Pronájem bytu 2+kk, Bedřichov, 42 m

Bedřichov, Liberecký kraj
2 pokoje
7,500
2017-9-30
Nabízíme k pronájmu zařízený byt 2+kk o výměře 42 m2, situovaný v obci Bedřichov v Jizerských horách nad Libercem. K bytu náleží 2 parkovací stání a odkládací místnost na lyže, kola a kočárky. Byt je kompletně zařízen viz. fotografie a připraven k okamžitému užívání. Dům je dobře umístěn v klidném prostředí, za domem je jen potok a kopec. Obec nabízí rozsáhlé možnosti letních i zimních sportů včetně sjezdovek s lanovkou a rozsáhlých běžeckých tratí. Okolí domu a společných prostor je udržováno správcem domu. Pouze nekuřáci bez zvířat. Vratná kauce činí 15.000,- Kč + provize RK 1 nájem. Volný ihned. Vzhledem k tomu, že před vytvořením prezentace nebyl majitelem dodán platný PENB, je tato nemovitost v souladu se zákonem dočasně zařazena do poslední energetické třídy G.
Vícevideobydleni.cz
Přihlásit se k odběru novinek ve vašem hledání:
Bedřichov, Byt pronájem

Pronájem, byt 2+1, Jablonec nad Nisou, 62 m²

Rychnovská, Kokonín, Jablonec nad Nisou
62 m²
7,000
2018-1-12
prnájem bytu 2+1 v Jablonci nad Nisou - Kokonín Nabízíme dlouhodobý pronájem slunného podkrovního bytu (3.p.) s hezkým výhledem do okolí o dispozici 2+1 (cca 62 m2) ve zděném bytovém domě v okrajové části Jablonce n.N.- Kokonín, ul. Rychnovská. Kuchyň vybavena kuchyňskou linkou vč. sporáku s digestoří. Je zde prostorná koupelna s vanou, umyvadlem, sprchovým koutem, místem na pračku a topným žebříčkem. Samostatné závěsné WC s umyvadlem. Vytápění bytu vč. teplé vody zajišťuje plynový kotel napojený na rozvody ústředního topení. V ceně pronájmu je jedno parkovací místo pro osobní automobil. Dále je možnost si pronajmout část přilehlé zahrady. Zastávka MHD v těsné blízkosti domu zajišťuje rychlou dostupnost do centra Jablonce n.N. popř. do rekreační horské oblasti CHKO Jizerské hory - Bedřichov - běžecké tratě, turistika, cyklistika atd. Při podpisu smlouvy je nutné složit minimální kauci 10.000,-Kč + provizi RK. Pronájem volný od 1.2.2018. Pro více informací volejte přímo makléři.
Vícerodinne-domy-k-prodeji.cz

Pronájem, byt 2+1, Jablonec nad Nisou, 62 m²

Rychnovská, Kokonín, Jablonec nad Nisou
7,000
2018-1-10
prnájem 2+1 v Jablonci nad Nisou - Kokonín Nabízíme dlouhodobý pronájem slunného podkrovního bytu (3.p.) s hezkým výhledem do okolí o dispozici 2+1 (cca 62 m2) ve zděném bytovém domě v okrajové části Jablonce n.N.- Kokonín, ul. Rychnovská. Kuchyň vybavena kuchyňskou linkou vč. sporáku s digestoří. Je zde prostorná koupelna s vanou, umyvadlem, sprchovým koutem, místem na pračku a topným žebříčkem. Samostatné závěsné WC s umyvadlem. Vytápění bytu vč. teplé vody zajišťuje plynový kotel napojený na rozvody ústředního topení. V ceně pronájmu je jedno parkovací místo pro osobní automobil. Dále je možnost si pronajmout část přilehlé . Zastávka MHD v těsné blízkosti zajišťuje rychlou dostupnost do centra Jablonce n.N. popř. do rekreační horské oblasti CHKO Jizerské hory - Bedřichov - běžecké tratě, turistika, cyklistika atd. Při podpisu smlouvy je nutné složit minimální kauci 10.000,-Kč + provizi RK. Pronájem volný od 1.2.2018. Pro více informací volejte přímo makléři.
Vícerealhit.cz

