Stížnost
V zastoupení majitele nabízíme k dlouhodobému pronájmu byt 2+kk, 45m2, s lodžii 5m2, ul. Lesní, Bílovice nad Svitavou - u Brna. Byt se nachází ve 2. NP cihlového domu, bez výtahu. Byt je nabízen jako částečně zařízený. Kuchyně je vybavena kuchyňskou linkou a plynovým sporákem s troubou. Obývací část je zařízená menší skříňkou. Ložnice je nazařízená. V předsíni je vestavěná šatní skříň. V koupelně je vana, umyvadlo a pračka. Toaleta je samostatně. K bytu náleží sklep a venkovní vyhrazené parkovací stání. Byt je výtapěný vlastním plynovým kotlem. Možnost připojení internetu. Bílovice nad Svitavou jsou vzdáleny od centra Brna cca 25 minut. V okolí veškerá občanská vybavenost: obchody, restaurace, lékárna, zastávka autobusu je 700 metru od domu. Volné ihned. Nabízíme také možnost zajištění pravidelného či jednorázového úklidu. V případě zájmu o prohlídku prosím kontaktujte uvedeného makléře. S ohledem na legislativní požadavek jeho zveřejnění, musí být nemovitost označena v en. třídě "G", což ovšem neznamená, že do této en. třídy opravdu patří.
Lesní, Bílovice nad Svitavou (okres Brno-venkov)
45 m²
10 500 Kč
17. 9. 2018
45 m²17. 9. 2018
Vícereality.sousede.cz
Stížnost
Byt Řícmanice, okres Brno - venkov. Co očekáváte od Vašeho nového bydlení? Byt v osobním vlastnictví bez nutnosti dalších investic, atraktivní klidnou lokalitu v těsné blízkosti města Brna a zároveň i výborné dopravní spojení do centra města? Pokud ano, tak právě Vám nabízíme, ve výhradním zastoupení majitele, prostorný, moderní a velmi světlý cihlový byt 2+1 v osobním vlastnictví, který se nachází na ul. Komenského v malebné obci Řícmanice vzdálené pouze 5 km od Brna. Byt o výměře 55,2 m2 + 6m2 balkon + 2 m2 sklep je situovaný v 1NP cihlového bytového domu, který byl kolaudován v r. 2004 a který se nachází na konci boční a navíc slepé ulice - tedy ve velmi klidném prostředí. Byt je výborně dispozičně řešený (samostatné vstupy do všech místností z předsíně), sestává se z velké předsíně 7,6 m2, kuchyně 10 m2, dvou prostorných pokojů (19 + 13 m2), zděné koupelny a samostatného WC. V bytě je možné odstranit příčku mezi stávajícím obývacím pokojem a kuchyní, vznikl by tak obývací pokoj s kuchyňským koutem o velkorysé výměře téměř 30 m2. Byt je velmi slunný, orientovaný na jižní stranu. K bytu náleží nejen velký balkon o ploše 6 m2 přístupný z obývacího pokoje, který poskytuje majitelům bytu příjemný výhled do zeleně a s tím spojenou relaxaci, ale i velký bezpečný sklep. K domu náleží pozemek, kde se nachází dětské hřiště a posezení s ohništěm. Po prodeji bytu v něm zůstane kuchyňská linka včetně plynového sporáku a digestoře. Byt je vytápěný vlastním plynovým topením s kombinovaným kotlem pro ohřev vody i topení. Byt je velmi udržovaný, čistý, navíc zcela nově kvalitně vymalovaný. Bytový dům je cihlový, byl kolaudovaný v r. 2004 a je ve výborném stavu. Parkování je možné před domem. Koupi bytu lze financovat hypotékou, s jejíž vyřízením Vám pomůžeme. Průkaz energetické náročnosti budovy - C - úsporná značí velmi nízké měsíční náklady na bydlení, které činí celkem 1.174,-Kč (nájem vč. fondu oprav, ve kterém je nyní naspořeno více než 800.000,-Kč) + záloha na elektřinu cca 400,-Kč a plyn cca 400,-Kč. V obci je MŠ, sportovní areál (koupaliště, tenisové kurty, kluziště), jezdecká škola a je známá svým malebným okolím, může být skvělým domovem pro aktivní rodinu, která ocení návaznost cyklo / bruslařských stezek a vynikající dostupnost do Brna: autobusem MHD č.75 z Bílovic nad Svitavou (včetně nočních rozjezdů) nebo vlakem z Bílovic nad Svitavou (10 min. na hl. nádraží Brno). Do Řícmanic samozřejmě jezdí autobusová linka IDS z Bílovic. Řícmanice kombinují překrásné přírodní prostředí s velice dobrou občanskou vybaveností v 1km vzdálené obci Bílovice nad Svitavou (školka, škola, praktičtí i odborní lékaři, nákupní centrum, mateřské centrum). Zvu Vás na prohlídku, která jistě usnadní rozhodování, zda je tento byt vhodný právě pro Vás a Vaši rodinu - pro její domluvení mě neváhejte kontaktovat, jsem místní a obec i bytový dům velmi dobře znám. ARTOSS realitní kancelář, s.r.o. je řádným členem Asociace realitních kanceláří ČR.
