Pronájem bytu 2+kk 58 m

nám. Míru 1 Dolní Kounice Česko
2 pokoje
58 m²
9,500
2018-3-6
K pronájmu Vám nabízíme novostavbu cihlového bytu, který se skládá z předsíně, centrální místnosti s kuchyňským koutem, spojené s obývacím pokojem s hezkým výhledem. Další samostatné místnosti, koupelny s toaletou a sprchovým koutem. K bytu náleží sklep. Parkovat lze před domem. Celkové provozní náklady bytu jsou velmi nízké. Byt se nachází v centru obce. Ihned volné k pronajmutí. V případě, že máte zájem o pronájem tohoto bytu, navštivte naše stránky mydvareality.cz a volejte makléři. K ceně nájmu bude připočtena kauce a provize RK.
Vícekuprealitu.cz
9,000
2018-1-30
Pronájem nového bytu v OV o dispozici 3+kk. CP činí 47 m². Nachází se ve 2. NP bytového domu s výtahem. Bytový dům je moderně zrekonstruovaný. Nachází se v centru města v blízkosti služeb. V Dolních Kounicích je kompletní občanská vybavenost, výborná dostupnost do Brna - cca 25 min. Dolní Kounice leží ve vinařské oblasti, kde se konají pravidelné kulturní akce. Parkování poblíž domu. Možnost nastěhování ihned.
Vícereality.idnes.cz

Pronájem bytu 3+kk 47 m² Dolní Kounice, nám. Míru

Dolní Kounice, nám. Míru, Jihomoravský kraj
3 pokoje
47 m²
9,000
2018-1-31
Pronájem nového bytu v OV o dispozici 3+kk. CP činí 47 m2. Nachází se ve 2.NP bytového domu s výtahem. Bytový dům je moderně zrekonstruovaný. Nachází se v centru města v blízkosti služeb. V Dolních Kounicích je kompletní občanská vybavenost, výborná dostupnost do Brna - cca 25 min. Dolní Kounice leží ve vinařské oblasti, kde se konají pravidelné kulturní akce. Parkování poblíž domu. Možnost nastěhování ihned. Zadejte váš e-mail nebo telefonní číslo a naši specialisté se vám ozvou s pomocí co nejdříve.
Vícerealcity.cz
Přihlásit se k odběru novinek ve vašem hledání:
Dolní Kounice, Byt pronájem