11,000
2018-2-14
Nabízíme k dlouhodobému pronájmu byt v rodinném domě Na Záguří. Byt je bez zařízení. Možnost využití zahrady, dvě parkovací místa. Sto metrů autobusová zastávka. Doporučujeme .
Vícereality.idnes.cz
7 pokojů
125 m²
11,000
2018-2-13
Nabízíme k dlouhodobému pronájmu byt v rodinném domě Na Záguří. Byt je bez zařízení.Možnost využití zahrady,dvě parkovací místa.Sto metrů autobusová zastávka.Doporučujeme .
Vícevideobydleni.cz

Pronájem bytu 3+1 125 m² Horní Bludovice

Horní Bludovice, Moravskoslezský kraj
3 pokoje
11,000
2017-11-27
Nabízíme k dlouhodobému pronájmu byt v rodinném domě Na Záguří. Byt je bez zařízení.Možnost využití zahrady,dvě parkovací místa.Sto metrů autobusová zastávka.Doporučujeme . Zadejte váš e-mail nebo telefonní číslo a naši specialisté se vám ozvou s pomocí co nejdříve.
Vícerealcity.cz
Přihlásit se k odběru novinek ve vašem hledání:
Horní Bludovice, Byt pronájem

Pronájem - dům/vila, 87 m²

Horní Bludovice, Karviná, Moravskoslezský kraj, Karviná
87 m²
13,000
2018-1-31
Nabízíme k pronájmu byt 3+kk, který se nachází v obci Horní Bludovice, část Na Zaguří. Jedná se o nově zrekonstruovaný byt s výměrou 87 m2. Při vstupu se nachází veranda s vestavěnými skříněmi, vstupní prostorná chodba, dále pak kuchyňský kout (zabudované spotřebiče) společný s obývacím pokojem a koupelna (sprchový kout) s WC. Vstup do patra domu po dřevěném schodišti, na chodbě vestavěné úložné prostory a dva pokoje. Jako podlahová krytina slouží plovoucí podlahy, před vstupem oplocená terasa, k dispozici velká zahrada, parkovací stání. Celý pozemek je oplocen. Jedná se o dlouhodobý pronájem, v místě obchod, restaurace, autobusová zastávka.
Vícerealitymix.centrum.cz

PRONÁJEM: dům, řadový, osobní vlastnictví

Horní Bludovice, okres Karviná
2500 m²
13,000
2018-2-1
Nabízíme k pronájmu byt 3+kk, který se nachází v obci Horní Bludovice, část Na Zaguří. Jedná se o nově zrekonstruovaný byt s výměrou 87 m². Při vstupu se nachází veranda s vestavěnými skříněmi, vstupní prostorná chodba, dále pak kuchyňský kout (zabudované spotřebiče) společný s obývacím pokojem a koupelna (sprchový kout) s WC. Vstup do patra domu po dřevěném schodišti, na chodbě vestavěné úložné prostory a dva pokoje. Jako podlahová krytina slouží plovoucí podlahy, před vstupem oplocená terasa, k dispozici velká zahrada, parkovací stání. Celý pozemek je oplocen. Jedná se o dlouhodobý pronájem, v místě obchod, restaurace, autobusová zastávka.
Vícereality.idnes.cz
128 m²
11,000
2017-11-15
Nabízíme k pronájmu byt 3+kk s terasou, který se nachází v horním patře rodinného domu se samostatným vstupem v obci Horní Bludovice. Výměra 125 m², kuchyňský kout vybaven myčkou a lednicí, koupelna s rohovou vanou společná s WC, topení plynové. Jako podlahová krytina slouží plovoucí podlaha a koberec. Z chodby vstup na prostornou terasu. K dispozici oplocená zahrada a 2x parkovací stání s el. branou, wifi. Jedná se o dlouhodobý pronájem vhodný i ke komerčním účelům, ubytování zaměstnanců apod. V místě obchod, restaurace, autobusová zastávka.
Vícereality.idnes.cz