Reality Vítězná nabízí k prodeji rovinatý stavební pozemek v Heřmanicích v Podještědí. Pozemek o výměře 2.580 m2 je dle nového územní plánu určen jako plochy bydlení venkovského typu. Elektřina na hranici pozemku. Připojení na vodu nutno řešit studnou, odpad ČOV. Přístup k pozemku z veřejné asfaltové komunikace.Klidná oblast s velmi řídkou zástavbou. Nedaleko se nachází oblíbený resort Malevil. Veškerá občanská vybavenost v Jablonném v Podještědí. K dispozici ihned. Financování koupě úvěrem rádi zajistíme zdarma. V ceně je zahrnut veškerý realitní a právní servis, včetně správních poplatků. ID inzerátu: 7105241 Typ nabídky: prodej Stav nabídky: Aktivní Číslo zakázky: 826/2351 Stát: Česká republika Kraj: Liberecký Lokalita: Jablonné v Podještědí , Heřmanice v Podještědí, okres Liberec Kategorie: Pozemky, zahrady a historické stavby Podkategorie: Pro bydlení Vlastnictví: osobní Plocha: 2580 m 2 Plocha pozemku: 2580 m 2 Druh kontraktu: nevýhradní Zařízení: nezařízeno Typ domu: Přízemní Dostupnost pozemku:
Jablonné v Podještědí , Heřmanice v Podještědí, okres Liberec,Liberecký
2580 m²
950 000
21. 6. 2018
Vícehyperreality.cz
Stavební pozemek 1.654 m2, Frýdlant Velmi pěkná, slunná stavební parcela 1.654 m2 ve Frýdlantu - Údolí. Mírně svažitý pozemek s dobrým přístupem z obecní, udržované komunikace. Voda a elektřina na hranici pozemku. Doporučujeme vzhledem ke klidné lokalitě a vzhledem k velice příznivé ceně. Více informací u makléře.
Liberecký kraj,Frýdlant,Liberec
973 700
25. 5. 2018
Vícevideobydleni.cz
Rovinatý pozemek k výstavbě bydlení, 1666 m2 v Pertolticích u Frýdlantu Prodej pěkného stavebního pozemku 1666 m2 nedaleko Frýdlantu v Pertolticích. Na pozemek je bezproblémový přístup po obecní asfaltové komunikaci, která tvoří ze dvou stran hranici pozemku. Na kraji pozemku jsou tři vzrostlé duby. Elektřina je na hranici pozemku, voda je na pozemku. Pozemek není v zátopové oblasti. Veškerá občanská vybavenost v dosahu 10. minut autem ve Frýdlantu. Zajištěn kompletní servis spojený s koupí a následným převodem na katastru nemovitostí. Doporučujeme, vzhledem ke klidné lokalitě a k velmi příznivé ceně. Případné financování hypotečním úvěrem, pomůžeme zajistit.
Liberecký kraj,Pertoltice,Liberec
199 920
25. 5. 2018
Vícevideobydleni.cz
prodej krásného, kompletně zasíťovaného pozemku 1031 m2 v centru města Frýdlantu. Prodej krásného, kompletně zasíťovaného pozemku o rozloze 1031 m2 v centru města Frýdlantu. Na pozemku je menší stavba, která může posloužit při budoucí výstavbě jako sklad stavebního materiálu, garáž a podobně. Veškeré sítě na pozemku. Kompletní občanská vybavenost v pěší dostupnosti cca 4 minuty. Doporučujeme vzhledem k poloze v centru města, jako velice atraktivní stavební parcelu. Případné financování hypotečním úvěrem umíme zajistit.
Liberecký kraj,Frýdlant,Liberec,Husova
980 000
25. 5. 2018
Vícevideobydleni.cz
Reality 11 Vám zprostředkují prodej stavebního pozemku o rozloze cca 2400 m² v Chrastavě. Pozemek je lokalizován na krásném a klidném místě v části obce Horní Chrastava. Pozemek je mírně svažitý směrem k jihu a svým umístěním nabízí příjemnou dopravní dostupnost do centra obce. Pozemek je příjemně slunný, v dostatečné vzdálenosti od hlavní komunikace a je daleko a hlavně vysoko od řeky Jeřice. Pozemek nabízí dostatek soukromí v těsné blízkosti s venkovskou přírodou. Pozemek je veliký, lze uvažovat o případném rozdělení. V rozumné vzdálenosti je plynovod, vodovod i přípojka elektro. Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem s jehož výběrem Vám rádi poradíme. Pro jakékoliv nezávazné informace nás neváhejte kontaktovat. Prodej zajišťuje Reality11 pobočka Liberec. Ev. číslo: 17976.
