Nebylo nic nalezeno
Pronájem bytu 2+1, 68 m2, ve druhém patře panelového domu bez výtahu v Mariánských Lázních, ulici Kollárova. Byt prošel rekonstrukcí (plastová okna, zděné jádro se sprchovým koutem, rohová kuchyňská linka. Cena pronájmu je včetně záloh na spotřebu vody a topení. K nájmu se hradí zálohy na spotřebu elektřiny a plynu. Kromě kuchyňské linky se byt pronajímá nezařízený. Majitel preferuje zaměstnané Čechy, nekuřáky, bez domácích zvířat. K dispozici ihned. ----------------------------- Číslo zakázky: 646789 ----------------------------- Lokalita: Mariánské Lázně, Kollárova
Mariánské Lázně,Kollárova
2 pokoje
68 m²
11 300
16. 7. 2018
Vícehyperinzerce.cz
Pronájem bytu 2+1, 49 m2, v prvním patře panelového domu bez výtahu v ulici Lužická v Mariánských Lázních. Byt prošel rekonstrukcí, je zde nová kuchyňská linka se spotřebiči, plastová okna se žaluziemi, zděné jádro s rohovou vanou, nové podlahy. Přímo v bytě se nachází balkon a komora. Byt je slunný, orientovaný na jižní stranu. V ceně nájmu je zahrnuta spotřeba tepla a vody, k nájmu se hradí spotřeba elektřiny. Byt se kromě kuchyňské linky se spotřebiči (sporák, pračka, lednice) pronajímá nezařízený. Majitel preferuje zaměstnané Čechy, nekuřáky, bez domácích zvířat. Kauce a provize RK nutná. K dispozici ihned. ID inzerátu: 7192536 Typ nabídky: pronájem Stav nabídky: Aktivní Číslo zakázky: 650981 Stát: Česká republika Kraj: Karlovarský Lokalita: Lužická, Mariánské Lázně , okres Cheb Kategorie: Byty k pronájmu Podkategorie: 2+1, Do 15000 Kč Energetický štítek: G Vlastnictví: osobní Plocha: 49 m 2 Užitná plocha: 47 m 2 Typ budovy: cihlový Počet nadzemních podlaží: 5 Podlaží: 2. podlaží Zařízení: částečně zařízeno Rok výstavby: 1966 Voda: ano Balkon: ano Elektřina: ano
Lužická, Mariánské Lázně , okres Cheb,Karlovarský
2 pokoje
49 m²
12 000
Včera v 6:42
Vícehyperreality.cz
Pronájem bytu 2+1, 49 m2, v prvním patře panelového domu bez výtahu v ulici Lužická v Mariánských Lázních. Byt prošel rekonstrukcí, je zde nová kuchyňská linka se spotřebiči, plastová okna se žaluziemi, zděné jádro s rohovou vanou, nové podlahy. Přímo v bytě se nachází balkon a komora. Byt je slunný, orientovaný na jižní stranu. V ceně nájmu je zahrnuta spotřeba tepla a vody, k nájmu se hradí spotřeba elektřiny. Byt se kromě kuchyňské linky se spotřebiči (sporák, pračka, lednice) pronajímá nezařízený. Majitel preferuje zaměstnané Čechy, nekuřáky, bez domácích zvířat. Kauce a provize RK nutná. K dispozici ihned. Zadejte váš e-mail nebo telefonní číslo a naši specialisté se vám ozvou s pomocí co nejdříve.
Mariánské Lázně, Lužická,Karlovarský kraj,Karlovarský kraj
2 pokoje
49 m²
12 000
Včera v 14:58
Vícerealcity.cz
Pronájem bytu 3+kk, 98 m2, ve druhém patře novostavby kolaudované v roce 2015. Kromě kuchyňské linky s vestavěnými spotřebiči se byt pronajímá nezařízený. V jednom z pokojů se nachází šatna, z obývacího pokoje je vstup na prostorný balkon a k bytu náleží sklep v přízemí domu. Parkování v uzavřeném areálu domu na vyhrazeném parkovacím místě. Dálkové vytápění i ohřev vody. K nájmu se hradí zálohy na energie. Majitel preferuje zaměstnané Čechy, nekuřáky, bez domácích zvířat. K dispozici ihned. Kauce a provize RK nutná. ----------------------------- Číslo zakázky: 642669 ----------------------------- Lokalita: Mariánské Lázně, Plzeňská
Mariánské Lázně,Plzeňská
3 pokoje
98 m²
14 000
19. 7. 2018
Vícehyperinzerce.cz
Pronajmu byt 3+1, Praha 9-Prosek, Jablonecká ulice, 5 minut chůze od stanice metra „Prosek“, předposlední 9.patro . Výměra 78 metrů čtverečních, je to největší typ bytu, co je na Proseku. Z bytu je krásný výhled, na centrum Prahy a na celé Severní Čechy. Byt má velkou lodžii, která je zasklená. Vyzděná koupelna, kuchyňská linka, byt ve standardním stavu, vyklizený, zařízená kuchyň. Cena nájmu 15000,-Kč+3000,-Kč zhruba vychází poplatky za vše tj.elektřina, plyn, topení, voda atd., počet osob se nezohledňuje. Měsíčně hradíte celkem 18000,-Kč za celý byt a za všechno!!! (při standardním užívání bytu). Kauce dle dohody, uvítal bych 15t.Kč kauci. Dispozice bytu viz fotky. Pronajmu dlouhodobě, jde mě o spokojený stav pro obě strany, v řádu mnoha let. K nastěhování k 1.9.2018.
