Nebylo nic nalezeno
Nabízíme pronájem penzionu s 20 pokoji v centru obce Pohořelice. K dispozici je 43 míst ve 20 pokojích. Nemovitost je podsklepená, má 4 nadzemní podlaží. V 1.NP jsou vstupní prostory, spojovací chodba mezi budovami, Ve 2. NP je 6 dvoulůžkových pokojů, 1 jednolůžkový pokoj a 3 třílůžkové pokoje. Ve 3. NP je 5 dvoulůžkových pokojů, 1 třílůžkový pokoj a 2 čtyřlůžkové pokoje. Ve 4. NP jsou další 2 pokoje, toaleta a sprchový kout. Výborná poloha v centru obce, jen 3 minuty jízdy od nájezdu na rychlostní komunikaci na Brno a Vídeň. Objekt je vytápěn ústředním topením s kotlem na zemní plyn, jsou přivedeny veškeré inženýrské sítě. Bližší informace Vám poskytneme telefonicky.
Jihomoravský kraj,Pohořelice,Brno-venkov,Školní
500 m²
35 000
11. 7. 2018
Vícevideobydleni.cz
Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme nadstandardní byt 2+1 v osobním vlastnictví, situovaném ve zvýšeném přízemí kompletně revitalizovaného cihlového domu, nacházejícího se v klidné lokalitě Brna - Židenice, ulice Viniční. Byt / stav a dispozice Nabízený byt se sestává z následujících místností: Prostorné předsíně - 9,5 m², z které jsou vstupy do Komory ( šatny ): 2,5 m² Ložnice – 14,9 m² s manželskou postelí a nábytkem s šatními skříněmi na míru Koupelny s rohovou vanou - 5 m² a WC Kuchyně s kuchyňskou linkou s vestavěnými spotřebiči zn. Elektrolux a jídelnou – 14,9 m² + praktická spíž 0,4 m² Z kuchyně je vstup do druhého (obývacího) pokoje – 13,6 m² s krbovými kamny Další prostory: Suterénní místnost – 12,6 m² Sklepní kóje: 15 m² Dům / stav a orientace Dům o čtyřech bytových jednotek prošel celkovou revitalizací. Zateplená fasáda a plastová okna výrazným způsobem snížily náklady na topení, které je dálkové ústřední a ohřev vody v koupelně vlastním kotlem. Západní orientace bytu přináší dostatek světla do všech místností. Kuchyň má orientaci východní, což jistě oceníte při ranní kávě. Lokalita / blízké okolí V okolí domu se nachází široká paleta občanské vybavenosti - MŠ, ZŠ, obchody Albert a Kaufland, dětské hřiště Koperníkova, Správní úřad městské části Brno-Židenice, pošta apod. Předností lokality je spousta pěkných míst vhodných ke sportovním aktivitám např: koupaliště Zábrdovice s širokou paletou volnočasových aktivit, Židenický lawn tennis club, cyklostezka podél řeky Svitavy a jiné. Jedná se o lokalitu, kde je příjemné bydlení. Parkování / doprava Samotná lokalita má vynikající dopravní dostupnost. Velkou výhodou je možnost bezproblémově parkovat přímo u domu. Dopravu do středu města zajišťuje výborné spojení MHD v docházkové blízkosti dopravního uzlu – Stará osada (tramvaj, autobus), doba jízdy do centra cca 10 min. Rychlé je i napojení brněnského velkého městského okruhu na dálnici D1, D2 a hlavní tah ve směru Vídeň. Financování Financování je možné hypotéčním úvěrem, kde Vám Společnost Unicareal zdarma nabízí možnost využití služeb hypotečního poradce, který Vám nezávazně poradí při zajištění nejvýhodnějšího hypotečního úvěru. Jiné Vzhledem ke své ideální poloze i dispozici je byt vhodný jak pro pohodlné bydlení, tak i jako výborná investice do budoucna především na pronájmy. Byt je bez omezení vlastnického práva či jiné právní vady.
