2 pokoje
60 m²
6,500
2018-2-9
Nabízíme k pronájmu velmi pěkný byt o dispozici 2+1, v bytovém domě, v obci Polevsko. Jedná se o velmi klidné místo, vzdálené 3 km od centra Nového Boru. Byt prošel rekonstrukcí a je vybavený kuchyňkou linkou, sporákem, troubou a digestoří. Podlahy jsou řešeny keramickou dlažbou. Jedná se o dům se čtyřmi bytovými jednotkami, který je po kompletní revitalizaci. U domu je zahrada, kterou lze využívat. V bezprostřední blízkosti se nachází obchod, tenisové hřiště, dětské hřiště a dvě hospody. Autobusová zastávka je pár metrů od domu. Nájemce hradí měsíční nájem v hodnotě 6.500,- Kč plus topení, které je řešeno podlahovým vytápěním v hodnotě 900,- Kč za měsíc, elektřinu a vodu si nájemce hradí sám, přímo dodavateli služeb. Při podpisu nájemní smlouvy zájemce hradí vratnou jistinu ve výši dvou měsíčních nájmů a provizi zprostředkovateli v hodnotě 8.000,- Kč vč. DPH. Byt je volný od 1. 3. 2018. Vzhledem ke stavu a lokalitě bytu, tuto nabídku doporučuji. ----------------------------- Poznámka k ceně: Nájem 6.500,- Kč. Topení 900,- Kč. Elektřinu a vodu si nájemce hradí sám, přímo dodavateli služeb. ----------------------------- Lokalita: Polevsko
Vícehyperinzerce.cz

Pronájem, Byt 2+1, 60m2, Polevsko,

Liberecký Polevsko , okres Česká Lípa
6,500
2018-2-6
Nabízíme k pronájmu velmi pěkný byt o dispozici 2+1, v bytovém domě, v obci Polevsko. Jedná se o velmi klidné místo, vzdálené 3 km od centra Nového Boru. Byt prošel rekonstrukcí a je vybavený kuchyňkou linkou, sporákem, troubou a digestoří. Podlahy jsou řešeny keramickou dlažbou. Jedná se o dům se čtyřmi bytovými jednotkami, který je po kompletní revitalizaci. U domu je zahrada, kterou lze využívat. V bezprostřední blízkosti se nachází obchod, tenisové hřiště, dětské hřiště a dvě hospody. Autobusová zastávka je pár metrů od domu. Nájemce hradí měsíční nájem v hodnotě 6.500,- Kč plus topení, které je řešeno podlahovým vytápěním v hodnotě 900,- Kč za měsíc, elektřinu a vodu si nájemce hradí sám, přímo dodavateli služeb. Při podpisu nájemní smlouvy zájemce hradí vratnou jistinu ve výši dvou měsíčních nájmů a provizi zprostředkovateli v hodnotě 8.000,- Kč vč. DPH. Byt je volný od 1. 3. 2018. Vzhledem ke stavu a lokalitě bytu, tuto nabídku doporučuji. ID inzerátu: 6808652 Typ nabídky: pronájem Stav nabídky: Aktivní Stát: Česká republika Kraj: Liberecký Lokalita: Polevsko , okres Česká Lípa Kategorie: Byty k pronájmu Podkategorie: Do 10000 Kč, 2+1 Energetický štítek: G Vlastnictví: osobní Stav nemovitosti: velmi dobrý Užitná plocha: 60 m 2 Typ budovy: cihlový Počet nadzemních podlaží: 1 Podlaží: 1. podlaží Typ vytápění: Ústřední elektrické Voda: ano Elektřina: ano Internet ověřit dostupnost internetu Ověříme dostupnost internetu na vaší adrese Zadejte své číslo, zavoláme vám zpět Zavolejte mi
Vícehyperreality.cz
6,500
2018-2-7
Nabízíme k pronájmu velmi pěkný byt o dispozici 2+1, v bytovém domě, v obci Polevsko. Jedná se o velmi klidné místo, vzdálené 3 km od centra Nového Boru. Byt prošel rekonstrukcí a je vybavený kuchyňkou linkou, sporákem, troubou a digestoří. Podlahy jsou řešeny keramickou dlažbou. Jedná se o dům se čtyřmi bytovými jednotkami, který je po kompletní revitalizaci. U domu je zahrada, kterou lze využívat. V bezprostřední blízkosti se nachází obchod, tenisové hřiště, dětské hřiště a dvě hospody. Autobusová zastávka je pár metrů od domu. Nájemce hradí měsíční nájem v hodnotě 6.500,- Kč plus topení, které je řešeno podlahovým vytápěním v hodnotě 900,- Kč za měsíc, elektřinu a vodu si nájemce hradí sám, přímo dodavateli služeb. Při podpisu nájemní smlouvy zájemce hradí vratnou jistinu ve výši dvou měsíčních nájmů a provizi zprostředkovateli v hodnotě 8.000,- Kč vč. DPH. Byt je volný od 1. 3. 2018. Vzhledem ke stavu a lokalitě bytu, tuto nabídku doporučuji.
Vícereality.idnes.cz
6,500
2018-2-6
Nabízíme k pronájmu velmi pěkný byt o dispozici 2+1, v bytovém domě, v obci Polevsko. Jedná se o velmi klidné místo, vzdálené 3 km od centra Nového Boru. Byt prošel rekonstrukcí a je vybavený kuchyňkou linkou, sporákem, troubou a digestoří. Podlahy jsou řešeny keramickou dlažbou. Jedná se o dům se čtyřmi bytovými jednotkami, který je po kompletní revitalizaci. U domu je zahrada, kterou lze využívat. V bezprostřední blízkosti se nachází obchod, tenisové hřiště, dětské hřiště a dvě hospody. Autobusová zastávka je pár metrů od domu. Nájemce hradí měsíční nájem v hodnotě 6.500,- Kč plus topení, které je řešeno podlahovým vytápěním v hodnotě 900,- Kč za měsíc, elektřinu a vodu si nájemce hradí sám, přímo dodavateli služeb. Při podpisu nájemní smlouvy zájemce hradí vratnou jistinu ve výši dvou měsíčních nájmů a provizi zprostředkovateli v hodnotě 8.000,- Kč vč. DPH. Byt je volný od 1. 3. 2018. Vzhledem ke stavu a lokalitě bytu, tuto nabídku doporučuji. Energetická náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná Cena: Nájem 6.500,- Kč. Topení 900,- Kč. Elektřinu a vodu si nájemce hradí sám, přímo dodavateli služeb..
Vícereality.bazos.cz

