Stížnost
Stavební pozemek 1.654 m2, Frýdlant Velmi pěkná, slunná stavební parcela 1.654 m2 ve Frýdlantu - Údolí. Mírně svažitý pozemek s dobrým přístupem z obecní, udržované komunikace. Voda a elektřina na hranici pozemku. Doporučujeme vzhledem ke klidné lokalitě a vzhledem k velice příznivé ceně. Více informací u makléře.
Liberecký kraj,Frýdlant,Liberec
578 900
25. 5. 2018
Vícevideobydleni.cz
Stížnost
Reality 11 Vám zprostředkují prodej pozemku na výstavbu 1-2 RD s krásným výhledem na Ještěd a Jizerské hory o velikosti 2847 m2. Pozemek se nachází na klidném a velmi dobře dostupném místě v Liberci - Horním Hanychově. Z pozemku se dá pěšky dojít do lyžařského střediska Ještěd (cca 400 m). Na pozemku stávající majitel plánoval velký luxusní dům, ale pozemek se dá rozdělit na výstavbu 2 RD. V ulici před pozemkem je veden plyn, vodovodní řád, elektřina. Kanalizace je na hlavní ulici cca 35 m od pozemku. Pozemek je přístupný z veřejné komunikace pásem širokým 10 metrů, na kterém lze vybudovat stání nebo garáž. Díky tomuto širokému pásu při vjezdu na pozemek je možné, aby každý dům měl vlastní vjezd na svůj pozemek o šíři cca 5 m. Od pozemku je 200 m vzdálena tramvajová zastávka Spáleniště. Rádi Vám poradíme s výstavbou a vizualizací rodinného či luxusního domu. Pomůžeme Vám s financováním nákupu pozemku a výstavby domu. Prodej zajišťuje Reality11 Partner pobočka Liberec. Ev. číslo: 17433.
V Lukách, Liberec
7 810 000
13. 9. 2018
Vícereality.idnes.cz
Stížnost
Rovinatý pozemek k výstavbě bydlení, 1666 m2 v Pertolticích u Frýdlantu Prodej pěkného stavebního pozemku 1666 m2 nedaleko Frýdlantu v Pertolticích. Na pozemek je bezproblémový přístup po obecní asfaltové komunikaci, která tvoří ze dvou stran hranici pozemku. Na kraji pozemku jsou tři vzrostlé duby. Elektřina je na hranici pozemku, voda je na pozemku. Pozemek není v zátopové oblasti. Veškerá občanská vybavenost v dosahu 10. minut autem ve Frýdlantu. Zajištěn kompletní servis spojený s koupí a následným převodem na katastru nemovitostí. Doporučujeme, vzhledem ke klidné lokalitě a k velmi příznivé ceně. Případné financování hypotečním úvěrem, pomůžeme zajistit.
Liberecký kraj,Pertoltice,Liberec
199 920
25. 5. 2018
Vícevideobydleni.cz
Stížnost
Nabízíme na prodej pozemek v Šimonovicích. Jedná se o pozemek kde dříve stála zemědělská usedlost. Kromě stoleté lípy je na pozemku studna, 2 x přípojka na elektřinu. Kanalizace není, je potřeba vybudovat septik nebo čističku. Možno rozdělit na dva pozemky. V případě prodeje v celku je možno jednat o slevě. Pozemek plynule navazuje na stávající zástavbu rodinných domů a je nad hranicí smogu z města. Je z něj pěkný výhled dolu na Liberec a také na Ještědský hřeben a Jizerské hory. Nedaleko je rozhledna Rašovka a oblíbený lyžařský areál Obří sud. Tento pozemek se prodává bez provize RK. Případné financování Vám zajistíme. Více konkrétních informací u makléře 7 dní v týdnu. Vaše RK
Liberecký kraj,Šimonovice,Liberec
4 324 800
24. 8. 2018
Vícevideobydleni.cz
Stížnost
Nabízíme k prodeji komerční prostor o užitné ploše 150 m v centru v Liberci - ulice Vysoká. Celá budova je suchá a odizolovaná. Vhodné např. pro drobnou nehlučnou výrobu, skladování, či jako investice. Vytápění plynovým kotlem, rozvody el. v mědi - 220V a 380V. Prostor není podsklepen. Vjezd elektrickými garážovými vraty. Parkování přímo na pozemku před objektem. Lze přikoupit zděnou garáž i další prostory v domě. Více informací u makléře. Doporučujeme prohlídku.
