Stížnost
Popis Pronájem bytové jednotky 1 + 2, ul. Slovenská 2914/58, Karviná-Hranice k dlouhodobému pronájmu s možností trvalého pobytu. Byt ve 2.podlaží je po rekonstrukci. V celém bytě je nová elektroinstalace. Plovoucí podlahy. V kuchyni je plynový sporák a moderní kuchyňská linka. Koupelna s vanou , WC samostatně. Dům se nachází v klidné části této lokality v blízkosti ZŠ a veškeré občanské vybavenosti s možností parkování před domem.Služby od společnosti PODA na 2 měsíce zdarma. Ceny uvedené u položek Kauce/Jistota, Administrační poplatek a služby - jsou orientační. Nájemné se hradí v daném měsíci. Kauce/Jistota je ve výši jednonásobku nájemného + služeb.
Slovenská, Karviná - Hranice, Karviná-Hranice, Karviná
2 pokoje
5 300 Kč
Včera v 22:42
Vícebyty-k-pronajmuti-levne.cz
Stížnost
Pronájem bytové jednotky 1 + 1, ul. Jarošova 840/16, Havířov-Šumbark k dlouhodobému pronájmu s možností trvalého pobytu. Byt ,který se nachází v přízemí je po rekonstrukci. V celém bytě je nová elektroinstalace a nová plastová okna. V předsíni a kuchyni lino, v pokoji jsou původní parkety. V kuchyni je plynový sporák, kuchyňskou linku je možné dodat - foto je ilustrační. Koupelna je po předchozí rekonstrukci. WC je samostatné a je s oknem. Dům se nachází do 500m od veškeré občanské vybavenosti ( lékárna, zdravotní středisko, obchody, pošta ), nedaleko mateřská i základní škola, možnost parkování před domem. V tomto domě jsou nové vstupní dveře, zvonková tabla a poštovní schránky. Ceny uvedené u položek Kauce/Jistota, Administrační poplatek a služby - jsou orientační. Nájemné se hradí v daném měsíci. Kauce/Jistota je ve výši jednonásobku nájemného + služeb.
Moravskoslezský kraj,Havířov,Karviná,Jarošova
2 pokoje
42 m²
3 850 Kč
13. 2. 2018
Vícevideobydleni.cz
Stížnost
Pronájem bytové jednotky 1 + 3, o výměře 70 m2, na ul. Ruská 1773/7, Karviná-Nové Město k dlouhodobému pronájmu s možností trvalého pobytu. Byt se nachází v cihlovém domě s plastovými okny. V celém bytě je nová elektroinstalace, nové rozvody vody a odpady. Bytové jádro je vyzděné, koupelna a wc jsou moderně upraveny. V předsíni a kuchyni je dlažba v pokojích parkety. Součástí bytu je kuchyňská linka s vestavnými spotřebiči. Doporučujeme. Ceny uvedené u položek Kauce/Jistota, Administrační poplatek a služby - jsou orientační. Nájemné se hradí v daném měsíci. Kauce/Jistota je ve výši jednonásobku nájemného + služeb.
Moravskoslezský kraj,Karviná,Karviná,Ruská
4 pokoje
68 m²
5 850 Kč
5. 9. 2018
Vícevideobydleni.cz
Stížnost
Pronájem bytové jednotky 1 + 3, ul. Hlavní třída 304/25, Havířov-Město k dlouhodobému pronájmu s možností trvalého pobytu. Byt je v revitalizovaném domě s plastovými okny.V celém bytě je provedena nová elektroinstalace . V chodbě a v kuchyni je nová dlažba, v pokojích jsou nové plovoucí podlahy. V kuchyni je k dispozici nový plynový sporák ( po dohodě možnost dodání nové kuchynské linky). Koupelna je po celkové rekonstrukci - nová dlažba, nové obklady, nová vana, umavadlo a pákové baterie. Dům se nachází v blízkosti veškeré občanské vybavenosti s možností parkování za domem. V blízkosti domu MHD,MŠ, ZŠ a gymnázium. Okolí domu je upravené. možnost připojení kabelové televize + internet PODA (nyní na 2 měsíce ZDARMA Ceny uvedené u položek Kauce/Jistota, Administrační poplatek a služby - jsou orientační. Nájemné se hradí v daném měsíci. Kauce/Jistota je ve výši jednonásobku nájemného + služeb.
