Stížnost
Nově nabízíme pronájem bytu v zrekonstruovaném bytovém domě v Pardubicích na Studánce v ulici Luďka Matury. Dispozice bytu je 2+1 o rozloze 60,3 m2 v 7 nadzemním podlaží s výtahem a balkónem. Byt je plně zařízen a veškerý nábytek a spotřebiče zde zůstávají. Oba pokoje mají oddělené vchody což umožňuje i bydlení pro více podnájemníků. Byt je vhodný na dlouhodobý pronájem což klient vyžaduje.
Luďka Matury, Studánka, Pardubice,Pardubický kraj,Pardubice
2 pokoje
60.3 m²
10 000 Kč
13. 10. 2018
Vícerealitymix.centrum.cz
Stížnost
Nově nabízíme pronájem bytu v zrekonstruovaném bytovém domě v Pardubicích na Studánce v ulici Luďka Matury. Dispozice bytu je 2+1 o rozloze 60,3 m² v 7 nadzemním podlaží s výtahem a balkónem. Byt je plně zařízen a veškerý nábytek a spotřebiče zde zůstávají. Oba pokoje mají oddělené vchody což umožňuje i bydlení pro více podnájemníků. Byt je vhodný na dlouhodobý pronájem což klient vyžaduje.
Pardubický kraj,Pardubice,Pardubice,Studánka,Luďka Matury
2 pokoje
60 m²
10 000 Kč
12. 10. 2018
Vícereality.cz
Stížnost
Zrekonstruovaný slunný byt 2+1, 62m2 vč. kvalitně zasklené lodžie; v nejvyšším patře s výtahem. Orientace neprůchozích pokojů východ a západ. Další místnosti: kuchyň, komora, koupelna s vanou bez sprchového koutu, WC samostatná místnost. Vybavení: kuchyňská linka, velká vestavěná a skříň a menší spíž. Vnitřní příčky z cihel, venkovní zdi panel, nová okna, dům zateplen. Nádherné výhledy do lesů, vod a strání Moravského krasu na všechny strany. Centrum Brna za 30 minut, 5 minut: zastávka MHD, nákupní středisko, restaurace, MŠ, ZŠ, pošta, knihovna, nové víceúčelové sportovní a dětské hřiště. Les - před domem! Studánka 7 minut. Byt je u lesa v Adamově na Ptačině. Energetická náročnost budovy B! (velmi dobře zateplený + využití sluneční energie). Reálné měs. náklady 3600 při tříčlenné rodině (k nájmu se platí zálohy na energie 4000). Možnost pronájmu garáže. Kontakt: Nejlépe zavolejte (ne SMS) nebo využijte formulář níže "Odeslat odpověď", můžete zanechat své telefonní číslo. Děkuji.
Adamov,Petra Jilemnického
2 pokoje
62 m²
9 000 Kč
8. 3. 2018
Vícehyperinzerce.cz
V Flatfy používáme cookies pro zlepšení kvality Vašeho prohlížení internetu. Využíváním našich služeb souhlasíte s používáním cookies.Zjistit více