2 pokoje
68 m²
11 000 Kč
17.06.17
Nabízíme k pronájmu byt 2+1 (1.patro) o výměře 68m2 v Bocanovicích u Jablunkova. Byt je po celkové rekonstrukci a zařízen novým nábytkem (obývací stěna, sedačka, skříně, postel...). Nájem je včetně služeb pro dvě osoby - voda, topení, elektřina, odpady. Součástí pronájmu je sklep, parkovací stání a část hospodářské budovy. Doporučujeme pro klidné bydlení s perfektní dostupnosti do Jablunkova (cca 5 minut autem). V blízkosti autobusová i vlaková zastávka, obchod.
Více realcity.cz

Byt 2+1 k pronájmu, Bocanovice

Frýdek-Místek Bocanovice
2 pokoje
68 m²
11 000 Kč
14.07.17
Nabízíme k pronájmu byt 2+1 (1.patro) o výměře 68m v Bocanovicích u Jablunkova. Byt je po celkové rekonstrukci a zařízen novým nábytkem (obývací stěna, sedačka, skříně, postel…). Nájem je včetně služeb pro dvě osoby – voda, topení, elektřina, odpady. Součástí pronájmu je sklep, parkovací stání a část hospodářské budovy. Doporučujeme pro klidné bydlení s perfektní dostupnosti do Jablunkova (cca 5 minut autem). V blízkosti autobusová i vlaková zastávka, obchod.
Více rksting.cz

Byt 2+1 na prodej, Bocanovice

Frýdek-Místek Bocanovice
2 pokoje
68 m²
885 000 Kč
27.12.16
Exklusivně nabízíme podíl na rodinném domě, který byl kolaudovaný v roce 1990. Jedná se o byt o dispozici 2+1 (62m ) na rozhraní obce Bocanovice a Dolní Lomná. Byt se nachází na vyvýšeném přízemí kde je prostorný obývací pokoj (podlaha dřevěné parkety), dětský pokoj, kuchyně s jídelním koutem, samostatné WC a koupelna s novým sprchovacím koutem. Byt je ve velice dobrém udržovaném stavu. K nemovitosti patří sklep, parkovací stání a podíl na hospodářské budově. Doporučujeme pro klidné bydlení s perfektní dostupnosti do Jablunkova (cca 5 minut autem). Napojeno na obecní vodovod, kanalizace čistička, dojezd po asfaltové obecní komunikaci. Velice nízký měsíční nájem. Možnost bydlení ihned bez dalších investic.
Více rksting.cz