Hlavní třída, Havířov - Město, Havířov-Město, Karviná
3 pokoje
5 850 Kč
9. 10. 2018
Vícebyty-na-praze6.cz
Stížnost
Pronájem bytové jednotky 1 + 2, ul. Cihelní 1651/45, Karviná-Nové Město k dlouhodobému pronájmu s možností trvalého pobytu. Byt je po celkové rekonstrukci, je prostorný, dispozičně velmi dobře řešený a slunný. V celém bytě je nová elektroinstalace. V předsíni a v kuchyni je PVC a plovoucí podlaha. V kuchyni je nový plynový sporák. Koupelna je rovněž po celkové rekonstrukci – nová dlažba, obklady, vana, umyvadlo a WC. Dům se nachází v klidné části této lokality v blízkosti veškeré občanské vybavenosti s možností parkování před domem. Okolí domu je upravené. Ceny uvedené u položek Kauce/Jistota, Administrační poplatek a služby - jsou orientační. Nájemné se hradí v daném měsíci. Kauce/Jistota je ve výši jednonásobku nájemného + služeb.
Cihelní, Karviná - Nové město, Karviná-Nové Město, Karviná
2 pokoje
4 600 Kč
17. 10. 2018
Vícebyty-v-praze6.cz
Stížnost
Pronájem bytové jednotky 1 + 2 o výměře 57 m2, na ul. Cihelní 1648/27, Karviná-Nové Město k dlouhodobému pronájmu s možností trvalého pobytu. Velmi hezký slunný byt v příjemném 1 NP. Byt je po celkové rekonstrukci, nová koupelna, wc, nové podlahy a intériérové dveře. Položeny plovoucí podlahy a dlažba Možno dodat novou kuchyňskou linku. Parkování přímo před domem. Ceny uvedené u položek Kauce/Jistota, Administrační poplatek a služby - jsou orientační. Nájemné se hradí v daném měsíci. Kauce/Jistota je ve výši jednonásobku nájemného + služeb.
Cihelní, Karviná - Nové město, Karviná-Nové Město, Karviná
4 950 Kč
17. 10. 2018
Víceprodejchalupy.cz
Stížnost
Pronájem bytové jednotky 1 + 1, ul. Slovenská 2920/46, Karviná-Hranice k dlouhodobému pronájmu s možností trvalého pobytu. Malý byt v 7.podlaží panelového domu s výtahem. V celém bytě je nová elektroinstalace.Nová dlažba, nové plovoucí podlahy a interérové dveře. Kuchyňskou linku můžeme dodat (viz.foto).Koupelna je společná s WC. Dům se nachází v blízkosti ZŠ,plaveckého bazénu DEJA, obchodního centra a zastávek MHD Služby od společnosti PODA (TV + internet) na 2 měsíce zdarma. Ceny uvedené u položek Kauce/Jistota, Administrační poplatek a služby - jsou orientační. Nájemné se hradí v daném měsíci. Kauce/Jistota je ve výši jednonásobku nájemného + služeb.
Moravskoslezský kraj,Karviná,Karviná,Slovenská
2 pokoje
36 m²
4 300 Kč
12. 10. 2018
Vícerealitypro.eu
Stížnost
Popis Pronájem bytové jednotky 1 + 2,o výměře 52.26mě na ul. Karla Čapka 799/6, Havířov-Město k dlouhodobému pronájmu s možností trvalého pobytu. Velmi hezký byt po rekonstrukci, dva samostatné neprůchozí pokoje, v celém bytě nová elektroinstalace. Na podlaze v chodbě a kuchyni je dlažba v pokojích jsou hezké parkety. Kuchyň je vybavena moderní kuchyňskou linkou s vestavěnými spotřebiči, koupelna s vanou, WC nové. V tomto domě již proběhla výměna oken za plastová. U domu je velké parkoviště, obchody a veškerá občanská vybavenost. Byt se nachází v přízemí. Ceny uvedené u položek Kauce/Jistota, Administrační poplatek a služby - jsou orientační. Nájemné se hradí v daném měsíci. Kauce/Jistota je ve výši jednonásobku nájemného + služeb.
Karla Čapka, Havířov - Město, Havířov-Město, Karviná
4 600 Kč
11. 10. 2018
Vícepozemkynaprodejbrno.cz
Stížnost
Pronájem bytové jednotky 1 + 1, ul. Okružní 904, Orlová-Lutyně k dlouhodobému pronájmu s možností trvalého pobytu. Byt v přízemí s balkonem je po rekonstrukci, je prostorný, dispozičně velmi dobře řešený. V celém bytě je nová elektroinstalace, plastové okna a plovoucí podlahy. V kuchyni je nový sporák a možnost dodání moderní kuch. linky viz foto. Koupelna i WC jsou rovněž po částečné rekonstrukci. Dům se nachází v žádaném centru města v blízkosti věškeré občanské vybavenosti, s možností parkování před domem. Okolí domu je upravené Ceny uvedené u položek Kauce/Jistota, Administrační poplatek a služby - jsou orientační. Nájemné se hradí v daném měsíci. Kauce/Jistota je ve výši jednonásobku nájemného + služeb.
