Stížnost
Nabízíme k pronájmu byt 3+1 v Jihlavě, v lokalitě Horní Kosov. Byt sestává z předsíně, WC, koupelny, tří obytných místností, balkónu a kuchyně. Součástí bytu je i kóje ve sklepě. Panelový dům, ve kterém se byt nachází, má plastová okna a byt je situován na jižní stranu. Byt je částečně zařízen, v blízkosti mateřská školka, MHD a nemocnice. Byt doporučujeme pro jeho sympatické umístění a budeme se těšit na prohlídce.
Vysočina,Jihlava,Jihlava,ulice Jarní
4 pokoje
61 m²
10 000 Kč
6. 10. 2018
Vícevideobydleni.cz
Stížnost
Nabízíme pronájem zrekonstruovaného bytu 4+1 (83 m2) s balkonem v klidné části Jihlavy. Byt se nachází ve 3. NP v klidné části města. Jedná se o zrekonstruovaný byt vhodný pro rodinu s dětmi v klidné části města s krásným výhledem z balkonu. Slunný byt je nezařízený, má 2 velké vestavěné skříně, obě jsou na chodbě a kuchyň (myčka, plyn.sporák, el. trouba) bez lednice, pouze linka. V bytě jsou 2 menší pokoje, trochu větší ložnice a prostorný obývací pokoj. Kolem domu se nachází parkoviště, zeleň, dětské hřiště, policie, zábava, nemocnice a autobusová linka městské hromadné dopravy. Na celém domě byli provedeny rekonstrukce oken a fasády. Pro více informací kontaktujte makléře. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N79911.
Za Prachárnou, Horní Kosov, Jihlava,Jihlava
4 pokoje
84 m²
12 000 Kč
2. 10. 2018
Vícerealitymix.centrum.cz
Stížnost
Nabízíme pronájem zrekonstruovaného bytu 4+1 (83 m²) s balkonem v klidné části Jihlavy. Byt se nachází ve 3. NP v klidné části města. Jedná se o zrekonstruovaný byt vhodný pro rodinu s dětmi v klidné části města s krásným výhledem z balkonu. Slunný byt je nezařízený, má 2 velké vestavěné skříně, obě jsou na chodbě a kuchyň (myčka, plyn.sporák, el. trouba) bez lednice, pouze linka. V bytě jsou 2 menší pokoje, trochu větší ložnice a prostorný obývací pokoj. Kolem domu se nachází parkoviště, zeleň, dětské hřiště, policie, zábava, nemocnice a autobusová linka městské hromadné dopravy. Na celém domě byli provedeny rekonstrukce oken a fasády. Pro více informací kontaktujte makléře. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N79911.
kraj Vysočina,Jihlava,Jihlava,Horní Kosov,Za Prachárnou
4 pokoje
12 000 Kč
2. 10. 2018
Vícereality.cz
Stížnost
Nabízíme pronájem zrekonstruovaného bytu 4+1 (83 m2) s balkonem v klidné části Jihlavy. Byt se nachází ve 3. NP v klidné části města. Jedná se o zrekonstruovaný byt vhodný pro rodinu s dětmi v klidné části města s krásným výhledem z balkonu. Slunný byt je nezařízený, má 2 velké vestavěné skříně, obě jsou na chodbě a kuchyň (myčka, plyn.sporák, el. trouba) bez lednice, pouze linka. V bytě jsou 2 menší pokoje, trochu větší ložnice a prostorný obývací pokoj. Kolem domu se nachází parkoviště, zeleň, dětské hřiště, policie, zábava, nemocnice a autobusová linka městské hromadné dopravy. Na celém domě byli provedeny rekonstrukce oken a fasády. Pro více informací kontaktujte makléře. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N79911. ID inzerátu: 7262554 Typ nabídky: pronájem Stav nabídky: Aktivní Číslo zakázky: N79911 Stát: Česká republika Kraj: Vysočina Lokalita: Za Prachárnou, Jihlava , Horní Kosov, okres Jihlava Kategorie: Byty k pronájmu Podkategorie: 4+1 Energetický štítek: G Vlastnictví: osobní Stav nemovitosti: velmi dobrý Plocha: 84 m 2 Užitná plocha: 84 m 2 Typ budovy: panelový Počet nadzemních podlaží: 4 Podlaží: 3. podlaží Balkon: ano
Za Prachárnou, Jihlava , Horní Kosov, okres Jihlava,Vysočina
4 pokoje
84 m²
12 000 Kč
2. 10. 2018
Vícehyperreality.cz
V Flatfy používáme cookies pro zlepšení kvality Vašeho prohlížení internetu. Využíváním našich služeb souhlasíte s používáním cookies.Zjistit více