Zprostředkujeme Vám pronájem bytu v družstevním vlastnictví o velikosti 1kk, který se nachází v žádané lokalitě Karviná Mizerov. Dům je po celkové revitalizaci ( fasáda, zateplení, vchodové dveře, výtah, plastová okna). Byt je v původním, udržovaném stavu. V chodbě se nachází kuchyňský kout a vstup do zděné koupelny, která je spojená s WC. Z pokoje se vstupuje na lodžii, která je bezesporu u takto malého bytu výhodou. Měsíční nájemné činí 5.500,-Kč, elektřinu si nájemník zřizuje na své jméno u zvoleného dodavatele energií. Vratná kauce je ve výši 1 nájmu a provize činí 6.700,-Kč včetně DPH. Byt je volný ihned. Byt se nachází v žádané lokalitě, s veškerou občanskou vybaveností. Poblíž jsou obchody, MHD, školka, škola, lékaři. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.
Moravskoslezský kraj,Karviná,Karviná
1 pokoj
24 m²
5 500
1. 7. 2018
Vícevideobydleni.cz
Pronájem bytové jednotky 1 + 1, ul. Jarošova 840/16, Havířov-Šumbark k dlouhodobému pronájmu s možností trvalého pobytu. Byt ,který se nachází v přízemí je po rekonstrukci. V celém bytě je nová elektroinstalace a nová plastová okna. V předsíni a kuchyni lino, v pokoji jsou původní parkety. V kuchyni je plynový sporák, kuchyňskou linku je možné dodat - foto je ilustrační. Koupelna je po předchozí rekonstrukci. WC je samostatné a je s oknem. Dům se nachází do 500m od veškeré občanské vybavenosti ( lékárna, zdravotní středisko, obchody, pošta ), nedaleko mateřská i základní škola, možnost parkování před domem. V tomto domě jsou nové vstupní dveře, zvonková tabla a poštovní schránky. Ceny uvedené u položek Kauce/Jistota, Administrační poplatek a služby - jsou orientační. Nájemné se hradí v daném měsíci. Kauce/Jistota je ve výši jednonásobku nájemného + služeb.
Moravskoslezský kraj,Havířov,Karviná,Jarošova
2 pokoje
42 m²
3 850
13. 2. 2018
Vícevideobydleni.cz
Pronájem bytové jednotky 1 + 2, ul. Purkyňova 32/1, Havířov-Město k dlouhodobému pronájmu s možností trvalého pobytu.Byt je po částečné rekonstrukci. V hale a kuchyni jsou plovoucí podlahy, v pokojích jsou parkety. V kuchyni je k dispozici pěkná kuchyňská linka,která je již v ceně nájmu. Koupelna je po celkové rekonstrukci s vanou,velmi pěkná.Wc kombi a zvlášt. Internet a kabelová televize PODA na první dva měsíce zdarma. Možnost parkování před domem. Ceny uvedené u položek Kauce/Jistota, Administrační poplatek a služby - jsou orientační. Nájemné se hradí v daném měsíci. Kauce/Jistota je ve výši jednonásobku nájemného + služeb.
Purkyňova, Havířov - Město, Havířov-Město, Karviná
2 pokoje
5 350
12. 7. 2018
Vícebyty-v-praze6.cz
Popis Pronájem bytové jednotky 1 + 2, ul. Uzavřená 1011/8, Havířov-Město k dlouhodobému pronájmu s možností trvalého pobytu. Prostorný , slunečný byt po částečné rekonstrukci se nachází ve 4. nadzemním podlaží, plastová okna jsou situována na jednu stranu domu. V bytě je nová elektroinstalace, nové rozvody vody. Koupelna s vanou a umyvadlem, pákové baterie, keramické obklady a dlažba. WC s keramickou dlažbou. V předsíni a kuchyni a obývacím pokoji je položena plovoucí podlaha, v ložnici jsou zachovalé parkety. V kuchyni je plynový sporák a novou moderní kuchyňkou linku lze dodat za měsíční poplatek. Dům se nachází v klidné části této lokality plné zeleně. V těsné blízkosti domu je základní škola, a mateřská škola, veškerá občanská vybavenost v dosahu, parkování je možné před domem. Ceny uvedené u položek Kauce/Jistota, Administrační poplatek a služby - jsou orientační. Nájemné se hradí v daném měsíci. Kauce/Jistota je ve výši jednonásobku nájemného + služeb.