Frýdlantská, Horní Chrastava, Chrastava, Liberec
1 199 000
22. 6. 2018
Vícerodinne-domy-k-prodeji.cz
Nabízíme k prodeji krásný slunný pozemek o rozloze 2064m2. Pozemek je vhodný pro stavbu RD, je kompletně zasíťován (elektřina, voda, kanalizace. Nachází se na jižním svahu s výhledem na Javorník a Jeřmanice. Velmi dobrá dostupnost do Liberce, cca 5 minut jízdy autem. Bližší informace ráda sdělím kdykoliv telefonicky. Cena uvedena včetně provize RK.
Liberecký kraj,Jeřmanice,Liberec
1 450 500
12. 2. 2018
Vícevideobydleni.cz
Nabízíme na prodej pozemek v Šimonovicích. Jedná se o pozemek kde dříve stála zemědělská usedlost. Kromě stoleté lípy je na pozemku studna, 2 x přípojka na elektřinu. Kanalizace není, je potřeba vybudovat septik nebo čističku. Možno rozdělit na dva pozemky. V případě prodeje v celku je možno jednat o slevě. Pozemek plynule navazuje na stávající zástavbu rodinných domů a je nad hranicí smogu z města. Je z něj pěkný výhled dolu na Liberec a také na Ještědský hřeben a Jizerské hory. Nedaleko je rozhledna Rašovka a oblíbený lyžařský areál Obří sud. Tento pozemek se prodává bez provize RK. Případné financování Vám zajistíme. Více konkrétních informací u makléře 7 dní v týdnu. Vaše RK
Liberecký kraj,Šimonovice,Liberec
4 324 800
6. 6. 2018
Vícevideobydleni.cz
Nabízíme k prodeji komerční prostor o užitné ploše 150 m v centru v Liberci - ulice Vysoká. Celá budova je suchá a odizolovaná. Vhodné např. pro drobnou nehlučnou výrobu, skladování, či jako investice. Vytápění plynovým kotlem, rozvody el. v mědi - 220V a 380V. Prostor není podsklepen. Vjezd elektrickými garážovými vraty. Parkování přímo na pozemku před objektem. Lze přikoupit zděnou garáž i další prostory v domě. Více informací u makléře. Doporučujeme prohlídku.
Liberecký kraj,Liberec,Liberec
150 m²
1 700 000
21. 5. 2018
Vícevideobydleni.cz
Prodej stavební pozemek,3314 m2, Chrastava - Horní Vítkov Prodám stavební pozemek v Chrastavě - Horním Vítkově o výměře 3314 m2. Ze sítí je k dispozici ekektřina, na pozemku studna a odpady musí být řešeny ČOV. Jedná se o příjemnou a klidnou lokalitu v blízkosti obce Chrastava a dobrou dostupností do Liberce. K pozemku je projekt RD.
Liberecký kraj,Chrastava,Liberec
995 000
6. 6. 2018
Vícevideobydleni.cz
Popis Reality 11 Vám zprostředkují prodej stavebního pozemku o rozloze cca 2400 m² v Chrastavě. Pozemek je lokalizován na krásném a klidném místě v části obce Horní Chrastava. Pozemek je mírně svažitý směrem k jihu a svým umístěním nabízí příjemnou dopravní dostupnost do centra obce. Pozemek je příjemně slunný, v dostatečné vzdálenosti od hlavní komunikace a je daleko a hlavně vysoko od řeky Jeřice. Pozemek nabízí dostatek soukromí v těsné blízkosti s venkovskou přírodou. Pozemek je veliký, lze uvažovat o případném rozdělení. V rozumné vzdálenosti je plynovod, vodovod i přípojka elektro. Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem s jehož výběrem Vám rádi poradíme. Pro jakékoliv nezávazné informace nás neváhejte kontaktovat. Prodej zajišťuje Reality11 pobočka Liberec. Ev. číslo: 17976.
