dopravní dostupnost do Liberce a Jablonce nad Nisou (cca 10 min), což zvyšuje jeho atraktivitu. Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem s jehož výběrem a realizací Vám rádi poradíme. Prohlídky možné kdykoliv. Pro jakékoliv nezávazné informace nás neváhejte kontaktovat. Prodej zajišťuje Reality 11 pobočka Liberec Ev. číslo: 15086. Cena je uvedena bez provize RK a poplatků - info na telefonu.
Více netrealit.cz
350 Kč
18.11.17
Popis Dumrealit.cz Vám zprostředkuje k prodeji stavební pozemek o CP 11 499m², který je určený ke komerční výstavbě . Pozemek je slunný, rovinatý na okraji obce, kde není plánovaná další výstavba . Voda, plyn 100m od pozemku, elektřina na hranici. Stavba možná ihned. Ev. číslo: 358619.
Více byty-k-pronajmuti-levne.cz
2 290 000 Kč
17.11.17
Cena je uvedena bez provize RK a poplatků - info na telefonu. Reality 11 Vám zprostředkují prodej zasíťovaného stavebního pozemku o rozloze 2094 m, který je lokalizovaný na krásném místě obce Jeřmanice u Liberce. Pozemek je mírně svažitý k jihu a nabízí krásné výhledy do okolí. Výhodou je dobrá dopravní dostupnost do Liberce a Jablonce nad Nisou (cca 10 min), což zvyšuje jeho atraktivitu. Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem s jehož výběrem a realizací Vám rádi poradíme. Prohlídky možné kdykoliv. Pro jakékoliv nezávazné informace nás neváhejte kontaktovat. Prodej zajišťuje Reality 11 pobočka Liberec Ev. číslo: 15086. Cena je uvedena bez provize RK a poplatků - info na telefonu.
Více netrealit.cz
1 703 m²
585 000 Kč
20.11.17
Nabízíme k prodeji formou aukce pozemky p. č. 505/29 o celkové výměře 762 m² vedený jako trvalý travní porost a p. č. 535/1 o celkové výměře 941 m² vedený jako zahrada. Vše v k. ú. Ostašov u Liberce. Dle územního plánu je p. č. 535/1 vedena jako plocha zahrádek a zahrádkových osad a p. č. 505/29 jako travní porosty a ostatní plochy v krajině. V novém návrhu územního plánu by měla být na p. č. 535/1 povolena výstavba. Na pozemek vjezd z obecní komunikace. Každý zájemce je povinen si zjistit skutečný současný stav pozemku, porostu a jeho možností pro výstavbu, zejména s ohledem na případné reklamace vlastností předmětu aukce. GPS: p. č. 505/29 – 50.769086095, 15.01487045 p. č. 535/1 - 50.769175242, 15.014489537 Datum konání aukce: 6.12.2017. Více informací na e-drazby. cz, nebo na emailu info@e-drazby. cz
Více reality.idnes.cz
153 m²
7 489 000 Kč
17.11.17
Cena je konečná včetně poplatků - info na telefonu. Reality 11 Vám zprostředkují prodej novostavby rodinného domu o dispozici 7+kk o celkové ploše domu 390 m s pozemkem 1037 m - Liberec část Vesec (Top lokalita Dlouhý Most). Dům je umístěn v klidné lokalitě a svojí polohou nabízí příjemnou dopravní obslužnost do centra města (10 min), 2 min je výpadovka na dálnici na Turnov-Praha. Po vstupu do nemovitosti se nacházíme ve vstupní verandě, která slouží k přezouvání, a ze které je možný vstup do prostorné dvojgaráže. Centrální chodbou pokračujeme do obrovského obývacího pokoje, který je pomyslně rozdělen na tři části - relaxační, společenskou s jídelním stolem a část s kuchyňským koutem. Ve středu obývacího pokoje jsou krbová kamna. Z pokoje se dá vstoupit na zahradní terasu doplněnou stahovací markýzou. Z chodby je umožněn vstup na samostatnou toaletu. Chodbou dále pokračujeme do polosuterénní části domu a nebo do prostorného podkroví. V podkroví je situován ohromný pokoj, který slouží jako pracovna. Dále navazuje velká koupelna s vanou, šatna. Za koupelnou je vstup do ložnice s vlastní koupelnou. Z té je umožněn vstup na balkón, který tvoří stylový výklenek v obývacím pokoji. Dále se zde nachází dva dětské pokoje. V suterénní části, která je těsně před dokončením, je situována technická místnost s plynovým kotlem a elektrickým bojlerem, který zajišťuje ohřev TUV. Dále jsou zde dvě prostorné místnosti. Suterénní část disponuje vlastním vchodem a tak by tento prostor byl vhodný ke zbudování místa pro podnikání, vytvoření příjemné tělocvičny, herny nebo wellness. Rozvody TV a internetu v celém domě. Jako podlahové krytiny jsou použity plovoucí podlahy a dlažby. K domu dále náleží upravovaná terasovitá zahrada. Na pozemek je i zadní vjezd. Rádi Vám poradíme s financováním koupě. Prodej zajišťuje Reality11 pobočka Liberec. Ev. číslo: 15507. Cena je konečná včetně poplatků - info na telefonu.
Více netrealit.cz

