Stížnost
Nabízíme Vám pronájem v krásné a klidné lokalitě v obci Troubsko, část Veselka. Byt 2+1 na ulici Pod Vinohrady o rozloze 65 m2 s krásným výhledem na jih je velmi vkusně a nadstandardně vybaven. Plovoucí podlahy v pokojích, prostorná koupelna se sprchový koutem, toaletou, bidetem, pračkou, rozkládací sedací souprava, kuchyňská linka včetně vestavných spotřebičů, jídelní kout. Dispozice bytu: chodba 5 m2, koupelna 9 m2, obývací pokoj 18 m2 se vstupem do podkroví s užitným prostorem 8 m2, kuchyně s jídelnou 20 m2, pokoj 13 m2. Byt se nachází ve třetím nadzemním podlaží, možnost parkování před domem. K bytu náleží sklep, v rámci společných prostor k dispozici venkovní terasa s možností klidného posezení a grilu. Celá lokalita nabízí klidné bydlení v blízkosti lesa a rybníku s veškerou občanskou vybaveností. Výborná dopravní dostupnost, vzdálenost do centra Brna 10 km, 5 km do obchodního centra Campus, napojení na dálnici D1 3 minuty, v blízkosti zastávka v obou směrech. Možnost připojení internetu. Vratná kauce ve výši 25.000,- Kč. Možnost nastěhování ihned. PENB: E, 4.0 kWh/m2 ID inzerátu: 7275970 Typ nabídky: pronájem Stav nabídky: Aktivní Číslo zakázky: 082-201-321102 Stát: Česká republika Kraj: Jihomoravský Lokalita: Pod vinohrady, Troubsko , okres Brno-venkov Kategorie: Byty k pronájmu Podkategorie: 2+1,Do 15000 Kč Energetický štítek: G Stav nemovitosti: velmi dobrý Užitná plocha: 65 m 2 Typ budovy: cihlový Počet nadzemních podlaží: 3 Podlaží: 3. podlaží
Pod vinohrady, Troubsko , okres Brno-venkov,Jihomoravský
2 pokoje
14 000 Kč
19. 10. 2018
Vícehyperreality.cz
Stížnost
Nabízíme Vám pronájem v krásné a klidné lokalitě v obci Troubsko, část Veselka. Byt 2+1 na ulici Pod Vinohrady o rozloze 65 m2 s krásným výhledem na jih je velmi vkusně a nadstandardně vybaven. Plovoucí podlahy v pokojích, prostorná koupelna se sprchový koutem, toaletou, bidetem, pračkou, rozkládací sedací souprava, kuchyňská linka včetně vestavných spotřebičů, jídelní kout. Dispozice bytu: chodba 5 m2, koupelna 9 m2, obývací pokoj 18 m2 se vstupem do podkroví s užitným prostorem 8 m2, kuchyně s jídelnou 20 m2, pokoj 13 m2. Byt se nachází ve třetím nadzemním podlaží, možnost parkování před domem. K bytu náleží sklep, v rámci společných prostor k dispozici venkovní terasa s možností klidného posezení a grilu. Celá lokalita nabízí klidné bydlení v blízkosti lesa a rybníku s veškerou občanskou vybaveností. Výborná dopravní dostupnost, vzdálenost do centra Brna 10 km, 5 km do obchodního centra Campus, napojení na dálnici D1 3 minuty, v blízkosti zastávka v obou směrech. Možnost připojení internetu. Vratná kauce ve výši 25.000,- Kč. Možnost nastěhování ihned.
Pod vinohrady, Troubsko, Brno-venkov,Jihomoravský kraj,Brno-venkov
2 pokoje
65 m²
14 000 Kč
19. 10. 2018
Vícerealitymix.centrum.cz
Stížnost
Nabízíme Vám pronájem v krásné a klidné lokalitě v obci Troubsko, část Veselka. Byt 2+1 na ulici Pod Vinohrady o rozloze 65 m2 s krásným výhledem na jih je velmi vkusně a nadstandardně vybaven. Plovoucí podlahy v pokojích, prostorná koupelna se sprchový koutem, toaletou, bidetem, pračkou, rozkládací sedací souprava, kuchyňská linka včetně vestavných spotřebičů, jídelní kout. Dispozice bytu: chodba 5 m2, koupelna 9 m2, obývací pokoj 18 m2 se vstupem do podkroví s užitným prostorem 8 m2, kuchyně s jídelnou 20 m2, pokoj 13 m2. Byt se nachází ve třetím nadzemním podlaží, možnost parkování před domem. K bytu náleží sklep, v rámci společných prostor k dispozici venkovní terasa s možností klidného posezení a grilu. Celá lokalita nabízí klidné bydlení v blízkosti lesa a rybníku s veškerou občanskou vybaveností. Výborná dopravní dostupnost, vzdálenost do centra Brna 10 km, 5 km do obchodního centra Campus, napojení na dálnici D1 3 minuty, v blízkosti zastávka v obou směrech. Možnost připojení internetu. Vratná kauce ve výši 25.000,- Kč. Možnost nastěhování ihned. PENB: E, 4.0 kWh/m2 Zadejte váš e-mail nebo telefonní číslo a naši specialisté se vám ozvou s pomocí co nejdříve.