Okružní, Orlová - Lutyně, Orlová-Lutyně, Karviná
4 300 Kč
10. 10. 2018
Víceprodejchalupy.cz
Stížnost
Pronájem bytové jednotky 1 + 3, ul. Národní třída 682/44, Havířov-Město k dlouhodobému pronájmu s možností trvalého pobytu. Prostorný , slunečný byt po částečné rekonstrukci se nachází v 5. nadzemním podlaží, okna jsou situována na dvě strany domu. V bytě je nová elektroinstalace, nové rozvody vody. Koupelna s vanou a umyvadlem, pákové baterie, WC je zvlášť. V celém bytě je položena nová plovoucí podlaha. V kuchyni je spíž, plynový sporák a moderní kuchyňskou linku lze dodat za měsíční poplatek. Dům se nachází v klidné části této lokality plné zeleně. V blízkosti domu je základní škola, a mateřská škola, veškerá občanská vybavenost v dosahu, parkování je možné před domem. Ceny uvedené u položek Kauce/Jistota, Administrační poplatek a služby - jsou orientační. Nájemné se hradí v daném měsíci. Kauce/Jistota je ve výši jednonásobku nájemného + služeb. ID inzerátu: 7272367 Typ nabídky: pronájem Stav nabídky: Aktivní Číslo zakázky: F1827591 Stát: Česká republika Kraj: Moravskoslezský Lokalita: Národní třída, Havířov , Město, okres Karviná Kategorie: Byty k pronájmu Podkategorie: Do 10000 Kč, 3+1 Energetický štítek: E Vlastnictví: osobní Stav nemovitosti: dobrý Užitná plocha: 59 m 2 Typ budovy: panelový Počet nadzemních podlaží: 5 Podlaží: 5. podlaží Typ vytápění: Ústřední dálkové Voda: ano Elektřina: ano
Národní třída, Havířov , Město, okres Karviná,Moravskoslezský
5 050 Kč
16. 10. 2018
Vícehyperreality.cz
Stížnost
Pronájem bytové jednotky 1 + 2, ul. Žižkova 1804/10, Karviná-Mizerov k dlouhodobému pronájmu s možností trvalého pobytu. Byt s balkonem po rekonstrukci .V celém bytě je nová elektroinstalace a plastová okna. V předsíni a kuchyni je PVC.V kuchyni je nová kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči. Koupelna i WC jsou po rekonstrukci. Je zde dlažba, obklady, umyvadlo, vana, baterie. Dům se nachází v klidné části této lokality plné zeleně v blízkosti ZŠ a veškeré občanské vybavenosti s možností parkování před domem. Ceny uvedené u položek Kauce/Jistota, Administrační poplatek a služby - jsou orientační. Nájemné se hradí v daném měsíci. Kauce/Jistota je ve výši jednonásobku nájemného + služeb.
Žižkova, Karviná - Mizerov, Karviná-Mizerov, Karviná
6 070 Kč
Včera v 18:06
Vícerodinne-domy-k-prodeji.cz
Stížnost
Pronájem bytové jednotky 1 + 1, ul. Zručná 911/1, Havířov-Prostř.Suchá k dlouhodobému pronájmu s možností trvalého pobytu. Byt je po rekonstrukci, je prostorný, dispozičně velmi dobře řešený a slunný. V celém bytě je nová elektroinstalace,plastové okna a původní zachovalé podlahy. V kuchyni je nový sporák a kuch. linka. Koupelna i WC jsou rovněž po rekonstrukci. Dům se nachází v klidné a žádané části města v blízkosti věškeré občanské vybavenosti, s možností parkování před domem. Okolí domu je upravené. Ceny uvedené u položek Kauce/Jistota, Administrační poplatek a služby - jsou orientační. Nájemné se hradí v daném měsíci. Kauce/Jistota je ve výši jednonásobku nájemného + služeb.