Řícmanice, Komenského
2 690 000 Kč
18. 10. 2018
18. 10. 2018
Vícerealitnieso.cz
Stížnost
Hledáte kompletně vybavený byt v klidné části Brna? Máme zde pro Vás nabídku pronájmu bytu 2 kk o celkové výměře 45 m2. Byt je umístěn v přízemí rodinného domu a je kompletně vybaven nábytkem, kuchyňskou linkou a pračkou. Koupelna je vybavena sprchovým koutem a toaleta je oddělena samostatně. Dům je umístěn v klidné městské části Husovice v ulici, která není nijak frekventovaná a je zde bezproblémové parkování. Okolní zástavba jsou pouze rodinné domy. Do deseti minut chůze se nachází cyklostezka vedoucí směrem na Bílovice nad Svitavou. Je zde i volné prostranství podél řeky Svitavy, které je vhodné pro vycházky, venčení mazlíčků, sportování apod. Náklady na služby, internet a televizi jsou 3 000 Kč. Prohlídky jsou možné kdykoliv po 17:00. Teším se na Vás.
Cacovická, Brno - Husovice
45 m²
10 000 Kč
5. 10. 2018
45 m²5. 10. 2018
Vícereality.idnes.cz
Stížnost
Byt Řícmanice, okres Brno - venkov.Co očekáváte od Vašeho nového bydlení? Byt v osobním vlastnictví bez nutnosti dalších investic, atraktivní klidnou lokalitu v těsné blízkosti města Brna a zároveň i výborné dopravní spojení do centra města?Pokud ano, tak právě Vám nabízíme, ve výhradním zastoupení majitele, prostorný, moderní a velmi světlý cihlový byt 2+1 v osobním vlastnictví, který se nachází na ul. Komenského v malebné obci Řícmanice vzdálené pouze 5 km od Brna. Byt o výměře 55,2 m2 + 6m2 balkon + 2 m2 sklep je situovaný v 1NP cihlového bytového domu, který byl kolaudován v r. 2004 a který se nachází na konci boční a navíc slepé ulice - tedy ve velmi klidném prostředí. Byt je výborně dispozičně řešený (samostatné vstupy do všech místností z předsíně), sestává se z velké předsíně 7,6 m2, kuchyně 10 m2, dvou prostorných pokojů (19 + 13 m2), zděné koupelny a samostatného WC.V bytě je možné odstranit příčku mezi stávajícím obývacím pokojem a kuchyní, vznikl by tak obývací pokoj s kuchyňským koutem o velkorysé výměře téměř 30 m2. Byt je velmi slunný, orientovaný na jižní stranu. K bytu náleží nejen velký balkon o ploše 6 m2 přístupný z obývacího pokoje, který poskytuje majitelům bytu příjemný výhled do zeleně a s tím spojenou relaxaci, ale i velký bezpečný sklep. K domu náleží pozemek, kde se nachází dětské hřiště a posezení s ohništěm. Po prodeji bytu v něm zůstane kuchyňská linka včetně plynového sporáku a digestoře. Byt je vytápěný vlastním plynovým topením s kombinovaným kotlem pro ohřev vody i topení. Byt je velmi udržovaný, čistý, navíc zcela nově kvalitně vymalovaný. Bytový dům je cihlový, byl kolaudovaný v r. 2004 a je ve výborném stavu. Parkování je možné před domem.Koupi bytu lze financovat hypotékou, s jejíž vyřízením Vám pomůžeme. Průkaz energetické náročnosti budovy - C - úsporná značí velmi nízké měsíční náklady na bydlení, které činí celkem 1.174,-Kč (nájem vč. fondu oprav, ve kterém je nyní naspořeno více než 800.000,-Kč) + záloha na elektřinu cca 400,-Kč a plyn cca 400,-Kč.V obci je MŠ, sportovní areál (koupaliště, tenisové kurty, kluziště), jezdecká škola a je známá svým malebným okolím, může být skvělým domovem pro aktivní rodinu, která ocení návaznost cyklo / bruslařských stezek a vynikající dostupnost do Brna: autobusem MHD č.75 z Bílovic nad Svitavou (včetně nočních rozjezdů) nebo vlakem z Bílovic nad Svitavou (10 min. na hl. nádraží Brno). Do Řícmanic samozřejmě jezdí autobusová linka IDS z Bílovic. Řícmanice kombinují překrásné přírodní prostředí s velice dobrou občanskou vybaveností v 1km vzdálené obci Bílovice nad Svitavou (školka, škola, praktičtí i odborní lékaři, nákupní centrum, mateřské centrum). Zvu Vás na prohlídku, která jistě usnadní rozhodování, zda je tento byt vhodný právě pro Vás a Vaši rodinu - pro její domluvení mě neváhejte kontaktovat, jsem místní a obec i bytový dům velmi dobře znám. ARTOSS realitní kancelář, s.r.o. je řádným členem Asociace realitních kanceláří ČR.