Troubsko, Pod vinohrady,Jihomoravský kraj,Jihomoravský kraj
2 pokoje
14 000 Kč
19. 10. 2018
Vícerealcity.cz
Stížnost
Poslední dva byty v nabídce Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji nový nízkoenergetický byt 2+kk, velikost 63 m2 s balkonem, šatnou a sklepem. Byt se nachází ve 3. NP z celkových 3 v menším polyfunkčním objektu. Obývací pokoj 21 m2, ložnice 19 m2, šatna 6 m2. Nadstandardní použité materiály, plastová okna s izolačními trojskly, vinylové podlahy, vytápění vlastním elektrokotlem. Nízké náklady na bydlení. V ceně parkovací místo v areálu objektu . Obec Troubsko se nachází v lukrativní oblasti v těsné blízkosti města Brna. Z jedné strany velká výhoda lehce dostupného velkoměsta s veškerou svou infrastrukturou, z druhé kousek do přírody a klidu venkova. Troubsko je živou, kulturně činnou a dynamicky se rozvíjející obcí, kde bydlení je radost. Výborná dopravní dostupnost, 3 minuty napojení na dálnici D1 , Campus Square, 10 minut do centra Brna. Ideální jako startovací bydlení nebo možnost investice na pronájem. Energetická třída "B". Hledejte na webové stránce bytytroubsko.cz PENB: B, 4.0 kWh/m2 ----------------------------- Poznámka k ceně: + provize RK včetně právních služeb ----------------------------- Číslo zakázky: 082-101-320682
2 pokoje
63 m²
3 094 086 Kč
5. 10. 2018
Vícehyperinzerce.cz
Stížnost
POSLEDNÍ DVA BYTY V NABÍDCE! --- Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji nový nízkoenergetický byt 2+kk, velikost 63 m2 s balkonem, šatnou a sklepem. Byt se nachází ve 3. NP z celkových 3 v menším polyfunkčním objektu. Obývací pokoj 21 m2, ložnice 19 m2, šatna 6 m2. Nadstandardní použité materiály, plastová okna s izolačními trojskly, vinylové podlahy, vytápění vlastním elektrokotlem. Nízké náklady na bydlení. V ceně parkovací místo v areálu objektu . Obec Troubsko se nachází v lukrativní oblasti v těsné blízkosti města Brna. Z jedné strany velká výhoda lehce dostupného velkoměsta s veškerou svou infrastrukturou, z druhé kousek do přírody a klidu venkova. Troubsko je živou, kulturně činnou a dynamicky se rozvíjející obcí, kde bydlení je radost. Výborná dopravní dostupnost, 3 minuty napojení na dálnici D1 , Campus Square, 10 minut do centra Brna. Ideální jako startovací bydlení nebo možnost investice na pronájem. Energetická třída "B".
Troubsko, Brno-venkov,Jihomoravský kraj,Brno-venkov
2 pokoje
63 m²
3 094 086 Kč
3. 10. 2018
Vícerealitymix.centrum.cz
Stížnost
POSLEDNÍ DVA BYTY V NABÍDCE! *** Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji nový nízkoenergetický byt 2+kk, velikost 63 m2 s balkonem, šatnou a sklepem. Byt se nachází ve 3. NP z celkových 3 v menším polyfunkčním objektu. Obývací pokoj 21 m2, ložnice 19 m2, šatna 6 m2. Nadstandardní použité materiály, plastová okna s izolačními trojskly, vinylové podlahy, vytápění vlastním elektrokotlem. Nízké náklady na bydlení. V ceně parkovací místo v areálu objektu . Obec Troubsko se nachází v lukrativní oblasti v těsné blízkosti města Brna. Z jedné strany velká výhoda lehce dostupného velkoměsta s veškerou svou infrastrukturou, z druhé kousek do přírody a klidu venkova. Troubsko je živou, kulturně činnou a dynamicky se rozvíjející obcí, kde bydlení je radost. Výborná dopravní dostupnost, 3 minuty napojení na dálnici D1 , Campus Square, 10 minut do centra Brna. Ideální jako startovací bydlení nebo možnost investice na pronájem. Energetická třída "B". PENB: B, 4.0 kWh/m2 Zadejte váš e-mail nebo telefonní číslo a naši specialisté se vám ozvou s pomocí co nejdříve.
