Pronájem, byt 2+1, Havířov-Prostř.Suchá

Osadní, Havířov - Prostřední Suchá, Havířov-Prostř.Suchá, Karviná
3,850
2018-4-24
Pronájem bytové jednotky 1 + 2, ul. Osadní 691/1, Havířov-Prostř.Suchá k dlouhodobému pronájmu s možností trvalého pobytu. Byt je po částečné rekonstrukci. V hale a kuchyni je dlažba, v pokojích jsou zachovalé parkety. V kuchyni je k dispozici plynový sporák a možnost dodání moderní kuchyňské linky viz ilustrační foto. Koupelna i Wc jsou rovněž po částečné rekonstrukci. Možnost parkování v okolí domu. Ceny uvedené u položek Kauce/Jistota, Administrační poplatek a služby - jsou orientační. Nájemné se hradí v daném měsíci. Kauce/Jistota je ve výši jednonásobku nájemného + služeb.
Vícerodinne-domy-k-prodeji.cz

Pronájem, Byty 3+1, 64 m²

Moravskoslezský Kosmonautů, Havířov , Podlesí, okres Karviná
5,900
2018-4-24
Pronájem bytové jednotky 1 + 3, ul. Kosmonautů 1318/2, Havířov-Podlesí k dlouhodobému pronájmu s možností trvalého pobytu. Prostorný , slunečný byt s balkonem, obývací pokoj je průchozí, další dva pokoje mají samostatné vstupy, se nachází v 7. nadzemním podlaží. V bytě je nová elektroinstalace, nové rozvody vody. Nová koupelna s vanou a umyvadlem, pákové baterie, keramické obklady a dlažba. V předsíni, kuchyni a obývacím pokoji je nová plovoucí podlaha, v ložnici jsou zachovalé parkety. V kuchyni je plynový sporák a moderní kuchyňská linka. Vstup do domu nově revitalizován - vstupní dveře, zvonková tabla a poštovní schránky. Dům se nachází v klidné části této lokality. V blízkosti domu je základní škola, nedaleko mateřská škola a veškerá občanská vybavenost, parkování je možné před domem. Ceny uvedené u položek Kauce/Jistota, Administrační poplatek a služby - jsou orientační. Nájemné se hradí v daném měsíci. Kauce/Jistota je ve výši jednonásobku nájemného + služeb. ID inzerátu: 6960775 Typ nabídky: pronájem Stav nabídky: Aktivní Číslo zakázky: F1825949 Stát: Česká republika Kraj: Moravskoslezský Lokalita: Kosmonautů, Havířov , Podlesí, okres Karviná Kategorie: Byty k pronájmu Podkategorie: Do 10000 Kč, 3+1 Energetický štítek: D Vlastnictví: osobní Stav nemovitosti: dobrý Užitná plocha: 64 m 2 Typ budovy: panelový Počet nadzemních podlaží: 18 Podlaží: 7. podlaží Typ vytápění: Ústřední dálkové Výtah: ano Voda: ano Elektřina: ano Internet ověřit dostupnost internetu Ověříme dostupnost internetu na vaší adrese Zadejte své číslo, zavoláme vám zpět Zavolejte mi
Vícehyperreality.cz

Pronájem, byt 2+1, Havířov-Město

Československé armády, Havířov - Město, Havířov-Město, Karviná
5,250
2018-4-20
Pronájem bytové jednotky 1 + 2, ul. Československé armády 176/2, Havířov-Město k dlouhodobému pronájmu s možností trvalého pobytu. je po částečné rekonstrukci, v hale a kuchyni je položena dlažba,v jednom pokoji je nová plovoucí podlaha a ve druhém jsou původní parkety.Pokoje jsou neprůchozí. V kuchyni je k dispozici plynový sporák a pěkná kuchyňská linka.Koupelna je po předchozí rekonstrukci,velmi pěkná. Wc kombi a zvlášt. Internet a kabelová televize PODA nyní na první dva měsíce zdarma. se nachází v klidné části města,možnost parkování před domem. Ceny uvedené u položek Kauce/Jistota, Administrační poplatek a služby - jsou orientační. Nájemné se hradí v daném měsíci. Kauce/Jistota je ve výši jednonásobku nájemného + služeb.
Vícerealhit.cz

