Pronájem byt 2+1, 58 m

Na sídlišti -1, Čížkovice
8,000
2017-3-20
Pronajmu byt v Čížkovicích,velikost 2+1,volné od dubna,v obci veškerá vybavenost ,škola,školka,obchody,hospody,tělocvična s fitt centrem a jiné,Dobré vlakové i autobusové spojení,nájemní smlouva samozřejmostí,bez trvalého pobytu.Celková cena nájemného včetně služeb a energií činí 9000,- Kč. Vratná kauce je 9000,- Kč. Nabídka je provedena bez účasti realitní kanceláře a neplatí se provize.
Vícerealingo.cz
Přihlásit se k odběru novinek ve vašem hledání:
Byty k pronájmu Čížkovice

Pronájem byt 1+1

Litoměřice, 411 12
5,000
2017-5-4
Pronájem zrekonstruovaného bytu 1+1 v klidné části obce Čížkovice. Na sídlišti se nachází pošta a krámek s potravinami.Je zde dostupná autobusová a vlaková doprava. Nejbližší město Lovosice leží 5km od obce.
Vícerealingo.cz
25,000
2017-4-14
Reality 11 Vám zprostředkují pronájem velmi pěkného prostorného rodinného domu se zahradou a dvojgaráží v obci Čížkovice. Dům byl postaven v r. 2004. Stojí se ve velmi klidné lokalitě na pozemku s dostatečným soukromím. V blízkosti se nacházejí města Lovosice (3 km), Litoměřice (13 km), dálnice D8 (2 km). Energetická třída je C", tedy úsporná. Moderní přízemní dům s obytným podkrovím nabízí prostorné vzdušné a světlé místnosti, vhodné k bydlení (podkroví) i podnikání (přízemí). Případně se dají použít k bydlení obě podlaží. U domu je rozlehlá slunná zahrada (1400 m), 2 pergoly, parkovací místa, studna s užitkovou vodou. Dispozice: přízemí zádveří, obývák s kuchyňským koutem a vybavenou linkou, 1 místnost, WC (celkem 65 m), dvojgaráž, kotelna, sklad (48 m). Podkroví: byt 3+kk s vybavenou linkou, koupelna s rohovou vanou, sprchovým koutem a WC, komora (byt celkem 113 m), terasa s pergolou. Dům je vybaven alarmem, ústředním topením (v přízemí podlahové) s kondenzačním kotlem na plyn, zavedeny jsou veškeré inženýrské sítě. K využití je rovněž studna. Dvojgaráž má dvoje elektrická vrata na dálkové ovládání. Stejným systém jsou opatřena dvoje vjezdová vrata na pozemek a vstupní branka. Příjemným bonusem je vybavenost objektu moderním nábytkem v přízemí kancelářským, v podkroví bytovým. Obec Čížkovice umožňuje ZDARMA odvoz komunálního odpadu a umístění dětí v místní školce. Je zde základní občanská vybavenost úřad, pošta, obchod, škola, restaurace apod. veškerá vybavenost je v nedalekých Lovosicích. Poplatky a kauce: zálohy na vodu 300,- Kč/os./měsíc, elektřina a plyn nájemce bude odebírat na základě vlastní smlouvy s dodavateli. Předpokládané náklady jsou cca 3.300,- Kč. Cena: 30.000,- Kč/měsíc + energie Ev. číslo: 14046.
Vícegrandreality.cz