Uzavřená, Havířov - Město, Havířov-Město, Karviná
2 pokoje
4 900
12. 7. 2018
Vícebyty-k-pronajmuti-levne.cz
Pronájem bytové jednotky 1 + 2, ul. Moskevská 1118/12, Havířov-Město k dlouhodobému pronájmu s možností trvalého pobytu. Prostorný , slunečný byt po částečné rekonstrukci se nachází v 3. nadzemním podlaží, okna jsou situována na jednu stranu domu. V bytě je nová elektroinstalace, nové rozvody vody. Koupelna s vanou a umyvadlem, pákové baterie, WC je zvlášť. V předsíni, kuchyni je položeno linolem, v obývacím pokoji a ložnici jsou plovoucí podlahy. V kuchyni je plynový sporák a moderní kuchyňská linka. Dům se nachází v klidné části této lokality plné zeleně. V blízkosti domu je základní škola, a mateřská škola, veškerá občanská vybavenost v dosahu, parkování je možné před domem. Ceny uvedené u položek Kauce/Jistota, Administrační poplatek a služby - jsou orientační. Nájemné se hradí v daném měsíci. Kauce/Jistota je ve výši jednonásobku nájemného + služeb.
Moskevská, Havířov - Město, Havířov-Město, Karviná
2 pokoje
4 900
13. 7. 2018
Vícelevnypronajembytu.cz
Pronájem bytové jednotky 1 + 2, ul. Sapíkova 1133/10, Karviná-Nové Město k dlouhodobému pronájmu s možností trvalého pobytu. Byt po rekonstrukci je prostorný, dispozičně velmi dobře řešený a slunný. V celém bytě je nová elektroinstalace a plastové okna. V předsíni a kuchyni je plovoucí podlaha. V pokojích, které jsou průchozí je na podlaze PVC a druhém pokoji jsou desky. V kuchyni je plynový sporák a možno dodání nové kuchyňské linky. Koupelna i wc je v původním velmi zachovalém stavu. Je zde dlažba, obklady, umyvadlo, vana, baterie. Dům se nachází v klidné části této lokality plné zeleně v blízkosti ZŠ a veškeré občanské vybavenosti s možností parkování před domem. Ceny uvedené u položek Kauce/Jistota, Administrační poplatek a služby - jsou orientační. Nájemné se hradí v daném měsíci. Kauce/Jistota je ve výši jednonásobku nájemného + služeb.
Moravskoslezský kraj,Karviná,Karviná,Sapíkova
3 pokoje
48 m²
3 750
13. 2. 2018
Vícevideobydleni.cz
Pronájem bytové jednotky 1 + 2, ul. Holubova 1785/9, Karviná-Nové Město k dlouhodobému pronájmu s možností trvalého pobytu. Byt po nadstandartní rekonstrukci interiéru. Atypické intériérové dveře, šatní vestavná skříň v předsíni, plovoucí podlahy, nová koupelna, nová kuchyňská linka s vestavnými spotřebiči. Ceny uvedené u položek Kauce/Jistota, Administrační poplatek a služby - jsou orientační. Nájemné se hradí v daném měsíci. Kauce/Jistota je ve výši jednonásobku nájemného + služeb.