Pronájem, byt 1+1, Karviná-Hranice

Einsteinova, Karviná - Hranice, Karviná-Hranice, Karviná
1 pokoj
3,250
2018-4-24
Pronájem bytové jednotky 1 + 1, ul. Einsteinova 2950/12, Karviná-Hranice k dlouhodobému pronájmu s možností trvalého pobytu. Byt v 6.podlaží s plastovými okny je po rekonstrukci. V celém bytě je nová elektroinstalace, plovoucí podlaha, v pokoji jsou parkety . V kuchyni je plynový sporáka moderní kuchyňská linka. Koupelna je po kompletní rekonstrukci, společná s WC. Dům se nachází v blízkosti ZŠ,Lázní Darkov, obchodního centra a zastávek MHD Ceny uvedené u položek Kauce/Jistota, Administrační poplatek a služby - jsou orientační. Nájemné se hradí v daném měsíci. Kauce/Jistota je ve výši jednonásobku nájemného + služeb.
Vícelevnypronajembytu.cz

Pronájem, byt 3+1, Havířov-Město

Resslova, Havířov - Město, Havířov-Město, Karviná
6,050
2018-4-20
Popis Pronájem bytové jednotky 1 + 3, ul. Resslova 509/10, Havířov-Město k dlouhodobému pronájmu s možností trvalého pobytu. Dům se nachází v centru města a je dobře situovaný s výhledem na obě strany. V celém bytě provedena nová elektroinstalace. V chodbě a v kuchyni PVC, v pokojích zachovalé parkety. Koupelna je po částečné rekonstrukci - keramické obklady, vanna, umyvadlo a pákové baterie. V kuchyni k dispozici plynový sporák ( po dohodě možnost dodání kuchynské linky) . K bytové jednotce náleží sklepní kóje. Dům se nachází v blízkosti veškeré občanské vybavenosti s možnosti parkování před domem. Ceny uvedené u položek Kauce/Jistota, Administrační poplatek a služby - jsou orientační. Nájemné se hradí v daném měsíci. Kauce/Jistota je ve výši jednonásobku nájemného + služeb.
Vícepozemkynaprodejbrno.cz

Pronájem, byt 2+1, Karviná-Nové Město

Kořenského, Karviná - Nové město, Karviná-Nové Město, Karviná
2 pokoje
4,650
2018-4-24
Popis Pronájem bytové jednotky 1 + 2, ul. Kořenského 1696/10, Karviná-Nové Město k dlouhodobému pronájmu s možností trvalého pobytu. Byt ve 2.patře, je po celkové rekonstrukci, je prostorný, dispozičně velmi dobře řešený a slunný. V celém bytě je nová elektroinstalace a plastové okna. V předsíni, v kuchyni a pokojích je nová pvc krytina a plovoucí podlaha. V kuchyni je nový plynový sporák a možno dodat moderní kuch. linku. v obývacím pokoji je balkon.Koupelna je rovněž po rekonstrukci a WC zvlášť. Dům se nachází v centru této lokality v blízkosti veškeré občanské vybavenosti s možností parkování před domem. Okolí domu je upravené. Ceny uvedené u položek Kauce/Jistota, Administrační poplatek a služby - jsou orientační. Nájemné se hradí v daném měsíci. Kauce/Jistota je ve výši jednonásobku nájemného + služeb.
Vícebytyvolne.cz

