Nebylo nic nalezeno
Nabízíme Vám ve výhradním zastoupení k prodeji cihlový byt OV 1+kk v novém projektu Byty Gajdošova, celková výměra bytu činí 34,1 m2. Dispozice: obývací pokoj s kuchyňským koutem 22,4 m2, koupelna + WC 4,1 m2, zádveří 4,7 m2, šatna 1,9 m2. Možnost přikoupení sklepu od 1,4-2,0 m2. K vybavení bytu patřit plovoucí podlahy, dlažba, podlahové topení v koupelně, otopný žebřík, interiérové dveře s obložkovou zárubní, plastová okna tříkomorová do ulice a do vnitrobloku dvoukomorová. Možnost pronájmu parkovacího stání ve vnitrobloku. Byt je součástí projektu, který se nachází v uliční zástavbě ulice Gajdošova podél levého a pravého břehu řeky Svitavy, k. ú. Židenice. Bytový dům nabídne bytové jednotky, nebytový prostor, sklepy a parkovací místa. Čisté linie domu navazují na stávající zástavbu s orientací východ-západ. Lokalita je jedinečná díky své poloze, okolní infrastruktuře a zároveň vynikající dostupností do centra města. Jsou zde příjemné procházky do přilehlého lesa Akátky a nebo do lesoparku, který se rozkládá nad Juliánovem na Bílé hoře. Dostupnost do centra zajišťuje každých 5 minut pravidelná tramvajová linka č. 2, kterou se dostanete přes Hlavní nádraží až do Modřic a tramvajová linka č. 3, která vás zaveze až na Brněnskou přehradu bez jakéhokoliv přestupu. V bezprostřední blízkosti se totiž nachází konečná stanice MHD Stará Osada. Spojení s ostatními městskými částmi zajišťují také autobusové linky a trolejbusové linky. Pokud hledáte nové bydlení s byty, obchody a kancelářemi s rozvinutou sítí služeb včetně škol, dopravní obslužností blízko přírody, jste na správné adrese. Tuto nemovitost také doporučujeme na investici - pronájem vzhledem k umístění a lokalitě blízko centra města, výbornou občanskou vybaveností, dostupnosti MHD a nedalekého přivaděče dálnice D1. Ve vnitrobloku domu je celkem 6 volných parkovacích stání pro nájemníky. Každý byt je kromě standardních měřících zařízení (voda a energie) vybaven i samostatnou měřící stanicí tepla. Každý byt je vybaven připojením na internet. Dále je do každého bytu přivedena TV přípojka. Standardy: dveře SOLODOOR buk, obklady + dlažba od firmy DIPRO KOUPELNY, sanita - PTÁČEK. Pro vnitřní stěny je použito akustické zdivo, 25 cm + sádrokartony. Kolaudace srpen 2018. Nehradíte daň z převodu nemovitostí.
Jihomoravský kraj,Brno,Brno-město,Gajdošova
1 pokoj
34 m²
2 352 000
5. 8. 2018
Vícevideobydleni.cz
Ve výhradním zastoupení Vám nabízíme k prodeji prostorný komerční nebytový prostor, který je součástí nového projektu Byty Gajdošova, v městské části Brno - Židenice. Nový polyfunkční dům se nachází naproti Úřadu městské části Brno - Židenice na frekventované ulici. Jedná se o prostor o celkové výměře 84,4 m2 vhodný na kanceláře, obchod či ordinace. V nebyt. prostoru bude připojení k internetu, TV přípojka, podlahové vytápění v koupelně, otopný žebřík, plastová okna tříkomorová, na balkon fixní okna, dále součástí standardu jsou také plovoucí podlahy, sprchový kout, umyvadlo apod. Dveře SOLODOOR buk, obklady + dlažba od firmy DIPRO KOUPELNY, sanita - PTÁČEK. Pro vnitřní stěny je použito akustické zdivo, 25 cm + sádrokartony. Prostory jsou přímo v přízemí bytového domu. Dále je možné změnit vel. místností a příček dle svých vlastních představ. Polyfunkční dům bude mít 1 nebytový prostor v přízemí a dále nad sebou 9 bytů. Součásti polyfunkčního domu je také možnost koupě sklepu, park. stání a nebo pronájem parkovacích stání přímo v místě objektu. Jedná se o výbornou lokalitu z hlediska dopravní dostupnosti do centra /v bezprostřední blízkosti se totiž nachází konečná stanice MHD Stará Osada/. Spojení s ostatními městskými částmi zajišťují také autobusové linky a trolejbusové linky, ale také směr na D1, dále v blízkosti plná občanská vybavenost, tudíž tuto nemovitost doporučujeme na ordinaci pro více lékařů. Čisté linie domu navazují na stávající zástavbu s orientací východ-západ. Lokalita je jedinečná díky své poloze, okolní infrastruktuře a zároveň vynikající dostupností do centra města. Financování: rezervační poplatek 100 tis. + 21% DPH do 5 dnů od uzavření rezerv. smlouvy, dále po podpisu budoucí kupní smlouvy se hradí záloha ve výši 10% z kupní ceny, úhrada také do 5 dnů od podpisu bud. kup. sml.. Budova již zkolaudována.