PRONÁJEM: byt, 2+1, 62 m², osobní vlastnictví

Jablonec nad Nisou, Kokonín, Rychnovská
7,000
2018-1-10
prnájem bytu 2+1 v Jablonci nad Nisou - Kokonín Nabízíme dlouhodobý pronájem slunného podkrovního bytu (3. p. ) s hezkým výhledem do okolí o dispozici 2+1 (cca 62 m²) ve zděném bytovém domě v okrajové části Jablonce n. N.- Kokonín, ul. Rychnovská. Kuchyň vybavena kuchyňskou linkou vč. sporáku s digestoří. Je zde prostorná koupelna s vanou, umyvadlem, sprchovým koutem, místem na pračku a topným žebříčkem. Samostatné závěsné WC s umyvadlem. Vytápění bytu vč. teplé vody zajišťuje plynový kotel napojený na rozvody ústředního topení. V ceně pronájmu je jedno parkovací místo pro osobní automobil. Dále je možnost si pronajmout část přilehlé zahrady. Zastávka MHD v těsné blízkosti domu zajišťuje rychlou dostupnost do centra Jablonce n. N. popř. do rekreační horské oblasti CHKO Jizerské hory - Bedřichov - běžecké tratě, turistika, cyklistika atd. Při podpisu smlouvy je nutné složit minimální kauci 10.000,-Kč + provizi RK. Pronájem volný od 1.2.2018. Pro více informací volejte přímo makléři.
Vícereality.idnes.cz

Pronájem bytu 1+kk bez realitky

Sosnová, Liberec - Starý Harcov, Liberecký kraj
1 pokoj
33 m²
5,500
2018-1-2
Pronajmu byt v libereckém ,,Wolkeráku,, , velikost 1+KK + Lodžie výměra 33m2. K bytu náleží sklepní prostor. Byt je částečně vybaven (Kuchyňská linka, sporák, lednice, vestavná skříň na chodbě, koupelna po starší rekonstrukci. V okolí veškerá občanská vybavenost, MHD, restaurace, Tramvaj, Za domem les, Bedřichov asi 10min. autem, busem. Byt je má z balkónu jedinečný výhled na Liberec a okolní kopce, je jižně orientovaný. Volný dle dohody ideálně od 1.2.2018.
Vícebezrealitky.cz

Pronájem bytu, 2+1, 62 m²

Rychnovská, Kokonín, Jablonec nad Nisou, Liberecký kraj, Jablonec nad Nisou
2 pokoje
62 m²
7,000
2018-1-10
Nabízíme dlouhodobý pronájem slunného podkrovního bytu (3.p.) s hezkým výhledem do okolí o dispozici 2+1 (cca 62 m2) ve zděném bytovém domě v okrajové části Jablonce n.N.- Kokonín , ul. Rychnovská. Kuchyň vybavena kuchyňskou linkou vč. sporáku s digestoří. Je zde prostorná koupelna s vanou, umyvadlem, sprchovým koutem, místem na pračku a topným žebříčkem. Samostatné závěsné WC s umyvadlem. Vytápění bytu vč. teplé vody zajišťuje plynový kotel napojený na rozvody ústředního topení. V ceně pronájmu je jedno parkovací místo pro osobní automobil. Dále je možnost si pronajmout část přilehlé zahrady. Zastávka MHD v těsné blízkosti domu zajišťuje rychlou dostupnost do centra Jablonce n.N. popř. do rekreační horské oblasti CHKO Jizerské hory - Bedřichov - běžecké tratě, turistika, cyklistika atd. Při podpisu smlouvy je nutné složit minimální kauci 10.000,-Kč + provizi RK. Pronájem volný od 1.2.2018. Pro více informací volejte přímo makléři.
Vícerealitymix.centrum.cz

