Pronájem bytu 1+kk bez realitky

Slatinice na Hané, Olomoucký kraj
1 pokoj
27 m²
3,196
2016-7-20
Rezidence Slatinice nabízí soběstačným seniorům komfortní, bezpečné a cenově dostupné nájemní bydlení v malometrážních bytech v lázeňské obci Slatinice, vzdálené jen 13 km od Olomouce a Prostějova. Byty jsou určeny nejen seniorům ze Slatinic a okolí, ale všem seniorům nad 65 let, kteří preferují poklidné a bezpečné bydlení v malebné lázeňské obci s veškerou občanskou vybaveností, celoročními lázněmi, množstvím stezek pro pěší i pro cyklisty, v krajině protkané turistickými zajímavostmi lákajícím k výletům. Celkem 55 bytů ve dvou jednopatrových bytových domech zaručuje dostatek soukromí i pohodlí svým obyvatelům. Přilehlý ovocný sad vybízí k posezení a k odpočinku, stejně tak jako zahrady s altány a grily. V jednom z domů je navíc k dispozici pro společná setkání i pro posezení s početnějšími návštěvami společenská místnost s plně vybavenou kuchyní, stoly a židlemi, velkou TV a krbem. Pro samostatně žijící seniory je připraveno 46 bytů 1+kk, pro manželské páry 9 bytů 2+1. Byt je možné vybavit vlastním nábytkem i oblíbenými dekoracemi. Na vyžádání a za příplatek může být byt pronajímán kompletně zařízen. Nájemníci mohou samozřejmě také přijímat návštěvy a žít režimem, který jim vyhovuje. Všechny byty byly postaveny s ohledem na potřeby seniorů. Jedná se o malometrážní byty s širokými dveřmi, dostatkem světla a prostornými společnými chodbami. Součástí vybavení každého bytu je: kuchyňská linka včetně sporáku se sklokeramickou deskou požární hlásiče plastová okna, žaluzie, plovoucí podlaha internetová, TV a satelitní přípojka telefon pro bezplatnou komunikaci mezi jednotlivými byty keramické obklady a podlahy v koupelně a WC, sprchový kout, umyvadlová skříňka, police a zrcadlo s osvětlením Více informací na www.rezidenceslatinice.cz
Vícebezrealitky.cz
Přihlásit se k odběru novinek ve vašem hledání:
Slatinice, Byt pronájem

Pronájem byt, 85 m

Olomouc, 783 42
6,500
2017-7-12
Pronájem podkrovních neprůchozích pokojů v obci Slatinice, zhruba 10 km od Olomouce. Pokoje o celkové rozloze 85 m2 se nachází v 2. patře rodinného domu. Pokoje budou vybavené. Kuchyň a koupelna je sdílená s dalšími nájemníky v domě. Ve zděné koupelně je vana, umyvadlo a v domě jsou 3 toalety samostatně. V pokoji je manželská postel, stůl, skříně apod. Uvedená cena je bez energií. Inkaso pro 2 osoby činí 1.000,-Kč. Volný ihned. Vhodný pro pár, případně pro 1 pracující osobu bez zvířete. PENB tř. G.
Vícerealingo.cz

Pronájem byt, 30 m

Olomouc, 779 00
4,500
2017-7-12
Pronájem samostatného neprůchozího pokoje v obci Slatinice, zhruba 10 km od Olomouce. Pokoj o celkové rozloze 30 m2 se nachází v 1. patře rodinného domu a je zařízený.Kuchyň a koupelna je sdílená s dalšími nájemníky v domě. Ve zděné koupelně je vana, umyvadlo a v domě jsou 3 toalety samostatně. V pokoji je postel, regál, šatní skříň a konferenční stolek. Uvedená cena je bez energií. Inkaso pro 1 osobu činí 500,-Kč. Volný ihned. Vhodný pro studenta nebo pracujícího člověka bez zvířete. PENB tř. G.
Vícerealingo.cz
6,500
2017-7-8
Pronájem bytu 1+1 v osobním vlastnictví v domě z roku 2002 v obci Slatinice. Byt se nachází v 2. patře cihlového domu bez výtahu a je ve velmi dobrém stavu. Užitná plocha bytu je 52 m2 a podlahová plocha 12 m2. Kontaktujte nás pro více informací volejte 776 874 168. Hodnota energetického štítku: B - Velmi úsporná. Kód nemovitosti VIA2350.
Vícerealingo.cz