Frýdlantská, Horní Chrastava, Chrastava, Liberec
1 199 000
21. 6. 2018
Vícepozemkynaprodejbrno.cz
Exklusivně Vám nabízíme k prodeji pozemek o výměře 625 m2. Tento pozemek se nachází v lukrativní a klidné obci Dlouhý Most v Libereckém kraji. Pozemek je vhodný pro výstavbu rodinného domu,chaty či chalupy. Přístup je po zpevněné asfaltové komunikaci. Na hranici pozemku je přípojka elektřiny,vodu bude potřeba řešit vrtem, odpad septikem. Obec Dlouhý Most a tento pozemek je v těsné blízkosti cca 1 km od rekreačního střediska Javorník - Obří sud, kde je plné sportovní vyžití jak v zimním, tak i v letním období. Doporučujeme prohlídku a s případným financováním Vám rádi pomůžeme.
Liberecký kraj,Dlouhý Most,Liberec
1 800 000
21. 6. 2018
Vícevideobydleni.cz
Popis Reality 11 Vám zprostředkují prodej stavebního pozemku o rozloze 1421 m² - Fojtka, část obce Mníšek u Liberce. Stavební pozemek se nachází v klidné okrajové části obce. Kolem pozemku probíhá obecní asfaltová komunikace, elektřina je na hranici pozemku. K pozemku lze dokoupit kompletního projektovou dokumentaci a stavební povolení na dvoupodlažní rodinný dům se sedlovou střechou a to za sympatických 50.000,- Kč. V projektu je navrženo umístění studny i ČOV. Jiho - západní hranici pozemku tvoří příjemný potůček, který místu dodává krásný romantický ráz. Lokalita je zajímavá zejména krásnou okolní přírodou, nedalekou Fojteckou přehradou a v blízkosti je i známý golfový resort. V obci se nachází škola, školka, obchod, zdravotní středisko i pošta. Je zde velmi dobrá dopravní dostupnost do Liberce. Kdo hledá krásné klidné místo s možností ihned stavět, tak toto je zajímavá příležitost jak si rychle splnit sen o vlastním bydlení. Prohlídky pozemku jsou možné kdykoliv, i o víkendu. S možností a realizací HÚ vám rádi poradíme. Pro nezávazné doplňující informace nás neváhejte kdykoliv kontaktovat. Prodej zajišťuje Reality 11 pobočka Liberec. Ev. číslo: 17776.
A. F. Ressela, Fojtka, Mníšek, Liberec
890 000
21. 6. 2018
Vícebyty-k-pronajmuti-levne.cz
Nabízíme k prodeji ojedinělý stavební pozemek o rozloze 4875 m2 v krásném prostředí Jizerských hor - v Rudolfově. Parcela je územním plánem určena k výstavbě až dvou rodinných nebo bytového domu venkovského charakteru ve spojení s hospodářskými objekty, včetně možnosti chovu zvířectva. Je ideální pro zájemce, kteří hledají trvalé nebo rekreační bydlení v krásném horském prostředí, kde najdou klid, a zároveň v blízkosti města s občanskou vybaveností. V okolí je pouze menší horská zástavba. Pozemek je přístupný z hlavní, v zimě udržované, komunikace - Bedřichovská. Je mírně svažitý s krásným výhledem do rudolfovského údolí, přesto v soukromí, které mu zajišťují vzrostlé stromy na horní hranici pozemku. Elektrická přípojka je na hranici pozemku, vodu a kanalizaci je třeba řešit individuálně. Prodej pozemku je možný pouze v celku. Pozemek se nachází v rekreačním centru, 2 km od Bedřichova - vyhledávané lokality nabízející možnost lyžování, horské turistiky, cyklistiky, příjemně posedíte v pár metrů vzdálené restauraci Česká Chalupa. Město Liberec i Jablonec nad Nisou jsou dobře dostupné autem i autobusem - autobusová zastávka v místě. Další informace podá makléř.