Zručná, Havířov - Prostřední Suchá, Havířov-Prostř.Suchá, Karviná
1 pokoj
3 900 Kč
Včera v 21:44
Vícebyty-na-praze6.cz
Stížnost
Popis Pronájem bytové jednotky 1 + 3, ul. Hořany 1034, Stonava k dlouhodobému pronájmu s možností trvalého pobytu.Byt je v revitalizovaném domě s plastovými okny. V chodbě a v kuchyni PVC, v dalších pokojích parkety. V kuchyni je k dispozici nový elektrický sporák( po dohodě možnost dodání nové kuchynské linky). V koupelně původní obklad, dlažba, umyvadlo a vana. V bízkosti domu obchod, zastávka. K bytové jednotce náleží komora, balkón a sklep. Možnost parkování před domem. Ceny uvedené u položek Kauce/Jistota, Administrační poplatek a služby - jsou orientační. Nájemné se hradí v daném měsíci. Kauce/Jistota je ve výši jednonásobku nájemného + služeb.
Hořany, Stonava, Karviná
3 pokoje
5 870 Kč
16. 10. 2018
Vícebyty-k-pronajmuti-levne.cz
Stížnost
Popis Pronájem bytové jednotky 1 + 2, ul. Fučíkova 1340/40, Karviná-Nové Město k dlouhodobému pronájmu s možností trvalého pobytu. Byt je prostorný, dispozičně velmi dobře řešený a slunný. V celém bytě je nová elektroinstalace a plastové okna. V předsíni a kuchyňi je PVC. Pokoje jsou průchozí a na podlaze jsou původní zachovalé parkety. V kuchyni je plynový sporák a kuchyňská linka. Koupelna i wc je po celkové rekonstrukci. Je zde dlažba, obklady, umyvadlo, vana, baterie. Dům se nachází v klidné části této lokality plné zeleně v blízkosti ZŠ a veškeré občanské vybavenosti s možností parkování před domem. Ceny uvedené u položek Kauce/Jistota, Administrační poplatek a služby - jsou orientační. Nájemné se hradí v daném měsíci. Kauce/Jistota je ve výši jednonásobku nájemného + služeb.
Fučíkova, Karviná - Nové město, Karviná-Nové Město, Karviná
4 550 Kč
17. 10. 2018
Vícepozemkynaprodejbrno.cz
Stížnost
Pronájem bytové jednotky 1 + 3, ul. Šenovská 672/7, Havířov-Šumbark k dlouhodobému pronájmu s možností trvalého bydliště. Byt, který se nachází v 2. patře je po částečné rekonstrukci. V celém bytě je nová elektroinstalace a nová plastová okna. V předsíni původní dlažba, v kuchyni lino, v pokojích jsou původní parkety. V kuchyni je plynový sporák a kuchyňská linka. Koupelna je po předchozí rekonstrukci a je společná s wc. Jeden z pokojů je průchozí. V chodbě jsou původní vestavěné skříně a komora s oknem. Dům se nachází cca 400metrů od veškeré občanské vybavenosti (lékárna, zdravotní středisko, obchody, pošta ) v blízkosti místního centra, možnost parkování před domem. V tomto domě jsou nové vstupní dveře, zvonková tabla a poštovní schránky. Vchdo je čistý a zamyká se. Možnost připojení internetu a tv společností PODA, prnví dva měsíce má nájemník zdarma. Ceny uvedené u položek Kauce/Jistota, Administrační poplatek a služby - jsou orientační. Nájemné se hradí v daném měsíci. Kauce/Jistota je ve výši jednonásobku nájemného + služeb.
Moravskoslezský kraj,Havířov,Karviná,Šenovská
4 pokoje
68 m²
5 350 Kč
16. 10. 2018
Vícevitio.cz
Stížnost
Pronájem bytové jednotky 1 + 2, ul. Ostrovského 934/6, Havířov-Město k dlouhodobému pronájmu s možností trvalého pobytu. Byt, který se nachází v 2. patře je po rekonstrukci. V celém bytě je nová elektroinstalace a plastová okna. Na podlaze v celém bytě je plovoucí podlaha. Pokoje jsou samostatné. Do menšího pokoje vstup z kuchyně i pokoje. Z většího pokoje je vstup na balkon. V kuchyni je plynový sporák, kuchyňskou linkou je možné dodat po dohodě. Koupelna je po předchozí rekonstrukci, WC je samostatné. Dům se nachází v klidné části této lokality plné zeleně. V blízkosti ZŠ a veškerá občanská vybavenost.Možností parkování před domem. Ceny uvedené u položek Kauce/Jistota, Administrační poplatek a služby - jsou orientační. Nájemné se hradí v daném měsíci. Kauce/Jistota je ve výši jednonásobku nájemného + služeb.
