Exkluzivně nabízíme k pronájmu pěkný, velký byt o výměře 96 m2, ve zvýšeném přízemí zděného činžovního domu, naproti radnici, v centru České Skalice. Dispozice: vstupní chodba se vstupem na terasu, kuchyň s jídelnou, obývací pokoj, ložnice, samostatné WC, koupelna se sprchovým koutem, komora. Byt je čistý, vymalovaný, ihned k nastěhování. Ve všech místnostech je na podlaze lino. Místnosti jsou velké, s dostatkem denního světla a výhledy, z jedné strany na radnici a z druhé do zahrady. Předností bytu je zmíněná prostorná zahrada za domem, do které je možné vstoupit z terasy. Ta nabízí možnost aktivní i pasivní relaxace - práci, posezení či prostor pro dětské hrátky ve stínu stromů. Byt má výhodnou polohu samotného centra města, nedaleko marketu, úřadů, škol i služeb. Hledáme náročného zájemce, který ocení možnost ihned se nastěhovat, výhody přízemí, možnost využití zahrady a parkování přímo před domem. K bytu patří velké sklepní a půdní prostory. Byt je pronajímán vyklizený, čistý, s kuchyňskou linkou, vytápění je řešeno pomocí akumulačních kamen, vše tak jak je zřejmé z fotek. Majitelé by byt rádi pronajali rodině, která ocení především blízkost školy i menšího nákupního centra. MN48676W
Česká Skalice, okres Náchod
146 m²
10,000
2018-4-24
Vícereality.idnes.cz
Exkluzivně nabízíme k pronájmu pěkný, velký byt o výměře 96 m2, ve zvýšeném přízemí zděného činžovního domu, naproti radnici, v centru České Skalice. Dispozice: vstupní chodba se vstupem na terasu, kuchyň s jídelnou, obývací pokoj, ložnice, samostatné WC, koupelna se sprchovým koutem, komora. Byt je čistý, vymalovaný, ihned k nastěhování. Ve všech místnostech je na podlaze lino. Místnosti jsou velké, s dostatkem denního světla a výhledy, z jedné strany na radnici a z druhé do zahrady. Předností bytu je zmíněná prostorná zahrada za domem, do které je možné vstoupit z terasy. Ta nabízí možnost aktivní i pasivní relaxace - práci, posezení či prostor pro dětské hrátky ve stínu stromů. Byt má výhodnou polohu samotného centra města, nedaleko marketu, úřadů, škol i služeb. Hledáme náročného zájemce, který ocení možnost ihned se nastěhovat, výhody přízemí, možnost využití zahrady a parkování přímo před domem. K bytu patří velké sklepní a půdní prostory. Byt je pronajímán vyklizený, čistý, s kuchyňskou linkou, vytápění je řešeno pomocí akumulačních kamen, vše tak jak je zřejmé z fotek. Majitelé by byt rádi pronajali rodině, která ocení především blízkost školy i menšího nákupního centra.
3 pokoje
146 m²
10,000
2018-4-25
Vícevideobydleni.cz
Pronájem zděného bytu 1+kk, 40 m2, 2NP., Česká Skalice. Byt prošel kompletní rekonstrukcí, podlahy, okna plastová, koupelna s WC, kuchyň, obývací pokoj. V hlavní místnosti je mezonetové spání (ložnice a dětský pokoj). Ohřev vody plyn a topení plynové. Byt vybaven úložnými prostory, lednice, pračka, sedací souprava. K bytu náleží sklep. Volný od 3.2018. Nájem 5.000,-Kč + energie a služby, kauce dva nájmy.
552 03 Náchod
5,000
2018-3-9
Vícereality.bazos.cz
Přihlásit se k odběru novinek ve vašem hledání:
Česká Skalice, Byt pronájem
Formou výběrového řízení nabízíme do dlouhodobého pronájmu družstevní bytovou jednotku 3+1 (72m2), v obci Vysokov u Náchoda. Bytový dům o celkem 4 bytových jednotkách prošel částečnou rekonstrukcí-nový vstup se schránkami, prostorné vytápěné světlé chodby, k dispozici uzamykatelná místnost na kola a dětské kočárky, za domem prostor vhodný k víceúčelovému využití apod. u domu bezproblémové parkování. Bytová jednotka je po rekonstrukci. Z hlediska umístění se jedná o bydlení v klidné lokalitě, s dobrou dostupností měst - Náchod, Česká Skalice, Nové Město nad Metují, Červený Kostelec. K nastěhování dle dohody. Kauce 15.000,-Kč, nájem 5.500,-Kč, energie dle počtu osob v bytě cca 3.000,-Kč. Bližší info u makléře. Jenorázový popl. RK 3.500,-Kč, jednorázový popl. na SBD 3,500,-Kč. Volné dle dohody.
552 03 Náchod
5,500
2018-3-30
Vícereality.bazos.cz