2 pokoje
55 m²
9,000
2018-1-11
Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme ke pronájmu velmi krásný a kompletně zrekonstruovaný byt 2+1 v Tovačově. Bytová jednotka prošla kompletní rekonstrukcí – vyzděné bytové jádro včetně elektroinstalace v mědi, koupelna s toaletou, rohovou vanou a keramickým obkladem, plovoucí podlahy, kuchyňská linka včetně horkovzdušné trouby a sklo keramické varné desky, digestoř, voda a odpady v plastu, měřiče a regulátory tepla, plastová okna se žaluziemi. Velkou výhodou tohoto bytu jsou nízké náklady na bydlení, neprůchozí pokoje a velká zrekonstruovaná, zasklená lodžie. Ohřev teplé vody je elektrickým bojlerem 100L. K dispozici sklep a společné prostory domu – kočárkárna, kolárna a dvě sušárny. V bytě zůstává – veškeré vybavení, jak vidíte na fotografiiích kromě pračky.....obývací stěna, konferenční stolek, rozkládací sedačka. V ložnici manželská postel, dva noční stolky a velká šatní skříň, pěkný koberec, komoda. V chodbě větší skříň a botník. V kuchyni kuchyňská linka s elektrickou troubou a sklokeramickou varnou deskou, digestoř, velká kompbinovaná lednice s mrazákem, jídelní stůl + židle. Jde o klidnou lokalitu s veškerou občanskou vybaveností. Nedaleko i dětské hřiště a autobusová stanice, Tovačovská jezera a zámek. Dobrá dostupnost do okolních měst - krajské město Olomouc, Přerov, Kroměříž a Prostějov. Jde o pěknou lokalitu s krásnou přírodou. Bytový dům je po revitalizaci – nová střecha, zateplení, fasáda, zvonky, schránky, okna, lodžie, atd. Nájemné činí 9.000,- Kč/měs. + elektřinu, KTV a Internet si nový podnájemníci přepisují na sebe. Majitelé požadují vratnou kauci 10.000,- Kč + provize RK hradí podnájemce. Prohlídky možné od 1. 2. 2018. Objednávat, ale můžete již dnes. Více informací v RK. ----------------------------- Poznámka k ceně: Nájemné 9000,-/měs. + elektřina. Výše nájemného je k jednání., + provize ----------------------------- Lokalita: Tovačov, Zvolenov
Vícehyperinzerce.cz

Pronájem, byt 2+1, Tovačov

Zvolenov, Tovačov I-Město, Tovačov, Přerov
9,000
2018-1-13
Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme ke pronájmu velmi krásný a kompletně zrekonstruovaný byt 2+1 v Tovačově. Bytová jednotka prošla kompletní rekonstrukcí – vyzděné bytové jádro včetně elektroinstalace v mědi, koupelna s toaletou, rohovou vanou a keramickým obkladem, plovoucí podlahy, kuchyňská linka včetně horkovzdušné trouby a sklo keramické varné desky, digestoř, voda a odpady v plastu, měřiče a regulátory tepla, plastová okna se žaluziemi. Velkou výhodou tohoto bytu jsou nízké náklady na bydlení, neprůchozí pokoje a velká zrekonstruovaná, zasklená lodžie. Ohřev teplé vody je elektrickým bojlerem 100L. K dispozici sklep a společné prostory domu – kočárkárna, kolárna a dvě sušárny. V bytě zůstává – veškeré vybavení, jak vidíte na fotografiiích kromě pračky.....obývací stěna, konferenční stolek, rozkládací sedačka. V ložnici manželská postel, dva noční stolky a velká šatní skříň, pěkný koberec, komoda. V chodbě větší skříň a botník. V kuchyni kuchyňská linka s elektrickou troubou a sklokeramickou varnou deskou, digestoř, velká kompbinovaná lednice s mrazákem, jídelní stůl + židle. Jde o klidnou lokalitu s veškerou občanskou vybaveností. Nedaleko i dětské hřiště a autobusová stanice, Tovačovská jezera a zámek. Dobrá dostupnost do okolních měst - krajské město Olomouc, Přerov, Kroměříž a Prostějov. Jde o pěknou lokalitu s krásnou přírodou. Bytový dům je po revitalizaci – nová střecha, zateplení, fasáda, zvonky, schránky, okna, lodžie, atd. Nájemné činí 9.000,- Kč/měs. + elektřinu, KTV a Internet si nový podnájemníci přepisují na sebe. Majitelé požadují vratnou kauci 10.000,- Kč + provize RK hradí podnájemce. Prohlídky možné od 1. 2. 2018. Objednávat, ale můžete již dnes. Více informací v RK.
Vícerodinne-domy-k-prodeji.cz