Pronájem, byt 2+1, Havířov-Prostř.Suchá

Osadní, Havířov - Prostřední Suchá, Havířov-Prostř.Suchá, Karviná
3,850
2018-4-24
Pronájem bytové jednotky 1 + 2, ul. Osadní 691/1, Havířov-Prostř.Suchá k dlouhodobému pronájmu s možností trvalého pobytu. Byt je po částečné rekonstrukci. V hale a kuchyni je dlažba, v pokojích jsou zachovalé parkety. V kuchyni je k dispozici plynový sporák a možnost dodání moderní kuchyňské linky viz ilustrační foto. Koupelna i Wc jsou rovněž po částečné rekonstrukci. Možnost parkování v okolí . Ceny uvedené u položek Kauce/Jistota, Administrační poplatek a služby - jsou orientační. Nájemné se hradí v daném měsíci. Kauce/Jistota je ve výši jednonásobku nájemného + služeb.
Vícerealhit.cz

Pronájem, byt 3+1, Havířov-Město

Vančurova, Havířov - Město, Havířov-Město, Karviná
5,850
2018-4-24
Pronájem bytové jednotky 1 + 3 s plastovými okny, ul. Vančurova 66/4, Havířov-Město k dlouhodobému pronájmu s možností trvalého pobytu.Byt je po částečné rekonstrukci. V hale a kuchyni je položena dlažba, ve dvou pokojích jsou plovoucí podlahy a v jednom jsou původní parkety.V celém bytě jsou nové interiérové dveře.V kuchyni je k dispozici plynový sporák a kuchyňská linka. Koupelna je v původním,ale pěkném stavu.Wc také a zvlášt..Internet a kabelová televize PODA na první dva měsíce zdarma. Dům se nachází v klidné části města uprostřed dvorků.Možnost parkování před domem. Ceny uvedené u položek Kauce/Jistota, Administrační poplatek a služby - jsou orientační. Nájemné se hradí v daném měsíci. Kauce/Jistota je ve výši jednonásobku nájemného + služeb.
Víceprodejchalupy.cz

Pronájem, byt 2+1, Havířov-Město

Hlavní třída, Havířov - Město, Havířov-Město, Karviná
5,350
2018-4-23
Popis Pronájem bytové jednotky 1 + 2, ul. Hlavní třída 260/1, Havířov-Město k dlouhodobému pronájmu s možností trvalého pobytu. Byt s plastovými okny je prostorný, dispozičně velmi dobře řešený. V celém bytě je nová elektroinstalace. V předsíni a v kuchyni nová dlažba, v pokojích zachovalé parkety. V kuchyni (po dohodě možno dodat kuch.linku). Koupelna je rovněž po celkové rekonstrukci – nová dlažba, obklady, vana, umyvadlo s pák.bateriemi a nové WC. Dům se nachází v centru města, okolí je upravené, vchod se zamyká. Dům se nachází v blízkosti veškeré občanské vybavenosti s možnosti parkování za domem. Ceny uvedené u položek Kauce/Jistota, Administrační poplatek a služby - jsou orientační. Nájemné se hradí v daném měsíci. Kauce/Jistota je ve výši jednonásobku nájemného + služeb.
Vícepozemkynaprodejbrno.cz

Pronájem, byt 2+1, Karviná-Nové Město

Dvořákova, Karviná - Nové město, Karviná-Nové Město, Karviná
4,950
2018-4-23
Popis Pronájem bytové jednotky 1 + 2, ul. Dvořákova 1621/2, Karviná-Nové Město k dlouhodobému pronájmu s možností trvalého pobytu. Byt po kompletní rekonstrukci interiéru, v předsíni a kuchyni na podlaze nová dlažba. Koupelna wc rovněž po rekonstrukci. Komora s přípojkou na pračku. Neprůchozí pokoje, velmi dobrá dispozice bytu. Součástí bytu je kuchyňská linka. Čistý a udržovaný vchod, okolí plné zeleně. Doporučujeme. Ceny uvedené u položek Kauce/Jistota, Administrační poplatek a služby - jsou orientační. Nájemné se hradí v daném měsíci. Kauce/Jistota je ve výši jednonásobku nájemného + služeb.
Vícepozemkynaprodejbrno.cz

