Nebylo nic nalezeno
Přihlásit se k odběru novinek ve vašem hledání:
Měchenice, Byt pronájem

PRONÁJEM: dům, samostatný

Měchenice, V Dolečku
1423 m²
21,000
2018-1-12
Pronájem dvougeneračního, částečně zařízeného domu dispozice 6+1, 250 m², pozemek dohromady 1423 m² (částečně svažitý). Dům se skládá ze dvou podlaží, v přízemí je zádveří (možné dva vstupy) vstupní veranda, chodba, WC, prostorný obývací pokoj, pokoj užívaný jako jídelna a kuchyně s novou kuch. linkou (trouba, skl. varná deska), dále komora (dílna), technická místnost. Ve 2. NP. čtyři pokoje, druhá menší nezařízená kuchyň, dvě koupelny s vanou a toaleta. Dům je po rekonstrukci, nové rozvody voda, topení, zateplení, fasáda, nový kotel s regulací, vodárna, koupelna, dlažby, plovoucí podlahy. Vytápění nemovitosti je ústředním el. kotlem a také možnost na tuhá paliva, ale v současné době jsou kamna demontována. Je možné pronajmout také pro firmu a ubytování zaměstnanců, dle dohody. Nemovitost se nachází v krásné krajině v kopci nad Vltavou, obklopena lesy, spoustu cyklotras propojujících celou Prahu–západ, vlaková stanice Měchenice. Dům je aktuálně částečně vybavený nábytkem.
Vícereality.idnes.cz

Pronájem - dům/vila, 250 m²

V Dolečku, Měchenice, Praha-západ, Středočeský kraj, Praha-západ
250 m²
21,000
2018-1-14
Pronájem dvougeneračního, částečně zařízeného domu dispozice 6+1, 250 m2, pozemek dohromady 1423 m2 (částečně svažitý). Dům se skládá ze dvou podlaží, v přízemí je zádveří (možné dva vstupy) vstupní veranda, chodba, WC, prostorný obývací pokoj, pokoj užívaný jako jídelna a kuchyně s novou kuch. linkou (trouba, skl. varná deska), dále komora (dílna), technická místnost. Ve 2. NP. čtyři pokoje, druhá menší nezařízená kuchyň, dvě koupelny s vanou a toaleta. Dům je po rekonstrukci, nové rozvody voda, topení, zateplení, fasáda, nový kotel s regulací, vodárna, koupelna, dlažby, plovoucí podlahy. Vytápění nemovitosti je ústředním el. kotlem a také možnost na tuhá paliva, ale v současné době jsou kamna demontována. Je možné pronajmout také pro firmu a ubytování zaměstnanců, dle dohody. Nemovitost se nachází v krásné krajině v kopci nad Vltavou, obklopena lesy, spoustu cyklotras propojujících celou Prahu–západ, vlaková stanice Měchenice. Dům je aktuálně částečně vybavený nábytkem.
Vícerealitymix.centrum.cz

Pronájem domu 250 m² Měchenice, V Dolečku 1

Měchenice, V Dolečku 1, Středočeský kraj
21,000
2018-1-13
Pronájem dvougeneračního, částečně zařízeného domu dispozice 6+1, 250 m2, pozemek dohromady 1423 m2 (částečně svažitý). Dům se skládá ze dvou podlaží, v přízemí je zádveří (možné dva vstupy) vstupní veranda, chodba, WC, prostorný obývací pokoj, pokoj užívaný jako jídelna a kuchyně s novou kuch. linkou (trouba, skl. varná deska), dále komora (dílna), technická místnost. Ve 2. NP. čtyři pokoje, druhá menší nezařízená kuchyň, dvě koupelny s vanou a toaleta. Dům je po rekonstrukci, nové rozvody voda, topení, zateplení, fasáda, nový kotel s regulací, vodárna, koupelna, dlažby, plovoucí podlahy. Vytápění nemovitosti je ústředním el. kotlem a také možnost na tuhá paliva, ale v současné době jsou kamna demontována. Je možné pronajmout také pro firmu a ubytování zaměstnanců, dle dohody. Nemovitost se nachází v krásné krajině v kopci nad Vltavou, obklopena lesy, spoustu cyklotras propojujících celou Prahu–západ, vlaková stanice Měchenice. Dům je aktuálně částečně vybavený nábytkem. Energetická náročnost budovy: D - Méně úsporná Zadejte váš e-mail nebo telefonní číslo a naši specialisté se vám ozvou s pomocí co nejdříve.
Vícerealcity.cz

Pronájem - dům/vila, 250 m²

V Dolečku, Měchenice, Praha-západ, Středočeský kraj, Praha-západ
250 m²
23,000
2017-12-10
Pronájem dvougeneračního domu dispozice 6+1, 250 m2, pozemek dohromady 1423 m2 (částečně svažitý). Dům se skládá ze dvou podlaží, v přízemí je zádveří (možné dva vstupy) vstupní veranda, chodba, WC, prostorný obývací pokoj, pokoj užívaný jako jídelna a kuchyně s novou kuch. linkou (trouba, skl. varná deska), dále komora (dílna), technická místnost. Ve 2. NP. čtyři pokoje, druhá menší nezařízená kuchyň, dvě koupelny s vanou a toaleta. Dům je po rekonstrukci, nové rozvody voda, topení, zateplení, fasáda, nový kotel s regulací, vodárna, koupelna, dlažby, plovoucí podlahy. Vytápění nemovitosti je ústředním el. kotlem a také možnost na tuhá paliva, ale v současné době jsou kamna demontována. Je možné pronajmout také pro firmu a ubytování zaměstnanců, dle dohody. Nemovitost se nachází v krásné krajině v kopci nad Vltavou, obklopena lesy, spoustu cyklotras propojujících celou Prahu–západ, nedaleko centra obce Měchenice. Dům je aktuálně částečně vybavený nábytkem, foto je staršího data.
Vícerealitymix.centrum.cz

Pronájem domu 250 m² Měchenice, V Dolečku 1

Měchenice, V Dolečku 1, Středočeský kraj
23,000
2017-12-10
Pronájem dvougeneračního domu dispozice 6+1, 250 m2, pozemek dohromady 1423 m2 (částečně svažitý). Dům se skládá ze dvou podlaží, v přízemí je zádveří (možné dva vstupy) vstupní veranda, chodba, WC, prostorný obývací pokoj, pokoj užívaný jako jídelna a kuchyně s novou kuch. linkou (trouba, skl. varná deska), dále komora (dílna), technická místnost. Ve 2. NP. čtyři pokoje, druhá menší nezařízená kuchyň, dvě koupelny s vanou a toaleta. Dům je po rekonstrukci, nové rozvody voda, topení, zateplení, fasáda, nový kotel s regulací, vodárna, koupelna, dlažby, plovoucí podlahy. Vytápění nemovitosti je ústředním el. kotlem a také možnost na tuhá paliva, ale v současné době jsou kamna demontována. Je možné pronajmout také pro firmu a ubytování zaměstnanců, dle dohody. Nemovitost se nachází v krásné krajině v kopci nad Vltavou, obklopena lesy, spoustu cyklotras propojujících celou Prahu–západ, nedaleko centra obce Měchenice. Dům je aktuálně částečně vybavený nábytkem, foto je staršího data. Energetická náročnost budovy: D - Méně úsporná Zadejte váš e-mail nebo telefonní číslo a naši specialisté se vám ozvou s pomocí co nejdříve.
Vícerealcity.cz