Jihomoravský kraj,Brno,Brno-město,Gajdošova
84 m²
3 376 000
20. 3. 2018
Vícevideobydleni.cz
V lolakitě plné zeleně, jen 15 min. jízdy od centra města. Kvalitní interiér bytu, moderní koupelna s vanou / sprchou. Kuchyňská linka - dřevo - buk, pracovní deska - leštěná žula, spotřebiče: myčka nádobí, sklo-keram. varná deska, trouba, lednice+mrazák, pračka atd. Dále v bytě je komora. Ložnice s vestavěnou skříní. Pokoje mají na podlaze - lakované dřevo. Garážové stání pro Vaše auto v suterénu domu. Internetové připojení od lokálního poskytovatele.
Trojská, Praha 8
25 500
8. 8. 2018
Vícerealingo.cz
V lolakitě plné zeleně, jen 15 min. jízdy od centra města. Kvalitní interiér bytu, moderní koupelna s vanou / sprchou. Kuchyňská linka - dřevo - buk, pracovní deska - leštěná žula, spotřebiče: myčka nádobí, sklo-keram. varná deska, trouba, lednice+mrazák, pračka atd. Dále v bytě je komora. Ložnice s vestavěnou skříní. Pokoje mají na podlaze - lakované dřevo. Garážové stání pro Vaše auto v suterénu domu. Internetové připojení od lokálního poskytovatele. Pro více informací a domluvení prohlídky volejte dnes Další nabídky na našich firemních web-stránkách. Nabízíme k pronájmu byt 3 + 1 s možnosti krátkodobého podnájmu (AIRBNB,BOOKING) Byt se nachází v centrální části města s rozvinutou infrastrukturou.… Nabízíme pronájem pěkného bytu 3+1, plocha 90m2, ve 3. patře činžovního domu bez výtahu, Praha 2 - Vinohrady, ulice Rumunská. Dispozice: předsíň s…
Praha (okres Praha 8)
76 m²
25 500
26. 7. 2018
Vícedomybytypozemky.cz
Nabízíme Vám ve výhradním zastoupení k prodeji cihlový byt OV 1+kk v novém projektu Byty Gajdošova, celková výměra bytu činí 34,1 m2. Dispozice: obývací pokoj s kuchyňským koutem 22,4 m2, koupelna + WC 4,1 m2, zádveří 4,7 m2, šatna 1,9 m2. Možnost přikoupení sklepu od 1,4-2,0 m2. K vybavení bytu patřit plovoucí podlahy, dlažba, podlahové topení v koupelně, otopný žebřík, interiérové dveře s obložkovou zárubní, plastová okna tříkomorová do ulice a do vnitrobloku dvoukomorová. Možnost pronájmu parkovacího stání ve vnitrobloku.Byt je součástí projektu, který se nachází v uliční zástavbě ulice Gajdošova podél levého a pravého břehu řeky Svitavy, k.ú. Židenice. Bytový dům nabídne bytové jednotky, nebytový prostor, sklepy a parkovací místa. Čisté linie domu navazují na stávající zástavbu s orientací východ-západ. Lokalita je jedinečná díky své poloze, okolní infrastruktuře a zároveň vynikající dostupností do centra města.Jsou zde příjemné procházky do přilehlého lesa Akátky a nebo do lesoparku, který se rozkládá nad Juliánovem na Bílé hoře. Dostupnost do centra zajišťuje každých 5 minut pravidelná tramvajová linka č. 2, kterou se dostanete přes Hlavní nádraží až do Modřic a tramvajová linka č. 3, která vás zaveze až na Brněnskou přehradu bez jakéhokoliv přestupu. V bezprostřední blízkosti se totiž nachází konečná stanice MHD Stará Osada. Spojení s ostatními městskými částmi zajišťují také autobusové linky a