3 pokoje
59 m²
9,000
2017-10-9
Zprostředkujeme Vám od LISTOPADU 2017 pronájem nového bytu 3+kk ve zrekonstruovaném rodinném domě v obci Budíkov cca 3 km od Humpolce. Jedná se o podkrovní byt se samostatným vchodem ze dvorku o výměře 75 m². V přízemí je vstupní hala s otevřeným schodištěm do bytu a vstup do sklepa /20 m²/. Pod schodištěm je prostor na uskladnění sezonních věcí. V patře je podesta s komodou na odložení drobností. Odtud vstoupíme do obývacího pokoje s prostornou kuchyňskou linkou, zařízenou všemi nutnými spotřebiči: (varná sklokeramická deska, vestavěná trouba, mikrovlnná trouba, myčka na nádobí, velká lednice s mrazákem), jídelní stůl se židlemi a velká plošná televize umístěná na držáku nad stolem, wifi na internet. V obývací části je gauč s konferenčním stolkem. Koupelna se sprchovým koutem, WC a umývadlem a automatickou pračkou je přístupna z obýváku. Z obýváku je též vstup do ložnice a dalšího malého pokojíku, který je možno využít jako prostornou šatnu místo skříní. Topení je plynovým kotlem, který je umístěn v koupelně a podlahovým elektrickým topením. Náklady na energie jsou cca 3.000,- Kč/měsíc. Majitelka požaduje kauci ve výši dvou nájmů. Provize realitní kanceláři je jeden nájem + DPH. V přízemí je další byt 2+kk o podlahové ploše 47 m² s vlastním vchodem, který bude možno též pronajmout za 7 500 Kč + poplatky a také kauce ve výši dvou nájmů + provize pro RK. Je zde vstupní hala, koupelna s vanou a WC, ložnice a obývák s kuchyňskou linkou. Zde je možnost vytápění i krbovými kamny. Majitel souhlasí i s domácími mazlíčky, vyjma velkých plemen psů. Parkování před domem na obecním pozemku. Více na prohlídce. Ev. číslo: 23916.
Vícedobre-nemovitosti.cz
Přihlásit se k odběru novinek ve vašem hledání:
Byty k pronájmu Budíkov
59 m²
9,000
2017-10-2
Zprostředkujeme Vám od LISTOPADU 2017 pronájem nového bytu 3+kk ve zrekonstruovaném rodinném domě v obci Budíkov cca 3 km od Humpolce. Jedná se o podkrovní byt se samostatným vchodem ze dvorku o výměře 75 m². V přízemí je vstupní hala s otevřeným schodištěm do bytu a vstup do sklepa /20 m²/. Pod schodištěm je prostor na uskladnění sezonních věcí. V patře je podesta s komodou na odložení drobností. Odtud vstoupíme do obývacího pokoje s prostornou kuchyňskou linkou, zařízenou všemi nutnými spotřebiči: (varná sklokeramická deska, vestavěná trouba, mikrovlnná trouba, myčka na nádobí, velká lednice s mrazákem), jídelní stůl se židlemi a velká plošná televize umístěná na držáku nad stolem, wifi na internet. V obývací části je gauč s konferenčním stolkem. Koupelna se sprchovým koutem, WC a umývadlem a automatickou pračkou je přístupna z obýváku. Z obýváku je též vstup do ložnice a dalšího malého pokojíku, který je možno využít jako prostornou šatnu místo skříní. Topení je plynovým kotlem, který je umístěn v koupelně a podlahovým elektrickým topením. Náklady na energie jsou cca 3.000,- Kč/měsíc. Majitelka požaduje kauci ve výši dvou nájmů. Provize realitní kanceláři je jeden nájem + DPH. V přízemí je další byt 2+kk o podlahové ploše 47 m² s vlastním vchodem, který bude možno též pronajmout za 7 000 Kč + poplatky a také kauce ve výši jednoho nájmu + provize pro RK. Je zde vstupní hala, koupelna s vanou a WC, ložnice a obývák s kuchyňskou linkou. Zde je možnost vytápění i krbovými kamny. Majitel souhlasí i s domácími mazlíčky, vyjma velkých plemen psů. Parkování před domem na obecním pozemku. Více na prohlídce Ev. číslo: 23916.
Vícedobre-nemovitosti.cz
9,000
2017-9-13
Zprostředkujeme Vám od LISTOPADU 2017 pronájem nového bytu 3+kk ve zrekonstruovaném rodinném domě v obci Budíkov cca 3 km od Humpolce. Jedná se o podkrovní byt se samostatným vchodem ze dvorku o výměře 75 m². V přízemí je vstupní hala s otevřeným schodištěm do bytu a vstup do sklepa /20 m²/. Pod schodištěm je prostor na uskladnění sezonních věcí. V patře je podesta s komodou na odložení drobností. Odtud vstoupíme do obývacího pokoje s prostornou kuchyňskou linkou, zařízenou všemi nutnými spotřebiči: (varná sklokeramická deska, vestavěná trouba,
Vícerealingo.cz
59 m²
9,000
2017-9-11
Zprostředkujeme Vám od LISTOPADU 2017 pronájem nového bytu 3+kk ve zrekonstruovaném rodinném domě v obci Budíkov cca 3 km od Humpolce. Jedná se o podkrovní byt se samostatným vchodem ze dvorku o výměře 75 m². V přízemí je vstupní hala s otevřeným schodištěm do bytu a vstup do sklepa /20 m²/. Pod schodištěm je prostor na uskladnění sezonních věcí. V patře je podesta s komodou na odložení drobností. Odtud vstoupíme do obývacího pokoje s prostornou kuchyňskou linkou, zařízenou všemi nutnými spotřebiči: (varná sklokeramická deska, vestavěná trouba, mikrovlnná trouba, myčka na nádobí, velká lednice s mrazákem), jídelní stůl se židlemi a velká plošná televize umístěná na držáku nad stolem, wifi na internet. V obývací části je gauč s konferenčním stolkem. Koupelna se sprchovým koutem, WC a umývadlem a automatickou pračkou je přístupna z obýváku. Z obýváku je též vstup do ložnice a dalšího malého pokojíku, který je možno využít jako prostornou šatnu místo skříní. Topení je plynovým kotlem, který je umístěn v koupelně a podlahovým elektrickým topením. Náklady na energie jsou cca 3.000,- Kč/měsíc. Majitelka požaduje kauci ve výši jednoho nájmu. Provize realitní kanceláři je jeden nájem + DPH. V přízemí je další byt 2+kk o podlahové ploše 47 m² s vlastním vchodem, který bude možno též pronajmout za 7 000 Kč + poplatky a také kauce ve výši jednoho nájmu + provize pro RK. Je zde vstupní hala, koupelna s vanou a WC, ložnice a obývák s kuchyňskou linkou. Zde je možnost vytápění i krbovými kamny. Majitel souhlasí i s domácími mazlíčky, vyjma velkých plemen psů. Parkování před domem na obecním pozemku. Více na prohlídce Ev. číslo: 23916.
Vícedobre-nemovitosti.cz