Prodej, Pozemek pro stavbu RD, bytů, Mníšek

Mníšek (okres Liberec), Na Kopečku
1 490 000 Kč
Včera v 15:54
Reality 11 Vám zprostředkují prodej stavebního pozemku 1653 m2 pro rodinný dům v atraktivní lokalitě Mníšek u Liberce. Pozemek je situovaný nedaleko hlavní komunikace, ale svým umístněním nabízí zázemí pro stavbu rodinného domu v dobrém soukromí. Jižní orientace, dobrá dopravní dostupnost zvyšuje atraktivnost pozemku, okolní vzrostlá zeleň poskytuje klidné bydlení. Pozemek je mírně svažitý až svažitý a vede k němu zatím nezpevněná (ale i v zimě) udržovaná obecní komunikace s osvětlením. Na hranici pozemku je přivedena voda a elektřina, plyn je ve vzdálenosti cca 50 m. V obci je dostupná školka, škola, obchod i cukrárna. Z obce je výborná dopravní dostupnost do Liberce. Jezdí zde pravidelný autobusový spoj a je zde i vlakové spojení. Obec nabízí krásné prostředí přírody, včetně známé přehrady Fojtka, je zde ekocentrum, kde se koná mnoho společenských aktivit. Ke sportovnímu vyžití slouží golfový resort, cyklopark a cyklo a inline stezka. Hledáte-li možnost bydlení nedaleko města Liberce a přitom to mít kousek do přírody, pak Mníšek je pro Vás nejlepší volba. Nemovitost je možné financovat hypotečním úvěrem s jehož výběrem Vám rádi poradíme. Prohlídky jsou možné kdykoliv po předchozí domluvě. Pro jakékoliv nezávazné informace nás neváhejte kontaktovat. Prodej zajišťuje Reality 11 pobočka Liberec. Ev. číslo: 15087. Reality 11 Vám zprostředkují prodej stavebního pozemku 1653 m2 pro rodinný dům v atraktivní lokalitě Mníšek u Liberce. Pozemek je situovaný nedaleko… Pozemek pro výstavbu rodinného domu v Mníšku u Liberce. Nabízíme k prodeji velký pozemek o CP 1.653m2 pro výstavbu rodinného domu v Mníšku u Liberce…
Více domybytypozemky.cz

PRODEJ: pozemek, zemědělský

Příšovice, okres Liberec
2 960 m²
55 000 Kč
Včera v 6:45
Nabízíme k prodeji formou aukce pozemek p. č. 406/48 o celkové výměře 2960 m² vedený jako orná půda v k. ú. Příšovice. Dle územního plánu je parcela zahrnuta v návrhu lokálního biocentra. Pozemek je vhodný například k rekreačním účelům (pro rybáře, atd. ). Nachází se přímo u Jizery. Pozemek je možné oplotit přírodním (živým) plotem. GPS: 50.578315254, 15.097875904. Datum konání aukce: 6.12.2017. Více informací na e-drazby. cz, nebo na emailu info@e-drazby. cz
Více reality.idnes.cz