Holubova, Karviná - Nové město, Karviná-Nové Město, Karviná
2 pokoje
4 700
12. 7. 2018
Vícebyty-v-praze6.cz
Pronájem bytové jednotky 1 + 2, ul. Holubova 1785/9, Karviná-Nové Město k dlouhodobému pronájmu s možností trvalého pobytu. Byt po nadstandartní rekonstrukci interiéru. Atypické intériérové dveře, šatní vestavná skříň v předsíni, plovoucí podlahy, nová koupelna, nová kuchyňská linka s vestavnými spotřebiči. Ceny uvedené u položek Kauce/Jistota, Administrační poplatek a služby - jsou orientační. Nájemné se hradí v daném měsíci. Kauce/Jistota je ve výši jednonásobku nájemného + služeb. ID inzerátu: 7165485 Typ nabídky: pronájem Stav nabídky: Aktivní Číslo zakázky: F1826716 Stát: Česká republika Kraj: Moravskoslezský Lokalita: Holubova, Karviná , Nové Město, okres Karviná Kategorie: Byty k pronájmu Podkategorie: Do 5000 Kč, 2+1 Energetický štítek: E Vlastnictví: osobní Stav nemovitosti: dobrý Užitná plocha: 52 m 2 Typ budovy: panelový Počet nadzemních podlaží: 5 Podlaží: 4. podlaží Typ vytápění: Ústřední dálkové Voda: ano Elektřina: ano
Holubova, Karviná , Nové Město, okres Karviná,Moravskoslezský
4 700
13. 7. 2018
Vícehyperreality.cz
Pronájem bytové jednotky 1 + 2, ul. Čapkova 1515/19, Karviná-Nové Město k dlouhodobému pronájmu s možností trvalého pobytu. Pěkný byt ve 3.podlaží je po rekonstrukci, nová elektroinstalace, dva velké samostatné pokoje s novými plovoucími podlahami. Koupelna s vanou, WC samostatně, komora . Rohová kuchyňská linka .V dosahu obchody, pošta, kulturní dům, MŠ, ZŠ, parkování u domu. Služby od společnosti PODA na 2 měsíce zdarma. Doporučujeme Ceny uvedené u položek Kauce/Jistota, Administrační poplatek a služby - jsou orientační. Nájemné se hradí v daném měsíci. Kauce/Jistota je ve výši jednonásobku nájemného + služeb.
Čapkova, Karviná - Nové město, Karviná-Nové Město, Karviná
2 pokoje
4 900
12. 7. 2018
Vícebyty-na-praze6.cz
Pronájem bytové jednotky 1 + 3, ul. Sovova 844/2, Karviná-Ráj k dlouhodobému pronájmu s možností trvalého pobytu. Byt po kompletní rekonstrukci interiéru, nová koupelna a wc. V pokojích nové plovoucí podlahy, nové intériérové dveře v celém bytě. Kuchyňskou linku můžeme po dohodě dodat, Kuchyně s lodžií. Dům disponuje dvěma výtahy.Veškerá občanská vybavenost v místě. Ceny uvedené u položek Kauce/Jistota, Administrační poplatek a služby - jsou orientační. Nájemné se hradí v daném měsíci. Kauce/Jistota je ve výši jednonásobku nájemného + služeb. ID inzerátu: 7004663 Typ nabídky: pronájem Stav nabídky: Rezervace Stát: Česká republika Kraj: Moravskoslezský Lokalita: Sovova, Karviná , Ráj, okres Karviná Kategorie: Byty k pronájmu Podkategorie: Do 10000 Kč, 3+1 Energetický štítek: D Vlastnictví: osobní Stav nemovitosti: dobrý Užitná plocha: 66 m 2 Typ budovy: panelový Počet nadzemních podlaží: 13 Podlaží: 5. podlaží Typ vytápění: Ústřední dálkové Výtah: ano Voda: ano Elektřina: ano
Sovova, Karviná , Ráj, okres Karviná,Moravskoslezský
5 900
12. 7. 2018
Vícehyperreality.cz
Pronájem bytové jednotky 0 + 2, ul. Gabriely Preissové 1120/4, Karviná-Nové Město k dlouhodobému pronájmu s možností trvalého pobytu. Moderní byt po celkové rekonstrukci s balkonem a plastovými okny. V celém bytě nová elektroinstalace, nové interierové dveře, plovoucí podlahy. Kuchyňský kout je vybaven novou kuchyňskou linkou a plynovým sporákem. Koupelna se sprchovým koutem, místem na pračku, WC v koupelně. Dům je zateplený.Okolí plné zeleně, v blízkosti restaurace Beskyd, obchody, MHD, pošta. Parkování přímo u domu. Doporučujeme Ceny uvedené u položek Kauce/Jistota, Administrační poplatek a služby - jsou orientační. Nájemné se hradí v daném měsíci. Kauce/Jistota je ve výši jednonásobku nájemného + služeb.
