Byt je pěkný,udržovaný,slunný,okna do přírody,Sídliště,ulice Rataje,3.patro.Cena cca 5700 už se všemi energiemi (voda,teplo,elektřina,kabelová tv)Možnost internetu.Kauce 12000.Volný bude okolo 1.září.Bez zvířátek.Upřednostním kontakt e-mailem:***
Hlinsko, Rataje
1 pokoj
32 m²
5,700
2016-4-30
Vícehyperinzerce.cz
Přihlásit se k odběru novinek ve vašem hledání:
Rataje, Byt pronájem
Nabízím k prodeji soubor dvou chat v oblíbené rekreační oblasti 200 m od řeky Sázavy mimo záplavovou zónu. Ve větší dvoupodlažní chatě jsou hlavní obytné prostory ve 2.NP a mají dispozici 3+kk – obývací pokoj s prostorným kuchyňským koutem a dvěma samostatnými ložnicemi. Z chodby vlevo je koupelna se sprchovým koutem. Rovně projdete do obývacího pokoje s kuchyňským koutem. Obývací prostory jsou velmi světlé díky velkým oknům přes celou stěnu a mají po celé délce budovy prostorný krytý balkón s výhledem do údolí, kde protéká řeka Sázava. I za deště můžete na balkóně relaxovat 4 metry nad zemí a rozhlížet se s hrnkem kávy po okolí, dominantách města Rataje a poslouchat hodiny na kostele. Hlavní chata má zděné přízemí, ve kterém je splachovací WC a je prozatím využívané jako sklad. Jednoduchou úpravou je z tohoto přízemního prostoru možné vytvořit další ubytovací prostory. Tato větší chata stojí na dlouhodobě pronajatém pozemku, roční nájemné je 3600,- Kč. Druhá menší chata je na vlastním pozemku a je vhodná třeba pro ubytování návštěv apod. Má i malou kuchyňku s ledničkou a plynovým vařičem, samostatné splachovací WC a venkovní solární sprchu. Krytá terasa chatky umožňuje také odpočinek na čerstvém vzduchu i za deště. Malá chata je v uzavřeném oploceném areálu se sportovištěm, společnou studnou a parkovištěm. Autem lze zajet až k chatce. Pozemky obou chat spolu bezprostředně sousedí a jsou propojeny brankou v plotě. Chaty jsou momentálně bez vytápění a jsou vhodné k rekreaci jen od jara do podzimu. PO DOHODĚ MOŽNOST PRODEJE CHAT SAMOSTATNĚ. Více informací a obrázků najdete na:
490,000
2017-11-15
Vícespechato.cz
Nabízím k prodeji soubor dvou chat v oblíbené rekreační oblasti 200 m od řeky Sázavy mimo záplavovou zónu. Ve větší dvoupodlažní chatě jsou hlavní obytné prostory ve 2.NP a mají dispozici 3+kk – obývací pokoj s prostorným kuchyňským koutem a dvěma samostatnými ložnicemi. Z chodby vlevo je koupelna se sprchovým koutem. Rovně projdete do obývacího pokoje s kuchyňským koutem. Obývací prostory jsou velmi světlé díky velkým oknům přes celou stěnu a mají po celé délce budovy prostorný krytý balkón s výhledem do údolí, kde protéká řeka Sázava. I za deště můžete na balkóně relaxovat 4 metry nad zemí a rozhlížet se s hrnkem kávy po okolí, dominantách města Rataje a poslouchat hodiny na kostele. Hlavní chata má zděné přízemí, ve kterém je splachovací WC a je prozatím využívané jako sklad. Jednoduchou úpravou je z tohoto přízemního prostoru možné vytvořit další ubytovací prostory. Tato větší chata stojí na dlouhodobě pronajatém pozemku, roční nájemné je 3600,- Kč. Druhá menší chata je na vlastním pozemku a je vhodná třeba pro ubytování návštěv apod. Má i malou kuchyňku s ledničkou a plynovým vařičem, samostatné splachovací WC a venkovní solární sprchu. Krytá terasa chatky umožňuje také odpočinek na čerstvém vzduchu i za deště. Malá chata je v uzavřeném oploceném areálu se sportovištěm, společnou studnou a parkovištěm. Autem lze zajet až k chatce. Pozemky obou chat spolu bezprostředně sousedí a jsou propojeny brankou v plotě. Chaty jsou momentálně bez vytápění a jsou vhodné k rekreaci jen od jara do podzimu. PO DOHODĚ MOŽNOST PRODEJE CHAT SAMOSTATNĚ.
Rataje nad Sázavou, Středočeský kraj
3 pokoje
35 m²
490,000
2016-12-10
Vícebezrealitky.cz