Pronájem bytu 2+1 55 m² Tovačov, Zvolenov

Tovačov, Zvolenov, Olomoucký kraj
2 pokoje
9,000
2018-1-6
Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme ke pronájmu velmi krásný a kompletně zrekonstruovaný byt 2+1 v Tovačově. Bytová jednotka prošla kompletní rekonstrukcí – vyzděné bytové jádro včetně elektroinstalace v mědi, koupelna s toaletou, rohovou vanou a keramickým obkladem, plovoucí podlahy, kuchyňská linka včetně horkovzdušné trouby a sklo keramické varné desky, digestoř, voda a odpady v plastu, měřiče a regulátory tepla, plastová okna se žaluziemi. Velkou výhodou tohoto bytu jsou nízké náklady na bydlení, neprůchozí pokoje a velká zrekonstruovaná, zasklená lodžie. Ohřev teplé vody je elektrickým bojlerem 100L. K dispozici sklep a společné prostory domu – kočárkárna, kolárna a dvě sušárny. V bytě zůstává – veškeré vybavení, jak vidíte na fotografiiích kromě pračky.....obývací stěna, konferenční stolek, rozkládací sedačka. V ložnici manželská postel, dva noční stolky a velká šatní skříň, pěkný koberec, komoda. V chodbě větší skříň a botník. V kuchyni kuchyňská linka s elektrickou troubou a sklokeramickou varnou deskou, digestoř, velká kompbinovaná lednice s mrazákem, jídelní stůl + židle. Jde o klidnou lokalitu s veškerou občanskou vybaveností. Nedaleko i dětské hřiště a autobusová stanice, Tovačovská jezera a zámek. Dobrá dostupnost do okolních měst - krajské město Olomouc, Přerov, Kroměříž a Prostějov. Jde o pěknou lokalitu s krásnou přírodou. Bytový dům je po revitalizaci – nová střecha, zateplení, fasáda, zvonky, schránky, okna, lodžie, atd. Nájemné činí 9.000,- Kč/měs. + elektřinu, KTV a Internet si nový podnájemníci přepisují na sebe. Majitelé požadují vratnou kauci 10.000,- Kč + provize RK hradí podnájemce. Více informací v RK. Energetická náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná Zadejte váš e-mail nebo telefonní číslo a naši specialisté se vám ozvou s pomocí co nejdříve.
Vícerealcity.cz
9,000
2018-1-7
Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme ke pronájmu velmi krásný a kompletně zrekonstruovaný byt 2+1 v Tovačově. Bytová jednotka prošla kompletní rekonstrukcí – vyzděné bytové jádro včetně elektroinstalace v mědi, koupelna s toaletou, rohovou vanou a keramickým obkladem, plovoucí podlahy, kuchyňská linka včetně horkovzdušné trouby a sklo keramické varné desky, digestoř, voda a odpady v plastu, měřiče a regulátory tepla, plastová okna se žaluziemi. Velkou výhodou tohoto bytu jsou nízké náklady na bydlení, neprůchozí pokoje a velká zrekonstruovaná, zasklená lodžie. Ohřev teplé vody je elektrickým bojlerem 100L. K dispozici sklep a společné prostory domu – kočárkárna, kolárna a dvě sušárny. V bytě zůstává – veškeré vybavení, jak vidíte na fotografiiích kromě pračky..... obývací stěna, konferenční stolek, rozkládací sedačka. V ložnici manželská postel, dva noční stolky a velká šatní skříň, pěkný koberec, komoda. V chodbě větší skříň a botník. V kuchyni kuchyňská linka s elektrickou troubou a sklokeramickou varnou deskou, digestoř, velká kompbinovaná lednice s mrazákem, jídelní stůl + židle. Jde o klidnou lokalitu s veškerou občanskou vybaveností. Nedaleko i dětské hřiště a autobusová stanice, Tovačovská jezera a zámek. Dobrá dostupnost do okolních měst - krajské město Olomouc, Přerov, Kroměříž a Prostějov. Jde o pěknou lokalitu s krásnou přírodou. Bytový dům je po revitalizaci – nová střecha, zateplení, fasáda, zvonky, schránky, okna, lodžie, atd. Nájemné činí 9.000,- Kč/měs. + elektřinu, KTV a Internet si nový podnájemníci přepisují na sebe. Majitelé požadují vratnou kauci 10.000,- Kč + provize RK hradí podnájemce. Více informací v RK.
Vícereality.idnes.cz
Přihlásit se k odběru novinek ve vašem hledání:
Tovačov, Byt pronájem

