Stížnost
Trvalý pobyt nebo bydliště v Deštné Dostali jste se do situace, kdy bydlíte v pronájmu či jste prodali nemovitost, kde jste doposud měli trvalé bydliště a nevíte kam nyní umístit svůj trvalý pobyt? Nabízíme důvěryhodnou adresu trvalého bydliště v Deštné. Toto řešení je ideální pro všechny, kteří nechtějí svůj trvalý pobyt umístit na Městský úřad a působit tak nedůvěryhodně, pro všechny, kteří mají obavu z návštěvy exekutora atd. Výhodná cena 5940 Kč bez DPH za 5 let.
Moravskoslezský kraj,Jakartovice,Opava
1 pokoj
1 m²
99 Kč
14. 10. 2018
Vícevitio.cz
Stížnost
Pronajmu prostorný byt 3+1 po celkové rekonstrukci v Jakartovicích. Byt se nachází v 1.patře , je vybaven kuchyňskou linkou, krbovými kamny, nově položené koberce.K bytu náleží sklepní prostory.Na pozemku je možnost parkování. V blízkosti bytu se nachází zastávka autobusu, mateřská škola, zdravotní středisko. Pronájem 5000,-+ energie a ostatní náklady. Požaduji kauci ve výši jednoho nájmu. K nastěhování od 1. 6. 2018.Pouze solventní zájemce.
Jakartovice
3 pokoje
72 m²
5 000 Kč
29. 5. 2018
Vícehyperinzerce.cz
V Flatfy používáme cookies pro zlepšení kvality Vašeho prohlížení internetu. Využíváním našich služeb souhlasíte s používáním cookies.Zjistit více