Troubsko, Školní,Jihomoravský kraj,Jihomoravský kraj
2 pokoje
3 094 086 Kč
3. 10. 2018
Vícerealcity.cz
Stížnost
POSLEDNÍ DVA BYTY V NABÍDCE! *** Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji nový nízkoenergetický byt 2+kk, velikost 63 m2 s balkonem, šatnou a sklepem. Byt se nachází ve 3. NP z celkových 3 v menším polyfunkčním objektu. Obývací pokoj 21 m2, ložnice 19 m2, šatna 6 m2. Nadstandardní použité materiály, plastová okna s izolačními trojskly, vinylové podlahy, vytápění vlastním elektrokotlem. Nízké náklady na bydlení. V ceně parkovací místo v areálu objektu . Obec Troubsko se nachází v lukrativní oblasti v těsné blízkosti města Brna. Z jedné strany velká výhoda lehce dostupného velkoměsta s veškerou svou infrastrukturou, z druhé kousek do přírody a klidu venkova. Troubsko je živou, kulturně činnou a dynamicky se rozvíjející obcí, kde bydlení je radost. Výborná dopravní dostupnost, 3 minuty napojení na dálnici D1 , Campus Square, 10 minut do centra Brna. Ideální jako startovací bydlení nebo možnost investice na pronájem. Energetická třída "B". PENB: B, 4.0 kWh/m2 ID inzerátu: 7262713 Typ nabídky: prodej Stav nabídky: Aktivní Číslo zakázky: 082-101-320682 Stát: Kraj: Lokalita: Kategorie: Byty k prodeji Podkategorie: 2+kk Energetický štítek: G Vlastnictví: osobní Stav nemovitosti: novostavba Užitná plocha: 63 m 2 Typ budovy: cihlový Počet nadzemních podlaží: 3 Podlaží: 3. podlaží
2 pokoje
3 094 086 Kč
2. 10. 2018
Vícehyperreality.cz
Stížnost
V zastoupení majitele nabízíme k prodeji nový byt 2+kk, velikost 47 m2 s dvěma komorami. Byt se nachází ve 2. NP z celkových 3. Obývací pokoj s kuchyní 16 m2, ložnice 19 m2, komora 2 + 3 m2. Koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Nadstandardní použité materiály, dřevěná Eurookna, dřevěné podlahy, obložky, dveře. Nízké náklady na bydlení. V ceně parkovací místo před domem. Obec Troubsko, lokalita Veselka se nachází v lukrativní oblasti v těsné blízkosti města Brna. Z jedné strany velká výhoda lehce dostupného velkoměsta s veškerou svou infrastrukturou, z druhé kousek do přírody a klidu venkova. Troubsko je živou, kulturně činnou a dynamicky se rozvíjející obcí, kde bydlení je radost. Výborná dopravní dostupnost, 3 minuty napojení na dálnici D1 , Campus Square, 10 minut do centra Brna. Ideální jako startovací bydlení nebo výborná investice na pronájem. Energetická třída "B".
Troubsko, Brno-venkov,Jihomoravský kraj,Brno-venkov
2 pokoje
47 m²
2 479 400 Kč
13. 8. 2018
Vícerealitymix.centrum.cz
Stížnost
V zastoupení majitele nabízíme k prodeji nový byt 2+kk, velikost 47 m2 s dvěma komorami. Byt se nachází ve 2. NP z celkových 3. Obývací pokoj s kuchyní 16 m2, ložnice 19 m2, komora 2 + 3 m2. Koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Nadstandardní použité materiály, dřevěná Eurookna, dřevěné podlahy, obložky, dveře. Nízké náklady na bydlení. V ceně parkovací místo před domem. Obec Troubsko, lokalita Veselka se nachází v lukrativní oblasti v těsné blízkosti města Brna. Z jedné strany velká výhoda lehce dostupného velkoměsta s veškerou svou infrastrukturou, z druhé kousek do přírody a klidu venkova. Troubsko je živou, kulturně činnou a dynamicky se rozvíjející obcí, kde bydlení je radost. Výborná dopravní dostupnost, 3 minuty napojení na dálnici D1 , Campus Square, 10 minut do centra Brna. Ideální jako startovací bydlení nebo výborná investice na pronájem. Energetická třída "B". PENB: B, 4.0 kWh/m2 Zadejte váš e-mail nebo telefonní číslo a naši specialisté se vám ozvou s pomocí co nejdříve.
