Stížnost
8 000 Kč
bezrealitky.cz
2 pokoje
50 m²

Pronájem bytu 2+kk bez realitky Řevnice, Středočeský kraj

Řevnice, Středočeský kraj
Pronajmu pěkný byt po kompletní rekonstrukci v rodinném domě v obci Řevnice (Praha západ), vhodný pro 1, maximálně 2 osoby. Byt je o velikosti 2+kk (50m2) v 1.nadzemním patře rodinného domu. V bytě je kuchyňská linka s troubou a sklokeramickou deskou. V koupelně je sprchový kout a WC. Dále je k dispozici úložný prostor pro jízdní kola, venkovní posezení a jedno parkovací místo v areálu. Dům se nachází nedaleko vlakové stanice Řevnice (do 10min. chůze), odkud je výborné spojení do Prahy a Berouna. Obec Řevnice se nachází v krásném prostředí CHKO Brdy, vhodné pro aktivní turisty a cyklisty. Zvířata v bytě po domluvě, kočky z důvodu alergie majitele nejsou možné. Nekuřácké prostředí. Nájemné je ve výši 8000,-Kč/měs. plus fixní poplatky 4000,-Kč/měs., které zahrnují spotřebu el.energie, vytápění a ohřev teplé vody, vodné stočné, odvoz komunálního odpadu, internet, a jedno parkovací místo uvnitř objektu. Kauce 2x nájemné, tedy 16000,-Kč. V domě je parta pohodových, chytrých a ohleduplných lidí, tak hledáme někoho, kdo by k nám zapadl. Prohlídky budou v sobotu 30.3.2019, do 24.3.2019 jsem mimo civilizaci, tak budu pravděpodobně reagovat až po návratu, kdy vypíšu i časové termíny na prohlídky.
Stížnost
10 000 Kč
bezrealitky.cz
2 pokoje
49 m²

Pronájem bytu 2+kk bez realitky Řevničov, Středočeský kraj

Řevničov, Středočeský kraj
Pronajmu krásný nový byt 2KK o celkové ploše 49m2, východní orientace bytu, s výhledem do zahrady. (zahrada není součástí bytu) cena pronájmu je 10 000 kč + poplatky. Kauce a zároveň rezervační poplatek je 20 000 Kč. Byt bude k nastěhování předpokládáme od března 2019, podle dokončení výstavby. V bytě bude nová kuchyňská linka. Byt je nyní ve výstavbě. Zahajuji rezervace na byt.
Přihlásit se k odběru novinek k Vašemu vyhledávání:
Řevnice, Byt pronájem, pokoje: 2
V Flatfy používáme cookies pro zlepšení kvality Vašeho prohlížení internetu. Využíváním našich služeb souhlasíte s používáním cookies.Zjistit více