Gabriely Preissové, Karviná - Nové město, Karviná-Nové Město, Karviná
2 pokoje
4 650
12. 7. 2018
Vícebyty-na-praze6.cz
Popis Pronájem bytové jednotky 1 + 3, ul. Dlouhá třída 1320/115, Havířov-Podlesí k dlouhodobému pronájmu s možností trvalého pobytu. Byt s balkonem, který se nachází v 6. patře je po rekonstrukci. V celém bytě je nová elektroinstalace a plastová okna. V předsíni a kuchyni je nová plovoucí podlaha, v obývacím pokoji a v pokojích jsou parkety. V kuchyni je plynový sporák. Kuchyň je bez kuchyňské linky, kterou je možné po dohodě dodat. Koupelna je po částečné rekonstrukci – keramická dlažba, vana, umyvadlo. V tomto domě jsou nové vstupní dveře, zvonková tabla a poštovní schránky. Dům se nachází v blízkosti základní školy, do 200 metrů veškeré občanské vybavenost (lékárna, zdravotní středisko, obchody, pošta ), možnost parkování před domem. Okolí domu je upravené. Ceny uvedené u položek Kauce/Jistota, Administrační poplatek a služby - jsou orientační. Nájemné se hradí v daném měsíci. Kauce/Jistota je ve výši jednonásobku nájemného + služeb.
Dlouhá třída, Havířov - Podlesí, Havířov-Podlesí, Karviná
3 pokoje
6 500
12. 7. 2018
Vícebyty-k-pronajmuti-levne.cz
Pronájem bytové jednotky 1 + 4, ul. Ke Studánce 1044, Orlová-Lutyně k dlouhodobému pronájmu s možností trvalého pobytu. Prostorný byt s balkonem, je po rekonstrukci,v celém bytě je nová elektroinstalace a plastové okna .V kuchyni a chodbě je PVC, v pokojích jsou původní zachovalé podlahy. V kuchyni je sporák a možnost dodání moderní kuch. linky viz ilustrační foto. Koupelna i WC jsou rovněž po rekonstrukci. Byt se nachází v klidné a žádané části města v blízkosti veškeré občanské vybavenosti, vhodné pro rodinu s dětmi. Ceny uvedené u položek Kauce/Jistota, Administrační poplatek a služby - jsou orientační. Nájemné se hradí v daném měsíci. Kauce/Jistota je ve výši jednonásobku nájemného + služeb.
Ke Studánce, Orlová - Lutyně, Orlová-Lutyně, Karviná
6 500
12. 7. 2018
Vícepronajem-restaurace.cz
Pronájem bytové jednotky 1 + 2, o výměře 61 m2 na tř. Osvobození 1371/55, Karviná-Nové Město k pronájmu s možností trvalého pobytu. Nově nabízíme pronájem bytových jednotek o velikosti 0 + 1, 0+2, 1+1, 1+2, 1+3 v zateplených domech v Karviné Novém Městě v uzavřeném rezidenčním areálu, který je střežen 24 hodin kamerovým systémem napojeným na pult bezpečnostní služby. K dispozici jsou bezplatně volné parkovací plochy. Hřiště, zeleň, zahrádky. Zastávka MHD před domem. ZŚ , MŠ a veškerá občanská vybavenost ve vzdálenosti cca 5 min pěší chůze. Doporučujeme nezávaznou prohlídku. Ceny uvedené u položek Kauce/Jistota, Administrační poplatek a služby - jsou orientační. Nájemné se hradí v daném měsíci. Kauce/Jistota je ve výši jednonásobku nájemného + služeb.