Pronájem: Byt (Byt 2+1) Karviná

Karviná - Ráj Haškova
8,600
2018-4-20
Doporučuji k pronájmu byt 2+1 po kompletní rekonstrukci ve velice žádané lokalitě na ulici Haškové v Karviné. Byt se nachází ve třetím patře v domě po kompletní revitalizaci v blízkosti školy, školky, parku a veškeré občanské vybavenosti. Byt má zděné jádro se sprchovým koutem, vestavěnou skříň na chodbě s bodovým osvětlením, na podlahách je dlažba a lino dřevěného dekoru. Byt je velice slunný s možností nastěhování ihned. Doporučuji prohlídku.
Vícereality-karvina.cz

Pronájem, byt 2+1, Karviná-Nové Město

tř. Osvobození, Karviná - Nové město, Karviná-Nové Město, Karviná
2 pokoje
5,000
2018-4-25
Pronájem bytové jednotky 1 + 2, ul. tř. Osvobození 1732/30, Karviná-Nové Město k dlouhodobému pronájmu s možností trvalého pobytu. Hezký byt s balkonem v cihlovém domě . V pokojích jsou na podlaze plovoucí podlahy. Nová koupelna a WC. Komora s přípojkou na pračku. Součástí bytu je moderní kuchyňská linka. Parkování ve dvoře za domem. Služby od společnosti PODA ( TV + internet) na 2 měsíce zdarma. Ceny uvedené u položek Kauce/Jistota, Administrační poplatek a služby - jsou orientační. Nájemné se hradí v daném měsíci. Kauce/Jistota je ve výši jednonásobku nájemného + služeb.
Vícelevnypronajembytu.cz

Pronájem, byt 3+1, Havířov-Prostř.Suchá

Hornická, Havířov - Prostřední Suchá, Havířov-Prostř.Suchá, Karviná
5,800
2018-4-24
Pronájem bytové jednotky 1 + 3, ul. Hornická 913/16, Havířov-Prostř.Suchá k dlouhodobému pronájmu s možností trvalého pobytu. Prostorný slunečný s balkonem, komorou a plastovými okny. Byt se samostatnými vstupy do jednotlivých pokojů se nachází ve 2. nadzemním podlaží. V bytě je nová elektroinstalace, nové rozvody vody. V předsíni a kuchyni je dlažba, v pokojích jsou původní zachovalé podlahy. V kuchyni je moderní kuch. linka s vestavěnými spotřebiči. Koupelna i Wc jsou rovněž po rekonstrukci. se nachází v klidné a žádané části města. V blízkosti revitalizovaného domu je základní škola, nedaleko mateřská škola a veškerá občanská vybavenost, centrum města vzdáleno 5 min. Parkování je možné před domem. Vhodné pro rodinu s dětmi. Ceny uvedené u položek Kauce/Jistota, Administrační poplatek a služby - jsou orientační. Nájemné se hradí v daném měsíci. Kauce/Jistota je ve výši jednonásobku nájemného + služeb.
Vícerealhit.cz

Pronájem, byt 2+1, Karviná-Ráj

Božkova, Karviná - Ráj, Karviná-Ráj, Karviná
2 pokoje
5,600
2018-4-24
Pronájem bytové jednotky 1 + 2, ul. Božkova 412/49, Karviná-Ráj k dlouhodobému pronájmu s možností trvalého pobytu. Byt v centru Karviné, první nadzemní podlaží, nadstandartní rekonstrukce intériéru. V celém bytě plovoucí podlahy, nové intériérové dveře, nová kpupelna a wc, kuchyňská linka s vestavnými spotřebiči. ZŠ a MŠ Školská v bezprostřední blízkosti. Veškerá občanská vybavenost v místě. Parkování na ulici před domem. Ceny uvedené u položek Kauce/Jistota, Administrační poplatek a služby - jsou orientační. Nájemné se hradí v daném měsíci. Kauce/Jistota je ve výši jednonásobku nájemného + služeb.
Vícelevnypronajembytu.cz