Liberecký kraj,Liberec,Liberec,Bedřichovská
3 660 000
12. 2. 2018
Vícevideobydleni.cz
Reality Vítězná nabízí k prodeji zavedenou restauraci s tanečním sálem a možností ubytování v Hrádku nad Nisou. ZP 640 m2, pozemek o celkové výměře 1.439 m2. V přízemí domu se nachází restaurace s barem s kapacitou 55 míst, salónek s kapacitou 24 míst, nadstandardně vybavená kuchyně, úklidová místnost, pánské toalety, největší taneční sál ve městě s přípravou k rekonstrukci (včetně materiálu) s ochozy a pódiem, vstup do sklepa a do patra. Před domem je zbudována letní terasa s kapacitou 48 míst. Za domem se nachází velká garáž, dříve využívaná jako pivnice se vstupem do sklepení, ze kterého je možné zbudovat vinné sklepy, lázně a pod. V patře se nachází podesta s tabulí pro 10 osob (možnost kávového koutu), dámské toalety, personální byt s koupelnou a wc, zrcadlový salónek - cvičírna, větší prostory využívané jako kancelář a sklad, vstup na půdu. Místnosti v patře lze přebudovat na ubytování. Půda vhodná ke zbudování skladů. Dům je celý podsklepen. Parkování před domem a na rozlehlém pozemku vedle domu. Voda z veřejného řadu, svod odpadních vod do kanalizace. Vytápění novým plynovým kotlem, ohřev vody novým kombinovaným bojlerem. Na hlavní budově nová střecha Bramac, nad tanečním sálem plechová, zateplená fasáda 10 cm polystyren. Okna plastová trojskla, v tanečním sále se zvukovou izolací. Nové rozvody elektřiny, vody a topení. V ceně veškeré vybavení a zařízení. Turisticky vyhledávaná lokalita, včetně cizinců. V místě veškerá občanská vybavenost a výborná dopravní dostupnost. K dispozici ihned. Financování úvěrem rádi zajistíme zdarma. V ceně je zahrnut veškerý realitní a právní servis, včetně správních poplatků.
Liberecký kraj,Hrádek nad Nisou,Liberec
800 m²
4 990 000
6. 6. 2018
Vícevideobydleni.cz
Nabízíme k prodeji stavební pozemek v žádané lokalitě na Dlouhém Mostě. Je zde vybudována ČOV a je vydáno územní rozhodnutí na stavbu studny. Elektřina je přivedena. Orientace pozemku se sklonem 12 - 17° jihozápadním směrem s výhledem na Ještěd. Nájezd na dálnici Liberec - Praha je ve vzdálenosti 3 km; centrum Liberce cca 7 km. V ceně je zahrnuta provize a právní servis. Neváhejte a domluvte si prohlídku ještě dnes! Lze financovat Hypoúvěrem Hypocentra Modré pyramidy např. s použitím vlastních zdrojů 318 000,- Kč a měsíční splátkou 4 653,- Kč se splatností 30 let. Volejte naše call centrum v době 9 - 19 hodin. Nepřijaté hovory budou vyřízeny v nejbližší době. Při komunikaci s námi uvádějte, prosím, číslo zakázky.
Dlouhý Most, Liberec
1001 m²
1 590 000
22. 6. 2018
Vícerestauracekpronajmuti.cz
Popis Reality 11 Vám zprostředkují prodej stavebního pozemku o rozloze 1421 m² - Fojtka, část obce Mníšek u Liberce. Stavební pozemek se nachází v klidné okrajové části obce. Kolem pozemku probíhá obecní asfaltová komunikace, elektřina je na hranici pozemku. K pozemku lze dokoupit kompletního projektovou dokumentaci a stavební povolení na dvoupodlažní rodinný dům se sedlovou střechou a to za sympatických 50.000,- Kč. V projektu je navrženo umístění studny i ČOV. Jiho - západní hranici pozemku tvoří příjemný potůček, který místu dodává krásný romantický ráz. Lokalita je zajímavá zejména krásnou okolní přírodou, nedalekou Fojteckou přehradou a v blízkosti je i známý golfový resort. V obci se nachází škola, školka, obchod, zdravotní středisko i pošta. Je zde velmi dobrá dopravní dostupnost do Liberce. Kdo hledá krásné klidné místo s možností ihned stavět, tak toto je zajímavá příležitost jak si rychle splnit sen o vlastním bydlení. Prohlídky pozemku jsou možné kdykoliv, i o víkendu. S možností a realizací HÚ vám rádi poradíme. Pro nezávazné doplňující informace nás neváhejte kdykoliv kontaktovat. Prodej zajišťuje Reality 11 pobočka Liberec. Ev. číslo: 17776.
