Nabízíme k pronájmu krásný byt 4+1, tři samostatné prostorné pokoje, obývací pokoj s krbem propojený širokým obloukem s prostornou samostatnou kuchyní. Součástí vybavení je kuchyňská linka včetně vestavných spotřebičů (pečící trouba, elektrická varná deska, digestoř, vestavná lednice s mrazákem). V koupelně je k dispozici vířivka, sprchový kout a dvě umyvadla s vestavnou skříňkou. Krbová vložka je napojena na ústřední topení. Samostatné WC a menší šatna.Byt je možno pronajmout buď samostatně nebo spolu s nebytovým prostorem v témže objektu vhodném k podnikatelské činnosti, viz samostatný inzerát.
Ústrašín, Kraj Vysočina
4 pokoje
132 m²
12 000
2. 2. 2018
Vícebezrealitky.cz
Přihlásit se k odběru novinek ve vašem hledání:
Ústrašín, Byt pronájem
Jedná se o pronájem komerčního objektu tvořeného 3 podlažími, kde v suterénu domu se nachází kotelna, šatna pro zaměstnance, sprchy WC a kuchyňka. V přízemí objektu se nachází v celé ploše prostor o výměře 132m2 vhodný ke skladování či průmyslovým účelům. Vstup do tohoto prostoru je zajištěn vjezdovými vraty nebo schodištěm ze suterénu. V posledním podlaží se nachází byt 4+1, který lze využít např. jako kanceláře k nebytovému prostoru, dispozičně je řešen takto: tři samostatné prostorné pokoje, obývací pokoj s krbem propojený širokým obloukem s
Ústrašín
25 000
23. 4. 2018
Vícerealingo.cz
Pronájem komerčního objektu se skladovým prostorem 132m2 + příslušenství a bytem 4+1 Detailní informace Jedná se o pronájem komerčního objektu tvořeného 3 podlažími, kde v suterénu domu se nachází kotelna, šatna pro zaměstnance, sprchy WC a kuchyňka. V přízemí objektu se nachází v celé ploše prostor o výměře 132m2 vhodný ke skladování či průmyslovým účelům. Vstup do tohoto prostoru je zajištěn vjezdovými vraty nebo schodištěm ze suterénu. V posledním podlaží se nachází byt 4+1, který lze využít např. jako kanceláře k nebytovému prostoru, dispozičně je řešen takto: tři samostatné prostorné pokoje, obývací pokoj s krbem propojený širokým obloukem s prostornou samostatnou kuchyní. Součástí vybavení je kuchyňská linka včetně vestavných spotřebičů (pečící trouba, elektrická varná deska, digestoř, vestavná lednice s mrazákem). V koupelně je k dispozici vířivka, sprchový kout a dvě umyvadla s vestavnou skříňkou. Krbová vložka je napojena na ústřední topení celého bytu. Samostatné WC a menší šatna se nachází v předsíni bytu. K objektu je vyhrazen prostor s cca 5ti parkovacími místy před budovou. Pro více informací volejte makléře nabídky.
Vysočina, Ústrašín
25 000
3. 3. 2018
Víceremax-czech.cz
Jedná se o pronájem komerčního objektu tvořeného 3 podlažími, kde v suterénu domu se nachází kotelna, šatna pro zaměstnance, sprchy WC a kuchyňka. V přízemí objektu se nachází v celé ploše prostor o výměře 132m2 vhodný ke skladování či průmyslovým účelům. Vstup do tohoto prostoru je zajištěn vjezdovými vraty nebo schodištěm ze suterénu. V posledním podlaží se nachází byt 4+1, který lze využít např. jako kanceláře k nebytovému prostoru, dispozičně je řešen takto: tři samostatné prostorné pokoje, obývací pokoj s krbem propojený širokým obloukem s prostornou samostatnou kuchyní. Součástí vybavení je kuchyňská linka včetně vestavných spotřebičů (pečící trouba, elektrická varná deska, digestoř, vestavná lednice s mrazákem). V koupelně je k dispozici vířivka, sprchový kout a dvě umyvadla s vestavnou skříňkou. Krbová vložka je napojena na ústřední topení celého bytu. Samostatné WC a menší šatna se nachází v předsíni bytu. K objektu je vyhrazen prostor s cca 5ti parkovacími místy před budovou. Pro více informací volejte makléře nabídky.
Ústrašín, okres Pelhřimov
250 m²
25 000
1. 3. 2018
Vícereality.idnes.cz