Stížnost
12 000 Kč

Pronájem bytu 3+1,Kolomuty, 4km Mladá Boleslav

Kolomuty
Preferuji dvě osoby, pracující pár bez zvířat. Celková podlahová plocha bytu 90m2 byt je v přízemí a v patře je pouze ložnice. Jedná se o kuchyň, obývací pokoj, ložnice, pracovna, WC, vana a sprcha, pergola, zahrada, balkón, klidná část obce, parkování na soukromém pozemku přímo u domu, samostatný vstup, v obci je autobusové a vlakového nádraží. Dům je dobře zateplen, okna dvojskla (nízké náklady na energie). Cena za nájem je 12000Kč + kauce, náklady na energie cca 2000Kč. Částečně zařízený. Prohlídka možná kdykoliv. Realitky prosím nevolat.
Stížnost
10 000 Kč
3 pokoje
90 m²

Pronájem bytu 3+1, 90m2, 4km u Mladé Boleslavi

Kolomuty
Pronájem bytu 3+1 v přízemí a patře na adrese Kolomuty, 4km od Mladé Boleslavi. Preferuji pracující pár bez zvířat. Celková podlahová plocha bytu 90m2. Jedná se o kuchyň s obývacím pokojem, ložnice samostatná, WC , sprcha, pergola, balkón, klidná část obce, parkování na soukromém pozemku přímo u domu, samostatný vstup, v obci je autobusové a vlakového nádraží. Dům je dobře zateplen, okna dvojskla (nízké náklady na energie). Cena za nájem je 10000Kč + kauce, náklady na energie cca 2000Kč. Částečně zařízený. Volný únor 2019. Prohlídka možná kdykoliv. Realitky nevolat.
Přihlásit se k odběru novinek k Vašemu vyhledávání:
Kolomuty, Byt pronájem
V Flatfy používáme cookies pro zlepšení kvality Vašeho prohlížení internetu. Využíváním našich služeb souhlasíte s používáním cookies.Zjistit více