Liberecký kraj,Liberec,Liberec
150 m²
1 700 000
21. 5. 2018
Vícevideobydleni.cz
Stížnost
Popis Reality 11 Vám zprostředkují prodej pozemku pro stavbu o rozloze 599 m², který je lokalizován na krásném místě v obci Jindřichovice pod Smrkem. Pozemek je v zastavěné části obce. Momentálně se dojednává možnost odkupu dalšího pozemku pro zvětšení plochy. Obec bohužel nemá obecní vodovod ani kanalizaci. V obci je dobré dopravní spojení, je zde autobusová a vlaková stanice. Velkou devizou je okolní krásná příroda vhodná nejen pro aktivní rekreaci a turistiku. Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem s jehož výběrem Vám rádi poradíme. Pro jakékoliv nezávazné informace nás neváhejte kontaktovat. Prodej zajišťuje Reality 11 pobočka Liberec. Ev. číslo: 18073.
Jindřichovice pod Smrkem, Liberec
350 000
20. 9. 2018
Vícepozemkynaprodejbrno.cz
Stížnost
Prodej pozemku o celkové ploše 2278 m2, který se nachází v okrajové části obce Zdislava. Pozemek je rovinatý a jedná se o polosamotu. Pozemek je dle územního plánování zastavitelný objektem k bydlení venkovského typu. Na pozemku je studna. Elektřina je na hranici pozemku. Město Zdislava má základní občanskou vybavenost. Pro více informací volejte makléře. ID inzerátu: 7247255 Typ nabídky: prodej Stav nabídky: Aktivní Číslo zakázky: 633135 Stát: Česká republika Kraj: Liberecký Lokalita: Zdislava , okres Liberec Kategorie: Pozemky, zahrady a historické stavby Podkategorie: Pro bydlení Vlastnictví: osobní Plocha: 2278 m 2 Typ budovy: jiný Voda: ano
Zdislava , okres Liberec,Liberecký
2278 m²
3 590 000
14. 9. 2018
Vícehyperreality.cz
Stížnost
Exklusivně Vám nabízíme k prodeji pozemek o výměře 625 m2. Tento pozemek se nachází v lukrativní a klidné obci Dlouhý Most v Libereckém kraji. Pozemek je vhodný pro výstavbu rodinného domu,chaty či chalupy. Přístup je po zpevněné asfaltové komunikaci. Na hranici pozemku je přípojka elektřiny,vodu bude potřeba řešit vrtem, odpad septikem. Obec Dlouhý Most a tento pozemek je v těsné blízkosti cca 1 km od rekreačního střediska Javorník - Obří sud, kde je plné sportovní vyžití jak v zimním, tak i v letním období. Doporučujeme prohlídku a s případným financováním Vám rádi pomůžeme.
Liberecký kraj,Dlouhý Most,Liberec
1 800 000
21. 6. 2018
Vícevideobydleni.cz
Stížnost
Nabízíme k prodeji pozemek o výměře 5.129 m2, který je územním plánem určený ke komerční či průmyslové výstavbě. Jedná se o rovinatý pozemek s výbornou dostupností. Pozemek se nachází v těsné blízkosti nákupní zóny Sever. Veškeré sítě na hranici, přístupová komunikace schválená městem. Na pozemku může být vybudované sídlo firmy s provozem nebo čistě komerční výstavba.