tř. Osvobození, Karviná - Nové město, Karviná-Nové Město, Karviná
2 pokoje
4 500
12. 7. 2018
Vícebyty-v-praze6.cz
Pronájem bytové jednotky 1 + 3, ul. Studentská 2362/12, Karviná-Mizerov k dlouhodobému pronájmu s možností trvalého pobytu. Byt po rekonstrukci je prostorný, dispozičně velmi dobře řešený a slunný. V celém bytě je nová elektroinstalace a plastové okna. V předsíni a kuchyni je plovoucí podlaha. V pokojích, které jsou průchozí a jeden je neprůchozí jsou plovoucí podlahy. V kuchyni je nová kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči. Koupelna i wc je po celkové rekonstrukci. Je zde dlažba, obklady, umyvadlo, vana, baterie. Dům se nachází v klidné části této lokality plné zeleně v blízkosti ZŠ a veškeré občanské vybavenosti s možností parkování před domem. Ceny uvedené u položek Kauce/Jistota, Administrační poplatek a služby - jsou orientační. Nájemné se hradí v daném měsíci. Kauce/Jistota je ve výši jednonásobku nájemného + služeb.
Moravskoslezský kraj,Karviná,Karviná,Studentská
4 pokoje
63 m²
5 850
14. 6. 2018
Vícevideobydleni.cz
Pronájem bytové jednotky 1 + 2, ul. Čapkova 1577/11, Karviná-Nové Město k dlouhodobému pronájmu s možností trvalého pobytu. Prostorný byt ve 3.podlaží je po rekonstrukci, nová elektroinstalace, dva velké samostatné pokoje. Kuchyňskou linku můžeme dodat (viz.foto) Koupelna s vanou, WC samostatně, komora kde lze umístit pračku. V dosahu obchody, pošta, kulturní dům, MŠ, ZŠ, parkování u domu. Služby od společnosti PODA na 2 měsíce zdarma. Doporučujeme Ceny uvedené u položek Kauce/Jistota, Administrační poplatek a služby - jsou orientační. Nájemné se hradí v daném měsíci. Kauce/Jistota je ve výši jednonásobku nájemného + služeb.
Čapkova, Karviná - Nové město, Karviná-Nové Město, Karviná
5 500
12. 7. 2018
Vícepronajem-restaurace.cz
Pronájem bytové jednotky 1 + 2, ul. tř. Osvobození 1369/51, Karviná-Nové Město k dlouhodobému pronájmu s možností trvalého pobytu.Nově nabízíme pronájem zrekonstruovaného bytu v Karviné Novém městě, v uzavřeném rezidenčním areálu, který je střežen 24 hodin kamerovým systémem napojeným na pult bezpečnostní služby. K dispozici jsou bezplatně volné parkovací plochy. Hřiště, zeleň, zahrádky. Zastávka MHD před domem. ZŚ , MŠ a veškerá občanská vybavenost ve vzdálenosti cca 5 min pěší chůze. Doporučujeme nezávaznou prohlídku. Ceny uvedené u položek Kauce/Jistota, Administrační poplatek a služby - jsou orientační. Nájemné se hradí v daném měsíci. Kauce/Jistota je ve výši jednonásobku nájemného + služeb.