Pronájem, byt 2+1, Havířov-Prostř.Suchá

Havířská, Havířov - Prostřední Suchá, Havířov-Prostř.Suchá, Karviná
3,900
2018-4-23
Popis Pronájem bytové jednotky 1 + 2, ul. Havířská 705/19, Havířov-Prostř.Suchá k dlouhodobému pronájmu s možností trvalého pobytu. Byt je po částečné rekonstrukci. V hale a kuchyni je položeno linoleum, v pokojích jsou plovoucí podlahy. V kuchyni je k dispozici plynový sporák a možnost dodání moderní kuchyňské linky viz ilustrační foto. Koupelna i Wc jsou rovněž po částečné rekonstrukci. Možnost parkování v okolí domu. Ceny uvedené u položek Kauce/Jistota, Administrační poplatek a služby - jsou orientační. Nájemné se hradí v daném měsíci. Kauce/Jistota je ve výši jednonásobku nájemného + služeb.
Vícepozemkynaprodejbrno.cz

Pronájem, byt 2+1, Havířov-Město

Ostrovského, Havířov - Město, Havířov-Město, Karviná
4,450
2018-4-24
Popis Pronájem bytové jednotky 1 + 2, ul. Ostrovského 945/16, Havířov-Město k dlouhodobému pronájmu s možností trvalého pobytu. V celém bytě nová elektroinstalace, na podlaze plovoucí podlaha. Pokoje jsou nepruchozi, kuchyň vybavena plynovým sporakem , kuchyňskou linku po domluvě možno dodat viz. ilustrační foto. Koupelna s vanou, pod umyvadlem koupelnová skříňka , WC samostatné . Okolí domu je klidné v blízkosti autobusové nádraží , škola, školka, Kaufland. Ceny uvedené u položek Kauce/Jistota, Administrační poplatek a služby - jsou orientační. Nájemné se hradí v daném měsíci. Kauce/Jistota je ve výši jednonásobku nájemného + služeb.
Vícepozemkynaprodejbrno.cz

Pronájem, byt 2+1, Havířov-Město

Dvořákova, Havířov - Město, Havířov-Město, Karviná
4,950
2018-4-20
Popis Pronájem bytové jednotky 1 + 2, ul. Dvořákova 82/13, Havířov-Město k dlouhodobému pronájmu s možností trvalého pobytu.Byt je po celkové předchozí rekonstrukci. V celém bytě jsou položeny plovoucí podlahy. V kuchyni je k dispozici plynový sporák,možnost dodání kuchyňské linky po dohodě. Koupelna je po celkové předchozí rekonstrukci s vanou. Wc kombi a zvlášt. Možnost parkování v okolí domu. Internet a kabelová televize PODA na první dva měsíce zdarma. Ceny uvedené u položek Kauce/Jistota, Administrační poplatek a služby - jsou orientační. Nájemné se hradí v daném měsíci. Kauce/Jistota je ve výši jednonásobku nájemného + služeb.
Vícepozemkynaprodejbrno.cz
60 m²
9,000
2018-4-20
Dobrý den, dovoluji si Vám exkluzivně zprostředkovat dlouhodobý nájem bytu v os.vl., dispozice 2+1 lodžií a komorou, o velikosti podlahové plochy 60 m2, nacházející se ve 4.p./8.p. panelového domu, na ulici Mládežnická v Havířově. Dům po celkové revitalizaci - zateplení, plastová okna, fasáda,plastová okna, stupačky, vchodové dveře, el. zvonky. Byt prochází generální rekonstrukcí (foto ilustrační z obdobné rekonstrukce), připravený pro prvního nájemníka od 6.5.2018. Čtvercová kuchyň, 2 neprůchozí pokoje, prostorná koupelna se sprch. koutem, samostatné WC, nové omítky a výmalba, elektřina v mědi, voda v plastu, kuchyňská linka - vybavení el. varná deska, horkovzdušná trouba, digestoř, myčka, vestavná lednice s mražákem. Plovoucí podlahy, interiérové dveře s kvalitním kováním, obložkové zárubně. Příjemné bydlení ve spoustě vzrostlé zeleně, škola,školka, obchody, MHD 2 minuty. Doporučuji prohlídku, volný ihned. Jelikož od majitele domu nemáme k dispozici energetický štítek náročnosti budovy, zákonná povinnosti nám nařizuje uvádět v inzerci energetickou náročnost budovy třídy G - mimořádně nehospodárná.
Vícerodinne-domy-k-prodeji.cz

