130 m²
8,000
2018-1-4
Nabízíme vám k pronájmu atypický byt o velikosti 130 m² v horském městě Vejprty. Blízkost hranic s Německem Vám umožňuje pracovat v zahraničí. Vaše děti mohou chodit do německé školky, či školy, můžete nakupovat v německých obchodech. To vše samozřejmě, pokud nevyužijete zázemí české strany. Nejvyšší hora Krušných hor Klínovec spolu s celoročním využitím je ve vzdálenosti 15 km. V současnosti se byt maluje a bude zde ještě měněno linoleum. Zaujala Vás tato nabídka? Kontaktujte makléře této nabídky a dozvíte se více.
Vícereality.idnes.cz
3 pokoje
130 m²
8,000
2018-1-10
Pronájem bytu 3+1 Ve Vejprtech Detailní informace Nabízíme vám k pronájmu atypický byt o velikosti 130 m2 v horském městě Vejprty. Blízkost hranic s Německem Vám umožňuje pracovat v zahraničí. Vaše děti mohou chodit do německé školky, či školy, můžete nakupovat v německých obchodech. To vše samozřejmě, pokud nevyužijete zázemí české strany. Nejvyšší hora Krušných hor Klínovec spolu s celoročním využitím je ve vzdálenosti 15 km. V současnosti se byt maluje a bude zde ještě měněno linoleum. Zaujala Vás tato nabídka? Kontaktujte makléře této nabídky a dozvíte se více.
Víceremax-czech.cz

Pronájem bytu, 3+1, 130 m²

Moskevská, Vejprty, Chomutov, Ústecký kraj, Chomutov
3 pokoje
130 m²
8,000
2018-1-3
Nabízíme vám k pronájmu atypický byt o velikosti 130 m2 v horském městě Vejprty. Blízkost hranic s Německem Vám umožňuje pracovat v zahraničí. Vaše děti mohou chodit do německé školky, či školy, můžete nakupovat v německých obchodech. To vše samozřejmě, pokud nevyužijete zázemí české strany. Nejvyšší hora Krušných hor Klínovec spolu s celoročním využitím je ve vzdálenosti 15 km. V současnosti se byt maluje a bude zde ještě měněno linoleum. Zaujala Vás tato nabídka? Kontaktujte makléře této nabídky a dozvíte se více.
Vícerealitymix.centrum.cz
Přihlásit se k odběru novinek ve vašem hledání:
Vejprty, Byt pronájem