A. F. Ressela, Fojtka, Mníšek, Liberec
890 000
21. 6. 2018
Vícebytyvolne.cz
Pozemek - 1250 m2 ve Višňové u Frýdlantu. Prodej pěkného, rovinatého pozemku 1250 m2 ve Višňové (v Minkovicích). Na pozemek je bezproblémový přístup po obecní asfaltové komunikaci, která tvoří ze dvou stran hranici pozemku. Elektřina je na hranici pozemku. Na pozemku stojí montovaná, ocelová věž, která je součástí prodeje. Veškerá občanská vybavenost v dosahu 10. minut autem ve Frýdlantu. Zajištěn kompletní servis spojený s koupí a následným převodem na katastru nemovitostí. Doporučujeme, vzhledem ke klidné lokalitě a k velmi příznivé ceně. Případné financování hypotečním úvěrem pomůžeme zajistit.
Liberecký kraj,Višňová,Liberec
156 250
10. 4. 2018
Vícevideobydleni.cz
Reality 11 Vám zprostředkují prodej pozemku pro stavbu o rozloze 599 m², který je lokalizován na krásném místě v obci Jindřichovice pod Smrkem. Pozemek je v zastavěné části obce. Momentálně se dojednává možnost odkupu dalšího pozemku pro zvětšení plochy. Obec bohužel nemá obecní vodovod ani kanalizaci. V obci je dobré dopravní spojení, je zde autobusová a vlaková stanice. Velkou devizou je okolní krásná příroda vhodná nejen pro aktivní rekreaci a turistiku. Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem s jehož výběrem Vám rádi poradíme. Pro jakékoliv nezávazné informace nás neváhejte kontaktovat. Prodej zajišťuje Reality 11 pobočka Liberec. Ev. číslo: 18073.
Jindřichovice pod Smrkem, Liberec
390 000
22. 6. 2018
Vícebyty-na-praze6.cz
Reality 11 Vám zprostředkují prodej stavebního o rozloze 1421 m² - Fojtka, část obce Mníšek u Liberce. Stavební pozemek se nachází v klidné okrajové části obce. Kolem pozemku probíhá obecní asfaltová komunikace, elektřina je na hranici pozemku. K pozemku lze dokoupit kompletního projektovou dokumentaci a stavební povolení na dvoupodlažní se sedlovou střechou a to za sympatických 50.000,- Kč. V projektu je navrženo umístění studny i ČOV. Jiho - západní hranici pozemku tvoří příjemný potůček, který místu dodává krásný romantický ráz. Lokalita je zajímavá zejména krásnou okolní přírodou, nedalekou Fojteckou přehradou a v blízkosti je i známý golfový resort. V obci se nachází škola, školka, obchod, zdravotní středisko i pošta. Je zde velmi dobrá dopravní dostupnost do Liberce. Kdo hledá krásné klidné místo s možností ihned stavět, tak toto je zajímavá příležitost jak si rychle splnit sen o vlastním bydlení. Prohlídky pozemku jsou možné kdykoliv, i o víkendu. S možností a realizací HÚ vám rádi poradíme. Pro nezávazné doplňující informace nás neváhejte kdykoliv kontaktovat. Prodej zajišťuje Reality 11 pobočka Liberec. Ev. číslo: 17776.
A. F. Ressela, Fojtka, Mníšek, Liberec
1421 m²
890 000
22. 6. 2018
Vícerealhit.cz
Nabízíme pozemek pro komerční výstavbu v Liberci, Staré Pavlovice o rozloze 1118m2. Zastavitelnost pozemku je 20%. Jedná se o pozemek určený v územním plánu města jako plochy smíšené ostatní.---žby,obchod a drobná výroba. Na pozemku je elektrická přípojka, voda a kanalizace. V dostupnosti je plynová přípojka. V blízkosti se nachází cyklostezka, fotbalový stadión, jízdárna.Pozemek se nachází v blízkosti rychlostní komunikace směr Praha,Děčín. možnost financovat hypotékou,kterou Vám rádi pomůžeme zajistit.Více info v RK.