Pronájem, byt 2+1, Orlová-Poruba

Dvouletky, Orlová - Poruba, Orlová-Poruba, Karviná
2 pokoje
4,700
2018-4-24
Popis Pronájem bytové jednotky 1 + 2, ul. Dvouletky 959, Orlová-Poruba k dlouhodobému pronájmu s možností trvalého pobytu. Byt je po částečné rekonstrukci, je prostorný, dispozičně velmi dobře řešený a slunný. V celém bytě je nová elektroinstalace. V kuchyni a předsíni je dlažba, v pokojích je PVC a plovoucí podlahy. V kuchyni je sporák a možnost dodání moderní kuch. linky. Koupelna i WC jsou rovněž po rekonstrukci. Dům se nachází v klidné části města, v blízkosti veškeré občanské vybavenosti. Ceny uvedené u položek Kauce/Jistota, Administrační poplatek a služby - jsou orientační. Nájemné se hradí v daném měsíci. Kauce/Jistota je ve výši jednonásobku nájemného + služeb.
Vícebyty-k-pronajmuti-levne.cz

Pronájem, byt 2+1, Havířov-Město

Husova, Havířov - Město, Havířov-Město, Karviná
5,200
2018-4-25
Popis Pronájem bytové jednotky 1 + 2, ul. Husova 543/1, Havířov-Město k dlouhodobému pronájmu s možností trvalého pobytu. Prostorný , slunečný byt po částečné rekonstrukci se nachází ve 5.NP, plastová okna jsou situována na obě strany domu. V bytě je nová elektroinstalace, nové rozvody vody. Koupelna s vanou a umyvadlem, pákové baterie, keramické obklady a dlažba. WC s keramickou dlažbou. V předsíni, kuchyni je položena keramická dlažba, v obývacím pokoji je plovoucí podlaha, v ložnici zachovalé parkety. V kuchyni je moderní kuchyňská linka a plynový sporák. Dům se nachází v klidné části této lokality plné zeleně. V těsné blízkosti domu je základní škola, a mateřská škola, veškerá občanská vybavenost v dosahu, parkování je možné před domem. Ceny uvedené u položek Kauce/Jistota, Administrační poplatek a služby - jsou orientační. Nájemné se hradí v daném měsíci. Kauce/Jistota je ve výši jednonásobku nájemného + služeb.
Vícepozemkynaprodejbrno.cz