Liberec - Liberec XI-Růžodol I Sousedská
10 256 790
18. 9. 2018
Vícereality-liberec.info
Stížnost
Nabízíme k prodeji ojedinělý stavební pozemek o rozloze 4875 m2 v krásném prostředí Jizerských hor - v Rudolfově. Parcela je územním plánem určena k výstavbě až dvou rodinných nebo bytového domu venkovského charakteru ve spojení s hospodářskými objekty, včetně možnosti chovu zvířectva. Je ideální pro zájemce, kteří hledají trvalé nebo rekreační bydlení v krásném horském prostředí, kde najdou klid, a zároveň v blízkosti města s občanskou vybaveností. V okolí je pouze menší horská zástavba. Pozemek je přístupný z hlavní, v zimě udržované, komunikace - Bedřichovská. Je mírně svažitý s krásným výhledem do rudolfovského údolí, přesto v soukromí, které mu zajišťují vzrostlé stromy na horní hranici pozemku. Elektrická přípojka je na hranici pozemku, vodu a kanalizaci je třeba řešit individuálně. Prodej pozemku je možný pouze v celku. Pozemek se nachází v rekreačním centru, 2 km od Bedřichova - vyhledávané lokality nabízející možnost lyžování, horské turistiky, cyklistiky, příjemně posedíte v pár metrů vzdálené restauraci Česká Chalupa. Město Liberec i Jablonec nad Nisou jsou dobře dostupné autem i autobusem - autobusová zastávka v místě. Další informace podá makléř.
Liberecký kraj,Liberec,Liberec,Bedřichovská
3 660 000
12. 2. 2018
Vícevideobydleni.cz
Stížnost
Nabízíme k prodeji poslední stavební pozemek ze tří pozemků vedle sebe o velikosti 1 200 m2 ve Frýdlantu, v klidné a žádané lokalitě zvané Údolí, s výhledem do krajiny. Dle platného ÚP je vhodný k výstavbě rodinného domu venkovského typu. Pozemek je rovinatý a celodenně prosluněný. Příjezdová obecní komunikace, na hranici pozemku vodovod a elektřina. Odpady nutno řešit ČOV. Občanská vybavenost v dosahu. S hypotékou Vám rádi pomůžeme.
Údolí, Frýdlant, Liberec
1200 m²
710 000
19. 9. 2018
Vícerodinnedomyvbrne.cz
Stížnost
Nabízíme k prodeji soubor pozemků v obci Kněžičky u Českého Dubu. Část pozemku tvoří les o velikosti 1303 m2. Pozemek je mírně svažitý, v okolí rekreační budovy. Na části pozemku jsou vzrostlé stromy stáří asi 60 let. Více informací podá makléř.
Český Dub, okres Liberec
600 000
15. 9. 2018
Vícereality.idnes.cz
Stížnost
Exkluzivní místo pro bydlení v obci Kobyly okr. Liberec. Pozemek o celkové výměře 2.716 m2 je umístěn na okraji obce a nabízí absolutní soukromí. Na pozemku je v současné chvíli stavba domu (roubenky se zděnými základy), který je určen buď ke kompletní rekonstrukci, anebo k demolici. Stavba je v havarijním stavu. Do domu je zaveden elektrický proud i vodovodní řád. Kanalizace a přípojka plynu v obci není. Pozemek je svažitý na jiho-západní stranu. Po odstranění stavby domu zde může vzniknout krásné bydlení s výhledem do lesů. Absolutní soukromí zaručeno díky rozsáhlému pozemku o výměře 1.788 m2 - trvalý travní porost. V současné chvíli je pozemek neudržován. Nenechte si ujít tuto lákavou nabídku prodeje pozemku na okraji obce Kobyly s výhledy do lesa s říčkou. Kobyly nabízí autobusové spojení Český Dub-Turnov. Mnichovo Hradiště a Turnov cca 14 km, Český Dub cca 8 km, Mladá Boleslav a Liberec cca 30 km. Domluvte si prohlídku. Volejte kdykoliv!