Viniční, Brno - Židenice,Brno-město
3 600 000
2. 7. 2018
Víceunicareal.cz
Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme nadstandardní byt 2+1 v osobním vlastnictví, situovaném ve zvýšeném přízemí kompletně revitalizovaného cihlového domu, nacházejícího se v klidné lokalitě Brna - Židenice, ulice Viniční. Byt / stav a dispozice Nabízený byt se sestává z následujících místností: Prostorné předsíně - 9,5 m2, z které jsou vstupy do Komory ( šatny ): 2,5 m2 Ložnice – 14,9 m2 s manželskou postelí a nábytkem s šatními skříněmi na míru Koupelny s rohovou vanou - 5 m2 a WC Kuchyně s kuchyňskou linkou s vestavěnými spotřebiči zn. Elektrolux a jídelnou – 14,9 m2 + praktická spíž 0,4 m2 Z kuchyně je vstup do druhého (obývacího) pokoje – 13,6 m2 s krbovými kamny Další prostory: Suterénní místnost – 12,6 m2 Sklepní kóje: 15 m2 Dům / stav a orientace Dům o čtyřech bytových jednotek prošel celkovou revitalizací. Zateplená fasáda a plastová okna výrazným způsobem snížily náklady na topení, které je dálkové ústřední a ohřev vody v koupelně vlastním kotlem. Západní orientace bytu přináší dostatek světla do všech místností. Kuchyň má orientaci východní, což jistě oceníte při ranní kávě. Lokalita / blízké okolí V okolí domu se nachází široká paleta občanské vybavenosti - MŠ, ZŠ, obchody Albert a Kaufland, dětské hřiště Koperníkova, Správní úřad městské části Brno-Židenice, pošta apod. Předností lokality je spousta pěkných míst vhodných ke sportovním aktivitám např: koupaliště Zábrdovice s širokou paletou volnočasových aktivit, Židenický lawn tennis club, cyklostezka podél řeky Svitavy a jiné. Jedná se o lokalitu, kde je příjemné bydlení. Parkování / doprava Samotná lokalita má vynikající dopravní dostupnost. Velkou výhodou je možnost bezproblémově parkovat přímo u domu. Dopravu do středu města zajišťuje výborné spojení MHD v docházkové blízkosti dopravního uzlu – Stará osada (tramvaj, autobus), doba jízdy do centra cca 10 min. Rychlé je i napojení brněnského velkého městského okruhu na dálnici D1, D2 a hlavní tah ve směru Vídeň. Financování Financování je možné hypotéčním úvěrem, kde Vám Společnost Unicareal zdarma nabízí možnost využití služeb hypotečního poradce, který Vám nezávazně poradí při zajištění nejvýhodnějšího hypotečního úvěru. Jiné Vzhledem ke své ideální poloze i dispozici je byt vhodný jak pro pohodlné bydlení, tak i jako výborná investice do budoucna především na pronájmy. Byt je bez omezení vlastnického práva či jiné právní vady. En. náročnost b.: G - Mimořádně nehospodárná Zadejte váš e-mail nebo telefonní číslo a naši specialisté se vám ozvou s pomocí co nejdříve.