Komenského, Řícmanice (okres Brno-venkov)
63 m²
2 690 000 Kč
3. 9. 2018
63 m²3. 9. 2018
Víceceskereality.cz
Stížnost
Byt Řícmanice, okres Brno - venkov.Co očekáváte od Vašeho nového bydlení? Byt v osobním vlastnictví bez nutnosti dalších investic, atraktivní klidnou lokalitu v těsné blízkosti města Brna a zároveň i výborné dopravní spojení do centra města?Pokud ano, tak právě Vám nabízíme, ve výhradním zastoupení majitele, prostorný, moderní a velmi světlý cihlový byt 2+1 v osobním vlastnictví, který se nachází na ul. Komenského v malebné obci Řícmanice vzdálené pouze 5 km od Brna. Byt o výměře 55,2 m2 + 6m2 balkon + 2 m2 sklep je situovaný v 1NP cihlového bytového domu, který byl kolaudován v r. 2004 a který se nachází na konci boční a navíc slepé ulice - tedy ve velmi klidném prostředí. Byt je výborně dispozičně řešený (samostatné vstupy do všech místností z předsíně), sestává se z velké předsíně 7,6 m2, kuchyně 10 m2, dvou prostorných pokojů (19 + 13 m2), zděné koupelny a samostatného WC.V bytě je možné odstranit příčku mezi stávajícím obývacím pokojem a kuchyní, vznikl by tak obývací pokoj s kuchyňským koutem o velkorysé výměře téměř 30 m2. Byt je velmi slunný, orientovaný na jižní stranu. K bytu náleží nejen velký balkon o ploše 6 m2 přístupný z obývacího pokoje, který poskytuje majitelům bytu příjemný výhled do zeleně a s tím spojenou relaxaci, ale i velký bezpečný sklep. K domu náleží pozemek, kde se nachází dětské hřiště a posezení s ohništěm. Po prodeji bytu v něm zůstane kuchyňská linka včetně plynového sporáku a digestoře. Byt je vytápěný vlastním plynovým topením s kombinovaným kotlem pro ohřev vody i topení. Byt je velmi udržovaný, čistý, navíc zcela nově kvalitně vymalovaný. Bytový dům je cihlový, byl kolaudovaný v r. 2004 a je ve výborném stavu. Parkování je možné před domem.Koupi bytu lze financovat hypotékou, s jejíž vyřízením Vám pomůžeme. Průkaz energetické náročnosti budovy - C - úsporná značí velmi nízké měsíční náklady na bydlení, které činí celkem 1.174,-Kč (nájem vč. fondu oprav, ve kterém je nyní naspořeno více než 800.000,-Kč) + záloha na elektřinu cca 400,-Kč a plyn cca 400,-Kč.V obci je MŠ, sportovní areál (koupaliště, tenisové kurty, kluziště), jezdecká škola a je známá svým malebným okolím, může být skvělým domovem pro aktivní rodinu, která ocení návaznost cyklo / bruslařských stezek a vynikající dostupnost do Brna: autobusem MHD č.75 z Bílovic nad Svitavou (včetně nočních rozjezdů) nebo vlakem z Bílovic nad Svitavou (10 min. na hl. nádraží Brno). Do Řícmanic samozřejmě jezdí autobusová linka IDS z Bílovic. Řícmanice kombinují překrásné přírodní prostředí s velice dobrou občanskou vybaveností v 1km vzdálené obci Bílovice nad Svitavou (školka, škola, praktičtí i odborní lékaři, nákupní centrum, mateřské centrum). Zvu Vás na prohlídku, která jistě usnadní rozhodování, zda je tento byt vhodný právě pro Vás a Vaši rodinu - pro její domluvení mě neváhejte kontaktovat, jsem místní a obec i bytový dům velmi dobře znám. ARTOSS realitní kancelář, s.r.o. je řádným členem Asociace realitních kanceláří ČR.
Komenského, Řícmanice (okres Brno-venkov)
63 m²
2 690 000 Kč
3. 9. 2018
63 m²3. 9. 2018
Vícereality.sousede.cz
V Flatfy používáme cookies pro zlepšení kvality Vašeho prohlížení internetu. Využíváním našich služeb souhlasíte s používáním cookies.Zjistit více