2 pokoje
5 000 Kč
21.11.17
Popis Nabízíme pronájem rekonstr. bytu 2+1 v Suchohrdlech u Znojma, o rozloze přes 60 m2, nacházejícího se v přízemí RD. Má vlastní vchod, vybaven KL a sporákem. Vytápění ÚT, vlastní kotel na zemní plyn. Topit je také možné krbem na dřevo. Zděná koupelna se sprchovým koutem. Nová plastová okna i vstupní dveře. U bytu zahrádka s posezením. Do obce jezdí MHD, 1 km do marketu ve ZN, kousíček do přírody.
Více bytyvolne.cz
5 000 Kč
21.11.17
Nabízíme pronájem rekonstr. 2+1 v Suchohrdlech u Znojma, o rozloze přes 60 m2, nacházejícího se v přízemí RD. Má vlastní vchod, vybaven KL a sporákem. Vytápění ÚT, vlastní kotel na zemní plyn. Topit je také možné krbem na dřevo. Zděná koupelna se sprchovým koutem. Nová plastová okna i vstupní dveře. U bytu zahrádka s posezením. Do obce jezdí MHD, 1 km do marketu ve ZN, kousíček do přírody.
Více realhit.cz

Pronájem byt 2+kk, 55 m

Znojemská, Suchohrdly
6 000 Kč
02.08.17
Se souhlasem majitele nabízíme k pronájmu byt o dispozici 2+kk a o velikosti 55m2. Být je docent s vybavením nájemníka. Jedná se o pěkný byt v rodinném domku, který prošel celkovou rekonstrukcí. Byt se skládá ze dvou místností, koupelny se sprchovým koutem, předsíně. Na podlahách je dlažba a PVC. Na stropě jsou dřevěné trámy. K vytápění slouží krbová kamna. Jedná se o nízkonákladový byt. Součástí nájmu je i malé venkovní posezení a parkování ve dvoře. Volné od Ihned. V případě Vašeho zájmu o pronájem bytu volejte makléři nebo navštivte naše str
Více realingo.cz