Prodej, pozemek pro bydlení, Chrastava, 3314 m²

Horní Vítkov, Chrastava, Liberec
970 000 Kč
Včera v 18:53
Popis Reality 11 Vám zprostředkují exkluzivně prodej pozemku pro výstavbu RD o rozloze 3314m² v Chrastavě - Horní Vítkov. Dle územního plánu je pozemek určen pro bydlení (B.9) a je ohraničen v zóně jako stávající zástavba. Pozemek není v záplavové zóně. Jedná se o klidnou část obce a je osluněný celý den. V pravé dolní části pozemku se nachází kamenné základy původního domu o rozměrech 12x9,5 m, na kterých byla plánována výstavba nového RD. Je hotový projekt a vydáno stavební povolení. K domu je možno využít stávající kopanou studnu a žumpu. Sloupek elektrická energie je u pozemku. Pozemek je možno případně rozdělit na stavbu 2 RD - každý dům by měl cca 1500m² pozemku. V Horním Vítkově je mateřská a základní škola (1.-5. třída) - 2 zastávky autobusem - cca 20 min. pěšky. Autobusová zastávka 100m. Nedaleko se nachází i Curia Vítkov (středověké hradiště). Veškerá občanská vybavenost je v centrální části obce Chrastava - supermarket, základní škola, sportoviště, městský úřad. S financováním Vám rádi pomůžeme. Prodej zajišťuje Reality11 pobočka Liberec. Ev. číslo: 13728.
Více byty-k-pronajmuti-levne.cz
1 799 000 Kč
17.11.17
Cena je uvedena bez provize RK a poplatků - info na telefonu. Reality 11 Vám zprostředkují prodej stavebního pozemku o rozloze 1005 m v Kunraticích u Liberce - na půli cesty mezi Libercem a Jabloncem nad Nisou. Pozemek je rovinatý a není přímo u hlavní komunikace. Pozemek má pouze dva sousedy, takže poskytuje dostatek soukromí. Místo je příjemné a klidné. V blízkosti se nachází les a zelené louky. Momentálně jsou zde dokončeny terénní úpravy a je připraven pro výstavbu rodinného domu. Na hranici pozemku je přivedena elektrická přípojka, voda je řešena vlastní vrtanou studnou a odpadní vody jsou řešeny společnou čističkou odpadních vod pro 6 pozemků. Je možnost převzít hypoteční úvěr který tvoří část kupní ceny. Pro jakékoliv nezávazné informace nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám poradíme i s možnostmi financování. Prohlídky možné kdykoliv. Prodej zajišťuje Reality 11 pobočka Liberec. Ev. číslo: 15084. Cena je uvedena bez provize RK a poplatků - info na telefonu.
Více netrealit.cz
350 Kč
Včera v 15:48
Popis Dumrealit.cz Vám zprostředkuje k prodeji stavební pozemek o CP 11 499m², který je určený ke komerční výstavbě . Pozemek je slunný, rovinatý na okraji obce, kde není plánovaná další výstavba . Voda, plyn 100m od pozemku, elektřina na hranici. Stavba možná ihned. Ev. číslo: 358619.
Více byty-k-pronajmuti-levne.cz

PRODEJ: pozemek, stavební parcela

Raspenava, okres Liberec
3 189 m²
750 000 Kč
20.11.17
Nabízíme formou elektronické aukce k prodeji stavební pozemek 3189 m² v obci Raspenava, okres Liberec. Pozemek je veden v katastru jako zahrada a část o výměře 154 m² jako zastavěná plocha a nádvoří – zbořeniště – dříve tu stál domek. Na pozemku jsou inženýrské sítě. Malebné město Raspenava se nachází ve Frýdlantské pahorkatině, tvořící severozápadní podhůří Jizerských hor, cca 5 km od Frýdlantu. Okolí je bohaté na přírodní krásy pro sportovní vyžití i relaxaci. Městem protékají říčky a potoky, cca 5 km se nachází chráněné území - přírodní park Peklo, zajímavá je i zdejší lidová architektura. V Raspenavě je rekreační a sportovní areál, dům s pečovatelskou službou, knihovna s informačním centrem, základní a mateřská škola, restaurace, obchody, kluby. Do Polska cca 15 km, do Liberce cca 25 km. Místo konání aukce na www. okaukce. cz. Vyvolávací cena: 750.000,- Kč. Termín aukce: 14.12.2017 ve 13.30 hod. Prohlídky po předchozí dohodě s makléřkou. Pro více informací prosím volejte makléřku.
Více reality.idnes.cz
1 799 000 Kč
19.11.17
Cena je uvedena bez provize RK a poplatků - info na telefonu. Reality 11 Vám zprostředkují prodej stavebního pozemku o rozloze 1005 m v Kunraticích u Liberce - na půli cesty mezi Libercem a Jabloncem nad Nisou. Pozemek je rovinatý a není přímo u hlavní komunikace. Pozemek má pouze dva sousedy, takže poskytuje dostatek soukromí. Místo je příjemné a klidné. V blízkosti se nachází les a zelené louky. Momentálně jsou zde dokončeny terénní úpravy a je připraven pro výstavbu rodinného domu. Na hranici pozemku je přivedena elektrická přípojka, voda je řešena vlastní vrtanou studnou a odpadní vody jsou řešeny společnou čističkou odpadních vod pro 6 pozemků. Je možnost převzít hypoteční úvěr který tvoří část kupní ceny. Pro jakékoliv nezávazné informace nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám poradíme i s možnostmi financování. Prohlídky možné kdykoliv. Prodej zajišťuje Reality 11 pobočka Liberec. Ev. číslo: 15084. Cena je uvedena bez provize RK a poplatků - info na telefonu.
Více netrealit.cz

