3 pokoje
79 m²
7,000
2018-2-14
Pronájem bytu 3+KK v Nedělištích. Detailní informace Nabízíme vám tímto k pronájmu cihlový byt 3+KK v obci a části obce Neděliště. 1. nadzemní podlaží. Výměra 79 m2. Prostorná chodba s vestavěnou skříní, dva vlastní balkóny, komora (spíž), dva sklepy (menší palivový, větší na uložení věcí či plodin). Provedené úpravy: nová plastová okna včetně balkónových dveří, parapetů a žaluzií, dlažba v předsíni, koupelně, komoře a na WC, ve zbytku pěkné lamino podlahy, sektorová kuchyňská linka s kombinovaným sporákem a digestoří, nově zbudovaná koupelna s vanou, sprchovým koutem, umyvadlem, žebříkovým topidlem a přívodem/odpadem pro pračku, renovované WC s novým klosetem a sádrokartonovou šachtou pro stoupačky, nové topení (kondenzační kotel Vaillant s rozvody do deskových radiátorů), nové rozvody vody a odpadů (a zčásti i elektřiny), nové zásuvky a spínače, rekonstruované stoupačky, renovované balkóny s položenou dlažbou. Byt bude při předání zcela vyklizen, jen v komoře a ve sklepech zůstanou regály. K dispozici od 1. 4. 2018. Cena: pravidelná měsíční úhrada 7 000 Kč (bez inkasa) + jistota 15 000 Kč (s možností rozložení) + provize 9 000 Kč (včetně DPH). Klidné a útulné bydlení v obci, vzdálené 9 km od Hradce Králové, s vlastní garáží, parkovacím stáním a zahrádkou s trávníkem a záhony pro pěstění plodin (květin). Vhodné pro seriózní pár nebo rodinku s možným doprovodem malého vychovaného zvířátka, kuřák pouze v případě příslibu kouření na balkónech.
Víceremax-czech.cz

Pronájem bytu, 3+kk, 79 m²

Neděliště, Hradec Králové, Královéhradecký kraj, Hradec Králové
3 pokoje
79 m²
7,000
2018-2-3
Nabízíme vám tímto k pronájmu cihlový byt 3+KK v obci a části obce Neděliště. 1. nadzemní podlaží. Výměra 79 m2. Prostorná chodba s vestavěnou skříní, dva vlastní balkóny, komora (spíž), dva sklepy (menší palivový, větší na uložení věcí či plodin). Provedené úpravy: nová plastová okna včetně balkónových dveří, parapetů a žaluzií, dlažba v předsíni, koupelně, komoře a na WC, ve zbytku pěkné lamino podlahy, sektorová kuchyňská linka s myčkou, kombinovaným sporákem a digestoří, nově zbudovaná koupelna s vanou, sprchovým koutem, umyvadlem, žebříkovým topidlem a přívodem/odpadem pro pračku, renovované WC s novým klosetem a sádrokartonovou šachtou pro stoupačky, nové topení (kondenzační kotel Vaillant s rozvody do deskových radiátorů), nové rozvody vody a odpadů (a zčásti i elektřiny), nové zásuvky a spínače, rekonstruované stoupačky, renovované balkóny s položenou dlažbou. Byt bude při předání zcela vyklizen, jen v komoře a ve sklepech zůstanou regály. K dispozici od 1. 4. 2018. Cena: pravidelná měsíční úhrada 7 000 Kč (bez inkasa) + jistota 15 000 Kč (s možností rozložení) + provize 9 000 Kč (včetně DPH). Klidné a útulné bydlení v obci, vzdálené 9 km od Hradce Králové, s vlastní garáží, parkovacím stáním a zahrádkou s trávníkem a záhony pro pěstění plodin (květin). Vhodné pro seriózní pár nebo rodinku s možným doprovodem malého vychovaného zvířátka, kuřák pouze v případě příslibu kouření na balkónech.
Vícerealitymix.centrum.cz

PRONÁJEM: byt, 3+kk, 79 m², osobní vlastnictví

Neděliště, okres Hradec Králové
7,000
2018-2-6
Nabízíme vám tímto k pronájmu cihlový byt 3+KK v obci a části obce Neděliště. 1. nadzemní podlaží. Výměra 79 m². Prostorná chodba s vestavěnou skříní, dva vlastní balkóny, komora (spíž), dva sklepy (menší palivový, větší na uložení věcí či plodin). Provedené úpravy: nová plastová okna včetně balkónových dveří, parapetů a žaluzií, dlažba v předsíni, koupelně, komoře a na WC, ve zbytku pěkné lamino podlahy, sektorová kuchyňská linka s myčkou, kombinovaným sporákem a digestoří, nově zbudovaná koupelna s vanou, sprchovým koutem, umyvadlem, žebříkovým topidlem a přívodem/odpadem pro pračku, renovované WC s novým klosetem a sádrokartonovou šachtou pro stoupačky, nové topení (kondenzační kotel Vaillant s rozvody do deskových radiátorů), nové rozvody vody a odpadů (a zčásti i elektřiny), nové zásuvky a spínače, rekonstruované stoupačky, renovované balkóny s položenou dlažbou. Byt bude při předání zcela vyklizen, jen v komoře a ve sklepech zůstanou regály. K dispozici od 1. 4. 2018. Cena: pravidelná měsíční úhrada 7 000 Kč (bez inkasa) + jistota 15 000 Kč (s možností rozložení) + provize 9 000 Kč (včetně DPH). Klidné a útulné bydlení v obci, vzdálené 9 km od Hradce Králové, s vlastní garáží, parkovacím stáním a zahrádkou s trávníkem a záhony pro pěstění plodin (květin). Vhodné pro seriózní pár nebo rodinku s možným doprovodem malého vychovaného zvířátka, kuřák pouze v případě příslibu kouření na balkónech.
Vícereality.idnes.cz
Přihlásit se k odběru novinek ve vašem hledání:
Neděliště, Byt pronájem