Levné bydlení - 4500 Kč/měs. včetně energií KNĚŽNICE Jičín Pronajmu místnost k bydlení ideální pro 1 člověka v obci Kněžnice u Jičína (je to 5 km od Jičína a 2 km od Prachovských skal a Jinolických rybníků v Českém ráji - příroda, lesy, skály, koupání, hrady, zámky, turistika aj.). Možnost vlastní garáže, venkovního posezení, sklepu k uskladnění ovoce a zeleniny, připojení k internetu WIFI, zřízení pevné telefonní linky, sledování TV stanic ze satelitu. Dopravní spojení: Na autobus 30 metrů. Na vlak 300 metrů. Možnost zaměstnání ve velké firmě přímo v Kněžnicích. Pěkné čisté bydlení jako v penzionu. Bezproblémové sousedské vztahy. Byt je nekuřácký, bez zvířat, jen pro solidní slušné nájemky. Požaduji složení vratné kauce. Tel.: 777 647 827 (stačí prozvonit zavolám Vám zpět).
20 m²
4 500
8. 8. 2018
Vícehyperinzerce.cz
Pronajmu byt 2+kk, 40 m2 KNĚŽNICE JIČÍN Český ráj Bydlení s nízkou sazbou elektřiny (elektřina za nízký tarif). Jedná se o byt 1. kategorie 2+kk, 40 m2 (obývací pokoj + obytná kuchyň s kuchyňskou linkou + koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a WC + místnost k bytu jako prádelna). Po dohodě možnost využití garáže, venkovního sezení, sklepa, připojení k internetu, zřízení pevné telefonní linky, sledování TV stanic i ze satelitu. Oblast Českého ráje - 2 km Jinolické rybníky, Prachovské skály, příroda, lesy, skály, koupání, hrady, zámky, pěší turistika, cyklo turistika aj. Do Jičína 5 km. Dopravní spojení: Na autobus 30 metrů. Na vlak 300 metrů. Možnost zaměstnání ve velké firmě přímo v Kněžnicích. Pěkné čisté bydlení. Bezproblémové sousedské vztahy. Nájemné 5500 Kč měsíčně + měsíční záloha na energie a služby + požaduji složení vratné kauce. Byt je zásadně nekuřácký, bez zvířat a jen pro solidní slušné nájemky. Tel.: 777 647 827 (stačí prozvonit zavolám Vám zpět). Mladý pracující pár bez zvířat hledá pronájem bytu v Jičíne. Cena i s energiemi okolo 10000,-. Dobrý den mláďa rodina hledá pronájem bytu v okoli jicina děkují za nabytki Pronájem bytu 2+kk o celkové ploše 72 m2 ve 3. nadzemním podlaží bytového domu v centru města Jičína v ulici Raisova. Součástí bytu je terasa 9.5 m2, k bytu dále patří parkovací stání v 1. podzemním podlaží a sklep 2 m2. Dispozice: chodba s prostorem na umístění vestavěného nábytku, ložnice, koupeln ... Mlada maminka se 3 dětmi po čerstvém rozchodu s přítelem nemá kam jít sháním byt pro domov dlouhodobý ne dráhy.
506 01 Jičín
5 500
7. 8. 2018
Vícereality.bazos.cz
Pronajmu byt 2+kk, 40 m2 - KNĚŽNICE JIČÍN Český ráj Nabízím pěkné klidné levné bydlení s nízkou sazbou elektřiny (elektřina za nízký tarif). Jedná se o byt 1. kategorie 2+kk, 40 m2 (obývací pokoj + obytná kuchyň s kuchyňskou linkou + koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a WC + jedna malá místnost jako prádelna náležící pouze k bytu) v 1. patře domu s výhledem do zeleně. Po dohodě možnost využití garáže, venkovního sezení, velkého sklepa k uskladnění ovoce a zeleniny, připojení k internetu WIFI, zřízení pevné telefonní linky, sledování TV stanic i ze satelitu. Oblast Českého ráje - 2 km Jinolické rybníky, Prachovské skály, příroda, lesy, skály, koupání, hrady, zámky, pěší turistika, cyklo turistika aj. Do Jičína 5 km. Dopravní spojení: Na autobus 30 metrů. Na vlak 300 metrů. Možnost zaměstnání ve velké firmě přímo v Kněžnicích. Pěkné čisté bydlení jako v penzionu. Bezproblémové sousedské vztahy. Nájemné 5500 Kč měsíčně + měsíční záloha na energie + správa domu. Požaduji složení vratné kauce ve výši 3 měsíčních plateb. Byt je nekuřácký, bez zvířat, jen pro solidní slušné nájemky. Tel.: 777 647 827 (stačí prozvonit zavolám Vám zpět).
Kněžnice
2 pokoje
40 m²
5 500
20. 6. 2018
Vícehyperinzerce.cz
Nabízím pěkné klidné levné bydlení s nízkou sazbou elektřiny (elektřina za nízký tarif). 1. kategorie 2+kk, 40 m2, v 1. patře domu s výhledem do zeleně. Po dohodě možnost využití garáže, venkovního sezení, velkého sklepa k uskladnění ovoce a zeleniny, připojení k internetu WIFI, zřízení pevné telefonní linky, sledování TV stanic i ze satelitu. Oblast Českého ráje - 2 km Jinolické rybníky, Prachovské skály, příroda, lesy, skály, koupání, hrady, zámky, pěší turistika, cyklo turistika aj. Do Jičína 5 km. Dopravní spojení: Na autobus 30 metrů. Na vlak 300 metrů. Možnost zaměstnání ve velké firmě přímo v Kněžnicích. Pěkné čisté bydlení jako v penzionu. Bezproblémové sousedské vztahy. Nájemné 5500 Kč měsíčně + měsíční záloha na energie + správa domu. Požaduji složení vratné kauce. Byt je nekuřácký, bez zvířat, jen pro solidní slušné nájemky.
Kněžnice
5 500
20. 6. 2018
Vícesbazar.cz
levné bydlení s nízkou sazbou elektřiny (elektřina za nízký tarif). Pěkný útulný byt I. kategorie, 2+kk, 40 m2 s výhledem do zeleně. Pokoj + obytná kuchyň s linkou. Koupelna s WC, umyvadlem a sprchovým koutem. Vestavěná skříň. Sklep. Prádelna. Satelitní příjem TV a rozhlasových stanic. Dopravní spojení: Na autobus 30 metrů. Na vlak 300 metrů. Možnost vlastní garáže, venkovního posezení a grilování, sklepu k uskladnění ovoce a zeleniny, připojení k internetu WIFI, zřízení pevné telefonní linky, sledování TV stanic ze satelitu. Oblast Českého ráje - 2 km Jinolické rybníky, Prachovské skály, příroda, lesy, skály, koupání, hrady, zámky, pěší turistika, cyklo turistika aj. Možnost zaměstnání ve velké firmě přímo v Kněžnicích. Pěkné čisté bydlení jako v penzionu. Bezproblémové sousedské vztahy. Nájemné 5500 Kč měsíčně + energie a služby. Požaduji složení vratné kauce.
Jičín
2 pokoje
5 500
23. 3. 2018
Vícei-bazar.cz
We at Flatfy use cookies to improve quality of your overall browsing experience. By using our services you agree to our use of cookies.Learn more