Liberecký kraj,Liberec,Liberec
1118 m²
1 800 000
Včera v 16:54
Vícevideobydleni.cz
Reality 11 Vám zprostředkují prodej stavebního pozemku o rozloze cca 2400 m² v Chrastavě. Pozemek je lokalizován na krásném a klidném místě v části obce Horní Chrastava. Pozemek je mírně svažitý směrem k jihu a svým umístěním nabízí příjemnou dopravní dostupnost do centra obce. Pozemek je příjemně slunný, v dostatečné vzdálenosti od hlavní komunikace a je daleko a hlavně vysoko od řeky Jeřice. Pozemek nabízí dostatek soukromí v těsné blízkosti s venkovskou přírodou. Pozemek je veliký, lze uvažovat o případném rozdělení. V rozumné vzdálenosti je plynovod, vodovod i přípojka elektro. Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem s jehož výběrem Vám rádi poradíme. Pro jakékoliv nezávazné informace nás neváhejte kontaktovat. Prodej zajišťuje Reality11 pobočka Liberec. Ev. číslo: 17976.
Frýdlantská, Horní Chrastava, Chrastava, Liberec
1 199 000
21. 6. 2018
Vícebyty-na-praze6.cz
Reality 11 Vám zprostředkují prodej pozemku na výstavbu 1-2 RD s krásným výhledem na Ještěd a Jizerské hory o velikosti 2847 m². Pozemek se nachází na klidném a velmi dobře dostupném místě v Liberci - Horním Hanychově. Z pozemku se dá pěšky dojít do lyžařského střediska Ještěd (cca 400 m). Na pozemku stávající majitel plánoval velký luxusní dům, ale pozemek se dá rozdělit na výstavbu 2 RD. V ulici před pozemkem je veden plyn, vodovodní řád, elektřina. Kanalizace je na hlavní ulici cca 35 m od pozemku. Pozemek je přístupný z veřejné komunikace pásem širokým 10 metrů, na kterém lze vybudovat stání nebo garáž. Díky tomuto širokému pásu při vjezdu na pozemek je možné, aby každý dům měl vlastní vjezd na svůj pozemek o šíři cca 5 m. Od pozemku je 200 m vzdálena tramvajová zastávka Spáleniště. Rádi Vám poradíme s výstavbou a vizualizací rodinného či luxusního domu. Pomůžeme Vám s financováním nákupu pozemku a výstavby domu. Prodej zajišťuje Reality11 Partner pobočka Liberec. Ev. číslo: 17433.
Liberec
2847 m²
7 810 000
22. 6. 2018
Vícerestauracekpronajmuti.cz
Nabízíme rozsáhlý pozemek v blízkosti hlavní silnice směr Liberec - Frýdlant.Pozemek je mírně svažitý. Inženýrské sítě: voda a elektrika jsou na hranici pozemku. Pro více informací mne neváhejte kontaktovat
Liberecký kraj,Dětřichov,Liberec
490 000
10. 6. 2018
Vícevideobydleni.cz
Nabízíme Vám k prodeji jeden z posledních pozemků v atraktivní a luxusní lokalitě Botanická, Liberec - Ruprechtice. Pozemek je určen k výstavbě bytového viladomu. Běžný RD zde není možné postavit. Jedná se o velmi žádanou lokalitu, která snoubí prostředí Jizerských hor a bezproblémovou dostupnost do centra města jak MHD, pěšky tak autem. V blízkosti je k dispozici kompletní občanská vybavenost - MHD, market, restaurace, škola, školka, atd. Pozemek je situovaný v obytné zástavbě rodinných vil a viladomů v ulici Botanická, díky tomu je stranou od rušnější ulice Horská. Rovinatý pozemek má téměř čtvercový půdorys při výměře 1387 m2. Přímo na hranici pozemku jsou veškeré inženýrské sítě: plyn, elektřina, voda, kanalizace, ke kterým je možné se připojit. Kompletní informace Vám poskytne náš makléř, neváhejte se na něj obrátit. Našim klientům zdarma zajišťujeme financování koupě této nemovitosti. Dopln. info: cena včetně všech poplatků.
Liberecký kraj,Liberec,Liberec,Botanická
5 000
20. 3. 2018
Vícevideobydleni.cz