Krásný nezařízený byt 1+kk k pronájmu o celkové rozloze 37m² se zahradou a garáží se nachází v přízemí cihlové novostavby (2016) na Praze 10 – Kolovraty. Kuchyňský kout zařízený sklokeramickou varnou deskou a lednicí. Koupelna se sprchovým koutem, pračkou a toaletou. Na podlahách jsou plovoucí podlahy a dlažba. Topení podlahové a infrapanely. Možnost wifi + ADSL. Dále parkování možné ve dvoře a na ulici. Dům se nachází v klidné lokalitě s vynikající dopravní dostupností – vlaková stanice Praha-Kolovraty 2 minuty chůze. Veškerá občanská vybavenost v okolí – restaurace, obchody, pošta, škola, školka a jiné.
U železnice, Praha 10 - Kolovraty
1 pokoj
10 000
23. 5. 2016
Vícehomesweethome.cz
Pronájem krásného bytu, 1+kk, 25m2, v přízemí s bezbariérovým přístupem až do bytu novostavby vily-domu se vstupem na zahradu, v rezidenční zástavbě, Praha Dolní Počernice, ul. Za luhem. Byt je vybavený novou kuchyňskou linkou, sporákem, lednicí a digestoří, jinak se pronajímá zcela nezařízený. Jedná se o pokoj s kuchyňským koutem, koupelnu s vanou a toaletou (pračka). Bytu náleží sklep a vyhrazené parkovací místo, vlastní oplocená zahrada 135m2 s nádherným výhledem do okolí. V blízkosti velmi klidné lokality: rekreační park se starou tvrzí a rozsáhlým rekreačním rybníkem 100m (pláž na koupání), informační centrum 150m, sportovní areál, tenisové kurty 50m, golfové hřiště (Black Bridge) 500m, síť cyklistických stezek (prochází kolem domu). V místě luxusní restaurace a pizzerie 100m, mini market a večerka 150m, nákupní střediska (Billa, Rossmann, KIK), čerpací stanice, servisy značek Citroen a Hyundai 400m. Zastávka autobusu 50m (doprava na metro cca 10 minut), zastávka příměstské železnice (přímé spojení City Elephant na Hlavní a Masarykovo nádraží cca 30 minut). Ihned k dispozici!!!
Hlavní město Praha, Dolní Počernice, Za luhem
11 000
18. 6. 2018
Víceorigo-reality.cz
Pronájem velice pěkného bytu, 1+kk, 25m2, v přízemí s bezbariérovým přístupem až do bytu novostavby vily-domu se vstupem na zahradu, v rezidenční zástavbě, Praha – Dolní Počernice, ul. Za luhem. Byt je vybavený novou kuchyňskou linkou, sporákem, lednicí a digestoří, jinak se pronajímá nezařízený. Jedná se o pokoj s kuchyňským koutem, koupelnu s vanou a toaletou (pračka). Bytu náleží sklep a vyhrazené parkovací místo, vlastní oplocená zahrada 135m2 s nádherným výhledem do okolí. V blízkosti velmi klidné lokality: rekreační park se starou tvrzí a rozsáhlým rekreačním rybníkem 100m (pláž na koupání), informační centrum 150m, sportovní areál, tenisové kurty 50m, golfové hřiště (Black Bridge) 500m, síť cyklistických stezek (prochází kolem domu). V místě luxusní restaurace a pizzerie 100m, mini market a večerka 150m, nákupní střediska (Billa, Rossmann, KIK), čerpací stanice, servisy značek Citroen a Hyundai 400m. Zastávka autobusu 50m (doprava na metro cca 10 minut), zastávka příměstské železnice (přímé spojení City Elephant na Hlavní a Masarykovo nádraží cca 30 minut). Ihned k nastěhování!!!