Pronájem bytu 2+1, 67m

97, Biskupice. (okres Prostějov)
2,500
2018-2-22
Pronájem bytu velikosti 2+1 v bytovém domě na vesnici, 10 km od Prostějova, směrem na Tovačov. Byt je v 1. patře o podlahové ploše 67 m2, je vybaven kuchyňskou linkou se sporákem, není zařízen nábytkem. Vytápění zajištěno z centrální kotelny umístěné v domě. Nájemné je uvedeno bez nákladů na inkaso. Byt je volný k nastěhování ihned. Tento typ bydlení je spíše vhodný pro důchodce. Inkaso činí cca 3.000 Kč. PENB - G.
Víceceskereality.cz

Pronájem bytu, 2+1, 67 m²

Biskupice, Prostějov, Olomoucký kraj, Prostějov
2 pokoje
67 m²
2,500
2018-2-22
Pronájem bytu velikosti 2+1 v bytovém domě na vesnici, 10 km od Prostějova, směrem na Tovačov. Byt je v 1. patře o podlahové ploše 67 m2, je vybaven kuchyňskou linkou se sporákem, není zařízen nábytkem. Vytápění zajištěno z centrální kotelny umístěné v domě. Nájemné je uvedeno bez nákladů na inkaso. Byt je volný k nastěhování ihned. Tento typ bydlení je spíše vhodný pro důchodce. Inkaso činí cca 3.000 Kč. PENB - G.
Vícerealitymix.centrum.cz

Pronájem bytu 2+1 na vesnici

Olomoucký Biskupice , okres Prostějov
67 m²
2,500
2018-2-22
Pronájem bytu velikosti 2+1 v bytovém domě na vesnici, 10 km od Prostějova, směrem na Tovačov. Byt je v 1. patře o podlahové ploše 67 m2, je vybaven kuchyňskou linkou se sporákem, není zařízen nábytkem. Vytápění zajištěno z centrální kotelny umístěné v domě. Nájemné je uvedeno bez nákladů na inkaso. Byt je volný k nastěhování ihned. Tento typ bydlení je spíše vhodný pro důchodce. Inkaso činí cca 3.000 Kč. PENB - G. ID inzerátu: 6833689 Typ nabídky: pronájem Stav nabídky: Aktivní Číslo zakázky: 610 Stát: Česká republika Kraj: Olomoucký Lokalita: Biskupice , okres Prostějov Kategorie: Byty k pronájmu Podkategorie: Do 5000 Kč, 2+1 Energetický štítek: G Vlastnictví: osobní Stav nemovitosti: dobrý Plocha: 67 m 2 Obytná plocha: 67 m 2 Užitná plocha: 67 m 2 Druh kontraktu: výhradní Typ budovy: smíšený Počet nadzemních podlaží: 1 Podlaží: 1. podlaží Zařízení: nezařízeno Voda: ano Zahrada: ano Internet ověřit dostupnost internetu Ověříme dostupnost internetu na vaší adrese Zadejte své číslo, zavoláme vám zpět Zavolejte mi
Vícehyperreality.cz