Stížnost
10 000 Kč
2 pokoje
52 m²

Pronájem bytu 2+kk bez realitky Harrachov, Liberecký kraj

Harrachov, Liberecký kraj
PRONAJMU 2+k.k. ( 52m2) OV, Harrachov-Nový Svět, V Borovicích 560, v blízkosti centra a sjezdovky Čertova hora. 5 min. chůze k nákupnímu marketu NORMA. Moderní apartmán s vlastním vytápěním (plynový kotel), předsíň,, kuchyňská linka vč. spotřebičů, zařízený s koupelnou, pračkou, tichý, orientovaný severovýchodně s velkým balkonem, vlastním sklepním prostorem s možností uložení lyží, saní, jízdních kol a pod. + vlastní parkovací místo přímo pod okny apartmánu. Pouze pro vážné zájemce a dlouhodobě. Cena měsíčně: 10.000,- Kč, pohyblivé poplatky voda, plyn, elektřina, úklid, odvoz odpadu – 2.500,- Kč. Vratná kauce: 20.000,- Kč.
Stížnost
10 000 Kč
3 pokoje
75 m²

pronajmu 3 + 1 Harrachov

Harrachov
Pronajmu kompletně zařízený byt 3 + 1 v přízemí rodinného domu v Harrachově – Nový Svět v blízkosti bobové dráhy, 600 m lyžařský vlek (v létě motokáry) u restaurace Šedý vlk, 1 a ¼ km lanová dráha na Černou Horu. Byt o podlahové ploše 75 m2 je po celkové rekonstrukci: koupelna, kuchyň, etážové topení, podlaha, plastová okna vč.žaluzií. Je vybaven bojlerem, barevnou televizí, kombi sporákem a lednicí, mikrovlnou troubou a automatickou pračku. Měsíční nájemné ve výši 10000,- Kč je splatné do 10.dne předcházeného měsíce vč. zálohy na odvoz tuhého domovního odpadu, vodné, stočné, dodávku plynu a elektrické energie a vytápění (vše samostatné měření) ve výši 4000,- Kč, která je měsíčně zúčtována. Jistina 14000,- Kč.
Přihlásit se k odběru novinek k Vašemu vyhledávání:
Harrachov, Byt pronájem
V Flatfy používáme cookies pro zlepšení kvality Vašeho prohlížení internetu. Využíváním našich služeb souhlasíte s používáním cookies.Zjistit více