Za luhem, Praha-Dolní Počernice, Praha
1 pokoj
25 m²
10 000
12. 6. 2018
Vícebyty-na-praze6.cz
Pronájem krásného bytu, 1+kk, 25m2, v přízemí s bezbariérovým přístupem až do bytu novostavby vily-domu se vstupem na zahradu, v rezidenční zástavbě, Praha – Dolní Počernice, ul. Za luhem. Byt je vybavený novou kuchyňskou linkou, sporákem, lednicí a digestoří, jinak se pronajímá zcela nezařízený. Jedná se o pokoj s kuchyňským koutem, koupelnu s vanou a toaletou (pračka). Bytu náleží sklep a vyhrazené parkovací místo, vlastní oplocená zahrada 135m2 s nádherným výhledem do okolí. V blízkosti velmi klidné lokality: rekreační park se starou tvrzí a rozsáhlým rekreačním rybníkem 100m (pláž na koupání), informační centrum 150m, sportovní areál, tenisové kurty 50m, golfové hřiště (Black Bridge) 500m, síť cyklistických stezek (prochází kolem domu). V místě luxusní restaurace a pizzerie 100m, mini market a večerka 150m, nákupní střediska (Billa, Rossmann, KIK), čerpací stanice, servisy značek Citroen a Hyundai 400m. Zastávka autobusu 50m (doprava na metro cca 10 minut), zastávka příměstské železnice (přímé spojení City Elephant na Hlavní a Masarykovo nádraží cca 30 minut). Ihned k dispozici!!!
Za luhem, Praha-Dolní Počernice, Praha
1 pokoj
25 m²
11 000
14. 6. 2018
Vícebyty-na-praze6.cz
Popis Pronájem velice pěkného bytu, 1+kk, 25m2, v přízemí s bezbariérovým přístupem až do bytu novostavby vily-domu se vstupem na zahradu, v rezidenční zástavbě, Praha – Dolní Počernice, ul. Za luhem. Byt je vybavený novou kuchyňskou linkou, sporákem, lednicí a digestoří, jinak se pronajímá nezařízený. Jedná se o pokoj s kuchyňským koutem, koupelnu s vanou a toaletou (pračka). Bytu náleží sklep a vyhrazené parkovací místo, vlastní oplocená zahrada 135m2 s nádherným výhledem do okolí. V blízkosti velmi klidné lokality: rekreační park se starou tvrzí a rozsáhlým rekreačním rybníkem 100m (pláž na koupání), informační centrum 150m, sportovní areál, tenisové kurty 50m, golfové hřiště (Black Bridge) 500m, síť cyklistických stezek (prochází kolem domu). V místě luxusní restaurace a pizzerie 100m, mini market a večerka 150m, nákupní střediska (Billa, Rossmann, KIK), čerpací stanice, servisy značek Citroen a Hyundai 400m. Zastávka autobusu 50m (doprava na metro cca 10 minut), zastávka příměstské železnice (přímé spojení City Elephant na Hlavní a Masarykovo nádraží cca 30 minut). Ihned k nastěhování!!!
Za luhem, Praha-Dolní Počernice, Praha
1 pokoj
10 000
12. 6. 2018
Vícebytyvolne.cz
Nabízíme k dlouhodobému pronájmu jedno volné místo ve čtyřlůžkovém pokoji v přízemí domu. Jedná se o místo vedle televize. Cena je 4250 Kč, bez kauce. Vhodné pro pracující , studenty i důchodce. Internet WIFI je za příplatek 200 Kč na měsíc. Pouze bez zvířat, nekuřácké pokoje, kuřácký koutek se nachází u domu. Okna do zahrady, bezbariérový přístup, situováno na jih. Grilování na zahradě dohodou. Byt je plně zařízený, k dispozici kuchyňská linka s nádobím, el. sklokeramická deska s troubou, mikrovlnná trouba, el. konvice. Koupelna se sprchovým koutem, toaleta, bidet, umyvadlo, skříňky, automatická pračka atd. Lednice, mrazák, televizor (televizor, mikrovlnka, el. konvice na každém pokoji). Parkování u domu v klidné jednosměrné ulici. Dům je cca 2 km od železnice, spojení z Radotína na Smíchov: vlak 10 minut nebo Bus MHD 244 a BUS 120 přes Barrandov. Volné ihned.