Ostrovského, Havířov - Město, Havířov-Město, Karviná
2 pokoje
5 250 Kč
17. 10. 2018
Vícebyty-na-praze6.cz
Stížnost
Pronájem bytové jednotky 1 + 2, ul. Hlavní třída 303/27, Havířov-Město k dlouhodobému pronájmu s možností trvalého pobytu. Byt je v revitalizovaném domě s plastovými okny.V celém bytě je provedena nová elektroinstalace . V chodbě je nové PVC, v kuchyni nová dlažba, v pokojích jsou zachovalé parkety. V kuchyni je k dispozici kuchynská linka a plynový sporák. Koupelna je po celkové rekonstrukci - nová dlažba, nové obklady, nová vana, umavadlo a pákové baterie. Dům se nachází v blízkosti veškeré občanské vybavenosti s možností parkování za domem. V blízkosti domu MHD,MŠ, ZŠ a gymnázium. Okolí domu je upravené. možnost připojení kabelové televize + internet PODA (nyní na 2 měsíce ZDARMA Ceny uvedené u položek Kauce/Jistota, Administrační poplatek a služby - jsou orientační. Nájemné se hradí v daném měsíci. Kauce/Jistota je ve výši jednonásobku nájemného + služeb.
Moravskoslezský kraj,Havířov,Karviná,Hlavní třída
3 pokoje
55 m²
5 350 Kč
12. 10. 2018
Vícerealitypro.eu
Stížnost
Pronájem bytové jednotky 1 + 3, ul. Kapitána Jasioka 723/35, Havířov-Prostř.Suchá k dlouhodobému pronájmu s možností trvalého pobytu.Byt je po částečné rekonstrukci. V hale a kuchyni je položeno nové linoleum,v pokojích jsou původní parkety. V kuchyni je k dispozici plynový sporák,možnost dodání kuchyňské linky za poplatek. Koupelna je po částečné rekonstrukci,velmi pěkná, vše nové pouze obklady zůstaly původní.Wc také a zvlášt. Možnost parkování v okolí domu. Ceny uvedené u položek Kauce/Jistota, Administrační poplatek a služby - jsou orientační. Nájemné se hradí v daném měsíci. Kauce/Jistota je ve výši jednonásobku nájemného + služeb.
Moravskoslezský kraj,Havířov,Karviná,Kapitána Jasioka
4 pokoje
69 m²
5 320 Kč
16. 10. 2018
Vícevitio.cz
Stížnost
Pronájem bytové jednotky 1 + 3, o výměře 67 m2, na ul. Sovova 844/2, Karviná-Ráj k dlouhodobému pronájmu s možností trvalého pobytu. Byt s plastovými okny, velkou lodžií v revitalizovaném domě. Jedná se o hezký udržovaný byt, v předsíni zrcadlová vestavná skříň, stylová kuchyňská linka, nástřiky omítek, žaluzie. Koupelna s vanou, samostatné wc. Veškerá občanská vybavenost v místě, parkování na ulici před domem. Dům s výtahem. Ceny uvedené u položek Kauce/Jistota, Administrační poplatek a služby - jsou orientační. Nájemné se hradí v daném měsíci. Kauce/Jistota je ve výši jednonásobku nájemného + služeb.
Moravskoslezský kraj,Karviná,Karviná,Sovova
4 pokoje
67 m²
6 250 Kč
12. 10. 2018
Vícerealitypro.eu
Stížnost
Pronájem bytové jednotky 1 + 3, ul. Dvořákova 1621/2, Karviná-Nové Město k dlouhodobému pronájmu s možností trvalého pobytu. Byt po kompletní rekonstrukci interiéru, v předsíni a kuchyni na podlaze nová dlažba. Koupelna wc rovněž po rekonstrukci. Komora s přípojkou na pračku. Neprůchozí pokoje, velmi dobrá dispozice bytu. Součástí bytu je kuchyňská linka. Čistý a udržovaný vchod, okolí plné zeleně. Doporučujeme. Ceny uvedené u položek Kauce/Jistota, Administrační poplatek a služby - jsou orientační. Nájemné se hradí v daném měsíci. Kauce/Jistota je ve výši jednonásobku nájemného + služeb.
