5,000
2018-2-9
Pronajmu byt po kompletní rekonstrukci v Horní Plané, sídl. Míru, 2.patro v domě s deseti byty (dům je zateplený s vyměněnými okny). Velikost 2+1, 53m2, vyzděná koupelna a WC, z velké části vybavený nábytkem. Cena 5.000 Kč, poplatky a energie 2.500 Kč. Pouze pro 1-2 dospělé osoby bez pejska, pronájem nejlépe dlouhodobě. Vhodné i pro celoroční rekreaci. Kontakt: ***, popřípadě sms 776378354.
Vícereality.bazos.cz
5,000
2018-2-1
Pronajmu byt po kompletní rekonstrukci v Horní Plané, sídl. Míru, 2.patro v domě s deseti byty (dům je zateplený s vyměněnými okny). Velikost 2+1, 53m2, vyzděná koupelna a WC, z velké části vybavený nábytkem. Cena 5.000 Kč, poplatky a energie 2.500 Kč. Pouze pro 1-2 dospělé osoby bez pejska, pronájem nejlépe dlouhodobě. Vhodné i pro celoroční rekreaci. Kontakt: ***, popřípadě sms 776378354. Více informací naleznete na stránce: .
Vícenemovitosti-inzerce.cz

Prodám za5 000

Horní Planá, okres Český Krumlov
5,000
2017-12-28
Pronájem bytu Horní PlanáPronájem bytu Horní Planá Lipensko- Nabídka Pronajmu krásný byt po kompletní rekonstrukci v Horní Plané, sídl. Míru, 2.patro v domě s deseti byty (dům je zateplený s vyměněnými okny). Velikost 2+1, 53m2, vyzděná koupelna a WC, z velké části vybavený nábytkem. Cena 5.000 Kč, poplatky a energie 2.500 Kč. Pouze pro 1-2 dospělé osoby bez pejska, pronájem nejlépe dlouhodobě. Vhodné i pro celoroční rekreaci (koupání v Lipně, turistika,lyžařská střediska Hochficht a Kramolín). Kontaktujte mě nejlépe mailem, popřípadě sms.
Vícesbazar.cz
2 pokoje
53 m²
7,500
2017-12-11
Pronajmu byt po kompletní rekonstrukci v Horní Plané, sídl. Míru, 2.patro v domě s deseti byty (dům je zateplený s vyměněnými okny). Velikost 2+1, 53m2, vyzděná koupelna a WC, z velké části vybavený nábytkem. Cena 5.000 Kč, poplatky a energie 2.500 Kč. Pouze pro 1-2 dospělé osoby bez pejska, pronájem nejlépe dlouhodobě. Vhodné i pro celoroční rekreaci. Pro informace a zaslání dalších fotek mě kontaktujte nejlépe mailem: ***, popřípadě sms na 776378354.
Vícehyperinzerce.cz
3 pokoje
70 m²
7,500
2016-9-26
Jedná se o velmi pěkný rekonstruovaný byt v osobním vlastnictví (opravy vnitřních omítek, plovoucí podlahy v celém bytě, nové obklady a dlažby v koupelně a WC). Kuchyně je rovněž vybavena novou linkou s vestavěnými spotřebiči. V koupelně je nový sprchový kout, WC samostatně oddělené. V chodbě vestavené skříně s dostatečným úložným prostorem. Tento byt je situovaný na jižní stranu ve III. nadzemním podlaží domu. V obývacím pokoji lodžie. K bytu náleží sklepní kóje. Topení je zajišťováno centrálním vytápěním. Elektrická energie 220V. Bytový dům je po revitalizaci, zateplený s novou fasádou. V blízkosti bytového domu se nachází veškerá občanská vybavenost (market, ZŠ, MŠ, ZS). Velmi blízká vzdálenost, k vodní nádrži Lipenské přehrady. Vhodné k trvalému bydlení i rekreaci. Cena nájmu bez energií.
Vícehyperinzerce.cz
Přihlásit se k odběru novinek ve vašem hledání:
Planá, Horní, Byt pronájem
120 m²
2,600,000
2018-2-15
Hledáte prostory na investici? Nebo byste chtěli bydlet ve velkém bytě se zahradou a výhledem na jezero Lipno? Nabízíme Vám byt o výměře 100 m2 se zajímavou dispozicí umožňující přestavbu například na dva apartmány. Nachází se v prvním patře solidní prvorepublikové budovy s nedávno rekonstruovanou střechou, dvěma sklepy, vlastní kotelnou, garáží, dvěma dřevníky a větší zahradou, na které je altán a skleník. Byt má dispozici 4+1+ dvě komory, prošel částečnou rekonstrukcí (plastová okna na západní straně, koupelna, kuchyň), na podlahách jsou parkety, ve dvou pokojích velká originální kachlová kamna. Vytápěn je novým kotlem na tuhá paliva umístěným ve sklepě pod bytem, ve vlastní kotelně se zásobárnou topiva. V domě je celkem 7 bytů, každý má vlastní zahradu, příjezd je po cestě ústící na příjezdovou silnici k přívozu. Horní Planá je oblíbeným šumavským centrem pro letní i zimní rekreaci (Kramolín a Hochficht). Celá oblast zažívá investiční boom a má velký potenciál. Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte a kontaktujte mě, poskytnu Vám veškeré informace a domluvíme termín prohlídky.
Vícedobre-nemovitosti.cz
4 pokoje
120 m²
2,600,000
2018-2-17
Chtěli byste bydlet ve velkém bytě se zahradou a výhledem na jezero Lipno? Nebo naopak hledáte prostory na investici? Nabízíme Vám byt o výměře 100 m2 se zajímavou dispozicí umožňující přestavbu například na dva apartmány. Nachází se v prvním patře solidní prvorepublikové budovy s nedávno rekonstruovanou střechou, dvěma sklepy, vlastní kotelnou, garáží, dvěma dřevníky a větší zahradou, na které je altán a skleník. Byt má dispozici 4+1+ dvě komory, prošel částečnou rekonstrukcí (plastová okna na západní straně, koupelna, kuchyň), na podlahách jsou parkety, ve dvou pokojích velká originální kachlová kamna. Vytápěn je novým kotlem na tuhá paliva umístěným ve sklepě pod bytem, ve vlastní kotelně se zásobárnou topiva. V domě je celkem 7 bytů, každý má vlastní zahradu, příjezd je po cestě ústící na příjezdovou silnici k přívozu. Horní Planá je oblíbeným šumavským centrem pro letní i zimní rekreaci (Kramolín a Hochficht). Celá oblast zažívá investiční boom a má velký potenciál. Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte a kontaktujte mě, poskytnu Vám veškeré informace a domluvíme termín prohlídky.
Vícedobre-nemovitosti.cz