12,000
2018-1-16
K pronájmu nabízíme obytný atelier o dispozici 2+kk, podlahové ploše 60 m², s předzahrádkou, ve Středoklukách, okr. Praha-západ. Nově zrekonstruovaný atelier se nachází v 1. NP a skládá se z chodby, koupelny vybavené vanou a umyvadlem, samostatného WC, komory/šatny, obývacího pokoje s kuchyňskou linkou s vestavnými spotřebiči (elektrický sporák, sklokeramická varná deska, digestoř, lednice a mrazák) a odděleného prostoru na spaní. Na podlaze je plovoucí podlaha, v koupelně a na chodbě je dlažba. Vytápění a ohřev vody zajišťuje plynový kotel umístněný v budově. Byt se nachází v objektu, kde jsou potraviny a další dva byty. Jedná se o klidnou obytnou zónu, parkování v ulici. V obci jsou potraviny, škola, hřiště, pěkné koupaliště, restaurace, v okolí pěkná příroda a cyklostezky. Středokluky jsou dobře dopravně dostupné jak do Kladna, tak do Prahy i busem na Veleslavín a dále pak metro A. Rozpis nákladů byt č.2: elektřina 750,-Kč, voda 600,-Kč, topení/TUV 1300,-Kč, internet 399,-Kč, ostatní 350,-Kč, celkem 3399,-Kč. Vyúčtování dle skutečné spotřeby. Majitel požaduje kauci ve výši jednoho měsíčního nájmu a poplatků. Protože se jedná o atelier, není možno nahlásit trvalý pobyt. Energetický štítek zatím kategorie G.
Vícereality.idnes.cz

Pronájem bytu 2+kk v osobním vlastnictví 60 m², Středokluky

Středočeský kraj, Středokluky, Školská
2 pokoje
60 m²
12,000
2018-1-16
Atelier k pronájmu o velikosti 60m2 ve Středoklukách, okr. Praha-západ Detailní informace K pronájmu nabízíme obytný atelier o dispozici 2+kk, podlahové ploše 60m2, s předzahrádkou, ve Středoklukách, okr. Praha-západ. Nově zrekonstruovaný atelier se nachází v 1. NP a skládá se z chodby, koupelny vybavené vanou a umyvadlem, samostatného WC, komory/šatny, obývacího pokoje s kuchyňskou linkou s vestavnými spotřebiči (elektrický sporák, sklokeramická varná deska, digestoř, lednice a mrazák) a odděleného prostoru na spaní. Na podlaze je plovoucí podlaha, v koupelně a na chodbě je dlažba. Vytápění a ohřev vody zajišťuje plynový kotel umístněný v budově. Byt se nachází v objektu, kde jsou potraviny a další dva byty. Jedná se o klidnou obytnou zónu, parkování v ulici. V obci jsou potraviny, škola, hřiště, pěkné koupaliště, restaurace, v okolí pěkná příroda a cyklostezky. Středokluky jsou dobře dopravně dostupné jak do Kladna, tak do Prahy i busem na Veleslavín a dále pak metro A. Rozpis nákladů byt č.2: elektřina 750,-Kč, voda 600,-Kč, topení/TUV 1300,-Kč, internet 399,-Kč, ostatní 350,-Kč, celkem 3399,-Kč. Vyúčtování dle skutečné spotřeby. Majitel požaduje kauci ve výši jednoho měsíčního nájmu a poplatků. Protože se jedná o atelier, není možno nahlásit trvalý pobyt. Energetický štítek zatím kategorie G.
Víceremax-czech.cz
9,900
2017-11-23
K pronájmu nabízíme obytný atelier o dispozici 1+1, o podlahové ploše 33 m², po rekonstrukci, s předzahrádkou, ve Středoklukách, okr. Praha-západ. Atelier se nachází v 1. NP a skládá se z chodby, koupelny vybavené sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou, obývacího pokoje se vstupem na zahrádku a kuchyně vybavené kuchyňskou linkou s vestavným elektrickým sporákem, sklokeramickou varnou deskou, lednicí, mrazákem a digestoří. Není zde myčka a pračka. Na podlaze je plovoucí podlaha, v koupelně a chodbě dlažba. Vytápění a ohřev vody zajišťuje plynový kotel umístněný v objektu. Atelier se nachází v budově, kde je obchod s potravinami a další dva byty. Jedná se o klidnou obytnou zónu, bezproblémové parkování v ulici. V obci jsou potraviny, škola, hřiště, pěkné koupaliště, restaurace, v okolí pěkná příroda a cyklostezky. Středokluky jsou dobře dopravně dostupné jak do Kladna, tak do Prahy i busem na Veleslavín a dále pak metro A. Volné od 1.12. Poplatky zálohově: elektřina 55O,-Kč, topení a TUV 1250,-Kč, vodné stočné 500,-Kč, internet 390,-Kč, ostatní 310,-Kč. Celkem 3 000,-Kč.
Vícereality.idnes.cz
Přihlásit se k odběru novinek ve vašem hledání:
Středokluky, Byt pronájem