Prodej, nájemní dům, Liberec - Staré Pavlovice

Hrdinů, Liberec XII-Staré Pavlovice, Liberec
12 900 000 Kč
18.11.17
Popis Nabízíme ve velmi lukrativní části Liberce - Pavlovice k prodeji nájemní dům včetně zařízené restaurace Václavka. Nemovitost se skládá z restaurace v přízemí s cca 90 místy k sezení, vybavené kuchyně, sociálního zařízení a venkovní terasy s 30 místy k sezení. V prvním patře se nachází byt 1+1 a 3 kanceláře s kuchyňkou linkou a soc. zařízením. (Možnost přestavby na bytovou jednotku). Ve druhém patře je moderně zrekonstruovaný byt o ploše 120 m2 s vestavěnou kuchyní. Půdní prostory nabízí možnost vybudování další bytové jednotky. V suterénu jsou umístěny sklepní prostory pro restauraci a nájemce bytů, kancelář pro restauraci a šatna, místnost s chladícím boxem sloužící jako kuchyně a socíální zařízení pro samostatnou terasu umístěnou na zahradě. Tato zahradní terasa s cca 80 místy k sezení a barem může sloužit jako samostatná restaurace. Vše se prodává s veškerým vybavením. Zahrada o výměře 1030 m2 s okrasnými a ovocnými stromy je oplocená a udržovaná. Parkování na vlastním pozemku.
Více byty-k-pronajmuti-levne.cz
2 290 000 Kč
Včera v 22:34
Popis Reality 11 Vám zprostředkují prodej zasíťovaného stavebního pozemku o rozloze 2094 m², který je lokalizovaný na krásném místě obce Jeřmanice u Liberce. Pozemek je mírně svažitý k jihu a nabízí krásné výhledy do okolí. Výhodou je dobrá dopravní dostupnost do Liberce a Jablonce nad Nisou (cca 10 min), což zvyšuje jeho atraktivitu. Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem s jehož výběrem a realizací Vám rádi poradíme. Prohlídky možné kdykoliv. Pro jakékoliv nezávazné informace nás neváhejte kontaktovat. Prodej zajišťuje Reality 11 pobočka Liberec Ev. číslo: 15086.
Více byty-k-pronajmuti-levne.cz