Pronájem, byt 1+1, Havířov-Šumbark

Růžová, Havířov - Šumbark, Havířov-Šumbark, Karviná
3,800
2018-4-24
Popis Pronájem bytové jednotky 1 + 1, ul. Růžová 1085/1, Havířov-Šumbark k dlouhodobému pronájmu s možností trvalého pobytu. Byt, který se nachází v 1. patře je po rekonstrukci. V celém bytě je nová elektroinstalace, nové rozvody plynu a plastová okna. V předsíni a kuchyni je lino, v pokoji jsou parkety. V kuchyni je plynový sporák a komora. Kuchyňskou linku je možné dodat - foto je ilustrační. Koupelna je po celkové rekonstrukci a je zde prostor a připojení pro pračku. WC je samostatné a je s oknem. Vytápění gamaty s jednoduchou obsluhou. plynový sporák a komoraDům má pouze čtyři bytové jednoutky a nachází se v klidné části města. Ceny uvedené u položek Kauce/Jistota, Administrační poplatek a služby - jsou orientační. Nájemné se hradí v daném měsíci. Kauce/Jistota je ve výši jednonásobku nájemného + služeb.
Vícepozemkynaprodejbrno.cz
2 pokoje
65 m²
8,000
2018-4-21
Pokud sháníte prostorný byt poblíž centra města, s balkónem, parkováním ve dvoře, pak se uvidíme na prohlídce. Nabízíme k pronájmu byt v osobním vlastnictví, o velikosti 2+1 se dvěma balkóny, v nízké cihlové zástavě. Byt prošel celkovou rekonstrukcí, je částečně vybaven. Parkování je ve dvoře. Koupelna s toaletou v moderních keramických obkladech, prostorný skleněný sprchový kout, umyvadlový stoleček, zrcadlo. V chodbě a kuchyni je položená keramická dlažba, obývací pokoj plovoucí podlaha, ložnice taktéž podlaha. V kuchyni se nachází na míru zhotovená kuchyňská linka s plynovou deskou, horkovzdušnou troubou a digestoří. Z kuchyně je vstup na malý balkón, který je situovaný do dvora. Oproti kuchyně je vstup do obývací pokoje, ten zůstane bez vybavení pouze vymalován, je z něj vstup na balkón. Poslední místnosti toho bytu je ložnice, která nyní slouží jako dětský pokojíček a zůstane prázdná. Tento útulný byt je připraven k nastěhování. Jedná se o velmi slušný vchod. Měsíční nájemné činí 8.000,-Kč bez energií, elektřinu a plyn si hlásí nájemce na své jméno u zvoleného dodavatele energií. Vratná kauce činí 16.000,-Kč, provize RK ve výši 9.700,-Kč včetně DPH. Neváhejte a domluvte si prohlídku. ----------------------------- Poznámka k ceně: +energie, vratná kauce, provize ----------------------------- Číslo zakázky: 201815605 ----------------------------- Lokalita: Karviná, Rudé armády
Vícehyperinzerce.cz
3 pokoje
76 m²
5,850
2018-4-24
Pronájem bytové jednotky 1 + 3 s lodžií, ul. Prameny 824/19, Karviná-Ráj k dlouhodobému pronájmu s možností trvalého pobytu. Byt v 1. poschodí je po rekonstrukci, je prostorný, dispozičně velmi dobře řešený a slunný. V celém bytě je nová elektroinstalace. V předsíni a v kuchyni nová dlažba, v pokoji plovoucí podlaha. V kuchyni je nový plynový sporák. Koupelna je rovněž po celkové rekonstrukci – nová dlažba, obklady, vana, umyvadlo a WC. Dům se nachází v klidné části této lokality v blízkosti veškeré občanské vybavenosti s možností parkování před domem. Okolí domu je upravené. Ceny uvedené u položek Kauce/Jistota, Administrační poplatek a služby - jsou orientační. Nájemné se hradí v daném měsíci. Kauce/Jistota je ve výši jednonásobku nájemného + služeb. ----------------------------- Poznámka k ceně: + služby 2380, kauce 8230, + adm. poplatek 2000 ----------------------------- Číslo zakázky: F1825896 ----------------------------- Lokalita: Karviná, Prameny
Vícehyperinzerce.cz

Pronájem, byt 3+1, Karviná-Nové Město

tř. Osvobození, Karviná - Nové město, Karviná-Nové Město, Karviná
3 pokoje
5,900
2018-4-25
Popis Pronájem bytové jednotky 1 + 3, o výměře 74 m2, na ul. tř. Osvobození 1725/1, Karviná-Nové Město k dlouhodobému pronájmu s možností trvalého pobytu. Prostorný byt s velkými pokoji, zděná koupelna a WC, komora. V pokojích jsou plovoucí podlahy,kuchyň je vybavena plynovým sporákem a kuchyňskou linkou .Dům se nachází v blízkosti obchodního domu PRIOR, veškerá občanská vybavenost v místě, parkování ve dvoře za domem. Doporučujeme. Ceny uvedené u položek Kauce/Jistota, Administrační poplatek a služby - jsou orientační. Nájemné se hradí v daném měsíci. Kauce/Jistota je ve výši jednonásobku nájemného + služeb.
Vícebytyvolne.cz
Přihlásit se k odběru novinek ve vašem hledání:
Karviná, Byt pronájem