2 pokoje
64 m²
6 900 Kč
29.03.17
Pronájem 2+1, 64 m2, světlý- Nabídka Pronájem bytu 2+1, 64m2,1. patro v bytovém domě, klidné místo. Po rekonstrukci - nová kuchyň, osvětlení..., WC zvlášť, koupelna s vanou. K bytu patří sklep. Topení - nová akumulační kamna. Obec Plavy.V místě školka, škola, lékař, samoobsluha, restaurace, lyžařský vlek, autobus, vlak. Parkování před domem zajištěno. K pronájmu po Velikonocích. Poplatky cca 2000,- Kč/měsíc, nájem 6900,- Kč/měsíc, kauce 1 měsíční nájem Jméno: Horešovská Telefon: 603485193 E-mail: *** Cena: 6900
Více hyperinzerce.cz

PRODEJ: byt, 1+1, 41 m², osobní vlastnictví

Plavy, okres Jablonec nad Nisou
41 m²
1 000 000 Kč
19.11.17
Haratrice spadají pod obec Plavy a leží na spojnici Turnov - Tanvald - Harrachov. Mají poměrně strategickou polohu pro rekreaci i trvalé bydlení. Občanská vybavenost větších obcí a měst v dosahu, stejně tak jako příroda a střediska. Samotný bytový dům je dostupný zmístní komunikace na okraji obce. Je v slušném stavu - celý dům má nová plastová okna, krytinu a stoupací vedení. Byt o celkové ploše téměř 42 m² má dispozici 1+1:vstupní chodba, samostatné wc s umyvadlem (. ), koupelna se sprochovým boxem, kuchyň s jídelním koutem a pokoj. Dále k bytu náleží technická místnost (prádelna, lyžárna), ve které je umístěn kotel, komora na patře, půdní prostor k úžívání, sklepní koje a oddělení pod uzamčením v pěkné venkovní kolně. Byt je kompletně nadstandardně a moderně rekonstruován. Vše je nové. Náklady na bydlení jsou nízké ( fo + záloha na vodu cca1000, plyn 500 - topení a ohřev vody, elektrika cca 200). V pokoji jsou krbová kamna pro pohodu a také pro nižší náklady za topení (i tak nízké). Doporučuji také jako na víkendové bydlení na horách nebo jako investici na pronájmy.
Více reality.idnes.cz
1 000 000 Kč
16.11.17
Haratrice spadají pod obec Plavy a leží na spojnici Turnov - Tanvald - Harrachov. Mají poměrně strategickou polohu pro rekreaci i trvalé bydlení. Občanská vybavenost větších obcí a měst v dosahu, stejně tak jako příroda a střediska. Samotný bytový dům je dostupný zmístní komunikace na okraji obce. Je v slušném stavu - celý dům má nová plastová okna, krytinu a stoupací vedení. Byt o celkové ploše téměř 42m2 má dispozici 1+1:vstupní chodba, samostatné wc s umyvadlem (!), koupelna se sprochovým boxem, kuchyň s jídelním koutem a pokoj. Dále k bytu náleží technická místnost (prádelna, lyžárna), ve které je umístěn kotel, komora na patře, půdní prostor k úžívání, sklepní koje a oddělení pod uzamčením v pěkné venkovní kolně. Byt je kompletně nadstandardně a moderně rekonstruován. Vše je nové. Náklady na bydlení jsou nízké ( fo + záloha na vodu cca1000, plyn 500 - topení a ohřev vody, elektrika cca 200). V pokoji jsou krbová kamna pro pohodu a také pro nižší náklady za topení (i tak nízké). Doporučuji také jako na víkendové bydlení na horách nebo jako investici na pronájmy. ★ Operace: Prodej ★ Typ nemovitosti: Byt ★ Okres: Jablonec nad Nisou ★ Adresa: Plavy, Haratice ★ Podlaží: 3 ★ Celkem podlaží: 3 ★ Plocha podlahová: 41 m2 ★ Druh objektu: cihlová ★ Vybavení: Kuchyňská linka, Sprchový kout, Krb, Zděné jádro, Sklep, Zahrada, U domu (veřejné) ★ Stav objektu: velmi dobrý ★ Dostupnost: Příměstská doprava, Auto, Vlak ★ Energetická náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná | Podle vyhlášky č. 78/2013 Sb.
Více reality.bazos.cz