Pronájem bytu 2+1 62 m² Jablonec nad Nisou, Rychnovská 249

Jablonec nad Nisou, Rychnovská 249, Liberecký kraj
2 pokoje
62 m²
7,000
2018-1-10
prnájem bytu 2+1 v Jablonci nad Nisou - Kokonín Nabízíme dlouhodobý pronájem slunného podkrovního bytu (3.p.) s hezkým výhledem do okolí o dispozici 2+1 (cca 62 m2) ve zděném bytovém domě v okrajové části Jablonce n.N.- Kokonín, ul. Rychnovská. Kuchyň vybavena kuchyňskou linkou vč. sporáku s digestoří. Je zde prostorná koupelna s vanou, umyvadlem, sprchovým koutem, místem na pračku a topným žebříčkem. Samostatné závěsné WC s umyvadlem. Vytápění bytu vč. teplé vody zajišťuje plynový kotel napojený na rozvody ústředního topení. V ceně pronájmu je jedno parkovací místo pro osobní automobil. Dále je možnost si pronajmout část přilehlé zahrady. Zastávka MHD v těsné blízkosti domu zajišťuje rychlou dostupnost do centra Jablonce n.N. popř. do rekreační horské oblasti CHKO Jizerské hory - Bedřichov - běžecké tratě, turistika, cyklistika atd. Při podpisu smlouvy je nutné složit minimální kauci 10.000,-Kč + provizi RK. Pronájem volný od 1.2.2018. Pro více informací volejte přímo makléři. Zadejte váš e-mail nebo telefonní číslo a naši specialisté se vám ozvou s pomocí co nejdříve.
Vícerealcity.cz

Pronájem bytu 2+1, 62m

Rychnovská Kokonín, Jablonec nad Nisou - Kokonín
62 m²
7,000
2018-1-10
Pronájem, Byt 2+1, 60m2, Kokonín - Nabízíme dlouhodobý pronájem slunného podkrovního bytu (3.p.) s hezkým výhledem do okolí o dispozici 2+1 (cca 62 m2) ve zděném bytovém domě v okrajové části Jablonce n.N.- Kokonín, ul. Rychnovská. Kuchyň vybavena kuchyňskou linkou vč. sporáku s digestoří. Je zde prostorná koupelna s vanou, umyvadlem, sprchovým koutem, místem na pračku a topným žebříčkem. Samostatné závěsné WC s umyvadlem. Vytápění bytu vč. teplé vody zajišťuje plynový kotel napojený na rozvody ústředního topení. V ceně pronájmu je jedno parkovací místo pro osobní automobil. Dále je možnost si pronajmout část přilehlé zahrady. Zastávka MHD v těsné blízkosti domu zajišťuje rychlou dostupnost do centra Jablonce n.N. popř. do rekreační horské oblasti CHKO Jizerské hory - Bedřichov - běžecké tratě, turistika, cyklistika atd. Při podpisu smlouvy je nutné složit minimální kauci 10.000,-Kč + provizi RK. Pronájem volný od 1.2.2018. Pro více informací volejte přímo makléři.
Víceceskereality.cz

Prodej - penzion, 2 989 m²

Hraničná, Jablonec nad Nisou, Reality Mix
500 m²
3,290,000
2017-12-2
Prodej penzionu/chalupy v klidné části obce Janov nad Nisou - Hraničná (cca 6km od Jablonce nad Nisou, cca 8 km od Liberce, okr. Jablonec nad Nisou; pozemek celkem 2.989 m2, zastavěná plocha 543 m2, užitná plocha 500 m2. Dispozice: 12x vybavený pokoj, 4x soc. zařízení, společenská místnost s barem, kuchyň, byt 2+kk se soc. zařízením, technické místnosti, sklep a velká půda. IS: elektro. (220/380V), obecní vodovod, studna, studánka s pitnou vodou ve sklepě, septik s přepadem (možnost napojení na novou kanalizaci), topení: ÚTTP. Na pozemku kůlna, parkovací stání a možnost venkovního posezení. Podél hranice pozemku protéká potok Bílá Nisa (kde je zbudována malá vodní elektrárna). Penzion je 2 roky mimo provoz. Možnost dokoupení svažitého pozemku za domem o výměře 13.325m2. Objekt se nachází na klidném místě, na okraji rekreačního střediska Bedřichov v CHKO. Atraktivní oblast umožňuje naplnění zájmů turistů, cykloturistů a vyznavačů zimních sportů (11 lyžařských vleků a přes 50km běžeckých tratí). Majitel nabízí několik variant profinancování nemovitosti (pronájem s následným odkoupením, polovina kupní ceny hotově a druhou část na splátky….). Občanská vybavenost v místě. Třída energetické náročnosti budovy: G - mimořádně nehospodárná.
Vícerealitymix.centrum.cz