Moravskoslezský kraj,Karviná,Karviná,Dvořákova
4 pokoje
73 m²
6 000 Kč
12. 10. 2018
Vícerealitypro.eu
Stížnost
Popis Pronájem bytové jednotky 1 + 2, ul. Fučíkova 1340/40, Karviná-Nové Město k dlouhodobému pronájmu s možností trvalého pobytu. Byt je prostorný, dispozičně velmi dobře řešený a slunný. V celém bytě je nová elektroinstalace a plastové okna. V předsíni a kuchyňi je PVC. Pokoje jsou průchozí a na podlaze jsou původní zachovalé parkety. V kuchyni je plynový sporák a kuchyňská linka. Koupelna i wc je po celkové rekonstrukci. Je zde dlažba, obklady, umyvadlo, vana, baterie. Dům se nachází v klidné části této lokality plné zeleně v blízkosti ZŠ a veškeré občanské vybavenosti s možností parkování před domem. Ceny uvedené u položek Kauce/Jistota, Administrační poplatek a služby - jsou orientační. Nájemné se hradí v daném měsíci. Kauce/Jistota je ve výši jednonásobku nájemného + služeb.
Fučíkova, Karviná - Nové město, Karviná-Nové Město, Karviná
2 pokoje
4 550 Kč
17. 10. 2018
Vícebyty-k-pronajmuti-levne.cz
Stížnost
Pronájem bytové jednotky 1 + 2, ul. Žižkova 1804/10, Karviná-Mizerov k dlouhodobému pronájmu s možností trvalého pobytu. Byt s balkonem po rekonstrukci .V celém bytě je nová elektroinstalace a plastová okna. V předsíni a kuchyni je PVC.V kuchyni je nová kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči. Koupelna i WC jsou po rekonstrukci. Je zde dlažba, obklady, umyvadlo, vana, baterie. Dům se nachází v klidné části této lokality plné zeleně v blízkosti ZŠ a veškeré občanské vybavenosti s možností parkování před domem. Ceny uvedené u položek Kauce/Jistota, Administrační poplatek a služby - jsou orientační. Nájemné se hradí v daném měsíci. Kauce/Jistota je ve výši jednonásobku nájemného + služeb.
Žižkova, Karviná - Mizerov, Karviná-Mizerov, Karviná
2 pokoje
6 070 Kč
17. 10. 2018
Vícebyty-v-praze6.cz
Stížnost
Pronájem bytové jednotky 1 + 3, ul. Kořenského 1700/2, Karviná-Nové Město k dlouhodobému pronájmu s možností trvalého pobytu. Byt po kompletní rekonstrukci interiéru, nová koupelna, nové intériérové dveře, plovoucí podlahy. Kuchyňská linka je součástí bytu. V Kuchyni na podlaze keramická dlažba. Neprůchozí pokoje. Parkování na ulici před domem. Veškerá občanská vybavenost v místě. Ceny uvedené u položek Kauce/Jistota, Administrační poplatek a služby - jsou orientační. Nájemné se hradí v daném měsíci. Kauce/Jistota je ve výši jednonásobku nájemného + služeb.
Moravskoslezský kraj,Karviná,Karviná,Kořenského
4 pokoje
69 m²
6 700 Kč
16. 10. 2018
Vícevitio.cz
Stížnost
Popis Pronájem bytové jednotky 1 + 4, ul. Mládežnická 1587/20, Havířov-Podlesí k dlouhodobému pronájmu s možností trvalého pobytu. Prostorný , slunečný byt se samostatnými vstupy do jednotlivých pokojů, se nachází v 8. nadzemním podlaží. V bytě je nová elektroinstalace, nové rozvody vody. Koupelna s vanou a umyvadlem, pákové baterie, keramické obklady a dlažba. V předsíni, kuchyni je zachovalé linoleum, v pokojích jsou plovoucí podlahy. V kuchyni moderní kuchyňská linka a plynový sporák.. Dům se nachází v klidné části této lokality. V blízkosti domu je základní škola, nedaleko mateřská škola a veškerá občanská vybavenost, parkování je možnéna parkovišti u domu. Ceny uvedené u položek Kauce/Jistota, Administrační poplatek a služby - jsou orientační. Nájemné se hradí v daném měsíci. Kauce/Jistota je ve výši jednonásobku nájemného + služeb.
Mládežnická, Havířov - Podlesí, Havířov-Podlesí, Karviná
7 450 Kč
16. 10. 2018
Vícepozemkynaprodejbrno.cz
V Flatfy používáme cookies pro zlepšení kvality Vašeho prohlížení internetu. Využíváním našich služeb souhlasíte s používáním cookies.Zjistit více