Brno, Viniční,Jihomoravský kraj,Jihomoravský kraj
2 pokoje
3 600 000
10. 7. 2018
Vícerealcity.cz
Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme nadstandardní byt 2+1 v osobním vlastnictví, situovaném ve zvýšeném přízemí kompletně revitalizovaného cihlového domu, nacházejícího se v klidné lokalitě Brna - Židenice, ulice Viniční. Byt / stav a dispozice Nabízený byt se sestává z následujících místností: Prostorné předsíně - 9,5 m2, z které jsou vstupy do Komory ( šatny ): 2,5 m2 Ložnice – 14,9 m2 s manželskou postelí a nábytkem s šatními skříněmi na míru Koupelny s rohovou vanou - 5 m2 a WC Kuchyně s kuchyňskou linkou s vestavěnými spotřebiči zn. Elektrolux a jídelnou – 14,9 m2 + praktická spíž 0,4 m2 Z kuchyně je vstup do druhého (obývacího) pokoje – 13,6 m2 s krbovými kamny Další prostory: Suterénní místnost – 12,6 m2 Sklepní kóje: 15 m2 Dům / stav a orientace Dům o čtyřech bytových jednotek prošel celkovou revitalizací. Zateplená fasáda a plastová okna výrazným způsobem snížily náklady na topení, které je dálkové ústřední a ohřev vody v koupelně vlastním kotlem. Západní orientace bytu přináší dostatek světla do všech místností. Kuchyň má orientaci východní, což jistě oceníte při ranní kávě. Lokalita / blízké okolí V okolí domu se nachází široká paleta občanské vybavenosti - MŠ, ZŠ, obchody Albert a Kaufland, dětské hřiště Koperníkova, Správní úřad městské části Brno-Židenice, pošta apod. Předností lokality je spousta pěkných míst vhodných ke sportovním aktivitám např: koupaliště Zábrdovice s širokou paletou volnočasových aktivit, Židenický lawn tennis club, cyklostezka podél řeky Svitavy a jiné. Jedná se o lokalitu, kde je příjemné bydlení. Parkování / doprava Samotná lokalita má vynikající dopravní dostupnost. Velkou výhodou je možnost bezproblémově parkovat přímo u domu. Dopravu do středu města zajišťuje výborné spojení MHD v docházkové blízkosti dopravního uzlu – Stará osada (tramvaj, autobus), doba jízdy do centra cca 10 min. Rychlé je i napojení brněnského velkého městského okruhu na dálnici D1, D2 a hlavní tah ve směru Vídeň. Financování Financování je možné hypotéčním úvěrem, kde Vám Společnost Unicareal zdarma nabízí možnost využití služeb hypotečního poradce, který Vám nezávazně poradí při zajištění nejvýhodnějšího hypotečního úvěru. Jiné Vzhledem ke své ideální poloze i dispozici je byt vhodný jak pro pohodlné bydlení, tak i jako výborná investice do budoucna především na pronájmy. Byt je bez omezení vlastnického práva či jiné právní vady.
Viniční, Brno
74 m²
3 600 000
28. 6. 2018
Vícereality.idnes.cz
V exkluzivním zastoupení majitele si Vám dovolujeme nabídnout prostorný byt v osobním vlastnictví o dispozici 2+1 v cihlovém domě po revitalizaci ve vyhledávané lokalitě Brno-střed na ulici Poříčí. Byt nabízí úžasné výhledy na BVV a přilehlý Červený kopec a skýtá skvělé napojení na cyklostezku Brno – Vídeň, či spojení na Brněnskou přehradu. Svojí polohou v centru umožňuje pěší dosažení všech míst pro život. Naleznete zde velkoryse řešenou ložnici s balkonem, samostatnou kuchyň i spíž s vchodem z prostorné předsíně. I obývací pokoj má vlastní vstup, byt je tak vhodný i pro případný pronájem, díky neprůchozím pokojům. Bytová jednotka má plastová okna a krásnou novou podlahu. Koupelna, toaleta a kuchyň čeká na rekonstrukci dle Vašich představ. K bytu náleží zděný sklep s bezpečnostním zámkem. Parkování je vyhrazeno pro SVJ Poříčí. Ve vnitrobloku se nachází rozlehlá zeleň a dětské hřiště. Výhodou je výborná dostupnost do centra i přivaděč na dálnici. Veškerá občanská vybavenost v okolí je samozřejmostí. Příjemné útočiště tu najdou mladí lidé, páry i rodina. Byt je vhodný pro každého, kdo si chce užít pohodové bydlení stejně jako ruch velkoměsta. Cena je včetně provize! En. náročnost b.: D - Méně úsporná (124 kWh/m2 za rok) Zadejte váš e-mail nebo telefonní číslo a naši specialisté se vám ozvou s pomocí co nejdříve.
