Stížnost
Nabízíme Vám pronájem atypického bytu 3+1 s balkónem o zastavěné ploše 129 m2 v cihlové zástavbě, ulice Moskevská, obec Vejprty. Je situován v přízemí pětipatrového cihlového domu. Stav bytu je původní, ale udržovaný. K bytu náleží místnost vhodný pro zimní zahradu, balkón a sklep. Před domem je možnost využití společné zahrady. Vytápění bytu je plynovým kotlem. Parkování u domu. Ve městě je základní a mateřská škola, restaurace, obchody a služby. Vejprty leží na hranici s Německem a vzdálenosti cca 10 km od ski areálu Klínovec.
431 91 Chomutov
7 000
27. 8. 2018
Vícereality.bazos.cz
Stížnost
Pronájem bytu 3+1/B, OV, cihla, 129 m2, ulice Moskevská, Vejprty Nabízíme Vám pronájem atypického bytu 3+1 s balkónem o zastavěné ploše 129 m2 v cihlové zástavbě, ulice Moskevská, obec Vejprty.Je situován v přízemí pětipatrového cihlového domu. Stav bytu je původní, ale udržovaný. K bytu náleží místnost vhodný pro zimní zahradu, balkón a sklep. Před domem je možnost využití společné zahrady.Vytápění bytu je plynovým kotlem. Parkování u domu. Ve městě je základní a mateřská škola, restaurace, obchody a služby. Vejprty leží na hranici s Německem a vzdálenosti cca 10 km od ski areálu Klínovec. Pro více informací mne neváhejte kontaktovat.
Vejprty, Chomutov, Ústecký
129 m²
7 000
23. 8. 2018
Vícerbreality.cz
V Flatfy používáme cookies pro zlepšení kvality Vašeho prohlížení internetu. Využíváním našich služeb souhlasíte s používáním cookies.Zjistit více