Moravskoslezský kraj,Karviná,Karviná,tř. Osvobození
3 pokoje
54 m²
4 750
20. 6. 2018
Vícevideobydleni.cz
Pronájem bytové jednotky 1 + 3, ul. Národní třída 683/46, Havířov-Město k dlouhodobému pronájmu s možností trvalého pobytu. Prostorný , slunečný byt po částečné rekonstrukci se nachází ve 3. nadzemním podlaží, okna jsou situována na dvě strany domu. V bytě je nová elektroinstalace, nové rozvody vody. Koupelna s vanou a umyvadlem, pákové baterie a dlažba, WC je zvlášť. V předsíni, kuchyni je keramická dlažba, v pokojích jsou plovoucí podlahy. V kuchyni je plynový sporák, novou kuchyňskou linku lze dodat za měsíční polpatek. Dům se nachází v klidné části této lokality plné zeleně. V blízkosti domu je základní škola, a mateřská škola, veškerá občanská vybavenost v dosahu, parkování je možné před domem. Ceny uvedené u položek Kauce/Jistota, Administrační poplatek a služby - jsou orientační. Nájemné se hradí v daném měsíci. Kauce/Jistota je ve výši jednonásobku nájemného + služeb.
Národní třída, Havířov - Město, Havířov-Město, Karviná
5 250
12. 7. 2018
Vícepronajem-restaurace.cz
Popis Pronájem bytové jednotky 1 + 3, ul. Dlouhá třída 1141/89C, Havířov-Podlesí k dlouhodobému pronájmu s možností trvalého pobytu. Prostorný , slunečný byt po částečné rekonstrukci se nachází ve 4. nadzemním podlaží, plastová okna jsou situována na dvě strany domu. V bytě je nová elektroinstalace, nové rozvody vody. Koupelna s vanou a umyvadlem, pákové baterie, keramické obklady a dlažba. WC s keramickou dlažbou. V předsíni a kuchyni je položena keramická dlažba, v pokojích jsou zachovalé parkety. V kuchyni je plynový sporák a novou moderní kuchyňkou linku lze dodat za měsíční poplatek. Dům se nachází v klidné části této lokality plné zeleně. V těsné blízkosti domu je základní škola, a mateřská škola, veškerá občanská vybavenost v dosahu, parkování je možné před domem. Ceny uvedené u položek Kauce/Jistota, Administrační poplatek a služby - jsou orientační. Nájemné se hradí v daném měsíci. Kauce/Jistota je ve výši jednonásobku nájemného + služeb.
Dlouhá třída, Havířov - Podlesí, Havířov-Podlesí, Karviná
5 650
13. 7. 2018
Vícepozemkynaprodejbrno.cz
Pronájem bytové jednotky 1 + 2, ul. Anglická 712/8, Havířov-Šumbark k dlouhodobému pronájmu s možností trvalého pobytu. Byt, který se nachází v přízemí je po částečné rekonstrukci. V celém bytě je nová elektroinstalace a nová plastová okna. V předsíni a kuchyni dlažba, v pokojích původní parkety. V kuchyni je plynový sporák, kuchyňskou linku je možné dodat - foto je ilustrační. Koupelna i WC po předchozí rekonstrukci. Jeden z pokojů je průchozí. V chodbě je komora. Dům se nachází do 200m od veškeré občanské vybavenosti ( lékárna, zdravotní středisko, obchody, pošta ) Před domem dětské hřiště. V tomto domě jsou nové vstupní dveře, zvonková tabla a poštovní schránky. Vchod je čistý a zamyká se. Ceny uvedené u položek Kauce/Jistota, Administrační poplatek a služby - jsou orientační. Nájemné se hradí v daném měsíci. Kauce/Jistota je ve výši jednonásobku nájemného + služeb.