Pronájem bytu 2+1 60 m² Polevsko

Polevsko, Liberecký kraj
2 pokoje
6,500
2018-2-5
Nabízíme k pronájmu velmi pěkný byt o dispozici 2+1, v bytovém domě, v obci Polevsko. Jedná se o velmi klidné místo, vzdálené 3 km od centra Nového Boru. Byt prošel rekonstrukcí a je vybavený kuchyňkou linkou, sporákem, troubou a digestoří. Podlahy jsou řešeny keramickou dlažbou. Jedná se o dům se čtyřmi bytovými jednotkami, který je po kompletní revitalizaci. U domu je zahrada, kterou lze využívat. V bezprostřední blízkosti se nachází obchod, tenisové hřiště, dětské hřiště a dvě hospody. Autobusová zastávka je pár metrů od domu. Nájemce hradí měsíční nájem v hodnotě 6.500,- Kč plus topení, které je řešeno podlahovým vytápěním v hodnotě 900,- Kč za měsíc, elektřinu a vodu si nájemce hradí sám, přímo dodavateli služeb. Při podpisu nájemní smlouvy zájemce hradí vratnou jistinu ve výši dvou měsíčních nájmů a provizi zprostředkovateli v hodnotě 8.000,- Kč vč. DPH. Byt je volný od 1. 3. 2018. Vzhledem ke stavu a lokalitě bytu, tuto nabídku doporučuji. Energetická náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná Zadejte váš e-mail nebo telefonní číslo a naši specialisté se vám ozvou s pomocí co nejdříve.
Vícerealcity.cz
Přihlásit se k odběru novinek ve vašem hledání:
Polevsko, Byt pronájem