Brno, Poříčí 1,Jihomoravský kraj,Jihomoravský kraj
2 pokoje
3 390 000
11. 7. 2018
Vícerealcity.cz
V exkluzivním zastoupení majitele si Vám dovolujeme nabídnout k prodeji vícegenerační RD v klidné obci Jevišovka s garáží, krytým bazénem a krásnou zahradou. Nemovitost se prodává včetně vybavení. Vše v perfektním stavu bez nutnosti jakýchkoliv dalších nákladů. Jde o tři jednotky: 4+kk přízemní, 2+kk loftový byt, 3+kk mezonetový byt. Každá jednotka má samostatný vstup, svou kuchyni i sociální zázemí. Celkem 5 koupelen. Ideální pro velkou rodinu, případně je možné některou z jednotek využít na pronájem či jako sídlo firmy. Užitná plocha činí 400 m2. U domu je možné posezení na dvorku cca 100 m2 s výhledem do okrasné zahrady 358 m2. Na pozemku se nachází prostorná garáž/dílna pro jedno vozidlo. Příjezd k objektu je možný ze dvou stran, dostatek parkovacích míst na ulici. Průjezd autem možný až na dvůr, kde je možnost dalšího parkování. Poloha obce umožňuje snadnou dostupnost do Brna (cca 40 minut autem) nebo do Rakouska (město Laa vzdáleno 20 minut, Vídeň 60 minut). V blízkosti možnost klidného rybaření. Prohlídky možné kdykoliv po domluvě s makléřem. Dopravní spojení Autobus , Silnice , Dálnice Příjezd Beton Elektrický proud 230 V Kanalizace Veřejná kanalizace Zavedené inž. sítě Telefon , Zdroj vody Veřejný vodovod Způsob vytápění Lokální - elektrické Typ konstrukce Zděná Vybavení bytu S vybavením
Jevišovka
11 pokojů
5 600 000
26. 4. 2018
Vícereality-breclav.cz
V exkluzivním zastoupení majitele si Vám dovolujeme nabídnout k prodeji vícegenerační RD v klidné obci Jevišovka s garáží, krytým bazénem a krásnou zahradou. Nemovitost se prodává včetně vybavení. Vše v perfektním stavu bez nutnosti jakýchkoliv dalších nákladů. Jde o tři jednotky: 4+kk přízemní, 2+kk loftový byt, 3+kk mezonetový byt. Každá jednotka má samostatný vstup, svou kuchyni i sociální zázemí. Celkem 5 koupelen. Ideální pro velkou rodinu, případně je možné některou z jednotek využít na pronájem či jako sídlo firmy. Užitná plocha činí 400 m2. U domu je možné posezení na dvorku cca 100 m2 s výhledem do okrasné zahrady 358 m2. Na pozemku se nachází prostorná garáž/dílna pro jed no vozidlo. Příjezd k objektu je možný ze dvou stran, dostatek parkovacích míst na ulici. Průjezd autem možný až na dvůr, kde je možnost dalšího parkování. Poloha obce umožňuje snadnou dostupnost do Brna (cca 40 minut autem) nebo do Rakouska (město Laa vzdáleno 20 minut, Vídeň 60 minut). V blízkosti možnost klidného rybaření. Prohlídky možné kdykoliv po domluvě s makléřem.