Troubsko, Jihlavská,Jihomoravský kraj,Jihomoravský kraj
2 pokoje
2 479 400 Kč
17. 7. 2018
Vícerealcity.cz
Stížnost
V zastoupení majitele nabízíme k prodeji nový byt 2+kk, velikost 47 m2 s dvěma komorami. Byt se nachází ve 2. NP z celkových 3. Obývací pokoj s kuchyní 16 m2, ložnice 19 m2, komora 2 + 3 m2. Koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Nadstandardní použité materiály, dřevěná Eurookna, dřevěné podlahy, obložky, dveře. Nízké náklady na bydlení. V ceně parkovací místo před domem. Obec Troubsko, lokalita Veselka se nachází v lukrativní oblasti v těsné blízkosti města Brna. Z jedné strany velká výhoda lehce dostupného velkoměsta s veškerou svou infrastrukturou, z druhé kousek do přírody a klidu venkova. Troubsko je živou, kulturně činnou a dynamicky se rozvíjející obcí, kde bydlení je radost. Výborná dopravní dostupnost, 3 minuty napojení na dálnici D1 , Campus Square, 10 minut do centra Brna. Ideální jako startovací bydlení nebo výborná investice na pronájem. Energetická třída "B". PENB: B, 4.0 kWh/m2 ----------------------------- Poznámka k ceně: + provize včetně právních služeb ----------------------------- Číslo zakázky: 082-101-318529
2 pokoje
47 m²
2 479 400 Kč
29. 6. 2018
Vícehyperinzerce.cz
Stížnost
V zastoupení majitele nabízíme k prodeji nový byt 2+kk, velikost 47 m2 s dvěma komorami. Byt se nachází ve 2. NP z celkových 3. Obývací pokoj s kuchyní 16 m2, ložnice 19 m2, komora 2 + 3 m2. Koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Nadstandardní použité materiály, dřevěná Eurookna, dřevěné podlahy, obložky, dveře. Nízké náklady na bydlení. V ceně parkovací místo před domem. Obec Troubsko, lokalita Veselka se nachází v lukrativní oblasti v těsné blízkosti města Brna. Z jedné strany velká výhoda lehce dostupného velkoměsta s veškerou svou infrastrukturou, z druhé kousek do přírody a klidu venkova. Troubsko je živou, kulturně činnou a dynamicky se rozvíjející obcí, kde bydlení je radost. Výborná dopravní dostupnost, 3 minuty napojení na dálnici D1 , Campus Square, 10 minut do centra Brna. Ideální jako startovací bydlení nebo výborná investice na pronájem. Energetická třída "B". PENB: B, 4.0 kWh/m2 ID inzerátu: 7128125 Typ nabídky: prodej Stav nabídky: Aktivní Číslo zakázky: 082-101-318529 Stát: Kraj: Lokalita: Kategorie: Byty k prodeji Podkategorie: 2+kk Energetický štítek: G Vlastnictví: osobní Stav nemovitosti: po rekonstrukci Užitná plocha: 47 m 2 Typ budovy: cihlový Počet nadzemních podlaží: 3 Podlaží: 2. podlaží
2 pokoje
2 479 400 Kč
27. 6. 2018
Vícehyperreality.cz
Stížnost
V zastoupení majitele nabízíme k prodeji nový byt 2+kk, velikost 47 m2 s dvěma komorami. Byt se nachází ve 2. NP z celkových 3. Obývací pokoj s kuchyní 16 m2, ložnice 19 m2, komora 2 + 3 m2. Koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Nadstandardní použité materiály, dřevěná Eurookna, dřevěné podlahy, obložky, dveře. Nízké náklady na bydlení. V ceně parkovací místo před domem. Obec Troubsko, lokalita Veselka se nachází v lukrativní oblasti v těsné blízkosti města Brna. Z jedné strany velká výhoda lehce dostupného velkoměsta s veškerou svou infrastrukturou, z druhé kousek do přírody a klidu venkova. Troubsko je živou, kulturně činnou a dynamicky se rozvíjející obcí, kde bydlení je radost. Výborná dopravní dostupnost, 3 minuty napojení na dálnici D1 , Campus Square, 10 minut do centra Brna. Ideální jako startovací bydlení nebo výborná investice na pronájem. Energetická třída "B".
Troubsko, Brno-venkov,Jihomoravský kraj,Brno-venkov
2 pokoje
47 m²
2 479 400 Kč
1. 7. 2018
Vícerealitymix.centrum.cz
V Flatfy používáme cookies pro zlepšení kvality Vašeho prohlížení internetu. Využíváním našich služeb souhlasíte s používáním cookies.Zjistit více