Stížnost
6 000 Kč
3 pokoje
80 m²

Pronájem bytu 3+kk bez realitky Boženy Němcové, Uhlířské Janovice, Středočeský kraj

Boženy Němcové, Uhlířské Janovice, Středočeský kraj
Nabízím pronájem 1. patra rodinného domu v klidné ulici poblíž centra Uhlířských Janovic. Byt je vybaven vlastním elektroměrem, vodoměrem, podlahovým el. topením, kuchynskou linkou všetně sporáku. Schodištěm se dostanete na chodbu, z které jsou dveře do dvou samostatných ložnic , koupelny a samostatného WC. konec chodby ustí do prostorného obyvácího pokoje, který je propojen do otevrené kuchyně. foto kuchynské linky rád zašlu.
Stížnost
10 000 Kč
3 pokoje
64 m²

Pronájem bytu, 3+kk, 64 m²

Kolínská, Uhlířské Janovice, Kutná Hora,Středočeský kraj,Kutná Hora
Nabízíme k pronájmu celé 1. patro nově zrekonstruovaného rodinného domu. Byt má samostatný vchod. Jeho dispozice: kuchyň 26 m2, pokoj 23 m2, pokoj 16 m2, koupelna s vanou i sprchovým koutem, 2x WC. Značnou výhodou pronajímaného bytu je možnost využívat část zahrady za domem a mít k dispozici vlastní garáž. Uhlířské Janovice je menší město s potřebnou občanskou vybaveností, nacházející se asi 20 km od Kolína a Kutné Hory, žijí zde asi tři tisíce obyvatel. Sjezd na dálnici D1 je přibližně stejně daleko. Pokud vás tato nabídka zaujala, zavolejte si o další informace a prohlídku nemovitosti.
Stížnost
10 000 Kč
3 pokoje
64 m²

Pronájem bytu 3+kk v osobním vlastnictví 64 m², Uhlířské Janovice

Středočeský kraj,Uhlířské Janovice,Kolínská
Pronájem bytu 3+kk, 64 m2, Uhlířské Janovice Detailní informace Nabízíme k pronájmu celé 1. patro nově zrekonstruovaného rodinného domu. Byt má samostatný vchod. Jeho dispozice: kuchyň 26 m2, pokoj 23 m2, pokoj 16 m2, koupelna s vanou i sprchovým koutem, 2x WC. Značnou výhodou pronajímaného bytu je možnost využívat část zahrady za domem a mít k dispozici vlastní garáž. Uhlířské Janovice je menší město s potřebnou občanskou vybaveností, nacházející se asi 20 km od Kolína a Kutné Hory, žijí zde asi tři tisíce obyvatel. Sjezd na dálnici D1 je přibližně stejně daleko. Pokud vás tato nabídka zaujala, zavolejte si o další informace a prohlídku nemovitosti.
Oblíbené dotazy
Přihlásit se k odběru novinek k Vašemu vyhledávání:
Uhlířské Janovice, Byt pronájem, pokoje: 3
V Flatfy používáme cookies pro zlepšení kvality Vašeho prohlížení internetu. Využíváním našich služeb souhlasíte s používáním cookies.Zjistit více