Moravskoslezský kraj,Havířov,Karviná,Anglická
3 pokoje
59 m²
4 650
13. 2. 2018
Vícevideobydleni.cz
Pronájem bytové jednotky 0 + 2, ul. Gabriely Preissové 1120/4, Karviná-Nové Město k dlouhodobému pronájmu s možností trvalého pobytu. Moderní byt po celkové rekonstrukci s balkonem a plastovými okny. V celém bytě nová elektroinstalace, nové interierové dveře, plovoucí podlahy. Kuchyňský kout je vybaven novou kuchyňskou linkou a plynovým sporákem. Koupelna se sprchovým koutem, místem na pračku, WC v koupelně. Dům je zateplený.Okolí plné zeleně, v blízkosti restaurace Beskyd, obchody, MHD, pošta. Parkování přímo u domu. Doporučujeme Ceny uvedené u položek Kauce/Jistota, Administrační poplatek a služby - jsou orientační. Nájemné se hradí v daném měsíci. Kauce/Jistota je ve výši jednonásobku nájemného + služeb.
Gabriely Preissové, Karviná - Nové město, Karviná-Nové Město, Karviná
4 650
12. 7. 2018
Víceprodejchalupy.cz
Pronájem bytové jednotky 1 + 2, ul. Slezská 772/1, Havířov-Město k dlouhodobému pronájmu s možností trvalého pobytu. Byt, který se nachází v 4. patře je po rekonstrukci. V celém bytě je nová elektroinstalace, plovoucí podlaha a plastová okna. V kuchyni je plynový sporák, kuchyňskou linku je možné dodat-foto je ilustrační. Koupelna také po celkové rekonstrukci, je zde připojení pro pračku. WC je samostatně. Pokoje bytu jsou neprůchozí, Do jednoho pokoje je vstup z kuchyni a chodby. Dům se nachází v blízkosti veškeré občanské vybavenosti s možností parkování před domem. V tomto domě jsou nové vstupy a poštovní schránky. Ceny uvedené u položek Kauce/Jistota, Administrační poplatek a služby - jsou orientační. Nájemné se hradí v daném měsíci. Kauce/Jistota je ve výši jednonásobku nájemného + služeb.
Slezská, Havířov - Město, Havířov-Město, Karviná
4 500
12. 7. 2018
Vícerodinnedomyvbrne.cz
Pronájem bytové jednotky 1 + 2, ul. Nedbalova 1704/21, Karviná-Nové Město k dlouhodobému pronájmu s možností trvalého pobytu. V celém bytě nové plovoucí podlahy, nové intériérové dveře, nová koupelna a wc. Obývací pokoj s malým balkónem. Kuchyňskou linku můžeme po dohodě dodat. Veškerá občanská vybvaenost v místě. Parkování na ulici před domem. Ceny uvedené u položek Kauce/Jistota, Administrační poplatek a služby - jsou orientační. Nájemné se hradí v daném měsíci. Kauce/Jistota je ve výši jednonásobku nájemného + služeb.
Nedbalova, Karviná - Nové město, Karviná-Nové Město, Karviná
2 pokoje
4 750
12. 7. 2018
Vícebyty-v-praze6.cz
Popis Pronájem bytové jednotky 0 + 1, ul. Jana Švermy 27/22, Havířov-Město k dlouhodobému pronájmu s možností trvalého pobytu.Byt je po celkové rekonstrukci. V hale a kuchyni je položena dlažba, v pokoji je nová plovoucí podlaha. V kuchyni je k dispozici plynový sporák,možnost dodání kuchyňské linky po dohodě.V hale je velká komora s přípojkou pro automatickou pračku. Koupelna je po celkové rekonstrukci se sprchovým koutem a wc kombi dohromady s koupelnou. Internet a kabelová televize PODA na první dva měsíce zdarma. Možnost parkování před domem. Ceny uvedené u položek Kauce/Jistota, Administrační poplatek a služby - jsou orientační. Nájemné se hradí v daném měsíci. Kauce/Jistota je ve výši jednonásobku nájemného + služeb.
Jana Švermy, Havířov - Město, Havířov-Město, Karviná
4 100
12. 7. 2018
Vícepozemkynaprodejbrno.cz
We at Flatfy use cookies to improve quality of your overall browsing experience. By using our services you agree to our use of cookies.Learn more