Praha,Jablonecká
3 pokoje
78 m²
15 000
21. 7. 2018
Vícehyperinzerce.cz
Popis Pronájem bytu 2+1, 49 m2, v prvním patře panelového domu bez výtahu v ulici Lužická v Mariánských Lázních. Byt prošel rekonstrukcí, je zde nová kuchyňská linka se spotřebiči, plastová okna se žaluziemi, zděné jádro s rohovou vanou, nové podlahy. Přímo v bytě se nachází balkon a komora. Byt je slunný, orientovaný na jižní stranu. V ceně nájmu je zahrnuta spotřeba tepla a vody, k nájmu se hradí spotřeba elektřiny. Byt se kromě kuchyňské linky se spotřebiči (sporák, pračka, lednice) pronajímá nezařízený. Majitel preferuje zaměstnané Čechy, nekuřáky, bez domácích zvířat. Kauce a provize RK nutná. K dispozici ihned.
Lužická, Mariánské Lázně, Cheb
2 pokoje
47 m²
12 000
Včera v 3:34
Vícebyty-k-pronajmuti-levne.cz
Popis Pronájem bytu 2+1, 68 m2, ve druhém patře panelového domu bez výtahu v Mariánských Lázních, ulici Kollárova. Byt prošel rekonstrukcí (plastová okna, zděné jádro se sprchovým koutem, rohová kuchyňská linka. Cena pronájmu je včetně záloh na spotřebu vody a topení. K nájmu se hradí zálohy na spotřebu elektřiny a plynu. Kromě kuchyňské linky se byt pronajímá nezařízený. Majitel preferuje zaměstnané Čechy, nekuřáky, bez domácích zvířat. K dispozici ihned.
Kollárova, Úšovice, Mariánské Lázně, Cheb
2 pokoje
64 m²
11 300
16. 7. 2018
Vícebyty-k-pronajmuti-levne.cz
Pronájem bytu 2+1, 49 m2, v prvním patře panelového domu bez výtahu v ulici Lužická v Mariánských Lázních. Byt prošel rekonstrukcí, je zde nová kuchyňská linka se spotřebiči, plastová okna se žaluziemi, zděné jádro s rohovou vanou, nové podlahy. Přímo v bytě se nachází balkon a komora. Byt je slunný, orientovaný na jižní stranu. V ceně nájmu je zahrnuta spotřeba tepla a vody, k nájmu se hradí spotřeba elektřiny. Byt se kromě kuchyňské linky se spotřebiči (sporák, pračka, lednice) pronajímá nezařízený. Majitel preferuje zaměstnané Čechy, nekuřáky, bez domácích zvířat. Kauce a provize RK nutná. K dispozici ihned.
Lužická, Mariánské Lázně, Cheb
2 pokoje
47 m²
12 000
Včera v 13:45
Vícebyty-na-praze6.cz
Pronájem bytu 2+1, 68 m2, ve druhém patře panelového domu bez výtahu v Mariánských Lázních, ulici Kollárova. Byt prošel rekonstrukcí (plastová okna, zděné jádro se sprchovým koutem, rohová kuchyňská linka. Cena pronájmu je včetně záloh na spotřebu vody a topení. K nájmu se hradí zálohy na spotřebu elektřiny a plynu. Kromě kuchyňské linky se byt pronajímá nezařízený. Majitel preferuje zaměstnané Čechy, nekuřáky, bez domácích zvířat. K dispozici ihned. ID nabídky: 646789.
Karlovarský,Mariánské Lázně,Cheb,Kollárova
2 pokoje
68 m²
11 300
16. 7. 2018
Víceannonce.cz
Pronájem bytu 2+1, 68 m2, ve druhém patře panelového domu bez výtahu v Mariánských Lázních, ulici Kollárova. Byt prošel rekonstrukcí (plastová okna, zděné jádro se sprchovým koutem, rohová kuchyňská linka. Cena pronájmu je včetně záloh na spotřebu vody a topení. K nájmu se hradí zálohy na spotřebu elektřiny a plynu. Kromě kuchyňské linky se byt pronajímá nezařízený. Majitel preferuje zaměstnané Čechy, nekuřáky, bez domácích zvířat. K dispozici ihned.
Kollárova, Úšovice, Mariánské Lázně, Cheb
2 pokoje
64 m²
11 300
16. 7. 2018
Vícebyty-na-praze6.cz
We at Flatfy use cookies to improve quality of your overall browsing experience. By using our services you agree to our use of cookies.Learn more