Stížnost
11 000 Kč
2 pokoje
65 m²

Pronájem bytu 2+kk bez realitky Liliová, Poděbrady - Kluk, Středočeský kraj

Liliová, Poděbrady - Kluk, Středočeský kraj
Nový dům Poděbrady - Kluk, ul. Liliová. Mezonetový byt v samostatném malém domečku (pouze o této bytové jednotce) na soukromé oplocené zahradě. Celková plocha: 65 m2. Přízemí: vstupní chodba se schodištěm, velký obytný prostor s krásnou novou kuchyňskou linkou s vestavnými spotřebiči, koupelna, samostatné wc. Patro: ložnice. Byt je kompletně zařízen a dokonale vybaven, nábytek na míru, pračka, myčka, televize, internet atd. Velice úsporné náklady na bydlení - díky tepelnému čerpadlu, zateplení fasády a novým oknům. Parkování přímo před zahradou. Klidná obytná vilová čtvrť v blízkosti jezera i centra města. Ideálně pro 1 dospělou osobu, max. 2 dospělé osoby. NE děti. NE zvířata. Při obsazení 1 osobou = nájem: 11.000,--Kč, při 2 osobách: 12.000,--Kč, zúčtovatelné poplatky v obou případech měsíčně zálohově: 2.000,--Kč. Kouření venku na zahradě. Pouze dlouhodobě, minimálně na 1 rok a déle. Volné ihned. Zájemce prosím u VŠECH poptávajících osob o tato 4 infa: 1. - profese, obor zaměstnání, 2. - věk, 3. - od kdy zahájení podnájmu, 4. - předpokládaná doba jeho trvání. Děkuji.
Stížnost
10 000 Kč
2 pokoje

Pronájem bytu 2+kk, 65m

Liliová 180, Kluk, Poděbrady (okres Nymburk)
Dovoluji si Vám nabídnout příjemné a klidné bydlení v samostatném bytě o velikosti 2+kk. Stavba se nachází v prostředí rodinných domků v Poděbradech kousek od jezer. Byt je kompletně zrekonstruován a zateplen. Nachází se zde obývací pokoj s plně vybavenou kuchyňskou linkou v přízemí. Dále dolní část disponuje koupelnou se sprchovým koutem a samostatný WC. Naleznete zde i mnoho úložných a odkládacích prostor, vše na míru vyrobené. V horní části je ložnice se třemi postelemi (možno dát k sobě). Možnost využívání i zahrady u domku, kde i časem bude vybudována vlastní teráska. Parkování přímo před domem.
Přihlásit se k odběru novinek k Vašemu vyhledávání:
Klučov, Byt pronájem
V Flatfy používáme cookies pro zlepšení kvality Vašeho prohlížení internetu. Využíváním našich služeb souhlasíte s používáním cookies.Zjistit více