Nabízíme k dlouhodobému pronájmu zcela vybavený prostorný byt 3+1 v přízemí. V budově jsou dva byty, přízemí a podkrovní byt. Preferujeme seriózní zájemce, nejlépe rodinu s dětmi. Byt je po částečné rekonstrukci a snížení energetické náročnosti v r. 2010. Také díky vytápění tepelným čerpadlem, dvojímu rozvodu vody (pitná + užitková voda z vlastní studny) a solárním kolektorům pro ohřev TUV, se pohybuje poplatek za energie a vodu pouze kolem 2200Kč měsíčně / 1 byt. Možnost bezplatného využití dvora - kryté parkování 1 vozu, uložení kol, kočárku atp., + možnost sdíleného použití sklepa cca 25m2. Možnost bezplatného využití zatravněné zahrady cca 500m2 pro rekreační účely: trampolína, ohniště, pískoviště, venkovní posezení + gril. ad. Možnost bezplatného používání jak letního - venkovního, tak krytého vyhřívaného bazénu (v provozu cca říjen až duben).
Podivín,Palackého
3 pokoje
115 m²
12 000
29. 5. 2018
Vícehyperinzerce.cz
Pronajímáme nově zrekonstruovaný byt 2 + 1 v Podivíně. Volný od 1.8. Vše nové. Nová kuch.linka + nové spotřebiče, nová koupena, vyhřívaná podlaha v koupelně, vyhřívané zrcadlo v kkoupeně, samostatné plynové topení, samostatné voda + elektřina. Pro slušné a solventní zájemce.
Podivín
2 pokoje
60 m²
7 500
5. 7. 2017
Vícehyperinzerce.cz
We at Flatfy use cookies to improve quality of your overall browsing experience. By using our services you agree to our use of cookies.Learn more