Minerální, Praha 16, Praha - Radotín, Hlavní město Praha
4 250
18. 6. 2018
Vícebyty-na-praze6.cz
Pronájem krásného , 1+kk, 25m2, v přízemí s bezbariérovým přístupem až do bytu novostavby vily- se vstupem na , v rezidenční zástavbě, Praha – Dolní Počernice, ul. Za luhem. Byt je vybavený novou kuchyňskou linkou, sporákem, lednicí a digestoří, jinak se pronajímá zcela nezařízený. Jedná se o pokoj s kuchyňským koutem, koupelnu s vanou a toaletou (pračka). Bytu náleží sklep a vyhrazené parkovací místo, vlastní oplocená zahrada 135m2 s nádherným výhledem do okolí. V blízkosti velmi klidné lokality: rekreační park se starou tvrzí a rozsáhlým rekreačním rybníkem 100m (pláž na koupání), informační centrum 150m, sportovní areál, tenisové kurty 50m, golfové hřiště (Black Bridge) 500m, síť cyklistických stezek (prochází kolem domu). V místě luxusní a pizzerie 100m, mini market a večerka 150m, nákupní střediska (Billa, Rossmann, KIK), čerpací stanice, servisy značek Citroen a Hyundai 400m. Zastávka autobusu 50m (doprava na metro cca 10 minut), zastávka příměstské železnice (přímé spojení City Elephant na Hlavní a Masarykovo nádraží cca 30 minut). Ihned k dispozici!!!
Za luhem, Praha-Dolní Počernice, Praha
11 000
14. 6. 2018
Vícerealhit.cz
Pronájem velice pěkného bytu, 1+kk, 25m2, v přízemí s bezbariérovým přístupem až do bytu novostavby vily-domu se vstupem na zahradu, v rezidenční zástavbě, Praha – Dolní Počernice, ul. Za luhem. Byt je vybavený novou kuchyňskou linkou, sporákem, lednicí a digestoří, jinak se pronajímá nezařízený. Jedná se o pokoj s kuchyňským koutem, koupelnu s vanou a toaletou (pračka). Bytu náleží sklep a vyhrazené parkovací místo, vlastní oplocená zahrada 135m2 s nádherným výhledem do okolí. V blízkosti velmi klidné lokality: rekreační park se starou tvrzí a rozsáhlým rekreačním rybníkem 100m (pláž na koupání), informační centrum 150m, sportovní areál, tenisové kurty 50m, golfové hřiště (Black Bridge) 500m, síť cyklistických stezek (prochází kolem domu). V místě luxusní restaurace a pizzerie 100m, mini market a večerka 150m, nákupní střediska (Billa, Rossmann, KIK), čerpací stanice, servisy značek Citroen a Hyundai 400m. Zastávka autobusu 50m (doprava na metro cca 10 minut), zastávka příměstské železnice (přímé spojení City Elephant na Hlavní a Masarykovo nádraží cca 30 minut). Ihned k nastěhování!!! Poznámka k ceně: + poplatky 2200,-Kč
Praha,Za luhem
1 pokoj
10 000
12. 6. 2018
Vícenetrealit.cz
Pronájem krásného bytu, 1+kk, 25m2, v přízemí s bezbariérovým přístupem až do bytu novostavby vily-domu se vstupem na zahradu, v rezidenční zástavbě, Praha - Dolní Počernice, ul. Za luhem. Byt je vybavený novou kuchyňskou linkou, sporákem, lednicí a digestoří, jinak se pronajímá zcela nezařízený. Jedná se o pokoj s kuchyňským koutem, koupelnu s vanou a toaletou (pračka). Bytu náleží sklep a vyhrazené parkovací místo, vlastní oplocená zahrada 135m2 s nádherným výhledem do okolí. V blízkosti velmi klidné lokality: rekreační park se starou tvrzí a rozsáhlým rekreačním rybníkem 100m (pláž na koupání), informační centrum 150m, sportovní areál, tenisové kurty 50m, golfové hřiště (Black Bridge) 500m, síť