Liberecký kraj,Kobyly,Liberec
1 150 000
31. 8. 2018
Vícevideobydleni.cz
Stížnost
Rodinný dům je postavený v Liberci XXX - Vratislavicích n.N., v okrajové části zástavby, v ul. Za Tratí. Dům byl v roce 2018 rekonstruován - nová krytina, fasáda, plastová okna, nové dveře, podlahy, omítky, podhledy, kompletně nová koupelna s WC a rozvody instalací v kuchyni. Topení je ústřední - zdrojem je elektrokotel. Ohřev TUV zajišťuje el. bojler. Přízemí: vstupní chodba, 3 pokoje, kuchyň, koupelna s WC. Celý půdní prostor umožňuje podkrovní vestavbu. Obvodové stěny jsou zděné - pravděpodobně cihelné, popř. smíšené zdivo. Voda je z vlastní studny, odkanalizování do septiku. Pod přilehlou komunikací je veden vodovod a plynovod. U cesty je garáž + 2parkovací stání na vlastním pozemku. Kolem domu je poměrně svažitá zahrada.
Liberecký kraj,Liberec,Liberec,Liberec XXX-Vratislavice nad Nisou,Za Tratí
176 m²
5 990 000
Včera v 1:49
Vícereality.cz
Stížnost
Nabízíme k prodeji komerční prostor v osobním vlastnictví o celkové výměře 150 m + půdní prostory v Liberci - ulice Vysoká. Umístění v přízemí částečně revitalizovaného bytového domu. Jsou zde nová plastová okna, rozvody elektřiny v mědi. K vytápění slouží vlastní plynový kotel umístěný v suterénu. Dům je částečně zateplený a má novou hydroizolaci. V místě je dobrá občanská a dopravní obslužnost. Tramvajová zastávka se nachází 350 m od domu, centrum 10 min pěšky a 3 min autem. Vhodné využití jako prodejna, sídlo firmy, skladovací prostor, taneční studio, či jako investice. Nad hlavní místností jsou ještě k dispozici půdní prostory, které mohou sloužit jako kanceláře nebo ke skladování apod. Parkování přímo na pozemku před objektem. V domě jsou k prodeji i další skladovací prostory a dvě bytové jednotky o dispozici 4+1. Více informací u makléře. Doporučujeme prohlídku.
Liberec Hanychovská
2 990 000
18. 9. 2018
Vícereality-liberec.info
Stížnost
Nabízíme k prodeji pozemky o výměře 38 534 m2 v katastrálním území Františkov u Liberce, dva a půl kilometru od centra Liberce. Pozemky v současnosti nejsou v pronájmu a nabízejí vhodnou příležitost k budoucí investici či po změně územního plánu k výstavbě. Pozemky jsou mírně svažité, orientované západně. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitých věcí. ID inzerátu: 7251793 Typ nabídky: prodej Stav nabídky: Aktivní Číslo zakázky: 647246 Stát: Česká republika Kraj: Liberecký Lokalita: Liberec , Liberec X-Františkov, okres Liberec Kategorie: Pozemky, zahrady a historické stavby Podkategorie: Zemědělská půda Vlastnictví: osobní Plocha: 38534 m 2 Typ budovy: jiný
Liberec , Liberec X-Františkov, okres Liberec,Liberecký
38534 m²
38 534 000
17. 9. 2018
Vícehyperreality.cz
Stížnost
Reality 11 Vám zprostředkují prodej pozemku na výstavbu 1-2 RD s krásným výhledem na Ještěd a Jizerské hory o velikosti 2847 m². Pozemek se nachází na klidném a velmi dobře dostupném místě v Liberci - Horním Hanychově. Z pozemku se dá pěšky dojít do lyžařského střediska Ještěd (cca 400 m). Na pozemku stávající majitel plánoval velký luxusní dům, ale pozemek se dá rozdělit na výstavbu 2 RD. V ulici před pozemkem je veden plyn, vodovodní řád, elektřina. Kanalizace je na hlavní ulici cca 35 m od pozemku. Pozemek je přístupný z veřejné komunikace pásem širokým 10 metrů, na kterém lze vybudovat stání nebo garáž. Díky tomuto širokému pásu při vjezdu na pozemek je možné, aby každý dům měl vlastní vjezd na svůj pozemek o šíři cca 5 m. Od pozemku je 200 m vzdálena tramvajová zastávka Spáleniště. Rádi Vám poradíme s výstavbou a vizualizací rodinného či luxusního domu. Pomůžeme Vám s financováním nákupu pozemku a výstavby domu. Prodej zajišťuje Reality11 Partner pobočka Liberec. Ev. číslo: 17433.