Prodej, Pozemek pro stavbu RD, bytů, Mníšek

Mníšek (okres Liberec), Na Kopečku
1 490 000 Kč
16.11.17
Reality 11 Vám zprostředkují prodej stavebního pozemku 1653 m2 pro rodinný dům v atraktivní lokalitě Mníšek u Liberce. Pozemek je situovaný nedaleko hlavní komunikace, ale svým umístněním nabízí zázemí pro stavbu rodinného domu v dobrém soukromí. Jižní orientace, dobrá dopravní dostupnost zvyšuje atraktivnost pozemku, okolní vzrostlá zeleň poskytuje klidné bydlení. Pozemek je mírně svažitý až svažitý a vede k němu zatím nezpevněná (ale i v zimě) udržovaná obecní komunikace s osvětlením. Na hranici pozemku je přivedena voda a elektřina, plyn je ve vzdálenosti cca 50 m. V obci je dostupná školka, škola, obchod i cukrárna. Z obce je výborná dopravní dostupnost do Liberce. Jezdí zde pravidelný autobusový spoj a je zde i vlakové spojení. Obec nabízí krásné prostředí přírody, včetně známé přehrady Fojtka, je zde ekocentrum, kde se koná mnoho společenských aktivit. Ke sportovnímu vyžití slouží golfový resort, cyklopark a cyklo a inline stezka. Hledáte-li možnost bydlení nedaleko města Liberce a přitom to mít kousek do přírody, pak Mníšek je pro Vás nejlepší volba. Nemovitost je možné financovat hypotečním úvěrem s jehož výběrem Vám rádi poradíme. Prohlídky jsou možné kdykoliv po předchozí domluvě. Pro jakékoliv nezávazné informace nás neváhejte kontaktovat. Prodej zajišťuje Reality 11 pobočka Liberec. Ev. číslo: 15087. Nabízíme k prodeji stavební parcelu o výměře 1653 m2. Pozemek se nachází v krásné slunné lokalitě v Mníšku u Liberce. Jedná se o svažitý terén,… Reality 11 Vám zprostředkují prodej stavebního pozemku 1653 m2 pro rodinný dům v atraktivní lokalitě Mníšek u Liberce. Pozemek je situovaný nedaleko…
Více domybytypozemky.cz
11 499 m²
350 Kč
16.11.17
Dumrealit.cz Vám zprostředkuje k prodeji stavební o CP 11 499m², který je určený ke výstavbě . Pozemek je slunný, rovinatý na okraji obce, kde není plánovaná další výstavba . Voda, plyn 100m od pozemku, elektřina na hranici. Stavba možná ihned. Ev. číslo: 358619.
Více realhit.cz
11 499 m²
350 Kč
Včera v 15:45
Dumrealit.cz Vám zprostředkuje k prodeji stavební o CP 11 499m², který je určený ke výstavbě . Pozemek je slunný, rovinatý na okraji obce, kde není plánovaná další výstavba . Voda, plyn 100m od pozemku, elektřina na hranici. Stavba možná ihned. Ev. číslo: 358619.
Více realhit.cz
1 490 000 Kč
17.11.17
Popis Reality 11 Vám zprostředkují prodej stavebního pozemku 1653 m² pro rodinný dům v atraktivní lokalitě Mníšek u Liberce. Pozemek je situovaný nedaleko hlavní komunikace, ale svým umístněním nabízí zázemí pro stavbu rodinného domu v dobrém soukromí. Jižní orientace, dobrá dopravní dostupnost zvyšuje atraktivnost pozemku, okolní vzrostlá zeleň poskytuje klidné bydlení. Pozemek je mírně svažitý až svažitý a vede k němu zatím nezpevněná (ale i v zimě) udržovaná obecní komunikace s osvětlením. Na hranici pozemku je přivedena voda a elektřina, plyn je ve vzdálenosti cca 50 m. V obci je dostupná školka, škola, obchod i cukrárna. Z obce je výborná dopravní dostupnost do Liberce. Jezdí zde pravidelný autobusový spoj a je zde i vlakové spojení. Obec nabízí krásné prostředí přírody, včetně známé přehrady Fojtka, je zde ekocentrum, kde se koná mnoho společenských aktivit. Ke sportovnímu vyžití slouží golfový resort, cyklopark a cyklo a inline stezka. Hledáte-li možnost bydlení nedaleko města Liberce a přitom to mít kousek do přírody, pak Mníšek je pro Vás nejlepší volba. Nemovitost je možné financovat hypotečním úvěrem s jehož výběrem Vám rádi poradíme. Prohlídky jsou možné kdykoliv po předchozí domluvě. Pro jakékoliv nezávazné informace nás neváhejte kontaktovat. Prodej zajišťuje Reality 11 pobočka Liberec. Ev. číslo: 15087.
Více byty-k-pronajmuti-levne.cz
2 290 000 Kč
20.11.17
Cena je uvedena bez provize RK a poplatků - info na telefonu. Reality 11 Vám zprostředkují prodej zasíťovaného stavebního pozemku o rozloze 2094 m, který je lokalizovaný na krásném místě obce Jeřmanice u Liberce. Pozemek je mírně svažitý k jihu a nabízí krásné výhledy do okolí. Výhodou je dobrá dopravní dostupnost do Liberce a Jablonce nad Nisou (cca 10 min), což zvyšuje jeho atraktivitu. Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem s jehož výběrem a realizací Vám rádi poradíme. Prohlídky možné kdykoliv. Pro jakékoliv nezávazné informace nás neváhejte kontaktovat. Prodej zajišťuje Reality 11 pobočka Liberec Ev. číslo: 15086. Cena je uvedena bez provize RK a poplatků - info na telefonu.
Více netrealit.cz
1 2 3 4 5 6