Stížnost
Nabízím pronájem kompletně zařízeného apartmánu 1+1 v RD ve Lhotě pod Libčany - okolí Hradec Králové. Byt se nachází v 1. patře s balkonem, zahradou s možností bezplatného parkování před domem. Byt je nekuřácký, s vlastním měřením energií. Ideální pro bezdětný, pracující pár bez domácích mazlíčků. Vhodné i pro pracující cizince v ČR. Vybavení bytu - pračka, lednička, sporák, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, televize, internetové připojení. Dopravní obslužnost zajištěná pravidelným vlakovým a autobusovým spojem. Cena 7900,-Kč + paušál na elektřinu 600,-Kč/měsíc. Platba za topení pouze v zimním období. Vratná kauce 4000,-. Prosím RK a Rom nevolat!!! Zájemci volejte na tel.: 605289214. Možno kontaktovat i e-mailem - ***. Prosím, nezapomínejte uvést svůj tel. kontakt.
Lhota pod Libčany
1 pokoj
40 m²
7 900
5. 9. 2018
Vícehyperinzerce.cz
Stížnost
Nabízím pronájem kompletně zařízeného apartmánu 1+1 v RD ve Lhotě pod Libčany - okolí Hradec Králové. Byt se nachází v 1. patře s balkonem, zahradou s možností bezplatného parkování před domem. Byt je nekuřácký, s vlastním měřením energií. Ideální pro bezdětný, pracující pár bez domácích mazlíčků. Vhodné i pro pracující cizince v ČR. Vybavení bytu - pračka, lednička, sporák, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, televize, internetové připojení. Dopravní obslužnost zajištěná pravidelným vlakovým a autobusovým spojem. Cena 7900,-Kč + paušál na elektřinu 600,-Kč/měsíc. Platba za topení pouze v zimním období. Vratná kauce 4000,-. Prosím RK a Rom nevolat!!!
Lhota pod Libčany
7 900
29. 8. 2018
Vícesbazar.cz
V Flatfy používáme cookies pro zlepšení kvality Vašeho prohlížení internetu. Využíváním našich služeb souhlasíte s používáním cookies.Zjistit více