Liberec
2847 m²
7 810 000
16. 9. 2018
Vícerestauracekpronajmuti.cz
Stížnost
Mírný k jihu svažitý pozemek má za zády les a do šíře i dáli se rozbíhají louky k dalekým výhledům na krásný český kraj. Dle vydaného územního plánu obce určeno pro individuální bydlení. Vodovodní řád a elektřina vede po hranici pozemku. Je možné, že příjezdovou komunikaci, posledních 100 m zbude na zhotovení stavitele, event spoluúčast, toto je na jednání s obcí. Pozemek lze rozdělit až na 4 parcely, jež je možné koupit samostatně. Křížany je obec s dobrou občanskou vybaveností školka, škola, pošta, lékař, několik obchodů a služeb. Liberec 17 km, Osečná 8 km. Financování smluvním partnerem zajistíme. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N78660.
Liberec
1 900 000
14. 9. 2018
Vícereality-liberec.info
Stížnost
cena včetně právních služeb a provize Reality 11 Vám zprostředkují prodej rodinného domu s garáží, velkou zahradou a s prostorným suterénem na klidném místě v Liberci - Růžodol I. Dům se nachází v klidné vilové lokalitě ve slepé ulici nedaleko letiště. Po vstupu do domu se nacházíme na zasklené verandě. Z verandy vstupujeme posuvnými dveřmi do chodby. Z chodby je vstup do dětského pokoje, kuchyně s jídelním koutem, do obývacího pokoje. V kuchyni se nachází velmi praktická spíž. Dále jsou z chodby vstupy do koupelny, na samostatné wc a do suterénu. Z krásného prosluněného obývacího pokoje orientovaného na jih je vstup do ložnice. Dětský pokoj je orientován do zahrady. Dispozice obytné části je 3+kk. Z domu je výhled na Liberec a Jizerské hory. V suterénu se nachází velká garáž s dílnou a koupelna. Dále se v suterénu nachází prádelna, kotelna a spíž pod schody. Pro uskladnění věcí je možné využít půdní prostor nebo velkou kůlnu v zadní části zahrady. Rovinatá zahrada nabízí příjemné posezení odstíněné od sousedů živým plotem, vzrostlou jabloň a dostatek prostoru pro příjemné trávení volného času. Dům má nová plastová okna a rozvody vody, odpadu, elektřiny a plynu. Dům je napojen na městskou vodu a kanalizaci. Vytápění zajišťuje nový plynový kotel a krbová kamna. Ohřev vody je zajištěn bojlerem. Parkování je možné v garáži, na nájezdu nebo na parkovacím prostoru u domu na ulici. V blízkosti se nachází MHD, gymnázium a nákupní zóna Globus-Bauhaus. S financováním nákupu Vám rádi pomůžeme. ENB - F. Prodej zajišťuje Reality11 Partner pobočka Liberec. Ev. číslo: 18059. cena včetně právních služeb a provize
LIBEREC,Suldovského
92 m²
4 690 000
19. 9. 2018
Vícenetrealit.cz
Stížnost
Výhradně nabízíme k prodeji krásný, slunný pozemek o rozloze 18 984 m2, z něhož je 3 600 m2 určeno k zástavbě. Pozemek se nachází v obci Oldřichov v Hájích, ležících 10 km severně od Liberce, na úpatí Jizerských hor.Elektrické vedení se nachází na hranici pozemku (přípojka na pozemek 12.000,-Kč). Voda na pozemek bude řešena šachtou s obecního vodovodu přípojka zdarma (řešeno smlouvou s obcí). V případě zájmu o farmaření, lze dle dohody dokoupit pozemek o rozloze 37 070 m2. Koupi lze financovat pomocí hypotečního úvěru, s kterým vám rádi pomůžeme.
