Nabízíme k pronájmu vybavený byt 2+1 v klidné části Malenovic. V bytě jsou dva samostatné neprůchozí pokoje, kuchyň, soc. zázemí a menší šatna. Součástí pronájmu je nová kuchyňská linka, v bytě jsou nová plastová okna a nová koupelna. Součástí pronájmu je vybavení dle fotek, nachází se zde také pračka a myčka nádobí. Byt je v blízkosti MHD (cca 2 min chůze), školy a školky. Vhodný pro mladý pár či rodinu. Volný od září.
Radonická, Jenštejn
10 500
16. 7. 2018
Vícerealingo.cz
Nabízíme pronájem hezkého bytu 2+1 v klidné lokalitě centra Zlína, ul. Hluboká. Byt je zrekonstruovaný a kompletně vybavený nábytkem (viz fotografie). Byt se skládá z prostorné chodby, dvou samostatných pokojů, kuchyně, koupelny, WC a sklepa. Vybavení: kuchyně: kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči, lednice, jídelní stůl se čtyřmi židlemi; ložnice: skříň, postel, stůl, křeslo, stolek; pokoj: 2x postel, 2x stůl, skříň, 2x křeslo; v koupelně je pračka. Vhodné pro rodinu i studenty. K nastěhování od 1.8.2018. Možnost dlouhodobého nájmu.
Vinořská, Jenštejn
12 000
16. 7. 2018
Vícerealingo.cz
Pronájem nevybaveného bytu 2+1 s balkonem Nabízíme dlouhodobý pronájem nevybaveného bytu 2+1 na ulici Mlýnská, ve Zlíně - Malenovicích. Byt se nachází ve 4. NP domu po kompletní revitalizaci (zateplení fasády, výměna oken, nová střecha a balkon). Jinak je v původním udržovaném stavu, má nová plast. okna a žaluzie. Vybaven je kuch. linka, plyn. sporák, myčka na nádobí. Po dohodě s majitelem je možnost rekonstrukce dle vlastních představ, s odpočtem z nájmu (po určitou dobu nájem zdarma). Možnost pozdějšího přednostního odkupu. Bytová jednotka je
Radonická, Jenštejn
8 500
12. 7. 2018
Vícerealingo.cz
Pronájem luxusních kanceláří o ploše 28 m2 v přízemí zrekonstruovaného komplexu historických budov Šárův Dvůr, Jenštejn, okr. Praha východ. Soukromý areál, vzdálený jen pár minut od hranice Prahy 9, je střežený kamerovým a zabezpěčovacím systémem a nabízí v ceně pronájmu parkovácí stání na dvoře. Dvě kanceláře (4160 x 3305 cm a 4160 x 2910 cm) jsou po kompletní a náročné rekonstrukci (podlahy, štuky, zárubně, rozvody) a zařízeny nábytkem (pracovní stoly, židle). K dispozici je zázemí v podobě sociálního zařízení, internet, venkovní posilovna, možnost pronájmu relaxační místnosti. Komplex je též využíván vlastníkem - stavební firmou. Kancelář je vhodná např. pro zázemí dopravy, daňové poradce, účetní a konzultační služby, advokáty apod. Nízké poplatky - 2.000,- Kč / měs. Volné ihned. K dispozici je i další, větší kancelář v tomto objektu, případně byt k pronájmu (od léta 2018). Výborná dopravní dostupnost - na dálnici D10, Černý most, v obci zastávka bus. Doporučujeme, bližší info v RK.
Středočeský kraj,Jenštejn,Praha-východ,9. května
28 m²
7 000
22. 5. 2018
Vícevideobydleni.cz
Pronájem prostorné kanceláře s příslušenstvím o ploše 75 m2 v 1. patře zrekonstruovaného komplexu historických budov Šárův Dvůr, Jenštejn, okr. Praha východ. Soukromý areál, vzdálený jen pár minut od hranice Prahy 9, je střežený kamerovým a zabezpěčovacím systémem a nabízí v ceně pronájmu parkovácí stání na dvoře. Kancelář o rozměrech 6860 x 5800 cm je po kompletní rekonstrukci (podlahy, štuky, zárubně, rozvody). K dispozici je zázemí v podobě sociálního zařízení a kuchyňky, internet, venkovní posilovna. Komplex je též využíván vlastníkem - stavební firmou. Kancelář je vhodná např. pro zázemí dopravy, daňové poradce, účetní a konzultační služby, advokáty apod. Nízké poplatky - 2.000,- Kč / měs. zahrnují ústřední vytápění a ohřev vody plynovým kotlem a internet. Volné ihned. K dispozici jsou i další, menší kanceláře v tomto objektu, případně byt k pronájmu (od léta 2018). Výborná dopravní dostupnost - na dálnici D10, Černý most, v obci zastávka bus. Doporučujeme, bližší info v RK.
Středočeský kraj,Jenštejn,Praha-východ,9. května
75 m²
17 900
22. 5. 2018
Vícevideobydleni.cz
We at Flatfy use cookies to improve quality of your overall browsing experience. By using our services you agree to our use of cookies.Learn more