Prodej penzionu/chalupy - Janov nad Nisou - Hraničná, okr. Jablonec nad Nisou

Liberecký Janov nad Nisou , Hraničná, okres Jablonec nad Nisou
3,290,000
2017-12-5
Prodej penzionu/chalupy v klidné části obce Janov nad Nisou - Hraničná (cca 6km od Jablonce nad Nisou, cca 8 km od Liberce, okr. Jablonec nad Nisou; pozemek celkem 2.989 m2, zastavěná plocha 543 m2, užitná plocha 500 m2. Dispozice: 12x vybavený pokoj, 4x soc. zařízení, společenská místnost s barem, kuchyň, byt 2+kk se soc. zařízením, technické místnosti, sklep a velká půda. IS: elektro. (220/380V), obecní vodovod, studna, studánka s pitnou vodou ve sklepě, septik s přepadem (možnost napojení na novou kanalizaci), topení: ÚTTP. Na pozemku kůlna, parkovací stání a možnost venkovního posezení. Podél hranice pozemku protéká potok Bílá Nisa (kde je zbudována malá vodní elektrárna). Penzion je 4 roky mimo provoz. Možnost dokoupení svažitého pozemku za domem o výměře 13.325m2. Objekt se nachází na klidném místě, na okraji rekreačního střediska Bedřichov v CHKO. Atraktivní oblast umožňuje naplnění zájmů turistů, cykloturistů a vyznavačů zimních sportů (11 lyžařských vleků a přes 50km běžeckých tratí). Majitel nabízí několik variant profinancování nemovitosti (pronájem s následným odkoupením, polovina kupní ceny hotově a druhou část na splátky….). Občanská vybavenost v místě. Třída energetické náročnosti budovy: G - mimořádně nehospodárná. Třída energetické náročnosti budovy: G - Mimořádně nehospodárná (podle aktuální vyhlášky). ID inzerátu: 5565002 Typ nabídky: prodej Stav nabídky: Aktivní Číslo zakázky: 0993 Stát: Česká republika Kraj: Liberecký Lokalita: Janov nad Nisou , Hraničná, okres Jablonec nad Nisou Kategorie: Chaty a chalupy Energetický štítek: G Stav nemovitosti: velmi dobrý Užitná plocha: 500 m 2 Zastavěná plocha: 543 m 2 Typ budovy: cihlový Počet nadzemních podlaží: 3 Typ vytápění: Ústřední tuhá paliva Umístění objektu: Samostatný Voda: ano Elektřina: ano Internet ověřit dostupnost internetu Ověříme dostupnost internetu na vaší adrese Zadejte své číslo, zavoláme vám zpět Zavolejte mi
Vícehyperreality.cz

PRODEJ: chata / chalupa

Janov nad Nisou, okres Jablonec nad Nisou, Hraničná
2989 m²
3,290,000
2017-8-10
Prodej penzionu/chalupy v klidné části obce Janov nad Nisou - Hraničná (cca 6km od Jablonce nad Nisou, cca 8 km od Liberce, okr. Jablonec nad Nisou; pozemek celkem 2.989 m², zastavěná plocha 543 m², užitná plocha 500 m². Dispozice: 12x vybavený pokoj, 4x soc. zařízení, společenská místnost s barem, kuchyň, byt 2+kk se soc. zařízením, technické místnosti, sklep a velká půda. IS: elektro. (220/380V), obecní vodovod, studna, studánka s pitnou vodou ve sklepě, septik s přepadem (možnost napojení na novou kanalizaci), topení: ÚTTP. Na pozemku kůlna, parkovací stání a možnost venkovního posezení. Podél hranice pozemku protéká potok Bílá Nisa (kde je zbudována malá vodní elektrárna). Penzion je 4 roky mimo provoz. Možnost dokoupení svažitého pozemku za domem o výměře 13.325 m². Objekt se nachází na klidném místě, na okraji rekreačního střediska Bedřichov v CHKO. Atraktivní oblast umožňuje naplnění zájmů turistů, cykloturistů a vyznavačů zimních sportů (11 lyžařských vleků a přes 50km běžeckých tratí). Majitel nabízí několik variant profinancování nemovitosti (pronájem s následným odkoupením, polovina kupní ceny hotově a druhou část na splátky…. ). Občanská vybavenost v místě. Třída energetické náročnosti budovy: G - mimořádně nehospodárná.
Vícereality.idnes.cz