Liberecký kraj,Oldřichov v Hájích,Liberec
5 471 753
6. 9. 2018
Vícevideobydleni.cz
Stížnost
Nabízíme k prodeji stavební pozemek o velikosti 1 930 m2 ve Frýdlantu, v klidné a žádané lokalitě zvané Údolí, s výhledem do krajiny. Dle platného ÚP je vhodný k výstavbě rodinného domu venkovského typu. Pozemek je rovinatý a celodenně prosluněný. Příjezdová obecní komunikace, na hranici pozemku vodovod a elektřina. Odpady nutno řešit ČOV. Občanská vybavenost v dosahu. S hypotékou Vám rádi pomůžeme. ID inzerátu: 7257173 Typ nabídky: prodej Stav nabídky: Aktivní Číslo zakázky: 40440 Stát: Česká republika Kraj: Liberecký Lokalita: Frýdlant , okres Liberec Kategorie: Pozemky, zahrady a historické stavby Podkategorie: Pro bydlení Plocha: 1930 m 2
Frýdlant , okres Liberec,Liberecký
1930 m²
937 800
Včera v 17:58
Vícehyperreality.cz
Stížnost
Nabízíme k prodeji středový stavební pozemek o velikosti 1 376 m2 ve Frýdlantu, v klidné a žádané lokalitě zvané Údolí, s výhledem do krajiny. Dle platného ÚP je vhodný k výstavbě rodinného domu venkovského typu. Pozemek je mírně svažitý, celodenně prosluněný. Příjezdová obecní komunikace, na hranici pozemku vodovod a elektřina. Odpady nutno řešit ČOV. Více informací podá makléř. Občanská vybavenost v dosahu. S hypotékou Vám rádi pomůžeme.
Frýdlant, Liberec,Liberecký kraj,Liberec
738 000
Včera v 5:46
Vícerealitymix.centrum.cz
Stížnost
Reality 11 Vám zprostředkují prodej pozemku pro stavbu o rozloze 599 m², který je lokalizován na krásném místě v obci Jindřichovice pod Smrkem. Pozemek je v zastavěné části obce. Momentálně se dojednává možnost odkupu dalšího pozemku pro zvětšení plochy. Obec bohužel nemá obecní vodovod ani kanalizaci. V obci je dobré dopravní spojení, je zde autobusová a vlaková stanice. Velkou devizou je okolní krásná příroda vhodná nejen pro aktivní rekreaci a turistiku. Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem s jehož výběrem Vám rádi poradíme. Pro jakékoliv nezávazné informace nás neváhejte kontaktovat. Prodej zajišťuje Reality 11 pobočka Liberec. Ev. číslo: 18073.
Jindřichovice pod Smrkem, Liberec
350 000
19. 9. 2018
Víceprodejchalupy.cz
Stížnost
Reality 11 Vám zprostředkují prodej pozemku pro stavbu o rozloze 599 m², který je lokalizován na krásném místě v obci Jindřichovice pod Smrkem. Pozemek je v zastavěné části obce. Momentálně se dojednává možnost odkupu dalšího pozemku pro zvětšení plochy. Obec bohužel nemá obecní vodovod ani kanalizaci. V obci je dobré dopravní spojení, je zde autobusová a vlaková stanice. Velkou devizou je okolní krásná příroda vhodná nejen pro aktivní rekreaci a turistiku. Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem s jehož výběrem Vám rádi poradíme. Pro jakékoliv nezávazné informace nás neváhejte kontaktovat. Prodej zajišťuje Reality 11 pobočka Liberec. Ev. číslo: 18073.
Jindřichovice pod Smrkem, Liberec
599 m²
350 000
17. 9. 2018
Vícerodinnedomyvbrne.cz
V Flatfy používáme cookies pro zlepšení kvality Vašeho prohlížení internetu. Využíváním našich služeb souhlasíte s používáním cookies.Zjistit více