83 m²
13,000
2017-12-30
Ve výhradním zastoupení Vám nabízíme pronájem velice moderního a luxusního bytu 4kk o celkové podlahové ploše 83m2, který se nachází v Mayerově ul. v Horažďovicích. Byt byl před pěti lety rekonstruovaný – původně 4+1, při rekonstrukci se rozšířila koupelna a kuchyně se spojila s obývákem. Pokoje: ložnice, obývák s jídelnou včetně nábytku, kuchyně s vybavením, 2 pokoje, šatní komora, vestavěná skříň, spíž, balkón, wc, koupelna s vanou i se sprchovým koutem, k bytu náleží sklep v přízemí. Na WC a v koupelně je vyhřívaná podlaha, v ostatních místnostech je plovoucí podlaha. V bytě je zcela vybavená kuchyně, včetně americké ledničky s výrobníkem ledu, drtiče odpadu, indukční desky, myčky, mikrovlnky, trouby, chladiče na víno, hodin; dále jídelní stůl se židlemi, stolek pod televizi, gauč, taburet, polštáře, konferenční stolek, satelit, anténa na televizi, přijímač internetu a wifi router, veškeré osvětlení (lustry i úsporné žárovky), botník, věšák, nástěnné zrcadlo, výměnné hlavice k topení s možností nastavení vytápěné teploty, náhradní příslušenství a dlaždice, samozřejmě všechny vestavěné skříně a šatník. Zvířata nejsou problémem. Byt je vhodný pro rodinu nebo pro podnikatele, kteří by pokoj u vchodových dveří užívali jako kancelář. PENB - G, štítek není k dispozici. Elektřina se přepisuje na nájemce, vytápění a voda bude započtena v zálohách na služby. V bytě je nainstalovaný satelit (parabola) a anténa, vše rozvedené kabely po bytě. Dále je zde nainstalovaný internet (wifi – dodavatel United Networks – cena 450,- Kč / měsíc – do srpna 2019, poté možno změnit. Volný a k nastěhování od 1.ledna 2018, prohlídky možno domlouvat již v současné době. Bydlení je moderní, stylové, klidné s jistotou dlouhodobosti, z bytu je i pěkný výhled. Vřele doporučuji! Více informací v RK. Třída energetické náročnosti budovy: G - Mimořádně nehospodárná (podle aktuální vyhlášky). ----------------------------- Poznámka k ceně: Nájem 13000 Kč + 2500 Kč služby, kauce 2x nájem, internet 450 Kč / měsíc, provize RK 15730 Kč vč. DPH. ----------------------------- Číslo zakázky: 0314 ----------------------------- Lokalita: Horažďovice, Mayerova
Vícehyperinzerce.cz
7,000
2018-2-23
Z rodinných důvodů pronajmu nadstandardní,prostorově velkoryse řešený ,částečně vybavený byt 4+1 200m2 (půdní vestavba domu o třech bytových jednotkách) ve střediskové obci Záboří u Blatné.Nájem - 7000 Kč /měs.Vratná kauce =dva měsíční nájmy.V poplatcích 5000 Kč je zaneseno - záloha na elektřinu,záloha na vodu,internet,záloha na vytápění. Samostatný vchod,elektroměr,obecní vodovod.Samostatné vytápění - kotel ústředního topení..Byt je zateplen.Obývací pokoj disponuje krbem který je schopný v plískanicích mimo topnou sezonu vytopit celý byt.Na podlahách položeny koberce,v kuchyni a koupelně dlažba.K bytu kromě uvedených 4+1 dále náleží spíž (místnost),dílnička pro kutila + šatna(místnost) . Kuchyně vybavená linkou,sporákem,myčkou na nádobí.Obec leží 7km od města Blatná,11km od města Horažďovice,16 km od města Strakonice.V obci devítiletá škola,mateřská školka,pošta,lékař,obchod smíšeného zboží.Byt je ve velmi dobrém stavu.Nekonfliktní sousedé obývající zbývající 2 byty domu - klidné,ideální bydlení pro rodinu s dětmi. Možnost ohrazeného parkovacího místa na vlastním pozemku u domu.K dispozici užívání pergoly na pozemku.Volný od května 2018. Více informací a obrázků najdete na:
Vícespechato.cz

Pronájem bytu 4+1, Záboří

Strakonice - Záboří 25
7,000
2018-2-22
Z rodinných důvodů pronajmu nadstandardní,prostorově velkoryse řešený,částečně vybavený byt 4+1 200m2 (půdní vestavba domu o třech bytových jednotkách) ve střediskové obci Záboří u Blatné.Nájem - 7000 Kč /měs.Vratná kauce =dva měsíční nájmy.V poplatcích 5000 Kč je zaneseno - záloha na elektřinu,záloha na vodu,internet,záloha na vytápění. Samostatný vchod,elektroměr,obecní vodovod.Samostatné vytápění - kotel ústředního topení..Byt je zateplen.Obývací pokoj disponuje krbem který je schopný v plískanicích mimo topnou sezonu vytopit celý byt.Na podlahách položeny koberce,v kuchyni a koupelně dlažba.K bytu kromě uvedených 4+1 dále náleží spíž (místnost),dílnička pro kutila + šatna(místnost) . Kuchyně vybavená linkou,sporákem,myčkou na nádobí.Obec leží 7km od města Blatná,11km od města Horažďovice,16 km od města Strakonice.V obci devítiletá škola,mateřská školka,pošta,lékař,obchod smíšeného zboží.Byt je ve velmi dobrém stavu.Nekonfliktní sousedé obývající zbývající 2 byty domu - klidné,ideální bydlení pro rodinu s dětmi. Možnost ohrazeného parkovacího místa na vlastním pozemku u domu.K dispozici užívání pergoly na pozemku.Volný od května 2018. Dopravní spojení Autobus , Silnice Parkování Vlastní parkovácí stání Příjezd Asfalt Elektrický proud 230 V Kanalizace Veřejná kanalizace Zdroj vody Veřejný vodovod Způsob vytápění Ústřední - tuhá paliva Typ konstrukce Zděná WC Splachovací Okna Plastová Druh bytu Atypický , Vytápění podrobnosti Uhlí Cena nezahrnuje Poplatky , Provize Zateplení Ano
Vícereality.penize.cz