trolejbusové linky. Pokud hledáte nové bydlení s byty, obchody a kancelářemi s rozvinutou sítí služeb včetně škol, dopravní obslužností blízko přírody, jste na správné adrese. Tuto nemovitost také doporučujeme na investici - pronájem vzhledem k umístění a lokalitě blízko centra města, výbornou občanskou vybaveností, dostupnosti MHD a nedalekého přivaděče dálnice D1. Ve vnitrobloku domu je celkem 6 volných parkovacích stání pro nájemníky. Každý byt je kromě standardních měřících zařízení (voda a energie) vybaven i samostatnou měřící stanicí tepla. Každý byt je vybaven připojením na internet. Dále je do každého bytu přivedena TV přípojka. Standardy: dveře SOLODOOR buk, obklady + dlažba od firmy DIPRO KOUPELNY, sanita - PTÁČEK. Pro vnitřní stěny je použito akustické zdivo, 25 cm + sádrokartony. Kolaudace srpen 2018. Nehradíte daň z převodu nemovitostí.
Gajdošova, Brno-Židenice, Brno, Brno-město,Jihomoravský kraj,Brno-město
1 pokoj
34 m²
2 352 000
11. 4. 2018
Vícerealitymix.centrum.cz
K pronájmu atypická garsoniéra od 1.2., Praha 2 – Nové Město, centrum, 1 min. tramvaj Výtoň, 7 min. metro Karlovo nám. a bus Palackého nám., 10 min. Václavské nám. Jen 1 místnost : pouze 20 m2 vč. kuchyňského koutu, zařízeno, a předsíňka, sprchový kout s WC. Vestavěné patro na spaní s matrací či pro uskladnění věcí (6m2), a rozkládací gauč dole. Zánovní plovoucí podlaha barva světlý buk i kuchyňská linka podobné barvy - na fotce je stará, bílá. ÚT, TV, pračka, lednice, mikrovlnka. Sklep, společný balkón na chodbě domu k posezení, sušení prádla, na kolo (lze připevnit zámkem k zábradlí). IN : WiFi obratem - poskytovatel v domě, ev. lze dojednat přes pevnou tel. linku. Cihl. dům, výtah, klid - okno do dvora, krásný výhled na věže a střechy domů. Bezpečnostní zámek na dveřích. Vhodné jen pro 1 osobu, muže nad 35 let, jenž si, na rozdíl od ženy, umí vyměnit aspoň žárovku. Neberu Asiaty, občany býv.SSSR, studenty, ani zvíře. Nájem + všechny poplatky : 10000 Kč. Obchody, lékárna, vinárny, hospody, vše blízko, 3 min. TESCO. Placené parkoviště jako jinde v Praze. Romantika u Vltavy s mosty, labutěmi, racky, kačenami : kulturní akce, živá hudba, vinotéky, parníky i do ZOO, převozník, Hradčany, Karlův most, cyklo-inline stezka, muzeum + restaurace u starobylé bývalé paroplavební celnice, skály a příroda Vyšehrad, bazén s toboganem + sauna + rehabilitace Podolí, botanická zahrada, porodnice, nemocnice a pohřebiště VIP osobností Slavín. Centrum žije ve dne v noci (ulice není hlavní, ale u hlavní, takže ticho, a přitom 1 min. k "vltavské" zábavě), je barevné, tajemné, vše blízko proti šedým, neútulným sídlištím. Proto jsou vyšší ceny. Blízko jsou čtvrtě : Nusle, Vyšehrad, Staré Město, Podolí, Smíchov, Vinohrady. Všechny RK a podvodníci, nepište !
Praha
20 m²
10 000
6. 1. 2017
Vícehyperinzerce.cz
We at Flatfy use cookies to improve quality of your overall browsing experience. By using our services you agree to our use of cookies.Learn more