Pronajmu byt 2+kk, 40 m2 - KNĚŽNICE JIČÍN Český ráj Nabízím pěkné klidné levné bydlení s nízkou sazbou elektřiny (elektřina za nízký tarif). Jedná se o byt 1. kategorie 2+kk, 40 m2 (obývací pokoj + obytná kuchyň s kuchyňskou linkou + koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a WC + jedna malá místnost jako prádelna náležící pouze k bytu) v 1. patře domu s výhledem do zeleně. Po dohodě možnost využití garáže, venkovního sezení, velkého sklepa k uskladnění ovoce a zeleniny, připojení k internetu WIFI, zřízení pevné telefonní linky, sledování TV stanic i ze satelitu. Oblast Českého ráje - 2 km Jinolické rybníky, Prachovské skály, příroda, lesy, skály, koupání, hrady, zámky, pěší turistika, cyklo turistika aj. Do Jičína 5 km. Dopravní spojení: Na autobus 30 metrů. Na vlak 300 metrů. Možnost zaměstnání ve velké firmě přímo v Kněžnicích. Pěkné čisté bydlení jako v penzionu. Bezproblémové sousedské vztahy. Nájemné 5500 Kč měsíčně + měsíční záloha na energie + správa domu. Požaduji složení vratné kauce ve výši 3 měsíčních plateb. Byt je nekuřácký, bez zvířat, jen pro solidní slušné nájemky. Tel.: 777 647 827 (stačí prozvonit zavolám Vám zpět).
Kněžnice
2 pokoje
40 m²
5 500
20. 6. 2018
Vícehyperinzerce.cz
Nabízím pěkné klidné levné bydlení s nízkou sazbou elektřiny (elektřina za nízký tarif). 1. kategorie 2+kk, 40 m2, v 1. patře domu s výhledem do zeleně. Po dohodě možnost využití garáže, venkovního sezení, velkého sklepa k uskladnění ovoce a zeleniny, připojení k internetu WIFI, zřízení pevné telefonní linky, sledování TV stanic i ze satelitu. Oblast Českého ráje - 2 km Jinolické rybníky, Prachovské skály, příroda, lesy, skály, koupání, hrady, zámky, pěší turistika, cyklo turistika aj. Do Jičína 5 km. Dopravní spojení: Na autobus 30 metrů. Na vlak 300 metrů. Možnost zaměstnání ve velké firmě přímo v Kněžnicích. Pěkné čisté bydlení jako v penzionu. Bezproblémové sousedské vztahy. Nájemné 5500 Kč měsíčně + měsíční záloha na energie + správa domu. Požaduji složení vratné kauce ve výši 3 měsíčních plateb. Byt je nekuřácký, bez zvířat, jen pro solidní slušné nájemky.
Kněžnice
5 500
20. 6. 2018
Vícesbazar.cz
Nabízíme k pronájmu komerční prostory v obci Kněžnice u Jičína, na frekventovaném místě u hlavní silnice 1. třídy Jičín - Turnov - Liberec. Prostory jsou vhodné ke zřízení prodejny, výrobny, opravny, skladu a podobně. Jedná se o 3 místnosti: 1 místnost o rozměru 9,40 x 6,20 m, 2 místnost o rozměru 9,90 x 5,00 m, 3 místnost o rozměru 6,10 x 3,70 m. K dispozici jsou i další prostory záleží na druhu využití a na dohodě. Vše po celkové rekonstrukci. Možnost garáže, sklepu, internetu WIFI, pevné tel. linky, TV programů včetně satelitních. Elektřina 220 V i 380 V. Ústřední topení. Sociální zařízení. Parkoviště před domem. Možnost pronajmutí bytu přímo v objektu. Nájemné dohodou dle způsob u využití + energie a služby.
Kněžnice,Jičín
100 m²
10 000
25. 4. 2018
Vícenemovitosti-blansko.realitymorava.cz
levné bydlení s nízkou sazbou elektřiny (elektřina za nízký tarif). Pěkný útulný byt I. kategorie, 2+kk, 40 m2 s výhledem do zeleně. Pokoj + obytná kuchyň s linkou. Koupelna s WC, umyvadlem a sprchovým koutem. Vestavěná skříň. Sklep. Prádelna. Satelitní příjem TV a rozhlasových stanic. Dopravní spojení: Na autobus 30 metrů. Na vlak 300 metrů. Možnost vlastní garáže, venkovního posezení a grilování, sklepu k uskladnění ovoce a zeleniny, připojení k internetu WIFI, zřízení pevné telefonní linky, sledování TV stanic ze satelitu. Oblast Českého ráje - 2 km Jinolické rybníky, Prachovské skály, příroda, lesy, skály, koupání, hrady, zámky, pěší turistika, cyklo turistika aj. Možnost zaměstnání ve velké firmě přímo v Kněžnicích. Pěkné čisté bydlení jako v penzionu. Bezproblémové sousedské vztahy. Nájemné 5500 Kč měsíčně + energie a služby. Požaduji složení vratné kauce.
Jičín
2 pokoje
5 500
23. 3. 2018
Vícei-bazar.cz