Pronájem bytu 4+1 bez realitky

Záboří u Blatné, Jihočeský kraj
4 pokoje
200 m²
7,000
2018-2-24
Z rodinných důvodů pronajmu nadstandardní,prostorově velkoryse řešený ,částečně vybavený byt 4+1 200m2 (půdní vestavba domu o třech bytových jednotkách) ve střediskové obci Záboří u Blatné.Nájem - 7000 Kč /měs.Vratná kauce =dva měsíční nájmy.V poplatcích 5000 Kč je zaneseno - záloha na elektřinu,záloha na vodu,internet,záloha na vytápění. Samostatný vchod,elektroměr,obecní vodovod.Samostatné vytápění - kotel ústředního topení..Byt je zateplen.Obývací pokoj disponuje krbem který je schopný v plískanicích mimo topnou sezonu vytopit celý byt.Na podlahách položeny koberce,v kuchyni a koupelně dlažba.K bytu kromě uvedených 4+1 dále náleží spíž (místnost),dílnička pro kutila + šatna(místnost) . Kuchyně vybavená linkou,sporákem,myčkou na nádobí.Obec leží 7km od města Blatná,11km od města Horažďovice,16 km od města Strakonice.V obci devítiletá škola,mateřská školka,pošta,lékař,obchod smíšeného zboží.Byt je ve velmi dobrém stavu.Nekonfliktní sousedé obývající zbývající 2 byty domu - klidné,ideální bydlení pro rodinu s dětmi. Možnost ohrazeného parkovacího místa na vlastním pozemku u domu.K dispozici užívání pergoly na pozemku.Volný od května 2018.
Vícebezrealitky.cz

Pronájem bytu 4+1, 200m

25, Záboří. (okres Strakonice)
5 pokojů
7,000
2018-2-19
Z rodinných důvodů pronajmu nadstandardní,prostorově velkoryse řešený,částečně vybavený byt 4+1 200m2 (půdní vestavba domu o třech bytových jednotkách) ve střediskové obci Záboří u Blatné.Nájem - 7000 Kč /měs.Vratná kauce =dva měsíční nájmy.V poplatcích 5000 Kč je zaneseno - záloha na elektřinu,záloha na vodu,internet,záloha na vytápění. Samostatný vchod,elektroměr,obecní vodovod.Samostatné vytápění - kotel ústředního topení..Byt je zateplen.Obývací pokoj disponuje krbem který je schopný v plískanicích mimo topnou sezonu vytopit celý byt.Na podlahách položeny koberce,v kuchyni a koupelně dlažba.K bytu kromě uvedených 4+1 dále náleží spíž (místnost),dílnička pro kutila + šatna(místnost) . Kuchyně vybavená linkou,sporákem,myčkou na nádobí.Obec leží 7km od města Blatná,11km od města Horažďovice,16 km od města Strakonice.V obci devítiletá škola,mateřská školka,pošta,lékař,obchod smíšeného zboží.Byt je ve velmi dobrém stavu.Nekonfliktní sousedé obývající zbývající 2 byty domu - klidné,ideální bydlení pro rodinu s dětmi. Možnost ohrazeného parkovacího místa na vlastním pozemku u domu.K dispozici užívání pergoly na pozemku.Volný od května 2018.
Víceceskereality.cz
4 pokoje
200 m²
7,000
2018-2-21
Z rodinných důvodů pronajmu nadstandardní,prostorově velkoryse řešený,částečně vybavený byt 4+1 200m2 (půdní vestavba domu o třech bytových jednotkách) ve střediskové obci Záboří u Blatné.Nájem - 7000 Kč /měs.Vratná kauce =dva měsíční nájmy.V poplatcích 5000 Kč je zaneseno - záloha na elektřinu,záloha na vodu,internet,záloha na vytápění. Samostatný vchod,elektroměr,obecní vodovod.Samostatné vytápění - kotel ústředního topení..Byt je zateplen.Obývací pokoj disponuje krbem který je schopný v plískanicích mimo topnou sezonu vytopit celý byt.Na podlahách položeny koberce,v kuchyni a koupelně dlažba.K bytu kromě uvedených 4+1 dále náleží spíž (místnost),dílnička pro kutila + šatna(místnost) . Kuchyně vybavená linkou,sporákem,myčkou na nádobí.Obec leží 7km od města Blatná,11km od města Horažďovice,16 km od města Strakonice.V obci devítiletá škola,mateřská školka,pošta,lékař,obchod smíšeného zboží.Byt je ve velmi dobrém stavu.Nekonfliktní sousedé obývající zbývající 2 byty domu - klidné,ideální bydlení pro rodinu s dětmi.Upřednostním nekuřáky. Možnost ohrazeného parkovacího místa na vlastním pozemku u domu.K dispozici užívání pergoly na pozemku.Volný od května 2018.
Vícehyperinzerce.cz
Přihlásit se k odběru novinek ve vašem hledání:
Horažďovice, Byt pronájem