Břeclav,Jevišovka
400 m²
5 600 000
13. 4. 2018
Vícenemovitosti-blansko.realitymorava.cz
Popis V exkluzivním zastoupení majitele si Vám dovolujeme nabídnout k prodeji vícegenerační RD v klidné obci Jevišovka s garáží, krytým bazénem a krásnou zahradou. Nemovitost se prodává včetně vybavení. Vše v perfektním stavu bez nutnosti jakýchkoliv dalších nákladů. Jde o tři jednotky: 4+kk přízemní, 2+kk loftový byt, 3+kk mezonetový byt. Každá jednotka má samostatný vstup, svou kuchyni i sociální zázemí. Celkem 5 koupelen. Ideální pro velkou rodinu, případně je možné některou z jednotek využít na pronájem či jako sídlo firmy. Užitná plocha činí 400 m2. U domu je možné posezení na dvorku cca 100 m2 s výhledem do okrasné zahrady 358 m2. Na pozemku se nachází prostorná garáž/dílna pro jedno vozidlo. Příjezd k objektu je možný ze dvou stran, dostatek parkovacích míst na ulici. Průjezd autem možný až na dvůr, kde je možnost dalšího parkování. Poloha obce umožňuje snadnou dostupnost do Brna (cca 40 minut autem) nebo do Rakouska (město Laa vzdáleno 20 minut, Vídeň 60 minut). V blízkosti možnost klidného rybaření. Prohlídky možné kdykoliv po domluvě s makléřem.
Jevišovka, Břeclav
5 600 000
13. 4. 2018
Vícebytyvolne.cz
Popis V exkluzivním zastoupení majitele si Vám dovolujeme nabídnout k prodeji vícegenerační RD v klidné obci Jevišovka s garáží, krytým bazénem a krásnou zahradou. Nemovitost se prodává včetně vybavení. Vše v perfektním stavu bez nutnosti jakýchkoliv dalších nákladů. Jde o tři jednotky: 4+kk přízemní, 2+kk loftový byt, 3+kk mezonetový byt. Každá jednotka má samostatný vstup, svou kuchyni i sociální zázemí. Celkem 5 koupelen. Ideální pro velkou rodinu, případně je možné některou z jednotek využít na pronájem či jako sídlo firmy. Užitná plocha činí 400 m2. U domu je možné posezení na dvorku cca 100 m2 s výhledem do okrasné zahrady 358 m2. Na pozemku se nachází prostorná garáž/dílna pro jedno vozidlo. Příjezd k objektu je možný ze dvou stran, dostatek parkovacích míst na ulici. Průjezd autem možný až na dvůr, kde je možnost dalšího parkování. Poloha obce umožňuje snadnou dostupnost do Brna (cca 40 minut autem) nebo do Rakouska (město Laa vzdáleno 20 minut, Vídeň 60 minut). V blízkosti možnost klidného rybaření. Prohlídky možné kdykoliv po domluvě s makléřem.
Jevišovka, Břeclav
5 600 000
13. 4. 2018
Vícebyty-k-pronajmuti-levne.cz
V exkluzivním zastoupení majitele si Vám dovolujeme nabídnout k prodeji vícegenerační RD v klidné obci Jevišovka s garáží, krytým bazénem a krásnou zahradou. Nemovitost se prodává včetně vybavení. Vše v perfektním stavu bez nutnosti jakýchkoliv dalších nákladů. Jde o tři jednotky: 4+kk přízemní, 2+kk loftový , 3+kk mezonetový byt. Každá jednotka má samostatný vstup, svou kuchyni i sociální zázemí. Celkem 5 koupelen. Ideální pro velkou rodinu, případně je možné některou z jednotek využít na pronájem či jako sídlo firmy. Užitná plocha činí 400 m2. U je možné posezení na dvorku cca 100 m2 s výhledem do okrasné 358 m2. Na se nachází prostorná garáž/dílna pro jedno vozidlo. Příjezd k objektu je možný ze dvou stran, dostatek parkovacích míst na ulici. Průjezd autem možný až na dvůr, kde je možnost dalšího parkování. Poloha obce umožňuje snadnou dostupnost do Brna (cca 40 minut autem) nebo do Rakouska (město Laa vzdáleno 20 minut, Vídeň 60 minut). V blízkosti možnost klidného rybaření. Prohlídky možné kdykoliv po domluvě s makléřem.
Jevišovka, Břeclav
5 600 000
13. 4. 2018
Vícerealhit.cz
We at Flatfy use cookies to improve quality of your overall browsing experience. By using our services you agree to our use of cookies.Learn more