cyklistických stezek (prochází kolem domu). V místě luxusní restaurace a pizzerie 100m, mini market a večerka 150m, nákupní střediska (Billa, Rossmann, KIK), čerpací stanice, servisy značek Citroen a Hyundai 400m. Zastávka autobusu 50m (doprava na metro cca 10 minut), zastávka příměstské železnice (přímé spojení City Elephant na Hlavní a Masarykovo nádraží cca 30 minut). Ihned k dispozici!!! Pronajmu byt 1+kk o celkové rozloze 35 m2 v nové rezidenci s nadstandardním vybavením. Byt je udělán velice vkusně a kvalitně. Kompletně vybaven a… Volné od 1. 5. 2018. Nabízíme k pronájmu nově zrekonstruovaný hezký zařízený byt o dispozici 1+kk s patrem na spaní v ulici Holečkova na rozhraní…
Praha (okres Praha 9),Za luhem
25 m²
11 000
18. 6. 2018
Vícedomybytypozemky.cz
Pronájem pěkného bytu 1+ kk, 25m2, Praha9, Dolní Počernice, novostavba, vlastní zahrada, ihned volný.Pronájem krásného bytu, 1+ kk, 25m2, v přízemí s bezbariérovým přístupem až do bytu novostavby vily-domu se vstupem na zahradu, v rezidenční zástavbě, Praha – Dolní Počernice, ul. Za luhem. Byt je vybavený novou kuchyňskou linkou, sporákem, lednicí a digestoří, jinak se pronajímá zcela nezařízený. Jedná se o pokoj s kuchyňským koutem, koupelnu s vanou a toaletou (pračka). Bytu náleží sklep a vyhrazené parkovací místo, vlastní oplocená zahrada 135m2 s nádherným výhledem do okolí. V blízkosti velmi klidné lokality: rekreační park se starou tvrzí a rozsáhlým rekreačním rybníkem 100m (pláž na koupání), informační centrum 150m, sportovní areál, tenisové kurty 50m, golfové hřiště (Black Bridge) 500m, síť cyklistických stezek (prochází kolem domu). V místě luxusní restaurace a pizzerie 100m, mini market a večerka 150m, nákupní střediska (Billa, Rossmann, KIK), čerpací stanice, servisy značek Citroen a Hyundai 400m. Zastávka autobusu 50m (doprava na metro cca 10 minut), zastávka příměstské železnice (přímé spojení City Elephant na Hlavní a Masarykovo nádraží cca 30 minut). Ihned k dispozici!!!.
Praha,Praha,Praha 9,Za luhem
1 pokoj
25 m²
11 000
18. 6. 2018
Víceannonce.cz
Exkluzivně Vám nabízíme stavební pozemek o výměře 1.103 m2 v obci Městečko - Malá Strana , 1,5 km severozápadně od Křivoklátu , 11 km jihovýchodně od Rakovníka. Nachází se v obci na vrcholu kopce mezi Křivoklátskými lesy, v chatové oblasti. Pozemek je v územním plánu a je možné ho využít pro výstavbu rodinného domu, další regulativa vymezuje Správa CHKO Křivoklátsko. Popř. pouze jako zahradu na montovaný domek či mobilheim. Z 1/2 je zahrada rovinatá , z druhé 1/2 svažitá a část navazuje na rovinu. Pozemek je tří stran oplocený , čtvrtou stranu je nutné zajistit. Na pozemku je množství ovocných stromů a keřů (jabloně, třešně, ořešák, jedlý kaštan, vzrostlé kanadské borůvky, rybízy, muchovník a angrešt). Tato lokalita nabízí místní koupaliště , cyklostezky , dále je vhodná na procházky s nádherným výhledem na hrad Křivoklát, naučnou stezku s dětským hřištěm, aj. Obec Městečko má dobrou dostupnost - silnice, železnice, autobus. V místě je možné využít i 2 obchody. V případě zájmu kontaktujte makléře této nabídky. Pronájem bytu 2+1 Nový Jičín
Městečko
800 000
14. 6. 2018
Víceorigo-reality.cz