Dovolujeme si nabídnout k pronájmu atypický, mezonetový, exkluzivní byt 3+1 v centru města. Byt se nachází ve 3. NP a 4. NP domu bez výtahu a skládá se z velké obytné chodby, menší kuchyně, koupelny s WC a třech velkých obytných místností s možností venkovní terasy. Celková podlahová plocha je cca 180 m2. Nutno vidět. Nájemné činí 16.000 Kč/měs. + zálohy na energie, při podpisu smlouvy je nutné složit jistotu ve výši 30.000 Kč a provizi RK ve výši jednoho měsíčního nájmu. V případě zájmu je možné užívat parkovací místo za poplatek 1.000 Kč/rok. Po vzájemné dohodě zajistí majitel provedení dalších úprav v bytě.
Ústecký kraj,Litoměřice,Litoměřice,ulice Mírové náměstí
4 pokoje
180 m²
16 000
16. 8. 2018
Vícevideobydleni.cz
Dumrealit.cz Vám zprostředkuje možný pronájem bytu 3+1 s balkonem ve zvýšeném přízemí cihlového domu v ul. Eliášová v Litoměřicích. Byt je v součastnosti obýván nájemníkem a bude k nastěhování od 1. září. Je po rekonstrukci. Vytápění je zajištěno samostatným plynovým kotlem s regulací v bytě, přímý odběrem plynu, elektřiny a vody, která je měsíčně zálohovaná podle výše předpokládaného odběru. Byt se nachází v domě se šesti nájemníky, na pozemku uprostřed vlastní zeleně a je situovaný k jižní straně. Dům je necelých 10 min. od hlavního náměstí nedaleko městského parku v blízkosti sokolovny, školy a školky. Je vhodný pro mladé manželé s dětmi. Ostatní nájemníci zde bydlí již delší dobu. Dům je čistý, udržováný, s možností využití garážovacího místa pro auto, s posezením u domu a s možností venkovního sušení prádla. Dům se nachází za posuvnou brankou v uzamykatelném dvoře. K bytu patří sklep. Majitel požaduje kauci ve výši dvou nájmů. V ceně nájmu nejsou zahrnuty poplatky za elektřinu, plyn a vodu. Na fotografiích je jiný byt ve stejném domě. Zastávka ČD se nachází v dosahu několika minut. Ev. číslo: 620531.
Ústecký kraj,Litoměřice,Litoměřice,Eliášova
4 pokoje
72 m²
8 000
7. 8. 2018
Vícevideobydleni.cz
Nabízíme k pronájmu byt 3+1 s balkónkem o velikosti 85 m2 v prvním patře cihlového domu v Tylově ulici v Litoměřicích. Byt je po rekonstrukci, na podlahách v pokojích jsou parkety, v kuchyni lino. Byt bude volný od 1.9.2018. Nájemné je ve výši 9.000,-Kč + energie (elektrika, plyn, voda)+ provize RK. Kauce je ve výši dvou měsíčních nájmů. Pro více informací volejte makléřku.
Ústecký kraj,Litoměřice,Litoměřice,ulice Tylova
4 pokoje
85 m²
9 000
Dnes v 16:41
Vícevideobydleni.cz
We at Flatfy use cookies to improve quality of your overall browsing experience. By using our services you agree to our use of cookies.Learn more